borohub

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 10.5.2020  00:43
    Anthropoid (2016)

Film se mi celkově poměrně líbil, ale asi bych si odpustil "efektnost" nějakých scén (poslední boj v kryptě), protože to působí trošku béčkově a nevím jestli u podobné tématiky je to příliš žádoucí. Co se týče obsazení asi by bylo vhodnější, kdyby "hlavní hrdiny" hráli Češi, ale chápu že herce podobného formátu asi nemáme (když nepočítám Rodena, který by se do této role asi příliš nehodil), viděl jsem to s českým dabingem ale přišlo mi, že i ti čeští herci byli předabovaní, trhalo to vyloženě uši. Film byl ale poměrně pěkně zpracovaný, je pravda že přímo do atentátu je to nuda, ale po atentátu už to příjemně odsýpá, asi bych se nebál, kdyby tam bylo více drsnějších scén (jako třeba v Lidicích), ale chápu, že tohle a Lidice bylo určeno nejspíše pro trošku jinou cílovku. Škoda té "béčkové efektnosti". 75%

• 27.4.2020  00:30
    Experiment 21 (TV pořad) (2020)

Možná jsem už tak šíleně otupělý sračkami jako ulice v karanténě, či spolu z domu, že ve výsledku hodnotím zbytečně vysoko, ale stejně, mě to na současné poměry zas tak blbé nepřišlo. Teda jo, výsledek je extrémní bizár, ale ten nápad zas tak špatný není. Co už je horší je samotné obsazení, ten pár byl (v rámci možností) poměrně ok. Daisy Lee to je kapitola sama pro sebe, když vidím takovou osobu, tak se nedivím, že si lidi dělají vtipy o blondýnách - blbá jak putštok, dokonce i svého čivavu měla, ale zase chápu proč někdo takový tam byl. Co ale nechápu byl ten poslední hipster, který si myslel jak moc je důležitej a zábavnej. Jeho samolibé kecy a rozvahy mě sraly od prvního dílu a zůstalo to až do konce. Tak či tak, mi to pořád příjde zábavnější než nějaká superstar a pokud poběží ještě jedna řada tak tomu dám ještě šanci. 20%

• 21.4.2020  23:51
    Ulice v karanténě (TV film) (2020)

Ulici občas zahlédnu před riskuj, není to sice žádný výkvět, ale dá se to nějak přežít. Tohle se vydržet nedalo. Nevěřím tomu, že to nesponzorovala vláda, protože takovej propagandistickej shit jsem už pěknou dobu neviděl. Nejedná se totiž o nic jiného než agitku, jak se rozhodně nechovat v době pandemie. Chápal bych, kdyby něco takového přišlo před měsícem, před měsícem a půl, kdy ještě nebylo zcela obvyklé nosit roušky, ale teď? Fakt strašný, kdybych si měl vybrat mezi tímhle a maratonem Krejzů, volím Krejzovi. 0%

• 11.4.2020  00:23

Přání smrti z roku 1974 mám hodně rád, tak jsem se těšil i na tohle. Nakonec jsem nebyl ani tak zklamaný, první půlka filmu se +/- fakt toho původního filmu drží, druhá polovina už je taková slabší a sklouzává to do takového toho akčního stereotypu. Poslední boj byl naprosto předvídatelný. Konec se mi líbil více v původní verzi tohoto filmu. Lehce pokulhávala uvěřitelnost, chápu že v roce 1974 nebyly všude bezpečnostní kamery a ty forenzní metody nebyly tak pokročilé, ale v roce 2018 by někdo takový asi moc dlouho neutíkal. Musím si zase někdy pustit původní přání smrti, abych si to připomněl. 70%

• 7.4.2020  00:32
    MasterChef Česko 3 (TV pořad) (2020)

Masterchef 2019 mě hodně bavil a na tuto řadu jsem se šíleně těšil. Bohužel jsem zatím zklamaný. Jednak soutěžící jsou daleko nesympatičtější než v minulé řadě, porotci jsou šíleně předvídatelní, ke všemu je to takové hrozně zbytečně natahované viz. souboje o imunitu, které zabijou dva díly a zatím v 50% z toho nakonec stejně nic nevzešlo. Ano i v minulé řadě porotci docela výrazně některým soutěžícím nadržovali (např. Lea), ale aspoň se to snažili nějak maskovat, v téhle řadě šíleně protěžují Pavlínu a ani to nemaskují (jako třeba v posledním díle, že všichni soutěžící měli pouze jedno ochutnání a Pavlína dvě), ono je to vidět i jak moc často jí zabírá kamera.. Já chápu, že sledovanost musí být a samotná Pavlína je asi i v reálu příjemná jako hřebíky v prdeli (to je vidět i podle toho jak jí ostatní soutěžící nenávidí), takže pro takovou reality show naprosto ideální, bohužel to sráží tuto show na úroveň prostřena :( No uvidíme, třeba se to časem srovná, ale zatím 50%

