• Reality-TV

Nelly Furtado - Maneater (2006) (hudební videoklip)

Na tento klip mám veľké spomienky, keď vyšiel mala som asi 12 a bol to jeden z prvých čo som videla na nete, keďže sa mi v tom veku dostal do ruky počítač, a kto sa čuduje áno, nie som z tej dnešnej detskej generácie, keď maju už 6 ročné deti vo vačku tablet spolu s iPhonom. :)

Krásná Fatmagul (2010) (seriál)

Vždy som bola ako všetci ostatný a tieto turecké, mexické, španielske a neviem ešte aké naivné telenovely som kritizovala. Ale pri tejto si jednoducho nemôžem pomôcť, časti sú zdlhave, naivne ale oslovil ma ten turecký príbeh a to ako to v tej krajine chodí (keď napríklad "čistú" ženu znásilnia-pošpinia a ona si musí vziať toho muža aby "očistila" seba aj svoju rodinu).. A Engin Akyürek je jednoducho na zožranie krásny chlap, tie 3* sú hlavne za neho, videla som už všeliakych Santosov a Juanov Pablov ale tento muž je naozaj TOP :-D

Tančiareň (2013) (divadelní záznam)

Jedno slovo, úžasné. Udalosti a dejiny vyjadrené tancom. Činohra bez slova. Herci, ktorí sú známi iba svojím hraním a práve preto bolo príjemné vidieť ich tancovať. Pre mňa to bol naozaj divadelný zážitok a klobúk dole pre pánom Chudíkom že ešte aj v takomto úctyhodnom veku hrá na doskách ktoré znamenajú svet. 5*

Zlaté manželky (2014) (pořad)

Prečo až taký odpad? náhodou bolo fajn si večer pozrieť ako si žijú ženy hokejistov, určite je to lepšie ako nejaka stupídna zámena manželiek alebo farmár hladá ženu..

Osbournovi (2002) (pořad)

Pre mňa je toto jedna z klasík na MTV! :D

Kukátko (2014) (pořad)

Je to niečo nové, nejaký mix všetkých Danglových počinov, uvidíme čo z toho bude. Viacerí píšu že Polnišová a Latinák tiahnu celý serial. Podla mňa vôbec. Polnišová mi už leze na nervy a omnoho viac ma zabavil Kemka akonáhle vystupil z výťahu.

Pidihajzlík (2006)

Nechápem ako toto môže mať 53%, totálne nesympatické, trápne, nevtipné, už len z toho názvu Pidihajzlík mi je zle, 2* za to že bratia Wayansovci sú fajn.. teda, až na tento film.

OVB Športovec roka 2013 (2013) (pořad)

Ono samotný program bol naozaj nuda, hlavne keď sa to porovná s minulým rokom. Ale aspoň boli ocenení tí čo si to zaslúžili. :) Hlavne Peťo Sagan

Ve službách FBI (2009) (seriál)

Myslím si že ženy si seriál obľúbia najmä kvôli Mattovi. :-)