Skeevee

Skeevee

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 22.4.2004  08:55

Bezpochyby nejlepsi Asterix! Je to vtipne, ma to spad a clovek to muze videt 20x a stale se smeje... kdyby mel prezit do budoucna jen jeden jedinej Asterix, primlouvala bych se pro Dvanact ukolu... =)

• 31.1.2006  00:06
    21 gramů (2003)

Vsichni to tu vychvaluji, ale ja u toho v kine malem usnula...bylo to dlouhy, prislo mi to stale stejny, dalo se cekat, co se stane a proste to byly opravdu 2 umorne hodiny, ale zase ty dve hvezdy si to zaslouzi, kdyz si tak vezmu, cemu davam 1... =)

• 23.1.2008  16:16
    Akage no Anne (TV seriál) (1979)

Jediné zpracování románu, které se mi líbilo a ve skutečnosti mě ke knížce i přilákalo =) tenhle seriál má v sobě velkej náboj a skutečně stojí za to, i když to rozhodně neni tématicky nic, na co bych se dívala...je to taková výjimka potvrzující pravidlo. Stojí za to podívat se na pár dílů, ačkoli si myslíte, že se vám to líbit nemůže...no, teď už stejně nebude kde k vidění, takže je to vcelku jedno =/

• 3.8.2006  04:46
    Aladinova dobrodružství (TV seriál) (1994)

No tohle bylo vyborny =))) Dzin tomu daval dalsi fantastickej rozmer a stalo to za to! =) I dyz opicka byla taky dobra ;)

• 18.11.2006  01:19
    Alf (TV seriál) (1986)

Alf a jeho zivot s rodinkou je naprosto bezkonkurencni ;) a to ani nemluvime o kocce =D

• 31.7.2006  00:58
    Alfred Hitchcock uvádí (TV seriál) (1985)

Tohle bylo to idealni k obedu =)) nejlepsi je ten dil s usekavani prstu =))

• 1.8.2006  23:50

Bohuzel, tenhle film me absolutne nezasah jako vetsinu ostatnich... =/

• 3.8.2006  04:58

Dame si kance v matovem sosu? =)))

• 26.7.2006  11:40
    Auta (2006)

Tenhle film se po jednom shlednuti stal jednim z mych nejoblibenejsich. Je to naprosto nejlepsi kreslenka, ktera vznikla. Naprosto uzasny auticka, animace i postavy naprosto uchvatny...a ten dabing!! =) Preklad se naprosto vyvedl, dabing ho povysil na neco neuveritelne skvelyho a to jeste nemluvim o tech vtipkach!!! =) Jestli si muzete vybrat mezi originalem a dabingem, volte dabing =) Nerikam to u moc filmu, ale u tohohle vsema 10 ;) Jsem naprosto nadsena... =))) P.S. Traktory rulez! =) A to nemluve o tom predfilmu...vybornej! =)

• 4.7.2004  20:52
    Bankrotáři (TV film) (2003)

Uprimne..tohle je jeden z mych nejoblibenejsich TV filmu =) opravdu jsem se prijemne pobavila =)

• 24.7.2006  21:52

Vam se to nelibi, me to prijde podobny vsem ostatnim =D nevim, co resite =)))

• 29.7.2006  00:18

prijemny filmecek na pokoukani =) odpocinkovy, ale diky indicke mensine i zajimavy pohled do tehle konsin a zachyceni jejich mentality...a stejne je nejlepsi matka Keiry ;)

• 1.8.2006  14:22

tenhle film fakt muzu =) jenaprosto vybornej, ztrestenej a ujetej, ale je to presne to, co nenarocne pobavi =)))

• 27.7.2006  13:48

Moje nejoblibenejsi parodie, kde se smeju temer od zacatku do konce...zboznuju Robina Hooda a tahle parodie je nezapomenutelna... "Budeme foxovat!" ;)

• 13.1.2008  23:43

Všechno všudy jsem se zasmála jednou =/ a to je pro komedii sakra málo =( (pravda, dvakrát jsem si říkala jesi je to ještě vůbec možný, ale to mne moc nepobavilo =/)

• 3.8.2006  23:41
    Bídníci (1998)

Nejlepsi zpracovani Bidniku co do stranky herecke =) moc pekny =)

• 12.2.2006  01:12

I pres vsechny tyhle spatne komentare, ja tenhle film mela dycky rada... =) kazdopadne je to lepci nez Herkules =D

