Ad Astra (2019)

Tenhle film je jasný příklad toho filmu, že když prostě není příběh tak ani sebelepší herci, či sebelepší efekty to nezachrání. Nevybavuji si fakt film, který tak šíleně rezignoval na příběh jako právě Ad Astra. Příběh ani nepředstírá, že by se snažil něčím překvapit. Jediné co z celého filmu vlastně vypadne je přiblblá moudrost, kterých je na stránkách různých motivačních citátů plno. Tommy Lee Jones jako senilní dědek mě naprosto vytáčel, Brada Pitta jsem už viděl i v silnějších rolích, až na jeden moment (který ve filmu byl hlavně zcela zbytečně) to byla fakt naprostá nudírna a utrpení. Jediné co bylo ve filmu pěkné bylo prostředí a trailer, který mě na to nalákal, ale zase v roce 2019 je pěkné prostředí i v daleko zábavnějších filmech. Strašné, zatím asi nejhorší "kinový" zážitek tohoto roku (arty jako Slunovrat, či ptáče nepočítám).. 20%

Agent bez minulosti (2002)

Velmi slušný snímek, ovšem je to opravdu taková jednorázovka, takže jednou vidět a pak půlroku pauza od tohoto filmu(jsou nějaké filmy na které bych mohl koukat pořád bohužel tento mezi ně nepatří) proto 4 hvězdy

...a jitra jsou zde tichá (2015)

Po tom co jsem viděl snímek Stalingrad, mám maličko nedůvěru k ruským filmům z Velké vlastenecké války. Ale tohle bylo decentní, herečky jsou sympatické a dá se na ně koukat, akce je docela dobrá, nic nereálného. Tohle je ten správný feminismus, kde se zachycují fakt skutečně ženské hrdinky (ženských vojaček v rudé armádě bylo nespočet). Oceňuji i kameru a záběry na hezkou krajinu.70%

Aj múdry schybí (1998) (pořad)

Ale tak proč ne, jako nějaký zvukový doprovod to není špatný, občas tam jsou skvělí hosti, občas slabší. Každopádně ty lidi kterých se ptají jsou buď podplacený aby ze sebe dělali kretény, nebo nevím. 50%

Alenka v říši divů (2010)

Bože to bylo blbé, hlavní herečka vypadá jako by stala z mrtvých, Johny Depp mě také nějak extra nenadchnul, efekty nic moc. Víc než 2 hvězdy si to nezaslouží

Alf (1986) (seriál)

Klasika, oproti dnešním výplodům co Američani dělají je to fakt špica, škoda že už se dnes takovéhle povedené a hlavně VTIPNÉ seriály nedělají :)

Alfa (2018)

Pro mě asi největší překvapení tohoto léta, od filmu jsem zas tolik neočekával - samotný začátek nebyl zas tak nic extra (hodně mi to ale připomínalo Far Cry Primal), po cca půl hodce se film příjemně rozjede a v tomto tempu to pokračuje až do samého konce. Příběh je pěkný, místy i docela dojemný. Film celkově působí docela levně (není to levnost typu megafilmů na TV Barrandov), ale v porovnání s jinými kousky se jedná (minimálně od pohledu) o levnější film, ale na celkovém dojmu to nijak nekazí. Možná bych uvítal i nebezpečí v podobě nějakých nepřátelských kmenů, ale tak nemůžu mít vše. Rozhodně tento film stojí za to, už jenom z důvodu že filmů z této doby vzniká minimum. 90%

Alf versus U.S. Army (1996) (TV film)

Každý úspěšnější seriál by zasloužil důstojné zakončení. V případě Alfa se tak bohužel nestalo :( Myslím, že by tvůrci udělali lépe, kdyby natočili 2. část dílu Loučení, protože tohle je strašný propadá. Prvních 10 minut vypadá dost nadějně, pak to ale upadne do příšerné nudy. Asi největší problém je absence rodiny Tannerových a typické prostředí jejich domu, dalším problémem je to, že v tomto filmu ani v podstatě nemá hlavní roli Alf (minimálně mi to tak přišlo). Konec je trapný a jakýkoliv jiný konec by byl asi sebelepší (*možná spoiler Líbil by se mi konec ve stylu návrat Alfa k rodině Tannerových *konec spoileru). Zanechalo to ve mě takové divné pocity, škoda. 25%

Alvin a Chipmunkové (2007)

Bylo to blbé, ale řekl bych, že ne jako dost ostatních filmů. Děj je nenáročný nevyžaduje moc přemýšlení, takže jako nějaká oddechovka či zvukové pozadí pro nějakou práci dostatečné. Chipmunkové jsou pěkně nesympatičtí, kdyby bylo po mém tak je nakopnu do prdele, ale bohužel tak hlavní hrdina neučinil, takže jsem dosti zklamán.. No co dodat, lehce podprůměrný tudíž 2 hvězdy

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

O dost horší než 1, o dost méně logičtější, prostě velká sračka. Nevím co bych k tomu tak napsal