Já, legenda (2007)

Jak ja vam byl nadsenej. A nekecam, dobrou trictvrtinu filmu. Ty uzasny prulety vybastlenym New Yorkem, ta trava rostouci z tamejsich silnic, dobre rozfazovanej pribeh, srnky, Smith, psicek a jinak nikdo. Proste super. O to vic pak boli konec, kterej vam tu samozrejme nevybleju, i kdyz pripravu na nej byste nepochybne zpetne uvitali. Ale to uz si posudte sami. Jinak jeste dve pripominky: Will Smith neni moc dramatickej herec, a to je velka skoda, protoze takovej prostor, jakej hlavni hrdina v I am Legend dostava ( v cele s momentama prichodu silenstvi ze samoty), primo krici po oscarovym vykonu. I tak jsem si ale behem projekce nedokazal vybavit jedinyho cloveka, kterej by to mohl hrat, takze asi vsechno dopadlo, jak melo. A vec druha: nebylo by lepsi misto animovanjch zrudicek pouzit namaskovany lidi? Pravda, asi by tak neskákali, ale tohle mi prislo trochu zbytecny a navic i lacine vypadajici. Nicmene, suma sumarum, Francis Lawrence si ani pres ostudnou pointu ostudu neurizl. A to je dobre. Ja, legenda proste rozhodne stoji za videni. U me neco mezi 70 a 80%, nebejt konce cisty kilo.

Air Force One (1997)

Neni nad to delat dve hodiny bidylko pro americkyho orla:o(

Vratné lahve (2007)

Proste s tim mam generacni problem:o(

Ratatouille (2007)

genialni, genialni, genialni, jen trosinku to mrsi Egova posledni kritika, ale i tak genialni, genialni, genialni.

Smím prosit? (2004)

Je to prijemny a mily, ale proste me to uplne bestialne nebavilo. A Lopezovou chci domu, a to hned

Tři mušketýři (1993)

No a akce, no, kostymi, no a hudba = 3 slabsi hvezdy

Katakomby (2007)

Predpokladam, ze ty megapocty hvezdicek sem nasypali hlavne priznivci Pink, a proto bych rad podekoval autorum, ze tu urvanou fuchtli sejmuli. Toliko tajemne ke spoilerum. Jinak od Katakomb jsem ocekaval veru vic, treba aspon nejakej trochu logickej pribeh, ale dockal jsem se jen druhyho Metra, umistenyho do sice zajimavejch, nicmene brzo se okoukavajicich a chvilema i dost papundeklovejch interierovejch dekoraci, ktery navic pro sychr vznikly v RUmunsku. Jinejma slovama, zadnej velkej zazrak se nekona. A je to fakt skoda, protoze z toho zakladu se mohl vykopat fakt velkej bijak... a bez poletujicich kozlu a nesmyslne goreovyho konce, kterej ale, pravda, docela potesil. Dve az tri hvezdy, ale spis dve.

Bones (2001)

Mirne zvlastni :o(