borohub

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 19.7.2018  17:49
    Mrakodrap (2018)

Povedený snímek, Dwayne Johnson je hrozný sympaťák a tahle role mu skutečně sedla. Uznávám, že film není příliš realistický, je to prostě klasický akčňák plný nesmyslů a dalších klišé, ale i tak jsem se prostě bavil. Napětí je téměř od začátku filmu a ani do konce tato akce nekončí. Já se ale bavil a až to bude někdy v TV tak na to rozhodně rád kouknu znova. 85%

• 19.7.2018  00:07
    Ant-Man (2015)

Ant-man mě nějak extra nenadchnul, ale je to asi tím, že jsem namlsaný filmy jako Avengers, Kapitán Amerika Občanská válka atd.. kde je akce od samého počátku, je tam nějaká pestrost postav (až přehnaná). V tomhle případě nebylo ani jedno, film začne být akční od nějaké 80. minuty, ke všemu ani pak ta akce nic moc, do té doby nuda a šeď a nějaký "úvod do děje". Herci byli dobří, Ant-man jako superhrdina docela fajn (určitě je mi sympatičtější než Kapitán Amerika). Doufám že druhý díl Ant-mana bude lepší a zábavnější. 55%

• 17.7.2018  19:57

Rozhodně nejlepší díl Kapitána Ameriky. Bohužel pro mě, na Marvelovky nekoukám chronologicky jak vychází, ke všemu občas i nějaké vynechám, takže některé postavy (a tedy i jejich příběhy) pro mne byly velkou neznámou. Bylo by asi prospěšnější abych nejdřív viděl toto a až pak Avengers Infinity war, ale co se dá dělat. Film ale rozhodně baví, je plný akce. Asi první film ze série, kde mi je daleko sympatičtější postava Kapitána Ameriky než Iron Mana (a to Kapitána Ameriku jako postavu rád nemám). 85%

• 17.7.2018  00:52
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Může mi někdo vysvětlit o čem v téhle sračce jde? Viděl jsem už ledacos, měl jsem masochistické období, kdy jsem koukal na nejhůře hodnocené filmy na csfd, bohužel ani tato zkušenost mě nepřipravila na takový shit. Zlaté štiky, tam se člověk aspoň skutečně někdy zasmál, tohle je prostě random posloupnost trapných scén. Tfuj. 0%

• 9.7.2018  18:58

Film bych rozdělil na tři třetiny, kde první třetina filmu je nuda - taková ta příprava před samotnou očistou (myslím, že by bylo možné tuto část o dost zkrátit), druhá třetina už je lepší a poslední třetina je asi nejlepší, plná akce, akčních scén. Je tam maličko vidět ten politický podtext, že černoši jsou ti správní a naopak běloši jsou ti špatní. Bohužel film už nemá takové grády jako měla dvojka (kde se skutečně řezali mezi sebou hlavně civilisté), ale přišla mi zábavnější než trojka. 75%

• 23.6.2018  01:25
    Štiky (TV pořad) (2018)

Tahle reality show je tak nehorázně blbá až je prostě dobrá.. Ze začátku jsem byl k tomu dost skeptický, pak jsem ale viděl část dílu a od té doby na to musím koukat. Je to skutečně píčovina, totální bizár, ale člověk u toho naprosto zrestartuje. Nedovolím si tento film hodnotit, protože mu chci dát stejně tak odpad jako 5 hvězd.. Řeknu to ale takhle, chudák ten pes a chudák to malé dítě, ze kterého vyroste totální asociální retard..

• 23.6.2018  01:20
    Stalingrad (2013)

Film jsem příliš nesledoval, z toho co jsem viděl tak musím konstantovat že film Stalingrad je parodie na jakékoliv válečné filmy. Jedná se skutečně o ruský propagandistický film, který dělá ze sovětských vojáků Ramba, kteří jsou schopní vyřadit několik rot německých vojáků (trošku mi to v tomto připomíná film železná srdce). Zpomalené záběry jsou sice hrozně "cool" ale i příšerně otravné. Konec mi připadal, jako kdyby němci stříleli do rusáku paintbalovkami, protože aby někdo vydržel asi 15 ran pistolí, to si snad ani nedovolí i v tom nejbéčkovějším akčňáku. Tenhle film bych volil asi jako fakt poslední možnost. 15%

• 9.6.2018  22:10
    Utajený šéf (TV pořad) (2018)

Docela zajímavá a zábavná reality show, sice to není nejspíše autentické, ale to bych asi tak neřešil. Některé epizody byly slabší, některé lepší (nejlepší asi byl první díl o majitelovi hotelu). Nechápu proč to tady všichni hejtí, není to sice nějaký výkvět na druhou stranu když to porovnáme se sračkami jako superstar, malé lásky, štiky a další podobný shity tak tohle je totální výkvět. Jediná škoda, že bylo pouze 6 dílů a nejspíše (vzhledem k povaze této reality show) další díly nebudou. 75%

• 9.6.2018  22:03
    Záblesk (1992)

Film jsem příliš nevnímal (spíše až ke konci), takže je možné, že až to uvidím někdy znova že hodnocení změním. Zatím z těch fragmentů co jsem viděl tak musím hodnotit nějak takto, začátek filmu je strašný vopruz, konec filmu mne naopak hodně bavil. 60%

• 23.5.2018  18:29

Hodně povedený film, bohužel nemám Marvelovky moc nakoukané, takže jsem se v postavách dost ztrácel. Hlavních postav bylo skutečně mnoho, docela se divím tomu, že ten film dával vůbec nějaký smysl (ale povedlo se). Velký plus dávám za dost překvapivý konec. 90%

• 1.5.2018  18:10

Kvalita díl od dílů rapidně klesá a klesá (možná je štěstí, že už další pokračování není), pokud byl úsvit Planety opic nuda, tak tohle je totální nuda, lidské postavy strašně nevýrazné (příšerně mě zklamal Woody Harrelson). Celý film jsem se těšil na nějaké vyvrcholení (či aspoň nějakou lepší akci) bohužel jsem se nedočkal, konec je stejně blbý jako celý tenhle film. 30%

• 25.4.2018  23:08
    SuperStar 2018 (TV pořad) (2018)

Proč tuhle sračku dávaj pořád dokola? On na to fakt někdo ještě čumí? Nevím kdo je v téhle reality show trapnější, jestli samotní účinkující nebo porota.. 0%

• 4.3.2018  02:52

Škoda toho konce, který mě přišel už prostě zbytečně přehnaný a opět se tlačilo na pilu, kde už to nebylo potřeba (bez toho bych tomu klidně dal 5 hvězd). Co se týče samotného filmu mínus posledních 5-10 minut tak super. Příběh je hodně zajímavý, postavy výborné (hlavní záporák je fakt luxusní slizoun), příběh je bohužel docela předvídatelný, film ale příjemně odsýpá. 75%

• 1.3.2018  00:31
    Volte mě! (2012)

Klasická americká debilní komedie, která se trapnost snaží kompenzovat oplzlými fóry. Rozhodně nemám nic proti oplzlým fórum, ale musí mít nějaký smysl a měly by být aspoň trošku vtipné. Uznávám že některé narážky byly vskutku dobré o to více se ptám proč se film tak snažil tlačit na pilu? 35%

• 24.2.2018  22:24
    Kód Enigmy (2014)

Velmi zajímavý životopisný film se skvělými herci. Film má příjemné tempo, příliš nikde nenudí. Co se týče historických fakt tak nemohu příliš posoudit. 90%

• 18.2.2018  21:52

Neviděl jsem snad jedinou kancelář Blaník, takže jsem měl trošku obavy, že se nebudu chytat. Obavy byly naprosto zbytečné. Je pravda že za rok nad tímto filmem nejspíše neštěkne ani pes (vzhledem k pestrosti naší politické scény se obávám že za rok budou "staré kauzy" přebité něčím novým). K filmu - první půl hodina naprostá špička (klidně bych dal 5 hvězd), poté tempo trošku opadne a ve filmu mě trošku sral takový ten "moralistický" podtext, ale budiž. Rozhodně tento film mohu doporučit, minimálně do doby dokud budeme mít divadlo kolem přímé volby prezidenta ještě v paměti 70%

• 10.2.2018  21:42
    Spectre (2015)

V porovnání se skyfallem je Spectre nudný shit a asi nejslabší z novějších dílů. Možná bych si to více užil, kdybych znal postavy z minulých dílů, ale nevím. Nic moc. 50%

• 10.2.2018  21:39

První půl hodina (možná třičtvrtě hodina) je naprostá kokotina, pak se to trošku ustálí a je to prostě klasický béčkový akčňák, kde je občas nějaká dobrá hláška a tím to tak hasne. Postavy mě vyloženě sraly a byly naprosto zbytečné. Škoda, první díl byl docela dobrý, druhý díl se ještě dal, tohle už je opravdu jen když není nic jiného na koukání. 35%

• 4.2.2018  02:28

Sci-fi není příliš můj oblíbený žánr, ale tento film se mi velmi líbil. Velmi zajímavý koncept, děj příjemně odsýpá, Toma Cruise jako herce příliš nemusím, ale tato role mu skutečně sedla. 80%

• 4.2.2018  02:23

Film se strašně pomalu rozjíždí, akce je tam minimum. Jediné co mě tam tak trošku bavilo byl R. Crowe, který tuto roli ztvárnil skutečně dobře. Nenadchne ani neurazí, za mě 65%

• 17.1.2018  00:30
    Vodní svět (1995)

Zajímavý námět, dobré prostředí, sice podobné filmy příliš nemusím, ale tenhle se mi velmi líbil. Konec je trošku slabší. 80%

• 7.1.2018  18:19

Za mě asi nejslabší díl triologie, děj je zbytečně překombinovaný, nové postavy (hlavně ta kovbojka) mě příšerně serou, uznávám že odkazy na nějaké jiné filmy jsou fajn, ale zrovna hvězdné války není můj šálek kávy a hodně filmů je paroduje. Pořád se ale jedná o docela slušný animák, 4 hvězdy dávám jenom z důvodu abych tento (pro mě) nejhorší díl oddělil od zbytku. 84%

• 7.1.2018  18:14

Myslím, že kdokoliv, který se narodil těsně před přelomem tisíciletí tento film musí znát. Takže i přidaná nostalgická hodnota hraje roli, pokud to ale porovnám se současnými animáky tak toy story by získalo dle mého názoru vysoké hodnocení teď, protože se jedná o pěkný animák se sympatickým dějem. Takže doporučuji. 90%

• 7.1.2018  18:10

Tento film nemá prostě chybu. Je pravda, že začátek je trošku pomalejší, ale bez něho by to asi nebylo ono, hodně se mě líbila postava kapitána A. Vostrikova, který celou dobu působil jako hrozný zmrd a takový ten týpek správně oddaný režimu, ale nakonec se z něho vyklubal dobrák. Film krásně ukazuje absurditu SSSR jako takového, chemické obleky místo těm protiradiačním, lékař na jaderné ponorce, který nezná nemoci z ozáření atd.. Záběry z oprav reaktoru drsné, hodně drsné. Tento film rozhodně můžu doporučit minimálně kvůli hercům, kteří to zahráli naprosto parádně. 95%

• 4.1.2018  00:09

Tohle je asi 4. film na podobné téma které vidím, spíše mě to nebavilo, vtipy taktéž nic moc.. Normálně bych dal asi hvězdu, ale herecké obsazení tuhle hrůzu docela kompenzovalo. 25%

• 19.12.2017  02:22

Průměrný film, který ničím příliš neoslní. Ze začátku to působilo zajímavě, ale po prvním mrtvém padouchovi mě už to příliš tak nebavilo. Ice-T mě na tuto roli příliš neseděl, ostatní postavy docela slušné. Film je docela krátký a příliš se netáhne, což je sympatické. Takový průměr. 50%

• 16.12.2017  23:01
    Mimi šéf (2017)

No teda čekal jsem trošku větší kokotinu. Animák lehce nadprůměrný, předvídatelný, občas jsem se i docela pousmál. Mám takový pocit, že se animáky poslední dobou dělají spíše pro dospělé než pro děti, protože opět některé fóry podle mě nemá dítě šanci pochopit. Trošku film shazuje takové to typické moralizování - např. že na kolo nesmíš bez helmy, nemáš přecházet na červenou atd atd.. Dejme tomu na druhou stranu pár minut před těmito "moralizujícími" scénami strkali děcka člověku hlavu do hajzlu, což mě nepřijde taky zrovna výchovné. Rozhodně jsou i lepší animáky, ale u tohoto nemám alespoň pocit že jsem zabil hodinu a půl života 65%

• 6.12.2017  23:10
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

To jestli je či není Kajínek vrah se už asi nikdy nedozvíme, na druhou stranu i před obviněním z vraždy to nebyl nějaký Mirek Dušín, nechápu proč z něho média a většina Čechů dělá národního hrdinu. Podle mě si už své odseděl, ale zase srát ho pořád do televize a dělat z něho hrdinu už je trošku moc. Jasně já chápu že teď jsou v kurzu StBáci, zlodějové, podvodníci a lháři, ale tak sakra? Ale i přesto, nemůžu tomu dát odpad, protože pořád mě přijde odpornější dávat do televize reality show o porodu. Nějaká fakta jsou zajímavá. 25%

• 25.11.2017  16:03
    Vendeta (2011)

Za mě takový průměr, asi nebýt nicka cage tak se na to ani nekouknu, film rozhodně nápad má, má i docela rychlý spád, ale ke konci už mě příliš nebavil. 65%

• 2.11.2017  23:57

Takový nemastný, neslaný film. Herci mě příliš nezaujali, příběh taky ne, akce nezáživná. Žádný extra zážitek. 35%

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20