t.b.kat

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 1.7.2019  08:23
    Šampióni (2018)

I když jsem se trochu filmu děsil, nakonec jsem přeci jen byl mile překvapen. Solidní sportovní komedie, která má zajímavý a vtipný příběh 3*

• 1.7.2019  08:20
    Avengement (2019)

nostalgická vzpomínka na začátek devadesátých let, akční film plný blbých hlášek a přehršle bitek, jinak nic - proto 2*

• 26.6.2019  08:29

Perfektní komediální drama, které sráží nelogický závěr proto 3*

• 20.6.2019  20:34

Sorry jako, ale na tuhle vlnu nejedu, sentimentální s....a proto 2*

• 13.6.2019  07:54

Jo vzít práci v Rusku, to je jako rozběhnout se hlavou proti zdi. Dokument krásně vystihuje ruskou duši, každý kdo přijde z venku je agent, nabourávač starých pořádků a ničitel ruské tradice. Samotný dokument zbytečně srážely dlouhé a prázdné záběry, režisér si je mohl odpustit, možná by pak dokument měl větší spád, takhle spíše chvilkama uspával. 3*

• 3.6.2019  07:50
    Shazam! (2019)

Tak tenhle hrdina je takový klon všeho, vůbec se mi nelíbí, dětský hrdina v dospělém těle - fajn, ale prodávaný takhle debilně, nene, tohle fakt ne. 2*

• 28.5.2019  08:26

Ten film je tak problematický, až je dobrý. Na jednu stranu tu chybí nějaké hlubší vysvětlení o co vlastně Halle jde, na druhou její ekologický boj trochu potírá fakt, že u ní doma to zrovna moc ekologicky nevypadá. A to klišé, že každý eko člověk cvičí, medituje a bůh ví co je opravdu trapný. Těch negativ má tento film opravdu dost, ale skvělá kamera, netradiční hudební doprovod a skvělé herecké obsazení potírá vše. 3-4*

• 21.5.2019  08:36

Není to zrovna nic originálního, ale dobře se na to kouká, pokud zrovna potřebujete zabít čas. I když Dwayne Johnson tu není hlavním aktérem příběhu, ostatní (hlavní) herci působí mile a do filmu zapadají. Člověk tu narazí i na dost odkazů na scénky z populárních filmů (např. Lásku nebeskou), sympatické 3*, více nedám

• 15.4.2019  11:59

Můžete napěchovat muzikál hvězdami, ale když nefunguje chemie, scénař, tak s tím nic neuděláte. Tak krásný a přesto prázdný film jsem delší čas neviděl (nebo možná jo:-)). Mary tu prochází filmem jako ledová královna, objeví se, jen když to režisér potřebuje. A hlavně Julie Andrews je v původní Mary lidštější, přijatelnější, herečtější a bůhví co ještě. Obecně herecké obsazení se nepovedlo, stejně jako knírek Bena. Z muzikálu šlo vytěžit více, stejně jako z hereckých hvězd, proto 2*. Škoda, jakáto škoda :-(

• 29.3.2019  11:24

Vždy jsem si myslel, že filmy Woodyho Allena jsou ukecané, až nyní jsem zjistil, že až tak ne. Tahle skoro tříhodinová jízda je tolika slov plna, že by je člověk mohl hráběma rozhazovat :-) Z počátku jsem z filmu byl dost rozpačitý, ale pak vždy přišel moment, kdy jsem nevěřícně koukal, a lidi umírali a já si říkal - jak to vlastně bude končit? Těmi slovy totiž působil film až nepatřičně (i aktéři), ale pak přišla živelná spoušť a já začal být u/spokojen. Mel Gibson po delší době ukázal, že umí hrát a snad - po těch jeho mentálních bouřích - se vrátí k tomu, co umí - k hraní a režiji. 4*

• 28.3.2019  08:57
    Alfa (2018)

Bože, to byl prostuduchý výlet do doby ledové. Všichni tak krásní, vyumělkovaní, načančaní a korektní. Děj jak rodinná pohádka nebo myšlenkové soft/porno pro náctileté. 1-2*

• 25.3.2019  15:55

Ten film má jednu naprostou výhodu a tou je Rami Malek. Bez něj by film byl čistý průměr. Ale na druhou stranu si myslím, že je to nejpřeceňovanější film roku 2018, zase taková pecka to nebyla, proto 3-4, bez Rami Meleka 2-3*

• 25.3.2019  09:21

Klasický průměrný akčňák se spoustou keců a morálních rozhodnutí 2-3*

• 22.3.2019  08:08
    Free Solo (2018)

