create

create

Jirka Hebký

okres Trutnov
Vrchlabí

Skype: jirka.create

5 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Hvězdná brána: Atlantida (TV seriál) (2004)

 • poster

  Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

  Na tomto seriálu jsem vyrůstal, žral jsem každý díl a musím říct, že tento seriál u mě vytvořil lásku ke sci-fi a celkově vytvořil základnu pro další seriály, které poté přišly a také pro další dva seriály Hvězdné brány, Altantis a SGU. Troufám si říct, že tento seriál můžeme všichni považovat už za kultovní a všichni fanoušci sci-fi na něj nikdy nezapomenou a vždy na něj budou vzpomínat v dobrém.

 • poster

  Hvězdná brána: Hluboký vesmír (TV seriál) (2009)

  Pro mě to bylo nejsmutnější zprávou roku, když jsem se dozvěděl, že mi ruší můj oblíbený seriál. Oproti předešlým dvěma měl Stargate Universe úžasnou atmosféru, suprové herecké obsazení, kde jsem Roberta Carlyla vyloženě v každé scéně žral. Význam seriálu nebyl pro celkovou Stargate až tak důležitý a děj nijak neovlivňoval, nebo nějak přespříliš nenavazoval na předchozí. Seriál byl prostě odlišný od svých starších bratříčků a díky tomu jsem si ho oblíbil. Nemůžu hodnotit jinak než 5/5.

 • poster

  Živí mrtví (TV seriál) (2010)

  Ano asi není divu, že seriál je jeden z nejsledovanějších a nejlépe hodnocených. Lidé chtějí vidět krev a létat maso všemi směry. Seriál sleduju a sledovat budu, rád sleduju osudy postav, především Andrewa Lincolna v hlavní roli, jako postavy Ricka, který vede skupinku lidí za přežitím. Na seriál i celkem slušné efekty, které jsou dle mého osobního názoru místy celkem nedotažené, ale ok, na seriál to jde. Prostředí seriálu, které se stále mění je super. Postavy, které přicházejí a zase odcházejí a hlavně, stále se vyvíjejí, taky. Seriál jsem si oblíbil a dávám zasloužených 5/5.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Jsem až překvapený jak často se u tohoto seriálu bavím a jak skvěle si seriál drží kvalitu. Pokaždé se těším na další díl a myslím si, že ještě dlouho mě seriál neomrzí.

 • poster

  Gotham (TV seriál) (2014)

 • poster

  Malý Sheldon (TV seriál) (2017)

 • poster

  Terra Nova (TV seriál) (2011)

  Velká škoda, že byl seriál zrušen, pro mě zklamání roku. Seriál jsem si velmi oblíbil a předem říkám, že nemůžu hodnotit jinak než plným počtem bodů. Seriál poskytoval divákovi nádherný pohled na přírodu, krásné barvy, zpracování a na seriál špičkové efekty. Dle mého názoru, pokud by se seriálu dala ještě jedna série, tak by se seriál začal krásně vyvíjet a začal by být čímdál zajímavější. Dle mého názoru by se začaly více vyvíjet i postavy, které na úkor krásného prostředí a zpracování byly ze začátku poměrně opomíjeny. Ale například Stephena Langa jsem si dost oblíbil. Škoda no, seriál byl zrušen, alespoň se zapsal do historie jako seriál s nejvyšší sledovaností, který byl zrušen.

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Zhruba první 4 série byla slušná zábava, poté kvalita začala klesat a konec mě až zklamal. Ovšem seriál si u mě našel své místo a i přes tyto nedostatky si myslím, že patří k tomu nejlepšímu co v dnešní době můžeme sledovat, proto dávám 5/5.

 • poster

  Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

  Jelikož jsem zarytý fanoušek série Call of Duty a to převážně právě druhého dílu, nemohl jsem nevidět seriál, z kterého hra vychází. Velmi mě potěšilo, když jsem viděl záběry, které jsem už dříve viděl ve hře a bylo super sledovat osudy hrdinů, kteří si u mě našli místo už od prvního dílu. Zejména velký kus si u mě vybojoval Damian Lewis, roli zahrál parádně a od začátku jsem mu fandil. Atmosféra super, kamera, hudba, vše super. Prostě paráda, dávám zasloužených 5/5.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace