borohub

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 12.11.2018  22:59
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Těžko říct, jaké by tento pořad měl hodnocení, kdyby nebylo Ano šéfe. Laťka je ale nastavena příliš vysoko. Současná podoba je příšerná, Jitka Pagana a Santo příšerně nesympatičtí, nemají vůbec žádné charisma a nejsem si zcela jistý, jestli skutečně jídlu a gastronomii rozumí tak jak si oni vlastně myslí.. Minimálně první díl byl šíleně nudný (a obávám se, že to lepší nebude). 5%

• 27.10.2018  20:04

Ze začátku jsem měl trošku obavy, že se bude jednat o nějaký nudný pseudo art. Moje obavy ale velmi rychle zmizely. Film má celou dobu hodně vydařenou atmosféru (chvílemi jsem i chápal ten žánr "mysteriózní"), myslím ale, že filmu by možná prospělo jiné roční období - takový ten potemněný podzim by atmosféru vyhnal ještě výš. Děj mi přišel nepředvídatelný, postavy hodně vyvážené - i když musím uznat, že mě Anna Kendrick pořádně vytáčela (ale to je tím, že mám antipatie k youtuberkám, kterou tato herečka ve filmu ztělesňovala). Rozhodně mohu doporučit, už si ani nepamatuji, kdy jsem naposledy viděl, takhle dobře propracovaný thriller. 90%

• 27.10.2018  19:47

Zatím asi nejlepší díl Johnnyho Englishe. Humor je sice ve většině případů předvídatelný, ke konci už filmu docela dochází dech, ale ty fóry v prvních 2/3 jsou prostě výborné. Hodně se mě líbily narážky na současnou pošetilou dobu (sporťáky nahradily hybridy, různé "BOZP" o tom, že pistole může někomu ublížit atd..). Stejně jako u předchozích dílů si film na nic nehraje - takže nelze čekat nějakou intelektuální zábavu. Ale jako oddechovka fakt výborné. 80%

• 14.10.2018  20:45
    Venom (2018)

Asi největší nevýhodou tohoto filmu je strašně pomalý začátek, v tomhle mi to lehce připomínalo Ant-mana protože ten měl stejně pomalý začátek, další nevýhodou je hodně krátká stopáž - samotné závěrečné titulky mají asi 20 minut, takže film je dlouhý lehce přes hodinu a půl, většinou oceňuji filmy, když jsou krátké, ale u tohoto filmu by klidně nějakých 15-20 minut navíc neuškodilo. Pokud přečkáte slabší začátek (no začátek, film se rozjede až v půlce), tak se budete výborně bavit. Tom Hardy je skvělej, Venom je parádní záporák, film je místy hodně vtipný. 70%

• 9.10.2018  00:28
    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)

No do prdele! Viděl jsem snad všechny novinky, co Prima tento rok přinesla a musím říct, že tohle je zatím nejslabší (ano dokonce horší než Krejzovi). Pokud přehlédnu absolutně nemožný komparz, tak tato reality show je snad celá špatně. V první řadě mě zaujalo, že se vůbec nějak nezkoumala pravost podpisu na obrazu? Dále mě úplně dostala totální neautentičnost "expertů kupujících", kteří by s takovými kšefty přišli hodně rychle na buben. Korunu tomu nasadily "nejhorší věci", uznávám, že se jednalo o veteš, na druhou stranu hrníček za 0.25 Kč? Noční stolek za korunu? Podobné krámy se běžně prodávají na různých bazoších a ceny jsou rozhodně řádově vyšší :-) Historické vložky zajímavé, avšak nedokážou dostat tuhle show ze sraček. Očekával jsem slabou napodobeninu mistrů zastavárny, dostal jsem opravdu velmi slabou napodobeninu. Teď se jenom modlit, aby to co nejdříve stáhli. tfuj. 0%

• 6.10.2018  00:45

Filmu jsem bohužel (hlavně ze začátku) příliš nevěnoval pozornost, tudíž hodnocení v budoucnu nejspíše ještě budu měnit. Z toho co jsem ale viděl, se mi film líbil, popisoval WW2 z trošku jiného úhlu než je obvyklé a aktuálně si nějak nevybavuji film s podobnou tématikou. Je pravda, že tam mohlo být trošku méně toho sentimentálního kýče. Zatím 75% a to i z důvodu, že filmů z WW2 poslední dobou moc není a není si z čeho vybírat..

• 23.9.2018  02:28
    Mroží muž (2014)

Příliš nevím jak tento kousek hodnotit. Jedná se o naprosto bizární úchylárnu, myslím, že bych se obešel bez toho aniž bych to viděl, ale zase bych lhal, kdybych tvrdil, že mě to nezaujalo a nemusel jsem dokoukat až do konce.. Ale i tak mě to asi stačilo a podruhé to vidět nemusím. Jako horor slabé, jako komedie trapné, takže spíše taková bizárnost. 24%

• 22.9.2018  00:42
    Equalizer (2014)

Co to zase bylo? Jako první jsem viděl druhý díl a bylo to příšerně nudné, myslel jsem, že poté co uvidím první díl, tak ta pachuť toho druhého dílu trošku přestane.. Nepřestala. Jednička je snad ještě nudnější než dvojka. Nezvládl jsem dokoukat do konce, Denzel a jeho kachní ksicht mě šíleně vytáčel. Absolutně nechápu tak vysoké hodnocení. 15%

• 20.9.2018  20:48
    Krejzovi - Ty jsi šéf (E06) (epizoda) (2018)

Ještě debilnější než předešlá epizoda. Jsem zvědavý jestli už někdy narazíme na dno trapnosti.. 0%

• 17.9.2018  19:38
    Alfa (2018)

Pro mě asi největší překvapení tohoto léta, od filmu jsem zas tolik neočekával - samotný začátek nebyl zas tak nic extra (hodně mi to ale připomínalo Far Cry Primal), po cca půl hodce se film příjemně rozjede a v tomto tempu to pokračuje až do samého konce. Příběh je pěkný, místy i docela dojemný. Film celkově působí docela levně (není to levnost typu megafilmů na TV Barrandov), ale v porovnání s jinými kousky se jedná (minimálně od pohledu) o levnější film, ale na celkovém dojmu to nijak nekazí. Možná bych uvítal i nebezpečí v podobě nějakých nepřátelských kmenů, ale tak nemůžu mít vše. Rozhodně tento film stojí za to, už jenom z důvodu že filmů z této doby vzniká minimum. 90%

• 16.9.2018  19:31
    Sestra (2018)

Osobně horory příliš nevyhledávám, protože šíleně nesnaším lekačky, každopádně jednou za čas do kina na nějaký ten horor zajdu. Musím říct že tento horor skutečně stál za to, už začátek napoví, že se bude jednat o docela hustý horor a skutečně se tak děje. Jedna lekačka střídá druhou, prostředí je šíleně chmurné, postavy se opět chovají šíleně nelogicky. Bohužel neznám předešlé filmy, takže nemohu posoudit návaznost, ale tohle se mi docela líbilo. Netvrdím, že si to někdy pustím znova. 65%

• 14.9.2018  19:35
    Krejzovi - Spi sladce, sysle (E05) (epizoda) (2018)

Zatím asi nejdebilnější epizoda z celého seriálu, škoda že není nižší hodnocení než odpad. 0%

• 5.9.2018  00:03

Příšerná sračka, až je mi téměř trapně za ty herce co se k takové sračce upsali, ale tak peníze nesmrdí.. 0%

• 3.9.2018  00:40
    1 proti všem (TV pořad) (2018)

No čekal jsem to daleko horší. Po různých sračkách jako hlas, superstar, československo má talent atd.. docela příjemná změna. Některé experimenty byly zajímavé (některé méně), samotný koncept soutěže je zvláštní - minimálně divácká část je čistě loterie a téměř nemotivuje tipovat správně - přitom by stačilo aby se losovalo skutečně z těch "správných" tipů, ale chápu že by to už nesledoval téměř nikdo. Nejvíc tuto soutěž sráží samotní moderátoři - Bouček s Marešem jsou jedním slovem příšerní (upřímně nechápu popularitu tohoto dua), dále tu máme afektovanou "Angie" (nebo jak si přezdívá), která je snad ještě trapnější než duo moderátorů. Určitě tomu dám ještě šanci, každopádně si ale myslím, že prima očekávala trošku větší úspěch. zatím 65%

