Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Reality-TV
  • Dobrodružný

plakát

Zavraždění Johna Lennona (2007)

Pre mňa ako veľkého fanúšika Beatles a hlavne Johna Lennona veľmi depresívny film. Verím tomu že to v roku 1980 naozaj takto vyzeralo. A ak nie presne takto, určite podobne. Tie myšlienky a všetko čo Chapman mal. Jared to zahral úžasne. R.I.P. John ♥

Orphan (2009)

Myslela som že pôjde o ďalší "horor" kde sa budem báť a nič ma neprekvapí. Ale ten záver ma fakt dostal.! :) 4 hviezdičky, dala by som kludne aj 5, ale nie je to presne môj žáner.

Ženy v balíku (2008)

Veľmi sa mi páčilo ako Ted Danson povedal pri výsluchu: "Iste, aj my sme mali problémy, napríklad kam všetky tie peniaze dáme." A ešte sa sám na tom zasmial. :D

Tetovaný (1968)

Pre mňa jedna z tých slabších Funesoviek ale stále dobrá komédia. :)

plakát

Zaživa pohřben (2010) (TV pořad)

Jeden z mojich najobľúbenejších programov na MTV. :)

plakát

Deň a noc (2013) (TV seriál)

Moje prvé reakcie: je to seriál alebo nejaká reality show tipu vyvolení? :D Nuž o 8 večer sa vždy nachádzam doma a prepínam a nechám to len tak bežať v telke, prečo dávať odpad keď na tom spočiniem okom? :D

plakát

Jistě, pane ministře (1980) (TV seriál)

Neviem ako iný ale ja jednoducho milujem klasický britský humor.

Navždy spolu (2012)

Videla som už všeliake od výmyslov sveta romantické dramy, ale aj tak bola táto pre mňa niečím výnimočná. “Life is all about moments of impact, and how they change our lives forever.” Občas si povie že tie slová na konci filmu: "based on a true story" sú len na oblbnutie mozgu. Nie som naivná, ale tento príbeh, naozaj môže byť (a aj je), podľa skutočnej udalosti..

plakát

Připoutejte se, prosím! (1980)

Hovorte si čo chcete ale toto je jednoducho najlepšia paródia všetkých čias. Robert Hays, Leslie Nielsen a Lloyd Bridges 4ever. Hlášky z tohoto filmu žerem ja aj moja rodina. :)