• 7.4.2020  00:19
    Malý Sheldon (TV seriál) (2017)

Zatím jsem viděl jen půlku první série, tak budu možná hodnocení měnit. Ale zatím z toho nejsem nějaký zklamaný, spíše naopak. Tvůrci si dali skutečně práci a odkazy na TBBT tam jsou docela velké (je daleko těžší dělat něco, co se musí jakž takž držet nějaké předlohy). Žánrem to spíše připomíná poslední série TBBT, tam taky šlo primárně o příběh a takový ten patos, než o nějaký vtip, což mi ani tak nevadí. Malý Sheldon je příšerně otravný a baví mě spíše ostatní členové rodiny (hlavně Missy či babča), já se obávám, že by ten seriál fungoval i bez samotného Sheldona, což asi není moc dobré. No uvidíme, pokud se to nebude zbytečně protahovat, tak by to mohlo být docela slušné. Já jen pořád doufám že bude i nějaký "epilog" pro Rajeshe (buď filmový, či seriálový), protože to mi přijde jako jediná postava, kde její příběh nebyl v TBBT nijak ukončený. 75%

• 6.4.2020  23:55
    Spolu z domu (TV pořad) (2020)

Já myslím, že podobné "zábavné pořady" budou mít za důsledek to, že lidi na ten zákaz vycházení začnou z vysoka srát, tohle fakt není nic jiného než mučení. Myslím, že kdyby se Nova náhodně připojila do nějaké videokonference, která v tu dobu probíhá tak by to bylo důstojnější, v ní by aspoň Gondíková nenatřásala kozami.. Já vím, že úroveň novy není nějaká největší, ale proboha, tohle by bylo nedůstojné i na Tv Barrandov, či na nějakou EzoTv a to říkám jako člověk, který je poměrně už televizní "zábavou" otupený.. 0%

• 14.3.2020  19:28

Docela sympatická oddechovka. Trošku mi to připomíná skutečný případ, kdy dědci skutečně udělali obrovskou loupež (tuším že to bylo v UK?). Obsazení super, napětí taky. Uznávám, že konec je takový kýčovitý, ale to asi u podobných filmů je nutné. 75%

• 23.2.2020  19:34
    Hitlerovi bodyguardi (TV seriál) (2008)

Z něčeho, na co jsem narazil v podstatě náhodou (nic jiného v televizi nedávali) se pro mě stala docela pěkná tradice, protože jsem si každou neděli večer pustil právě jeden díl tohoto dokumentu a dokonce jsem se na to i každý týden těšil a alespoň lehce to mírnilo "melancholii" z nastávajícího týdne. Souhlasím s některými komentujícími, že samotný dokument je zbytečně natahovaný (některé věci se tam docela stále opakují), na druhou stranu dokument je celkově hezky zpracovaný tématicky to na sebe pěkně navazuje. Pro člověka, kdo má následováno více dokumentů z WW2, či se o tématiku fakt podrobně zajímá to asi nepřinese nic moc nového. 90%

• 23.2.2020  19:27

Trošku jsem očekával něco ve stylu proroctví z temnot (možná z důvodu, že je to v podobných), ve výsledku se ale jednalo o film, který ani zdaleka není tak tajemný, děj odsýpá strašně pomalu a skoro nic se neděje. Proroctví z temnot se alespoň opíralo o nějakou skutečnou událost a docela zajímavou myšlenku motýlího muže a některé scény si pamatuji doteď, ale z tohoto filmu si nic moc neodnáším. Konec radši příliš nekomentuji, podle mě tenhle film totálně pohřbil. Škoda, mohl z toho být excelentní snímek ve stylu proroctví z temnot a nakonec z toho vypadl průměr. 50%

