Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Reality-TV
  • Dobrodružný

plakát

Milujem Slovensko (2013) (TV pořad)

Celkom vtipné, aj zaujímavé, fajn osobnosti. Na také to posedeníčko pri telke v piatok večer, pohodička. :-)

plakát

Česko Slovensko má talent 4 (2013) (TV pořad)

Kludne by som dala odpad, ale prečo? Je to "show" ktorá u nás chodí v nedeľu o pol 9 keď nie je naozaj čo pozerať..

Joey (2004) (TV seriál)

Joey: "Tohle se mi líbi, 30° každý deň, koľko je asi v New Yorku?" Gina: "29." Joey: "Chudáci."

Klan (2013) (TV seriál)

Ono tých našich seriálov je už strašne veľa. Jojka sa snaží predbehnúť Markízu za každú cenu. Panelák konkuruje Búrlivému vínu. Farma Vyvoleným. Chlapi neplačú Klanu. A všetky tie seriáli sú na jedno kopyto. Rodinné drámy. Mohlo by sa na obrazovky vrátiť napr. Mesto tieňov. Náš najlepší krimi seriál..

plakát

Chlapi neplačú (2013) (TV seriál)

Po prvom diely dávam zatial 3*, niekedy treba dať šancu aj našim seriálom.

plakát

Moc osudu (2006) (TV seriál)

Stále lepšie ako tisíc a jedna noc alebo Sultán.

plakát

E.T. - Mimozemšťan (1982)

"On je tady." "Kdo?" "Ten z měsíce, zdá se žes ho zabila." :D

Šedovlasý pán (2007)

V budúcnosti by som chcela študovať kriminalistiku, takže mám toho dosť prečítaného o vrahoch a aj o kanibalovi, vrahovi a pedofilovi Albertovi Fishovi. The Gray Man mi ukázalo vlastne tú istú predstavu čo som mala v hlave keď som čítala o tom ako zabil malú Grace a následne skonzumoval.. A že ona nebola jediná. Fish sa chválil tým že mal deti na všetky spôsoby, priznal sa len k niekoľkým vraždám no je dosť možné že ich boli stovky, a všetko deti. Elektrické kreslo bolo podľa mňa pre takéto zviera málo, mal umierať hodiny, bolestivou smrťou, a aj to by nevyrovnalo utrpenie ostatných detí, ktoré museli zomierať pri jeho mučení.