Puppy

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 22.11.2017  00:26
    Nebezpečný člověk (TV film) (1964)

Film byl uveden pouze třikrát v televizi, naposledy v osmdesátých letech. Na plátno kin se dostala 16mm verze v rámci minifestivalu ESKAPÁDY 2017 http://www.mat.cz/matclub/cz/kino/mesicni-program?movie-id=5152_eskapady-2017-nebezpecny-clovek

• 3.9.2017  20:09

Zde je rozhovor s tvůrci pro Filmový přehled https://www.youtube.com/watch?v=0zjBJyGLsBk který dokument dobře doplňuje. Ohledně jednostrannosti, na konci je jasně uvedeno, že druhá strana se s nimi nechtěla vůbec bavit.

• 26.6.2017  22:40

Dabing jak na VHS z devadesátek :-)

• 17.6.2017  23:07
    Paterson (2016)

Další sympatický film, kde hlavní hrdina nepoužívá mobil. Narozdíl od filmu Nejvyšší nabídka tomu pod tíhou okolností nepodlehne, takže to s ním nakonec neskončí špatně.

• 24.5.2017  22:16
    Náhodné setkání (TV film) (2008)

Typický odpad, tentokrát s Wi-Fi medvědem.

• 4.5.2017  18:14
    Léto v Alsasku (TV film) (2012)

Rüdiger Vogler - V běhu času až k tomuto produktu ...

• 30.4.2017  21:31
    Wilsonov (2015)

Hrozné a zapomenutelné. Jedna * za nepředabovanou slovenštinu.

• 12.4.2017  23:35

Hrají: Bartosz Bielenia, Marta Kurzak

• 25.3.2017  23:27

Film který budete nenávidět. Dle slov režiséra je varováním pro rodiče. Závěrečná scéna je inspirována skutečnou událostí, která se odehrála v Británii v devadesátých letech.

• 29.1.2017  22:38

"Musíme přemapovat to šifru !", ani to nepomůže :-)

• 17.1.2017  00:54
    Bohéma (TV seriál) (2017)

To už se nezlepší, prostě Sedláček. Přitom tak zajímavý námět i herci. Rušivě mi tam působí odkaz na druhou okupaci v 68, nacpat tolik věcí do malého prostoru je spíše na škodu. Jsem zvědav, zda tam ukáží i sebevraždu Martina Friče. Ve srovnání s tím co se točilo v té době je to zkrátka žalostné. Při tom didaktickém přístupu by neškodilo u postav dát titulek o koho se jedná, tím by to mohlo být přínosnější. Alespoň že na Judit (která hraje asi jedinou fiktivní postavu) je radost pohledět :-)

• 26.12.2016  21:54
    Zázračný nos (TV film) (2016)

No vida, škoda jen toho dabingu.

• 26.12.2016  11:59
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Nejhorší je, že je to zařazeno v programu Déčko pro děti. Pokud ovšem "D" označuje zároveň kvality daného produktu, pak je to v pořádku, jen nevím kolik lidí chce být každý měsíc okrádáno na koncesionářských poplatcích takovým pirátem z výprodeje. Jedna * čistě za technickou stránku, která nebyla špatná. Hrozný scénář to ale nezachrání, podle ČSFD jsou režisér Ivan Pokorný a scénáristka Iva Procházková partneři. Těším se, až se jednou budou filmy tvořit čistě softwarově bez živých herců a film bude dostupný jako zdrojový kód pod nějakou open source licencí. Tohle dílo si o další modifikace přímo říká :-)

• 27.11.2016  20:45
    London Road (2015)

Fantastické, viděno na UK/UH. Pokud jste trochu více otevřeni nemainstreamovým hudebním stylům a oceníte experimenty, tedy nesázet stále jen na jistotu, tak tento netradiční muzikál oceníte. Narozdíl od ostatních komentářů nemohu tvrdit, že bych se nudil. Konec může připadat ve srovnání se zbytkem kýčovitě, ale nezapomeňte, že to má být muzikál a té hrůzy tam bylo dostatečně. Kdyby se po skončení projekce prodávaly vstupenky na původní divadelní představení, tak bych neváhal. Škoda že to asi nikdo nekoupí do distibuce.

• 19.11.2016  21:17
    Příchozí (2016)

První dvě třetiny za 5, bohužel konec to trochu sráží, třeba se ale po čase dočkáme režisérské verze jako v případě Blade Runnera :-)

• 2.11.2016  17:40

Režisérce se opět povedlo natočit dokument tak, že aktéry záměrně nestaví do nepřirozených situací, ale nechává je přirozeně udělat hlupáky ze sebe sama (podobně jako v Křehká identita). Dialog, nebo zde spíše střet, naivity (sluníčkáři) s hloupostí (odpůrci) ukazuje neschopnost tuto situaci řešit a především věci popisovat tak jak skutečně jsou, tedy říkat celou pravdu. Zásadní je proslov jednoho z uprchlíků, mladého muže ze Sýrie. Ten vyčítá vše západní civilizaci stylem "Vy jste nám to zkazili, tak tady nás máte a živte nás" a otevřeně přiznává že hodnoty naší společnosti, jako je například svoboda slova a tisku, neuznává. To jasně ukazuje, že integrace je prakticky nemožná. Kulturní a hodnotový žebříček je zkrátka nekompatibilní. V dokumentu zůstává nezodpovězena (viděno na MFDF Jihlava, nejednalo se o finální verzi střihu) otázka, proč najednou nechtěl pokračovat v natáčení a proč se pak přesunul z České republiky kde žádná válka není zrovna do Německa (byť si to můžeme domyslet). Dodatek: rozhodně si pustťe tento rozhovor kde mluví izraelský bezpečnostní expert Dan Schueftan.