• 8.2.2020  19:35

Prvních 10-15 minut mě nějak bavilo, pak to ale byla příšerná nuda. Je to vyloženě přehrané, máme tam kamery, ale nejsme schopní uklidit, chováme se jako hovada, místo obsluhování hostu sjíždíme FB na mobilu? Jako vážně? Nedělám si příliš iluzi o českých restauracích, ale aby byla nejlepší restaurace ve městě takhle špinavá tomu prostě nevěřím. Však i sám Pohlreich říkal, že se úroveň českých restaurací za těch x let hodně zlepšila a ten první díl tohoto byl co se "čistoty" týče snad ještě horší než byla první série ano šéfe. Škoda, mělo to obrovský potenciál a očekávám, že se v příštím roce vrátí opět ano šéfe. Zatím dávám tři hvězdy, myslím si, ale že po dalších dílech to půjde dolů. 50%

• 5.2.2020  16:43

Předchozí mizerové mě příliš nebavili, takže se mi na tento film příliš nechtělo. Nakonec jsem i docela rád, že jsem to viděl. Příběh je takový jednodušší a předvídatelný asi od 10. minuty, celkově je to spíše taková oddechovka, nějaké vtípky dobré. Co mi trošku vadilo byl zvláštní střih a divná kamera. 70%

• 27.1.2020  17:06

V dnešní době spojení komedie a třetí říše může dopadnout dvěma způsoby, buď se fakt jedná o satiru a černý humor co si dělá prdel ze všeho a za všech stylem padni komu padni (v dnešní době by ale kvičeli sluníčka a další ochránci lidských práv jak podsvinčata) a nebo se prostě jedná o pseudokomediální hybrid, který se bojí dotknout jakýkoliv ožahavějších témat a sází na povrchní fóry typu že Hitler žere jednorožce. Vzhledem k tomu, že jsem neslyšel žádný kvičení a film je i nominovaný na Oscary, tak jsem věděl, že se bude jednat o film druhého typu. Vtipné to příliš nebylo, uznávám párkrát jsem se pousmál, ale většinu času mi spíše bylo trapně, historicky to bylo totálně nepřesné (ok beru je to "komedie") a mrzí mě totální nevyužití potenciálu Yorkiho. Korunu tomu nasadilo i to, že nakonec největší klaďas v tomto filmu byl nacista homosexuál (naprosto zbytečné). Hvězdu dávám za prostředí, kde se film natáčel a za americkou vojenskou techniku na konci filmu. Jinak ztráta času, podobná sračka a nevyužitý potenciál jako už je tady zas.. 15%

• 18.1.2020  19:04
    Na nože (2019)

Já vím, že je to trošku jiný žánr, ale tenhle film mě prostě připomínal krvavou nevěstu. Tam taky nechutná zbohatlická rodina "vykořisťovala" normální holku. Stejně jako v krvavé nevěstě jsou záporáci fakt nechutní a naopak klaďaska v podobě Ana de Armes sympaťačka. Herecké obsazení je fakt skvělé, Daniel Craig, s Chris Evans a právě Ana de Armas to zahráli naprosto skvěle. Film je i docela nepředvídatelný, což je u podobného žánru docela žádoucí. Prostě paráda a mohu doporučit všemi deseti, pokud bude i zbytek roku takhle filmově kvalitní tak se máme na co těšit. 90%

• 12.1.2020  00:43
    Slunečná - Sázka (E01) (epizoda) (2020)

Když jsem viděl ukázky a upoutávky, tak jsem věděl že je zle.. Ano Krejzovi byli totální sračka, jenže ty se aspoň nebrali příliš vážně a po prvním dílu bylo téměř jasné jakým směrem bude seriál směřovat. Po prvním díle tohoto absolutně nevím, bude to komedie? bude to něco "vážnějšího" (lol) ve stylu ordinace? Herecké obsazení mi vůbec nesedlo, ti Krejzovi se aspoň ze začátku mohli pyšnit obstojným Postráneckým v hlavní roli, zde je v hlavní roli příšerně nesympatická Eva Burešová, která s výjimkou totálně sračkových seriálů v ničem jiném pořádně nehrála a ještě víc nesympatický Marek Lambora. Ano v seriálu i lze zahlédnout známější tváře, ale přišlo mi, že se spíše jelo na kvantitu než na nějakou kvalitu (proč je těch postav vlastně tolik?). Přítomnost ducha snad ani nebudu komentovat, na to si netroufli ani v těch Krejzech a to byla pořádná pičovina..