• 27.8.2018  00:33
    Odkaz hříšnice (TV film) (2012)

Po druhém díle jsem se lehce bál, že mě čeká ještě větší sračka, díky bohu se tak nestalo. Úroveň je pořád strašně nízká, Zikmund je zase top hrdina, Marie je zase hnusnější než byla, každopádně se jedná asi o nejlepší díl z celé série. Ale to je možná tím, že jsem tento díl už téměř nevnímal. Jsem ale rád, že okurková sezóna snad končí a že si prima podobné filmy už odpustí, jak jsem již psal úrovní bych tuto trilogii zařadil na TV barrandov. 16%

• 23.8.2018  13:50
    Máma má raka (studentský film) (2016)

Bohužel film už nemá takové grády jako povedený život není krásný, či i ta Jehova pomsta mi přišla zábavnější a promyšlenější. Děj a postavy jsou příšerně překombinované, vtipy až na pár výjimek spíše trapné (není tady snad jediný fór, který bych si zapamatoval). Uznávám že filmařsky je to rozhodně na vyšší úrovni než již zmíněný život není krásný, či jehova pomsta, ale to k úspěchu nestačí. Je mi to sice líto, ale víc než 1* tomu dát nemůžu. 15%

• 21.8.2018  20:45
    Equalizer 2 (2018)

Hned na úvod musím říct, že jsem neviděl první díl tohoto filmu, takže je možné, že když se podívám na první díl, budu muset překvalifikovat názor na díl druhý. Zatím jsem nucený tento film hodnotit samostatně a musím říct, že to byla spíše nuda než zábava. Začátek vypadá hodně slibně a první dvě bojové scény se mi fakt líbily, bohužel obě tyto scény byly jenom slepá ulička, které ve filmu sloužily jen a pouze jako vata (nebo nějak odkazovaly na předešlý díl? Nevím). Pak už to přešlo do takového nudného stereotypu, kdy někdo zabije někoho jiného, pak je to proloženo scénou jak Danzel diskutuje s penzistou, či moralizuje mladého černocha, pak opět někdo sejme někoho a takhle pořád dokola. To jediné co asi stojí za zmínku je závěrečný boj mezi klaďasem a záporáky, který je skutečně efektní a asi jako jediný v tomhle filmu stojí za to. Denzel Washington a ten jeho kačeří ksicht mě šíleně vytáčí, takže ani v hercích jsem nemohl najít nějakou útěchu. Takhle špatný film už jsem v kině dlouho neviděl. 20%

• 20.8.2018  00:28
    Pomsta hříšnice (TV film) (2012)

Osobně netuším jak tenhle paskvil hodnotit. Jak píšou kolegové předemnou historicky je to totálně nepřesné a spíše úsměvné. Marie je hnusnější než byla v předešlém díle, v porovnání s prvním dílem se už nejedná o soft porno, ale skutečně pouze o "historický film" s debilním příběhem, ještě debilnějšími postavami a nejdebilnějším záporákem. Takový film bych si představoval spíše na TV barrandov, kde by se asi jednalo o nejlepší filmový počin co ten rok promítají, na tu primu je to fakt hodně hodně slabé. 7% (nechávám si ještě rezervu pro třetí díl, který bude určitě ještě blbější :D )

• 16.8.2018  19:05

Abych se přiznal, tak jsem na tento film šel s tím, že to bude totální sračka (i ty ukázky byly totálně špatné), nakonec jsem byl velmi příjemně překvapen. Jedná se snad o třetí film této sezóny, které je primárně určen pro čínské publikum, ale to není zas tak na škodu. Film mi příšerně připomínal letošní mrakodrap (strukturou a i kvalitou). Co se týče herců tak se mi zde vyloženě líbil Jason Statham, kterému tato role naprosto sedla, ostatní herci nevýrazní a občas až trapní, ale to u podobných filmů tak bývá (bylo tomu tak i v tom mrakodrapu). Film příjemně odsýpá, nemá vyloženě nudné místa, čekal jsem asi trošku více lekaček, co mě trošku zklamalo byl konec. V jednu chvíli jsem si vybavil konec dne nezávislosti a zaradoval jsem se, že to skončí podobně, ale bohužel se tak nestalo. Konec je trapný a nedůstojný, díky tomu konci film hodnotím hůře než mrakodrap, i když si myslím, že kvalitativně je to srovnatelné právě s mrakodrapem. 80%