Jimmy Chin je naprosto skvělej režisér dokumentárních filmů o lezení, je škoda, že Alex mu nedal svobodu (což na druhou stranu chápu, pokud člověk riskuje, tak nechce být rozptylován) za kamerou, tak jako dostal v úchvatném dokumentu Meru. Alex dokázal neuvěřitelnou věc, za kterou si šel, i když spoustu lidí kolem něj asi zranil. 3-4*

• 12.3.2019  22:58
    Favoritka (2018)

Originální film s úžasným vzletem a pak dlouhým nudným nic. Škoda, že se režisér utopil sám v sobě a zabil druhou půlku filmu. 2-3*

• 4.3.2019  21:38

Zatím mě to moc nechytlo, na můj vkus moc chaotické

• 4.2.2019  15:30
    Aquaman (2018)

Příjemné překvapení od DC, trochu jsem se toho bál, ale kravina to úplně nebyla. Jason Momoa se tam suprově hodil 3* Že by restart DC?

• 4.2.2019  15:25
    The Punisher - Season 2 (série) (2019)

Druhá série je obrovské zklamání. Zbytečně natahované, ukecané a o ničem. Byl jsem rád, že jsem se dodíval, na třetí sérii - pokud bude - se už dívat nebudu. Podle mě se už s ničím originálním nepřijde. 3*

• 12.1.2019  21:00
    Jan Palach (2018)

Příšerně křečovité, herci jsou jak loutky. Bez atmosféry. Nuda.

• 16.11.2018  07:13
    Outlaw King (2018)

S trochou nadsázky průměrné pokračování kultovního filmu Statečné srdce

• 14.9.2018  08:15
    Frank a draci (TV pořad) (2016)

Bohužel Frank se ztrácí, na jeho první pořad to nemá. Došel nápad a tak se vymýšlí blbosti.

• 7.5.2018  22:30
    Štiky (TV pořad) (2018)

Prima se baví a divák pláče. Odpad

• 11.3.2018  12:48
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Velký mínus tohoto pořadu bylo, že více času na přednes měl předávající cenu než vítěz kategorie. Bylo to nedůstojné, zvláště pokud byl po pár minutách přerušován hudbou. Politické narážky mi nevadí, jsou součástí předávání cen v demokratickém světě. Jen to potvrzuje to, jak je společnost rozdělena. Furt je dobré, že říct názor veřejně jde, možnost říci opak měl v sále kdokoliv. Vadilo mi že jsou v nominacích v jedné kategorii dva stejní lidé, obecně pravidla udílení na mě někdy působí dost rozpačitě

• 14.2.2018  21:32

Seriál je pořád zajímavý, ale nějak z něho mizí to kouzlo a hlavně život hlavního aktéra

• 14.2.2018  21:29
    Vzteklina - Epizoda 6 (E06) (epizoda) (2018)

Poslední díl šel, ale chtělo to více strachu, silnější propracování hrdinů a akce, proto 3*

• 17.1.2018  14:34
    Vzteklina - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2018)

Zatím milé překvapení, jen Hádek jako hlavní herec mi sem vůbec nezapadl ... zatím 3*

• 19.12.2017  10:45

Než abych zažíval těžkou cestu za přežitím, měl jsem spíše dojem, že se dívám na romantický film. Krásná krajina s nulovým vytížením. Škoda, čekal jsem něco jiného, proto 2-3*

• 15.12.2017  13:12

Tak nevím, zda se v hrobě Jane Austenová směje nebo brečí. Myslel jsem, že to bude alespoň parodie, ale vtip tu zrovna moc není, herecké výkony průměrné a režie to samé. Vydržel jsem do konce, ale dalo to práci. 2*

• 8.12.2017  08:07
    Dunkerk (2017)

Velice netradiční válečný film, opravdu jsem čekal něco jiného, kdyby film neměl tak zajímavě řešený hudební doprovod asi bych se nudil. Na mě film působil stračně lacině, byl to spíše film alá dokument, kdy vlastně si neuděláte vztah k nikomu, jen se díváte na zajímavé obrázky ... 3*

• 5.10.2017  11:05
    Blood Drive (TV seriál) (2017)

Prvních pět dílů naprosto skvělých, bohužel postupně však seriál upadá do stereotypu a začíná nudit, série 2 vůbec netuším kam půjde (pokud bude, ale asi jo), neb tu vlastně již není moc originálního co vymýšlet. 3*

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12