• 9.10.2007  02:57

Pasolinimu jsem nikdy nepřišla na chuť, je mi líto...a než drama mi to spíš přišlo jako komedie. Obzvlášť ta poslední povídka =)) člověk to nesmí brát moc vážně a možná se to dá se zdravým rozumem přežit ;) Poté, co jsem viděla Saló jsem čekala něco mnohem horšího =)

• 31.1.2006  13:02
    Chicago (2002)

skoro 2 hodiny nudy, 2 hvezdicky za 2 dobry pisnicky, ... diky tomuhle filmu jsem ziskala averzi na Renee, jak tu ctu komentare, spousta lidi srovnava tohle a Moulin Rouge, tohle ma mozna vetsi myslenku, ale je to o to vetsi nuda... Muzikal je hlavne o hudbe, o pribeh az v druhe rade => davam prednost lepci hudbe, jukam na Moulin =))) a jak to mohlo dostat takejch Oskaru vaaaaaazne nechapu.... asi naky halusky...

• 27.7.2006  13:55
    Constantine (2005)

Jo, takhle Keana muzu a tenhle film taky. Je tu vybornej a Satan je cool a cela tahle scena me hodne bavi ;)

• 1.3.2008  22:19

Koubááá!!!! Kdo neviděl tuhle parádní komedii, jako kdyby v naší společnosti nebyl, hlášky citujeme furt a nikdo mi nevymluví, že z celého filmu je stejně nejlepší bojová slepice ;)

• 31.7.2006  01:24

Prislo mi to o tridu lepsi nez jednicka =) ale zase to nebylo tak vtipny.... no, kazdej dil ma svoje =) ale je to dustojny nastupce, dyz uz nic inyho =)

• 28.7.2006  15:55
    Den poté (2004)

Tenhle film je plnej naprostejch nesmyslu a uprimne to pro me bylo velke zklamani a pekelna nuda... => bylo to moc dlouhy a lehce predvidatelny a proste fuj... no, dyby tohle nenatocili, nic by se nestalo =)

• 30.4.2006  22:47

Lepsi nez 1 ;) a to se povede malokteremu filmu. Vetsi legrace, min smutnych scen a hlavne - zadni lide. Mali lenochodi jsou naprosto bozi a Diego, i kdyz nema moc prostoru, je stale naprosto rulezni ;) no a supi, bozi vlezla pisen ;))) a to supatko naprosto uchvatny =)

• 15.11.2006  13:56
    Dobrodruzi z vesmíru (TV seriál) (1986)

Tak jsem zase videla par dilku a musim prehodnotit. Kouzlo se trochu vytratilo, uz nejsem mala a uz to nedavaji v Magionu (nebo kde to davali)...neni to spatne, ale na 5 hvezd uz to nedosahne...

• 7.7.2005  23:24
    Dobytí severního pólu (divadelní záznam) (2006)

Zradlo =) Pokud nekdo cituje v beznem zivote Cimrmana, tak tohle dilko =) Kdo nevidel, prisel o hodne a mel by to napravit =)

• 28.1.2006  16:43
    Doktor z hor (TV seriál) (1992)

Naaaahodou, obcas je to sranda =D a pan Konrad je proste klasika =D

• 27.2.2006  23:28
    Doktorka Quinnová (TV seriál) (1993)

Nemuzu za to, tenhle serial me naprosto dostal =) jsou herci, kteri maji skatulku : To je ten a ten z Doktorky Quinnove, a tim zustanou navzdy =) Mam slabost pro Briana, i kdyz byl obcas na prestlamu a Matt byl proste kus =D A Hank s Horacem byli naprosto bozi, takze mi serial doktorky - ochranitelky mi nepripadl az tak tuctovej=D

• 11.8.2007  02:34
    Domino (2005)

Bylo to zvláštní, místy šokojící, místy úsměvné a v půlce kluci slibovali, že pokud to dopadne špatně, tak půjdou Keiru zachránit...já k tomu přidávám, že tenhle film na mě hodil dobrou depku....a vlastně si tak říkám, že to neskončilo vůbec dobře. Ale to už by bylo na spoiler...Ať tak či tak něco to na mě nechalo... (Ale hodně velké plus u mě mají za to, že tam nechají být psíka =) )

• 1.6.2007  22:27
    Dr. House (TV seriál) (2004)

5 hvězd...a to nesnášim seriály z lékařského prostředí =))

<< předchozí 1 2 3 4 6 7