• 13.8.2018  00:45
    Hříšnice (TV film) (2010)

Já fakt nevím, je to špatný porno, ale i špatný film, autor očividně nevěděl jestli udělat romantický film ve stylu Rosamunde Pilcher, či porno podobné těm, které vznikaly v Německu v divokých devadesátkách. Tak z toho vzniknul takový kočkopes, který většinu času nudí. Alexandra Neldel není vyloženě nějaká šereda, na druhou stranu nevím jestli popisek není přitažený trošku za vlasy, uznávám že v porovnání s ostatními šlapkami byla asi nejlepší a na německé standardy taktéž ok, ale stejně.. Musím uznat, že záporáci byli úžasně slizký, ale to i vlastně ty kladné postavy. Docela překvapila (jestli příjemně, či nepříjemně posuďte asi sami) postava Zikmunda Lucemburského, který se ukázal asi jako jediný klaďas v celém filmu. Nevím nevím jestli mám na další díly této trilogie, ze zvědavosti na ně asi ale kouknu, tohle už ne. 15%

• 11.8.2018  21:39

Společně s Avengers: Infinity War nejlepší film co jsem tento rok viděl. Děj je tak šíleně zamotaný a občas působí zmateně, že se divím, že to nějak fungovalo, každopádně to vyšlo a dávalo to docela i smysl. Opět se porušují snad všechny fyzikální zákony, opět by byl Ethan Hunt tak minimálně 20x mrtvý, ale tak zase tohle nelze podobnému filmu vyčítat. Film ani chvíli nenudí, má příjemně rychlý rozjezd a jedna akce střída druhou. Postavy jsou sympatické (i přes můj osobní odpor k Tomu Cruisovi), film mi nepřijde tak šíleně absurdní jako třeba Ghost Protocol. 90%

• 7.8.2018  00:12
    Americký táta (TV seriál) (2005)

No nevím, připadá mě to jako dost nepovedená "vykrádačka" Family Guye, avšak se slabšími postavami, trošku méně "agresivním" humorem a zvláštními zápletkami. Možná pokud bych si pustil více dílů našel bych k tomu cestu ale v porovnání s Griffinovími, kteří mě jakž takž po pár dílech nějak bavili tak tohle mě nebaví. Nepříjde mě to tak šílené jako právě Family guy, na druhou stranu možná proto mě to tak nebaví.. Zatím dávám 10%, v budoucnu klidně změním EDIT: No musím uznat, že hodnocení 1 hvězda je krutý, rozhodl jsem se teda udělit tomu 2 hvězdy. Vzhledem k tomu, že jsem již viděl mnoho dílů tak toto hodnocení bude nejspíše finální, fakt to nemá ten šmrnc, postavy mě vyloženě serou, samotný Peter Griffin humorem rozválcuje všechny členy rodiny Smithových. 35%

• 5.8.2018  21:44
    Fur TV (TV seriál) (2008)

Kvalita jednotlivých dílů značně kolísá, některé jsou naprosto výborné, některé jsou slabší. Osobně se mi nejvíce líbily asi první tři díly a pak se to nějak okouká a už to nebaví tak, jako právě tyto díly. Asi bych dal více prostoru Mervinovi na úkor Lapenovi, který mi z té trojky přišel asi nejslabší. Rozhodně to ale stojí za zkouknutí, zas tolik dílů to nemá. 60%

