avril4234

okres Košice

homepage

1 2 3 následující >>
    • 12.1.2012  19:19
    Jdi, Diego, jdi! (TV seriál) (2005)

Jednoznačne o dosť lepšie, než totálne trápne "Dora the Explorer". Sympatický hlavný hrdina a príbeh, ktorý sa týka ochrany zvierat, to dokopy robí na mňa (milovníčku zvierat) dobrý dojem. Ak by to, bohužiaľ, nebolo pre predškolákov, dala by som možno aj 5*. Takto je to ale celkom priemerné.

• 13.9.2011  13:01
    Timon a Pumbaa (TV seriál) (1995)

Tak toto má naozaj veľmi ďaleko od filmov "Leví kráľ" a mňa to už vôbec neočarilo. Je to síce srandovné, ale pre mňa je tam dosť trápny humor a animácia väčšiny postáv je proste príšerná. Timon a Pumbaa (postavy) sú to jediné, čo sa mi na celom seriáli páči a 3* som dala len kvôli nim a tomu, že sa to týka nádhernej disneyovky. Príbehy nič moc.

• 7.9.2011  15:31
    Panelák (TV seriál) (2008)

Pripúšťam, že ten seriál už je trápny a prehnaný (hlavne v poslednej dobe), ale mňa aj tak stále baví. Niektoré postavy mi prirástli k srdcu, takže už len kvôli nim to nemôžem prestať sledovať. A navyše sa pobavím na každej epizóde, takže Panelák pre mňa komédiou rozhodne je. Len to, že je nekonečný, je u ňho mojim jediným mínus, nemám v láske nekonečné seriály. Ale Panelák ma proste baví. Dám mu aspoň 3*, ak by sa skončil, tak pridám štvrtú :-)

• 4.9.2011  16:34
    Danny Phantom (TV seriál) (2004)

Ďalší animák, ktorý je nápadne podobný seriálu Americký drak: Jake Long. Ibaže tentokrát sa hlavný hrdina nemení na draka, ale na ducha. Animácia je však otrasná, okrem hlavnej postavy mi nikto neprirástol k srdcu ako vzhľadovo, tak aj povahovo. Ale príbeh ma veľmi zaujal. Dá sa na ňom zabaviť, mňa pobavila každá epizóda a občas je aj dojemný, i keď vážne len občas, čo mu uberá na tom, aby sa mi kompletne páčil. Pointu má však skvelú a Danny mi je veľmi sympatický, takže aspoň na 3* :)

• 4.9.2011  16:22

Tento seriál sa mi páči už hlavne kvôli tomu, že je pointou strašne podobný môjmu najobľúbenejšiemu -Americký drak: Jake Long. Ale má zato dosť veľa nedostatkov a oveľa viac nudných epizód. Napriek tomu mi však prirástol k srdcu a patrí medzi moje obľúbené. Je aj často veľmi zábavný a niektoré epizódy ma naozaj veľmi zaujali, takže mu nedokážem dať menej, než 5*. Juniper Lee je asi môj najobľúbenejší seriál na Cartoon Network.

• 4.9.2011  15:09
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Toto bola moja úplne prvá rozprávka, na ktorej som vyrastala a ktorú som strašne milovala. Ale ja som vždy fandila Tomovi a Jerryho aj doteraz nenávidím. Proste sa mi nepáči, že Jerry skoro stále skončil ako víťaz a práve kvôli tomu faktu som k tomu seriálu postupne začala strácať sympatie a prestal sa mi zdať taký zaujímavý. Tom bude vždy mojou obľúbenou postavou, ale seriál už nemusím. 3* dám len z nostalgie.

• 1.12.2019  00:06

Dúfala som v nejaké zlepšenie oproti jedničke, to žiaľ nenastalo. Príbeh bol zážitkovo, aspoň u mňa, na rovnakej úrovni. Ako tu mnohí uvádzajú, toto bolo naozaj určené len pre deti a žiadne zvraty, emocionálne scény, či hĺbka sa nenaskytli. Je to skôr taká oddychovka pre dospelých a zábava pre deti.

