vlna vs. břeh (2014)

Asi najlepší SR/ČR dokument aký som videl. Téma ma dvakrát nezaujímala a v kine som skončil len kvôli voľnému času. Ale to čo som videl na plátne ma doslova dostalo. Hravo a dynamický natočená látka, ktorá ma zrazu zaujala a celý film som si užil ako dlho nič. Takéto filmy by sme mali posielať do sveta. Filmy o ľuďoch, ktorý niečo dokázali a hlavne ovplyvnili nie len druhých, no aj fotorgafovanie samotné. [10. MFF Cinematik 2015]

Vzdálenost (2014)

Tazky bizar toto. [10. MFF Cinematik 2015]

Love (2015)

Nie az tak kontroverzne ako som cakal. Explicitne sexualne sceny to ma, no nie je nonstop. Napriek tomu ide o fajn film kde sledujeme okrem inehu pohladu na lasku, zaujimavu hru s farbami, svetlom a hudbou. Pointa sa dokonca tiez zastavila a nejaky ten hlbsi vyznam zrazu zacal v hlave rypat. Zial v suboji v Trierovou Nymfomankou Love prehrava. 70% [10. MFF Cinematik 2015]

Čistič (2015)

Slovenskemu filmu stale nieco chyba. [10. MFF Cinematik 2015]

Narcos (2015) (seriál)

Zabunite na druhú (slabú) sériu True Detective, tento rok seriálom vládne narkobarón Pablo Escobar vo výbornom počine Narcos.

Gotham (2014) (seriál)

Lacné, veľmi lacné. Uvidím po ďalších častiach, ale zatiaľ zostávam na priemerných 50%tich percentách. Veci sú tu prvoplánové a zrejme to k lepšiemu nepôjde.. počkám, uvidím a znížim :)

Z for Zachariah (2015)

Mám rád takéto malé, komorné postapo. A Margot Robbie? Margotka vie na moje počudovanie hrať. Prijemých 60%

San Andreas (2015)

The Rock ako hlavný hrdina filmu jazdí v osobnom aute, na helikoptére, na lietadle, na člne, skáče z lietadla, preskočí tsunami, trhá rekordy ponorenia pod vodou, kradne autá a bije ludi... kto hovorí, že herná séria GTA ešte nebola sfilmovaná, nevidel toto. Strašne tupý film a vlastne ani neviem za čo dávam tie tri hviezdy.. dobre sa na to pozeralo, bavil som sa a hádal čo sa práve stane.. žiaľ som nad filmom vyhral.

The Better Angels (2014)

Nudil som sa a film som si pozrel len kvôli Brit Marling, ktorá sa po pol hodke z filmu i tak vytratila, no dávam diplomatické 3 hviezdy.. pekne natočené nič.

Amer (2009)

Rovnaké ako ich nasledujúci film s krásnym názvom Zvláštna farba sĺz tvojho tela... a vlastne možno o čosi lepšie. Dávam priemerné hodnotenie, ale tento film je všetko len nie priemerný. Z traileru to nie je až tak cítiť, ale film nie je normálny a to doslova. Ide o artové experimentálné Davidom Lynchom líznuté niečo, čo len tak nepochopíte a nestrávite. Je to fetiš a to riadny. Ani dobré, ani zlé, proste to treba zažiť. Tento krát som žiaľ nemal možnosť si to vychutnať v kine. V každom prípade sa teším na ďalšie veci.