Stealth: Přísně tajná mise (2005) odpad!

To byl zas výplach mozku. Na tuhle píčovinu jsem (bohu dík) nějak extra nekoukal, spíše jsem si to nechal jako "zvukový doprovod" a občas jsem nahlídnul. I přesto můžu říct že je to jeden z nejdebilnějších akčních filmů, které jsem kdy viděl. Konec opět poslal tenhle film do žumpy ještě více než byl. Cituji: "ty a já jsme dva a dva je prvočíslo, takže to znamená štěstí" (nebo něco v tomhle smyslu) můžete mi kurva někdo vysvětlit co to je za debilitu? To je výuka matematiky nebo co? Nějaký rádoby happy end v podobě americké romantické komedie. Debilita na druhou

Oko dravce (2008)

Jako oddechovka dobré, jako něco vážného.. to těžko. Ovšem nenudí, ani nějak extrémně nebaví, řekl bych že takový průměr mezi thrillery. Hvězdu strhávám za to že film je prostě naprostá hovadina a není to klasifikováno ani jako sci-fi a další za zbytečnou zdlouhavost, opravdu by to šlo natáhnout třeba jen na 90 minut..

Appaloosa (2008)

Neříkám že by to byl špatný film, avšak nejlepší taky nebyl, bylo to zbytečně dlouhé a už v prvních minutách bylo jasné jak to dopadne. Ed Harris je u mě zapsaný jako ten "hodno-zlý" generál ze skály, tady mě ale také nezklamal. Hrál docela důvěryhodně. Suma sumárum: Myslím že jsou i daleko lepší westerny ale pokud máte tyhle žánry rádi rozhodně byste tento kousek neměli vynechat

Johnny English (2003)

Docela slušná parodie na Bondovky, ovšem je to takový jednorázový humor, takže stačí jedno či dvě zhlédnutí a stačí.

Odstřelovač (2007)

Myslím, že velice slušná podívaná. Koukat na to každý den to asi ne, ale jednou za čas to jde. Sice dost často velmi nereálné ale tak to je u těhle filmech běžné. jednu hvězdu strhávám za celkem předvítatelný konec

John Q. (2002)

Docela dobrý film, nechybělo napětí což je u takových filmů jedině dobře. Konec, to je vždy ta část filmu, která celej film pošle do prdele. Bohužel tento kousek nebyl výjimka, osobně bych byl radši pro trošku "dojemnější" konec a to že by se D.Washington sejme a srdce dá svému synovi, bohužel.. Ale stejnak 4 hvězdy si to zaslouží

Jehovova pomsta (2010) (amatérský film)

Mnohem více se mi líbil kousek "život není krásný", toto je takovej slabší a mnohem delší odvar toho předchozího, nějaké scény viz. scéna s fotrem je dost dobrá, bohužel těchto scén je tam docela málo. Nu což, na to že je to amaterské dávám 2 hvězdy. Edit: Musím přehodnotit, s odstupem času co jsem na to koukal tak jsem se tomu teď tlemil mnohem více.. Na život není krásný to sice nemá, ale i tak je to docela dobrá oddychovka 60%

Život není krásný (2008) (amatérský film)

Dobré, moc dobré, na to že je to studentský film. Od tohoto by se měli dnešní autoři komedií hlavně na západě pořádně učit, to co přichází z USA jsou pěkné sračky oproti tomuhle

Vrať se do hrobu! (1989)

Nějaké kecy jsou fakt ultimátní, nenudil jsem se ani chvilku, škoda že už dneska takových komedií je pomálu. Pro mě asi jeden z nejlepších "starých" českých filmů

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Ale tak proč ne, duo Mádl a Kotek nemám moc rád, i přesto jsem se u tohoto snímku dost pobavil, ovšem co se týče po stránkách fóru tak nejlepší perly byly v raftácích, ale tak co. dost dobrý 3 hvězdy a myslím že jedna z lepších dnešních českým komedií