• 3.1.2020  17:34

První díl jsem neviděl (abych se přiznal, odrazuje mě od toho ten "kult" co kolem tohoto filmu vznikl), na druhý díl se mi příliš nechtělo, ale nakonec jsem se nechal ukecat. Tento film asi nemůžu nijak objektivně hodnotit, protože jsem rozhodně nebyl jeho cílovkou a kdybych měl být upřímný, tak se mi prostě mnohem více líbí doba ledová, auta či třeba toy story. Ale i tenhle film měl svoje kouzlo, příběhově je to sice takové ploché a poměrně přímočaré, ale myslím že u animáku je tohle ok. Ty písničky se taky nějak daly, na postavy jsem si nějak zvyknul a dokonce jsem si je i oblíbil. Co musím asi vyzdvihnout je skvělá animace, v jednu chvíli jsem si myslel, že koukám na hraný film. I asi po měsíci a půl bylo plné kino, takže popularita tohoto filmu je nezpochybnitelná. 75%

• 2.1.2020  18:45

Ke shlédnutí tohoto filmu mě přesvědčila jedna scéna, kterou mi pouštěl jeden kamarád - konkrétně scéna z dopravního inspektorátu, kde pracovali lenochodi, tato scéna mi přišla velmi vtipná a povedená, tak jsem doufal, že podobným směrem se bude ubírat celý film. Bohužel jsem byl zklamaný, toto byla asi jediná vtipná scéna co v celém filmu byla. Jinak se jedná o takový průměrný animák s trošku komplikovanějším dějem, po druhé to už asi vidět nemusím.. 55%

• 29.12.2019  22:58

Nejsem příliš fanouškem série Star Wars, nepamatuji si, jestli jsem nějaký díl viděl celý a posledních pár dílů jsem neviděl zcela určitě. Ale možná z tohoto důvodu hodnotím i tak vysoko. Už od samého počátku je jasné, že jediný důvod proč tento film vzniknul je vydělat prachy, jedno klišé střídá druhé, jeden přiblblý fór střídá druhý, dialogy (ale i hlášky) jsou fakt na úrovni akčního béčka (možná céčka), i některé seagalovky mají daleko propracovanější dialogy a monology než tenhle film, což je docela smutné vzhledem k rozpočtu tohoto filmu. První hodina filmu vyloženě nudí, zvláštní střih na tom moc nepřidá, pak se to nějak rozjede a už se to dá. Kdybych tento film neviděl, tak se asi nic moc nestane, ale zase ani nelituji toho, že jsem ho viděl (jako u některých filmů tento rok - Slunovrat, Černé Vánoce..) 60%

• 21.12.2019  21:00

Kdo od tohoto filmu očekává něco víc než nějaký rodinný film bude zklamaný. Opravdu se totiž jedná o poctivou rodinou komedii, která je nabitá infantilními (ovšem skvělými) hláškami, střední akcí a minimálním napětím. Nejpovedenější je zde Dwayne Johnson, který se svým vzhledem do podobných filmů prostě hodí.. Film je docela předvídatelný, ale zase u podobných filmů je ten příběh asi až to poslední co by se mělo nějak řešit. 80%

• 21.12.2019  20:56
    Černé Vánoce (2019)

Už několik hodin se snažím na tomto filmu najít nějaké pozitivum, ale ono to žádné pozitivum bohužel nemá. Jedná se prostě o typickou "liberální" mrdku, která prokazuje medvědí službu všem ženským.. Už od první minuty je jasné, kdo bude ten záporák - no ano přece bílý heterosexuální muž, který na vysoké školy učí fakta (ano troufám si tvrdit, že klasičtí autoři literatury jsou převážně muži..), naopak čím je osoba "černější" či se jedná o ženskou tím je to větší klaďas.. Hlavní "klaďaska" je prostě ztělesnění toho, čím je tato doba strašně ohavná a nějak jsem jí neměl potřebu fandit. Troufám si tvrdit, že kdyby ze záporáků neudělali vraždící magory co znásilňují a podřezávají "bezbranné" ženy na potkání, tak by jim i lidi mohli fandit.. Strašně zbytečnej film, se zbytečně vysokým hodnocením.. 0%

