Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Krátkometrážní
  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor

Recenze (1 010)

plakát

Scény z manželského života (2021) (seriál) 

Událost. Mezi všemi seriály, které momentálně kolují ve všech platformách - klenot. Hagai Levi má úžasný cit pro dynamiku záběru, dokáže vést herce neskutečně do timingu dané scény. Emocionální, zdrcující, vášnivý, a tak geniálně napsaný. Isaac & Chastain na vrcholu.

plakát

Nejhorší člověk na světě (2021) 

Autentický a velmi silný film o životě, jeho očekávání, o naplnění a zklamání. O myšlenek z minulosti, které nás doprovází celý život. Partnerskou vztahovku má mladší Trier dokonale vystudovanou, jeho optická stopa a citlivost dokonale rezonuje. "Co kdyby" si člověk říká tisíckrát za život, i tak obětuje cokoliv, aby dostal naplnění které mu říká srdce. Konečně jsem se duchem vrátil do festivalového nádechu - děkuji Joachime.

plakát

Trojúhelník smutku (2022) 

Drsný severský drama, který jde pod kůži - životem, sarkasmem a nádechem černého humoru. Tématicky autentická verze dnešní doby.

plakát

Stranger Things (2016) (seriál) 

Krásná nostalgie s nádechem Twin Peaks a pohlcující atmosférou, která Vás vtáhne a nepustí. Soundtrack jako od Refna.

plakát

Doktoři (2017) (seriál) 

Během studia jsem zažil sledování operaci mozku na neurochirurgií ve Zlíně a pro mě absolutně neskutečný zážitek. Neuvěřitelná atmosféra tohoto dokumentu mě vrátila zpátky do sálu.

plakát

Les - vidím tě všude (2021) 

Fliegauf mě opět odrovnal. Jeho třetí nadsmyslový rozměr zvuku a vizuálního prostoru s dotekem maďarské filmové školy alá Tarr vykresluje depresivní příběhy lidí ve kterém se každý divák najde. Osobitost, charakteristika, hyptóza, Budapešťský nádech, který cítím přes plátno odkrývá dnešní dobu. Je krutá, v noci odehrávající se, jako špatné myšlenky, které přichází když vychází hvězdy. Naopak když vychází slunce - vychází i nová naděje... Tenhle malý film s velkým rozsahem životních událostí, temného zvuku v podkresu mě opět zavedl tam, kde bije moje filmové srdce.

plakát

Pasažéři (2016) 

Neváhal bych ani vteřinu. "Ticket reservations please". V optice Ridley Scotta, by se jednalo o film snů, ale tahle cesta Morten Tylduma ve mě stále rezonuje. Cestovat Vesmírem je sen, díky Bohu, že můžeme snít.

plakát

Noční zvířata (2016) 

Optika s dotekem alá Denis Villeneuve. Atmosféra se dá krájet, nádech temného případu dostává diváka pod kůži. Jake Gyllenhaal na vrcholu.

plakát

Dr. House (2004) (seriál) 

Dokud někdo nepozná na vlastní kůži, neví.

plakát

Irresolute (2013) 

Dotek avantgardní performance, skrz střih prolíná temná hudba a obraz do vyšších sfér, do vnímání podvědomí, která mě stále dokáže odrovnat.

Ovládací panel
83. nej uživatel Česko
285 bodů