pabulator

pabulator

exot

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 11.1.2016  19:19

Tak si to zase dokázal Quentine!Gratuluju tentokrát se ti podařilo mě usadit na prdel na rovných šest hodin.Jelikož sem neměl o víkendu nic lepšího na práci dal jsem si v sobotu ještě odpolední opáčko,překousl jsem nutné zlo v podobě kino reklam a už se dívám na zasněžené boží muka a zaposlouchávám se do Morriconeho geniální úvodní melodie. Hyjé O.B ať se práší za kočárem a už tu máme prvního stopaře Marquise Warrena hovícího si na kupce mrtvol John Ruth po důkladném ověření identity dotyčného představí spolucestující Daisy Domergueovou jako svini ničemnou vrahounskou načež udělá vyjímku a už se vezou ve třech ,černý pasažér v dostavníku žádný problém.Vozka O.B popožene čtyřspřeží a uhání se dál ledovou krajinou........a víte co zajděte si do kina,nejsem žádný grafoman a po kině na kávičku jestli nebudete z těch třech hodin v sedle otrávení.

• 3.1.2016  13:13
    Ash vs Evil Dead (TV seriál) (2015)

Tak Ash nám povstal z popela jako bájný Fénix oprášil motorovku a brokádu,aby znovu trochu poškádlil smrťáky a Xenu.Počin je to nad míru zdařilý,ačkoliv vedlejší postavy sou blbé jak vagon tupých bruslí a neutrousí za celý seriál ani jedinou pamětihodnou hlášku. Náš démonobijec si vlastně velice dobře vystačí i sám a jde mu to docela od (jeho upgradované)ruky ,bubáky vždy posílá do zásvětí s nějakou jadrnou průpovídkou na rtu nehledíc na svou partu.Závěrem bych snad jen podotknul „Já to říkám pořád,že za všechno může Facebook!!!“

• 12.12.2015  22:24
    Vítejte v New Yorku (2014)

Člověk by si řekl když je Gérald ten francouz,že bude věkem zrát jako víno,ale on zatím kyne jako těsto na olbřímí mazanec. Na staré kolena by si mohl vybírat trochu seriózní role a né si otírat pytel o xicht odporné pokojské a ukazovat šulínka na kterého stejně není nikdo zvědavý. Nudný bezcharakterní snímek natočený za jedno odpoledne a když nad tím teď zpětně přemýšlím prostě fuj odeberu i tu jednu hvězdu co jsem z milosti udělil.

• 24.10.2015  22:52
    Hudba 85 (1986)

Určitý element šoumenství se všem zúčastněným nedá upřít,ale narovinu na celém dokumentu byli nejlepší kozičky. Po jedné star za levou i za pravou.

• 22.10.2015  12:05

Co do šílenosti a množství vyblité rýže nemá Himiko konkurenci široko daleko,ale jak k tomu příjde chudák dement Pinocchio?Na začátku jeho pouti to byl takový vyjukaný Budulínek jenže zlá Himiko z něho udělala hyperaktivního neposedu,který v agónii rozoravá asfaltku.964 výkřiků zoufalství zmateného člověka zbaveného důstojnosti bloudícího temným labyrintem vlastních zbytků mysli to je to co sem chtěl vyblít za Himiko já.Tak nějak tuším,že můj komentář dává asi tolik smyslu jako celý tenhle bezhlavý počin nicméně k jádru pudla pouze chci říct ,že je to ten neuječenější Japonský zvratek undergroundových jatek.

• 18.10.2015  18:36
    I (2015)

Kráska a zvíře,Quasimodo,kronika mutantů,revenge thriller,ale hlavně neuvěřitelně zábavný,hravý a barvami hýřící tří hodinový videoclip. Tohle je... Víc než to.Tohle se rozhodně vymyká všemu co sem měl možnost vidět.Shankare cokoliv bereš nepřestávej s tím.Jen houšť a větší kapky.

• 8.10.2015  20:21
    Underground Comedy (TV pořad) (2014)

Tomáš Plhoň a jinak nic!!!

• 29.9.2015  08:48

Japonský Jenda Citrón chapadelník s nejasným původem na ostrovní poměry ničím nevybočující hlavonožec má všecky typické vlastnosti je otravný,trapný a snaží se vychovávat mládež.Prosím sežrat zaživa či v polosyrovém stavu.Pro zichr zkouknu jeden díl anime abych se ujistil,že o nic nepřicházím.