• 14.12.2019  18:40

Musím se přiznat, že jsem filmu nevěnoval takovou pozornost, protože jsem do toho ještě něco dělal, ale možná díky tomu, že jsem se věnoval i něčemu jinému jsem film dokoukal do konce.. Film mě ale příliš nebavil, hlavně ani pořádně nevím v jakém období se to vlastně odehrávalo. V době studené války? Po pádu železné opony? Netuším.. Asi jediné co tu stojí za to je samotná Jennifer Lawrence, ale je to tím, že se na ní dá prostě koukat. Kromě nějakých erotických (či jinak zvrhlých scén) si nezapamatuji z tohoto filmu ani nic jiného. 35%

• 8.12.2019  16:28

Tuctovej Vánoční film, který ničím příliš neurazí ani nenadchne. Jak to dopadne je úplně jasné hned v prvních minutách, zase to je u podobných filmů docela běžné. Jako tako vánoční oddechovka docela dobré. 55%

• 7.12.2019  20:49
    Last Christmas (2019)

A je to tady, máme poměrně dobrý film (ok srát na to, že je poměrně předvídatelný, srát na to že první hodina je strašně vleklá, vlastně srát na to, že ve vánočním filmu Vánoce hrají úplně mrňavou - téměř zanedbatelnou roli), tak jak ho co nejvíc pokurvit? No ano sem dáme černou lesbu, sem dáme nějakého zastánce brexitu - ukázkový nácek (jojo a tohle je přesně ten důvod proč je současná společnost tak rozdělená), sem dáme nějakou feministku. Chápu, že v některých filmech chtě nechtě ta politická korektnost musí být, ale v tomhle případě to bylo tak zbytečné a až do očí bijící, že nemám slov. Pokud si odmyslíme tyhle prvky, tak se jedná o poměrně slušný romantický film s jedním velkým zvratem (ale docela předvídatelným), v žádném případě ale ne o Vánoční film, protože to i Vánoční kameňák má s Vánoci více společného než tohle. Za normálních okolností bych hodnotil tak 70% (4 hvězdy), bohužel nemohu jinak než odpadem. Pokud tento film chcete vidět doporučuji si chvíli počkat a pak ho někde utorrentit, protože jediný lék na tuhle přehnanou korektnost je asi takový, že pár podobných filmů bude kasovní propadák. Příliš mě ale nepřekvapuje vysoké hodnocení zdejších "znalců", protože místní slunčata si nad podobným výkvětem musí chrochtat blahem.. 10%

• 30.11.2019  21:51
    Vlastníci (2019)

Tenhle film mi ukázal dvě věci - nikdy nechci bydlet v bytě, kde je nějaké takové bytové družstvo a to, že i s docela nízkým rozpočtem lze nakončit jakž-takž koukatelný film - celý film se v podstatě odehrává na jednom místě. Začátek je vtipnej, bohužel to časem sklouzne do takového stereotypu a film pak už spíše nudí, konec se mi poměrně líbil, ale je předvídatelný, spíše se divím nelogičnosti, že bývalý komouš, co sám ojebával lidi se nechá sám ojebat, to mi příliš nesedí. Co se týče herců tak musím ocenit hlavně Terezu Rambu (nebo jak se to proboha skloňuje), protože ta hlavně ke konci byla naprosto skvělá a fakt tam musela předvést největší herecké umění. Naopak zklamal Lábus.. Po druhé bych to už asi vidět nemusel.. 50%

• 30.11.2019  21:40
    Le Mans '66 (2019)

Myslím, že tento film převážně ocení fanoušci tohoto sportu, já se o závodění (ale ani celkově o auta) příliš nezajímám, ale i tak jsem si tento film užil. Když nepočítám pár hluchých míst, kde jsem se vyloženě nudil (jenže tato místa vždy trvala jen pár minut, takže se to dalo přežít, byla možnost si aspoň odskočit na WC atd..) a občasnou "americkou klišoidnost" tak to byl fakt skvěle propracovaný film plný napětí (já vím, lidi co tento závod znají vědí jak to skončí, ale já na tento snímek šel totálně nepolíbený, ještě před pár dny jsem nevěděl ani na kolik hodin se La Mans jezdí :D ). Christian Bale a jeho britský akcent naprosto famózní, Matt Damon jakbysmet. 92%

