Nadobro ztracený (2021) (seriál)

Coben je ako autor vyborny a tato kniha patri do mojej kniznice uz zopar rokov. Vsetko by bolo hadam aj fajn,taky typicky napinavy Coben,vsetko je vzdy inak ako to vyzera. Avsak, nesympatickejsiu hlavnu muzsku postavu som uz davno nikde nevidela,neskutocne mi chalan kazil celkovy dojem z filmu...

Sněhulák (2017)

Celé zle. Som zrejme jedna z mála, ktorá nie je fanúšikom kníh Jo Nesba, ale toto bolo niečo strašne chaotické a unáhlené. Rada by som vedela, či sa ľudia, ktorí knihu nečítali vo filme aspoň trochu vyznali.Celkový dojem mizerný.

Poznáš, až to přijde? (2010)

Príliš dlhé a bez deja. Celkovo to bolo také nemastné, neslané, neúprimné ..Okrem toho jeden z mála filmov, čo som nezvládla dopozerať do konca.

Snídaně u Tiffanyho (1961)

Nechápem, že som tak dlho odkladala pozretie tohto filmu. Nádherné, romantické a Audrey Hepburn je dokonalá. Viac niet čo dodať.

Ulice Cloverfield 10 (2016)

Film, kde sa obyčajná baba zmení na konci na ženskú verziu MacGyvera. Ďakujem, neprosím si.

Jako ty (2015)

Nápad ako taký je síce obohratý ale za to výborný, ale celé sa to ťahalo ako z chlpatej deky. A mínusom pre mňa bola jednoznačne Kristen Stewart, ktorej stále nemôžem dojsť na chuť. Slabé 3*.

Fantastická čtyřka (2015)

Tak toto veru nebol veľmi vydarený počin. Jediné, čo ako tak občas ušlo boli vcelku schopné efekty, ale tie herecké výkony a dialógy a celkový dej boli tak na úrovni filmu o lietajúcich žralokoch zabijakoch...hrôza a des Nevydalo.

96 hodin: Zúčtování (2014)

Prvé, čo ma napadlo počas sledovania filmu bolo:"To je akože čo??!" Film absolútne bez zmysluplnej pointy, ktorého zrejmým cieľom bolo "rýchlo vytrieskajme, čo najviac peňazí z úspechu prvého dielu." Veľmi slabé.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Pre mňa jednoznačne najlepšia časť zo všetkých "starwarsoviek." Aj keď som(samozrejme) vedela ako to všetko dopadne, čo mohlo mať vplyv na môj úsudok týkajúci sa ohodnotenia celého filmu, musím povedať, že všetko od efektov cez celkový priebeh deja až po výsledný dojem z filmu je takmer na 100%.

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

Na začiatku to bolo veľmi sľubné, ale postupne sa všetko zaujímavé vytrácalo a pristihla som sa ako čoraz viac pozerám mimo obrazovku a čakám, kým to konečne skončí. Okrem toho mi je hlavný hrdina Thomas neskutočne nesympatický a zdá sa mi ľudovo povedané pribrzdený. Slabé dve *.