• 22.10.2016  21:31

V porodnici: "A je to teda jako když máte vykadit cihlu ?"

• 1.8.2016  11:21
    Kosmo (TV seriál) (2016)

V normalizované ČT (viz zrušený pořad http://www.csfd.cz/film/349604-tecka-patecni-noci/) rozhodně odvážný počin, ale počkal bych zda to opravdu nakonec odvysílají (prý až po volbách) a v jakém čase. Scénář dobrý, ovšem vlastní béčkové zpracování se podobá spíše produkci Rogera Cormana (měl letos celou sekci na LFŠ). Chápu že na to asi nebylo tolik peněz co na jiné politicky korektní seriály, i tak je úspěch že to vzniká i jinde než na Streamu.

• 6.5.2016  23:32

"Ale ty vaše slátaniny ... a hezká taky nejste"

• 10.4.2016  21:20
    Kleopatra (1963)

Velkofilm se vším co k tomu patří. Viděno v Krnově na festivalu KRRR!, 70 mm kopie byla stále ve výborném stavu.

• 19.3.2016  21:09
    Humr (2015)

Velmi originální nápad a celkově příjemně úchylný výsledek, zvláště v první polovině. Mohlo by to být ještě lepší, kdyby se toho chopil zkušenější režisér. Přímo si to říká o remake.

• 19.3.2016  20:53

Bohužel velmi slabý film od tak dobrého režiséra. Pomalost je ten nejmenší problém, ostatně Wendersův nejlepší film V běhu času http://www.csfd.cz/film/32914-v-behu-casu/prehled/ je také "pomalý". Problém je plytký scénář, i když při diskusi po projekci na Febiofestu scénarista tvrdil, že byl v některých aspektech pozměněn, zvláště pak konečným střihem. Výsledek je i přes pěknou kameru (2D verze), exteriéry a hudbu průměrný a bohužel (nebo naštěstí) zapomenutelný. Postavy působí příliš synteticky a jejich osud, i přes nosnou tragedii celého příběhu, je vám spíše lhostejný. Zkrátka je to takový ten film, kde po prvních minutách vidíte, že to bude blbý. Škoda.

• 13.3.2016  20:21
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Co to je, to je natáčené mobilem ? Neustále rozpatlané detaily, přepálený jas bez kontrastu, vybledlé barvy, zrnité v tmavších scénách. Rozklepané a různě nesmyslně oříznuté postavy. Zachytil jsem epizodu 3 a dívám se na drmolící opilou Kláru Melíškovou ...

• 12.3.2016  21:52

Toto má být nejlepší film roku 2015, ve srovnání například se Ztraceni v Mnichově ? Někdo se musel patrně zbláznit.

• 11.3.2016  20:55
    Pán elfů (2012)

"Důvěřuj pomocné holi !" I na poměry Asylum poměrně strašné dialogy, děj nemá smysl popisovat vůbec.

• 5.3.2016  21:14
    Český lev 2015 (TV pořad) (2016)

Zatím nejlepší část celého pořadu, klimatolog: "Kdo má vlastní jídlo a svůj klid ... má i vlastní názor", jinak opět "nuda k posrání". S výsledky nelze než nesouhlasit. Je otázka, zda nejlepší film za posledních několik let - Ztraceni v Mnichově má ale vyhrát zrovna v této soutěži, v zásadě je to spíše pocta :-)

• 2.2.2016  21:01

"Tam mají videopřehrávač poháněný gumovou páskou !". Tímhle si Asylum zkazilo image ... nebo NuImage ? :-)

• 5.1.2016  22:10

Strašná blbost, ale ten odsekávač hlav byl vcelku povedený. Hodnocení "odpad!" je vlastně pro Asylum pocta :-)

• 5.1.2016  00:13

Kdyby se držel svých zásad a nepodlehl používání mobilu, nemuselo to s ním nakonec tak špatně dopadnout.

• 27.12.2015  20:47
    Správnej dres (TV film) (2015)

Dalsi dukaz, ze verejnopravni televize potrebuje odpojit od penezovodu. Takovy horsi dil Bakalaru. Vetsina postav, vcetne jinak dobreho Madla, pusobi strasne neverohodne a nezajimave. A doslo i na AZ kviz :-)

<< předchozí 1 2 3 4 5