• 27.6.2017  16:36
    Sofie První (TV seriál) (2013)

Nevidela som (len čítala), ako to celé začalo a tiež som videla len zopár častí. Úprimne, nieje to zlá rozprávka, má to istý druh hĺbky a oceňujem seriály pre predškolákov, ktorých postavy sa s nimi nezhovárajú, nekladú otázky a majú vlastný príbeh a dej. Čo na Sofii ďalej oceňujem, sú crossovery v niektorých dieloch. Avšak kde Sofia pre mňa upadá, je samotná zápletka a príbeh ako jedno veľké klišé o ďalšej Disney Princeznej. Princeznovské príbehy ma nikdy nebrali, takže nemôžem Sofiu ohodnotiť vyššie. A mínusom je aj to, že ju na Disney Junior strašne pchajú do tváre (ten kanál úprimne sledujem len kvôli Levej hliadke). Ale niečo to do seba má a úvodná pieseň (vrátane niektorých ďalších v jednotlivých častiach) je fakt strašne chytľavá. Dávam 2*.

• 29.12.2016  19:27

Ako milovník zvierat a filmov o maznáčikoch (hlavne psoch) som očakávala niečo roztomilé, čo zahreje na srdci. Ale tento film žiaľ nieje ten prípad. Dvaja hlavní hrdinovia síce boli sympatickí, ale to je tak jediné, čo ma na tomto filme zaujalo -ich spor. Zatiaľ čo králik so svojou bandou, napriek ich údajnému smutnému osudu kvôli ľuďom nevzbudzovali žiadne sympatie a to sa mi doposiaľ nestalo. Niesom fan zbesilých naháňačiek (hlavne v zábavnom prevedení) a tu ich bolo na môj vkus príliš. V skratke, film ma ničím nedojal ani nepobavil a na moje prekvapenie ma nechal chladnou. Dávam mu 2 hviezdy -prvú za rivalitu Maxa a Barona a druhú za scénu pri "nájdení" Baronovho majiteľa, bližšie spojlerovať nebudem. Čakala som viac a nechcela som veriť tunajšiemu hodnoteniu (to ma nakoniec donútilo si to pozrieť), ale je to fakt jeden zo slabších animákov.

• 30.11.2016  18:59
    Star proti silám zla (TV seriál) (2015)

Najprv som zhliadla pár častí, ktoré mi zneli sympaticky a páčili sa mi, hoci mi prišli na môj vkus divné. Ale zdalo sa mi, že je to fajn seriál. Hlavné dôvody sú: 1. Songy; Oboje, ústredný aj záverečný (jedny z najlepších openings/ credits v animákoch). Prvá vec, pre ktorú som sa tento seriál odhodlala sledovať, hoci animácia je proti môjmu vkusu. 2. Marco; Jediná postava v seriáli, ktorá je mi sympatická vzhľadovo a celkom aj povahovo. Naviac, v dosť veľa epizódach skončí zle, takže ho mám rada aj z ľútosti, ako už u mňa býva zvykom. Avšak po zhliadnutí celej série som prehodnotila názor na seriál samotný. Okrem uvedených kladov, zvyšok seriálu je vlastne záporom. Ako som vravela, animácia nič moc a dejovo to nieje nijak odlišné od iných animákov tohto typu. Je to príliš divoké, až to ide na nervy a často to nechápem, plné veľmi trápnych, až odpudivých momentov (presne typ seriálov, ktorý ja neznášam). Plus, takmer žiadne emócie, pre ktoré ja filmy/ seriály sledujem. Ale tie songy proste nemôžem dostať z hlavy a nejak mi k seriálu podsúvajú pozitívny pocit, spoločne so sympatickým Marcom, takže to ma nejak núti sledovať to -avšak len jednorázovo (možno s výnimkou epizód, ktoré ma trochu zaujali), narozdiel od mojich obľúbených animákov, ktoré sledujem vkuse.