• 5.9.2015  10:42

I přes šaškování Mikea Mayerse a že toho debila nebudu mít nikdy rád musím vyzvednout parádní kameru a super střih v neposlední řadě taky rozkošnou Nancy Travis,ale pokud se ptáte na můj názor je to hrozná hovadina na zabití času určitě poslouží líp třeba Tom a Jerry.

• 24.6.2015  14:03

Rád bych se holedbal titulem Trashem nepozvracený leč opak taky není pravdou sice už sem párkrát zhřešil a nějakou tu podprůměrnou slátaninu shlédl,ale tomuhle žánru rozhodně neholduju.Ježíš je dalším malým ublinknutím na mém dříve běloskvoucím rouchu otrlého diváka co se může zdát na první průjem veskrze zábavné začne velice rychle prudit.Doporučuju zpátky na kříž a neslézat.

• 20.6.2015  18:10

S větším rozpočtem by tohle ulítlé béčko mohlo směle konkurovat novému Maxovi alespoň co se gore a zábavy týče určitě bych si to užil v kině mnohem líp.

• 28.5.2015  22:37

Tož totok Tomíku kurva nééé tos posral beru galon ohnivé vody a s okamžitou platností volám Bobbymu Sixkillerovi,že má kontrakt na lidský totem neomezené výšky ze všech učinkujících ochotníků Eric Roberts jako šťastný výherce loterie dostává milost,ale jen tak tak.

• 7.4.2015  11:33

Proboha,že charismatický Eddie kde ho vyhrabali? Odporný knírek a věčně otevřená huba tak takhle si opravdu charisma nepředstavuju není to napínavé nemá to spád není tam jediná zajímavá postava Lambert taktéž tragický.Takže proč sem film dokoukal? Atmosféra L.A hodně fajn,ale co můžu vyzvednout opravdu povedený soundtrack nic víc nic míň.

• 2.4.2015  18:21
    Diet of Sex (2014)

Komedie?spíš kurevsky špatná kamasutra aspoň,že měla ta hnusná čůza pěkné kozy.A pokud vás to zajímá nepohonil sem a to je špatná vizitka pane režisére.

• 27.3.2015  07:49

Pomeje s bazukou no ty pyčo dobrá komedie.

• 21.3.2015  15:05

Jak to jen co nejkvětnatěji popsat?Ale nasrat v kostce je to pouze precizně nakreslená nuda já třeba mezi sledováním a zíváním našel v jednom z ornamentů kosočtverec s čárkou uprostřed to je i na dětský film docela dětinské nemyslíte?

• 21.2.2015  22:01
    MagiCJacK - I am MagiCJacK (hudební videoklip) (2011)

I love this creepy shit.

• 21.2.2015  08:21

No to sem z toho Pistorius klidně mě protáhněte kakaovým okem švédské princezny ať Skandinávie ve své nehynoucí slávě přetrvá na věky,ale neustále jsem trýzněn pocitem , že z téhle Bondovské taškařice šlo vytřískat mnohem víc něž šišlající Samuel a makovice explodující v křiklavých barvách Vaughnových pubertálních představ.I když s jistotou můžu říct,že nejeden řezník by zaplesal vyměníc svůj sekáček za masochistickou simku a s chutí trochu osvěžil svou invencí zkušeného harcovníka místních jatek škrobenou špionskou maturitu agenta záprtka.Nemít Kingsmani Colina jako eso v rukávu zcela jistě by se jim tohle nebetyčně kůůůůl Viktoriánské sídlo z karet při prvním výbuchu Cé čtyřky poroučelo k zemi.

• 9.1.2015  15:52
    The Frame (2014)

Člověk se už od začátku musí brodit metrama sraček v hávu levných jihoamerických telenovel aby v očekávání rádoby šokantího rozuzlení dostal hovnem do xichtu. Scénáristické peklo to nepochybně.Jedna hvězda za ......počkat............jóóó za tu vytlemenou recepční ta jediná si tu roli uměla užít.