• 3.8.2018  16:52

Zas takový průser, jak jsem se bál to není. Začátek je sice totální peklo, který totálně nudí (prvních 20-30 minut mí příjde naprosto zbytečných), ale když se to pak rozjede tak to docela slušně odsýpá a už to nenudí. Chybí tomu ten šmrnc té jedničky, efekty jsou naprosto šílené, kamera je příšerně roztřepaná. Ano jedná se o akční céčko, které mi ze začátku skutečně připomínalo novější seagalovky, na nějaké odreagování se to ale dá. Když to porovnám s jinými současnými akčními filmy, tak toto je pořád na trošku lepší úrovni. Sly skutečně ve filmu příliš není (pokud to vezmeme na "čisté" minuty, kdy tam je), každopádně se tam nějak (byť vždy na krátko) vyskytuje prakticky celý film, takže to tak hrozné taky není.. Škoda, kdyby tento film měl trošku větší rozpočet, lepší kameru (a i režiséra), tak to mohla být i slušná podívaná, hodnotím 50%

• 31.7.2018  00:10

Podle mě to zas tak špatné není, je pravda že je to naprosto stupidní a "csfd intelektuály" to určitě neuspokojí, ale na odreagování skvělé. Některé scény jsou naprosto parádní a některé slabší, obecně druhá polovina filmu není tak prošpikovaná fóry jako ta první polovina. Mě to bavilo, když to porovnám se současnými komediemi tak tohle je v porovnání s tím zlatý grál mezi komediemi. 75%

• 20.7.2018  22:59

Ze začátku jsem měl z tohoto filmu trošku obavy, protože první Ant-man mě příliš nenadchnul. Moje obavy byly zbytečné, čím trpěl první dílo (např. pomalý rozjezd akce) v tomto díle bylo odstraněno. Film příjemně odsýpá, občas je v něm dobrá hláška či scéna (např. se sérem pravdy), akční scény jsou parádní (i když je docela jasné, jak to asi dopadne), záporáci (i když těžko říct, kdo v tomto filmu záporák vlastně je) sympatičtí. 85%

• 19.7.2018  17:49
    Mrakodrap (2018)

Povedený snímek, Dwayne Johnson je hrozný sympaťák a tahle role mu skutečně sedla. Uznávám, že film není příliš realistický, je to prostě klasický akčňák plný nesmyslů a dalších klišé, ale i tak jsem se prostě bavil. Napětí je téměř od začátku filmu a ani do konce tato akce nekončí. Já se ale bavil a až to bude někdy v TV tak na to rozhodně rád kouknu znova. 85%

• 19.7.2018  00:07
    Ant-Man (2015)

Ant-man mě nějak extra nenadchnul, ale je to asi tím, že jsem namlsaný filmy jako Avengers, Kapitán Amerika Občanská válka atd.. kde je akce od samého počátku, je tam nějaká pestrost postav (až přehnaná). V tomhle případě nebylo ani jedno, film začne být akční od nějaké 80. minuty, ke všemu ani pak ta akce nic moc, do té doby nuda a šeď a nějaký "úvod do děje". Herci byli dobří, Ant-man jako superhrdina docela fajn (určitě je mi sympatičtější než Kapitán Amerika). Doufám že druhý díl Ant-mana bude lepší a zábavnější. 55%

• 17.7.2018  19:57

Rozhodně nejlepší díl Kapitána Ameriky. Bohužel pro mě, na Marvelovky nekoukám chronologicky jak vychází, ke všemu občas i nějaké vynechám, takže některé postavy (a tedy i jejich příběhy) pro mne byly velkou neznámou. Bylo by asi prospěšnější abych nejdřív viděl toto a až pak Avengers Infinity war, ale co se dá dělat. Film ale rozhodně baví, je plný akce. Asi první film ze série, kde mi je daleko sympatičtější postava Kapitána Ameriky než Iron Mana (a to Kapitána Ameriku jako postavu rád nemám). 85%

• 17.7.2018  00:52
    Jetelín (TV seriál) (2016)

Může mi někdo vysvětlit o čem v téhle sračce jde? Viděl jsem už ledacos, měl jsem masochistické období, kdy jsem koukal na nejhůře hodnocené filmy na csfd, bohužel ani tato zkušenost mě nepřipravila na takový shit. Zlaté štiky, tam se člověk aspoň skutečně někdy zasmál, tohle je prostě random posloupnost trapných scén. Tfuj. 0%

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21