• 7.12.2011  16:58
    Dora průzkumnice (TV seriál) (2000)

Vyslovene trápny seriál s veľmi trápnymi a neskutočnými scénkami, či postavami (živý hovoriaci búrkový mrak, ktorý sa dá zahnať nejakou pesničkou a pod. nezmysly v každej epizóde), ale aký by seriál pre najmenších mal byť? :D Napriek tomu som však pri tom dokázala sedieť (z nudy a vďaka môjmu putu k animákom) a pobavila sa na tom. Pre mňa je to asi najtrápnejší seriál pre predškolákov, ale má na mňa nejaký zvláštny vplyv a neodpudzuje ma. Možno aj preto, že som si obľúbila tú opičku a hudbu :D

• 7.12.2011  16:11
    Kouzelní kmotříčci (TV seriál) (2001)

Jediné, čo ma na tomto animáku zaujalo je obrovská (animátorska) podobnosť so seriálom Danny Phantom a vlastne je to z rovnakého štúdia. Ja som závislá na Dannymu Phantomovi, preto nedokážem odolať seriálom, ktoré mi ho pripomínajú a hodnotiť ich vysoko. Inak je to ale vážna blbosť, ktorá ma dejovo vôbec nezaujala a práve nadšene sa na to nepozerám. Len pre zaujímavosť som zhliadla pár častí, ale takmer sa mi to v niektorých okamihoch hnusí a tento štýl animácie zas vôbec nemusím, len Danny Phantom je záhadná výnimka. Fairly Odd Parents je len podpriemerný seriál, ktorému dávam slabú 1*.

• 3.10.2011  21:50
    Phineas & Ferb (TV seriál) (2007)

Síce som videla len zopár častí, vôbec ma to nezaujalo. Ja animáky takéhoto typu, kde je hlavnou myšlienkou len vystrájanie bláznovstiev proste neznášam. A navyše aj postavy vyzerajú strašne. Pre mňa je to strašne stupídne a nemorálne a pre malé deti nevhodné. Naviac to, že každý "geniálny" plán Phineasa a Ferba vždy vyjde a nikdy sa Candy nepodarí ich prezradiť mame, mi príde ako ďalšie mínus, pretože si nemyslím, že rodičia by o tom nemali vedieť a že je to úplne normálne. To proste z môjho pohľadu nieje pre deti, nemá to žiadnu morálku a to ja zas na animákoch neznášam, i keď je pravda, že Phineas a Ferb je len jeden z veľmi mála animákov bez morálky, čím je výnimočný a zrejme aj preto taký populárny. Pre mňa však nie. Som zastánca klasických výchovných animákov, medzi ktoré Phineas a Ferb nepatrí. Dám mu však aspoň 1 * za vtákopyska Perryho, ktorý je ešte celkom sympatický a aj za smoliarku Candy, ktorej mi je vždy ľúto. Disney sa strašne kazí... :´(

• 13.9.2011  13:31
    Twister se vrací (TV film) (1998)

Strašné sklamanie oproti Twisteru. V tomto filme (s výnimkou záveru) som sa žiadneho tornáda nedočkala a je to dosť škoda, že neponechali pôvodných hercov Twisteru a pokračovanie ich príbehu. Tento film ma už nenadchol vôbec ničím. 1* mu dám len za záverečné tornáda.

• 5.9.2011  20:20
    Klukoviny Toma a Jerryho (TV seriál) (1990)

Klasických Toma a Jerryho som kedysi milovala, ale toto je ešte oveľa horšie. Animácia nieje najhoršia, ale príbehy sú o ničom. Klasický Tom a Jerry je oveľa lepší.

1 2 3 následující >>