• 20.12.2014  13:50
    Slídil (2014)

Cynický,chladný,vypočítavý jdoucí si tvrdě za svým tak přesně takový je Lou Bloom.Prakticky bez výhrad pro mě nejlepší role Jaka Gyllenhaala téměř raketový vzestup od dob zaprděného princátka perského. Jen tak dál a bude z tebe jednou král.

• 1.12.2014  09:49

Hey Ethan go fuck yourself !

• 29.11.2014  15:26

Slyšet,že Greenovka je jenom pár uší a huba , prdel a piča to je k nezaplacení.Udělalo mě to takovou radost až sem se musel okamžitě zakousnout do kostky mýdla.

• 11.11.2014  22:21

Bohužel trapně teatrální to co by v anime či manze mohlo fungovat na výbornou tady selhává na celé čáře !!!Mňau!!! Takashi prober se už nebo tě Shion Sono převálcuje s http://www.csfd.cz/film/380988-tokyo-tribe/

• 5.11.2014  20:04

Průřez neurčitou životní etapou pana Jiřího marně bojujícího s démonem alkoholem nad,kterým ne a ne zvítězit. I takhle by se to dalo napsat slušně jenže některé výjevy z tohohle chlastového dýchánku sou tak obludné,že by člověka ihned přešla chuť na ten decák řepovice říznutý zelenou co před sebe s těmi nejlepšími úmysly jen před pár chvilkama postavil. Sledovat osudy Jirky a jeho parťáků z odmašťovny je totiž stejně zdrcující jako kýbl denaturáku po ránu.Snad jen jedna rada pro koncové uživatele máte-li po včerejším násávání okno nebo ještě hůře výkladní skříň asi bude nejlepší jít se ztřískat znovu a v žádném případě neléčit kocovinu u tohohle filmu.

• 25.10.2014  10:10
    Matrjoški II (TV seriál) (2008)

Naši roztržití kuplíři jsou zpět a s nimi zbrusu nový repertoár fajnových kundiček a jak už je v téhle sérii zvykem opět každý jebe s každým (rozumněj vyjebává ) a když seriál sjedu v kuse na jeden zátah co to znamená?No zajisté plná palba.

• 23.10.2014  20:29

Tak to byla klas(a), tolik pražené turkyně pohromadě sem eště neviděl to by jistojistě vzalo vítr z plachet dokonce i kukuřičným dětem.

• 9.10.2014  19:29
    Hitman 2.0 (amatérský film) (2014)

Navození dusné atmosféry výběrem nářezové hudby ala Hotline Miami zdá se býti správnou volbou ,ale když on ten floutek držel tu pánvičku jak prase kost .

• 29.9.2014  22:36

Příšerné hovada,dacani,zfetovaná zběř! Nevím jak jinak ještě počastovat tu bandu šílených figurek ve víru demolice na jedné straně a EM Í (Mafie, Island) trio vyjímečně tupých gaunerů na straně druhé.Místy srovnatelné snad jen s mladí v partě každopádně postupem času to dostane ty správné grády a je to jízda jaxviňa.Taky určitě stojí za zmínku ten všudy přítomný bordel myslel sem ,že mám doma chlív,ale tady si dal někdo na kulisách pěkně záležet.Co dodat závěrem?Snad jen zvolání :Po nás potopa!!!

• 26.9.2014  20:15
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Pandimenzionální tripy,neprobádané galaxie,toulky jinými realitami,mutace ,kletby, negace a především nehorázná prča to vše lze zažít po boku ztřeštěného samozvaného vědce Ricka a jeho přitroublého vnuka Mortyho. Jo abych nezapomněl „Mám to v píči!“ je moje nová hláška!

• 24.6.2014  21:02

Dvakrát zemřelí, žijící po smrti boha, hledáme svůj stín v toku iluzí spícího světa. Žijeme ve světě totálních podvrhů, ve světě čísel a přízraků, ve světě, kde všechna slova se vymazala a ztratila smysl. Epocha ignorantů. Epocha nesnesitelné nízkosti existence. Carství banalit, které opěvuje svou vlastní prázdnotu Duch definitivně opustil náš svět. čas se smršťuje. Už není čas. Není prostor. Agónie nebytí. Duch neplodnosti létá nad osiřelou Zemí, odsouzené prožít naprosté osamění. Strach naplňuje duši. Všechno se završilo. Odkryla se poslední tajemství. Vítr z propasti ožehuje náš obličej.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7