• 17.11.2019  20:00

Na tento film jsem šel docela s odporem, k terminátorovi jsem si cestu nikdy příliš nenašel (ačkoliv mám rád A. Schwrzeneggera), ani si příliš nepamatuji jaké předešlé díly jsem viděl/neviděl a ještě když jsem jel do kina, tak jsem koukal na program, jestli náhodou nedávají ve stejný čas něco jiného. Celkově mám z tohoto filmu smíšené pocity, některé scény jsou prostě famózní, některé nudné až otravné. Dvojka Sarah Connorová a Arnold jsou prostě famózní, bohužel mi příliš nesedla ani Dani v podání nějaké noname Kolumbijské herečky, které tam byla stejnak jen aby se splnily nějaké úchylné kvóty a ještě více mi nesedla Grace, která prostě vypadá jako typická feministka 21. století - krátké vlasy, oblékání jako chlap, superschopnosti. Příběh asi nemá cenu příliš komentovat, v jednu chvíli byl prostě strašně překombinovaný (hlavně takový ten zvrat, kdo vlastně Grace je a proč přišla). Film mi přišel zbytečně dlouhý. 55%

• 16.11.2019  01:42

V žádném případě nechci nějak devalvovat činy Desmonda Dosse, určitě to hrdina byl, na druhou stranu ve válce takových lidí, kteří riskovali život aby zachránili svoje kamarády, či i dokonce nepřítele(Franz Stigler) bylo daleko více. Jen někteří neměli takové štěstí, aby jich zachránili 75. Ano mám rád podobné filmy, které ukazují různé válečné hrdiny, jen si myslím, že někteří by zasloužili film více než právě Desmond Doss. No dobře konec okecávání, film není vůbec špatný, je fakt luxusně technicky zpracovaný, ale šíleně mi nesednul Andrew Garfield, většinu filmu se tvářil jako úplný retard a fakt jsem už dlouhou dobu nezažil film, kde by mi herec tak šíleně vadil. Bohužel se jednalo o hlavní postavu.. Takový průměrný snímek, ničím neurazí, ničím nenadchne. 60%

• 14.11.2019  21:12

Nejsem si zcela jistý, jestli tento film ocení skuteční fanoušci tohoto žánru, protože takových těch filmových klišé tam bylo na tento žánr příliš, dále i samotné tempo filmu příliš neodpovídalo válečnému filmu (možná jsem jen viděl málo válečných filmů). Ale musím uznat, že se mi to fakt líbilo, jedna bojová scéna střídá druhou a až na pár scén se fakt pořád něco děje. Film mě neuvěřitelně bavil a odsýpal, bitvy byly naprosto skvělé. Na filmu se mi líbilo, že tato bitva ukazovala i z pohledu druhé strany - Japonců a musím říct, že to bylo i poměrně objektivní, oceňuji i to, že Japonci skutečně mluvili japonsky. Herecky to bylo obsazené dobře, jen teda ten Woody Harrelson se tentokrát moc nepovedl. Vím, že ho hodně lidí v tomto filmu oceňuje, ale já když ho viděl poprvé tak jsem se musel smát, smál jsem se pokaždé když jsem ho viděl. 93%

• 9.11.2019  21:55

Pro mě rozhodně jedno z největších překvapení za posledních několik měsíců. První díl Zombielandu se mi sice líbil, ale nebylo to nic takového o čem bych musel psát domu, ale tohle se skutečně povedlo. Humor je zde fakt skvělý, film si dělá prdel i z věcí, které se v moderních "sluníčkových" filmech moc nevídají - jako blbá blondýna, neschopných hipíků, které jediné co umí je bojovat proti genderovým nespravedlnostem, tohle se v dnešních filmech příliš nevidí (bohužel). Nejlepší herec v tomto filmu je rozhodně Woody Harrelson, všichni ostatní mu v podstatě jenom sekundují.. Film příjemně odsýpá, je prošpikovaný fóry, nenudí ani minutu. 90%

• 3.11.2019  01:01

Já nevím mě to přišlo jako taková trapná vykrádačka na hraně zítřka (ikdyž na hraně zítřka přišlo do kin v podobnou dobu, takže se jedná spíše o shodu náhod) narvaná do takové té "správné" americké komedie, která nedostatek humoru kompenzuje oplzlostí a debilními fóry. Uznávám, že když jsem viděl ukázky tak mě to poměrně zaujalo, bohužel jsem byl zklamaný, potenciál to mělo, ale nevyužil se.. Konec to zabil totálně. 15%

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24