Skeevee

Skeevee

3 body

• 29.7.2006  00:23
    Kruh (2002)

no, proc to nepriznat...docela sem se bala...no a paxem se dozvedela, ze sou tam prej podprahovky...tak by me zajimalo, zda-li v tom je zakopano jadro pudla...

• 29.7.2006  00:21
    Hon na myš (1997)

Ta mys nehraje fer! Ale sranda to je =)) spon misty ;)

• 29.7.2006  00:18

prijemny filmecek na pokoukani =) odpocinkovy, ale diky indicke mensine i zajimavy pohled do tehle konsin a zachyceni jejich mentality...a stejne je nejlepsi matka Keiry ;)

• 28.7.2006  21:30
    Luxo junior (1986)

naprosto uzasna a roztomila animace...a navic je to tak kratky, ze by to mel videt kazdej ;) to se proste musi videt =)

• 28.7.2006  21:24

Nemuzu si pomoct, ten film je naprosto debilni...herci strasni, auto jeste dejme tomu, ale tim to tak hasne... scenar naprosto hroznej, tak moc, ze se divim, ze sem "dovolila" mladymu na to docivet. A hra na city s autem je naprosto nechutna... ale musi se filmu nechat, ze mel jeden vtip a dobry pisnicky...ale tim to tak hasne... Jo ta jedna hvezdicka je za uplne posledni scenu =)

• 28.7.2006  16:04

jo, jednicka...to byla jizda =) Keanu tu byl super a dyz pomineme skakani busu cumakem nahoru, tak je to prima podivanicko ;)

• 28.7.2006  15:58

Dyz sem byla mala, tak se mi to hrozne libilo =))) a Dennis Hopper je bombastickej slizoun a cely, i kdyz maximalne ujety, je to docela zabavicka =))) a ty vsemozny vobludky =) no, bavilo me to asi stejne jako hru ;) mozna bych to mela zase nekdy omrknout, abych se na to koukla trochu kritictejsim okem =) ale radsi ne...necham si tu iluzi o tom, jakay to bylo hezky ;)

• 28.7.2006  15:55
    Den poté (2004)

Tenhle film je plnej naprostejch nesmyslu a uprimne to pro me bylo velke zklamani a pekelna nuda... => bylo to moc dlouhy a lehce predvidatelny a proste fuj... no, dyby tohle nenatocili, nic by se nestalo =)

• 28.7.2006  15:49

velice prijemny rodinny filmik se spoustou humoru a ta "nova matka" (uz nevim ace menuje) je vazne vyborna =D fakt vtipna ;)

• 28.7.2006  15:48
    Patriot (1998)

ja nevim, kdysi se mi to docela libilo...pravda, ze dneska by to asi bylo trosku jinak, ale tak nejen za vzpominku =) a znam od nej i vetsi blbiny =))

• 27.7.2006  23:52

Dvakrat jsem na to byla donucena koukat skolou (jednou v kine, podruhy ve skole) a dvakrat jsem u toho usnula...a nezachranila to ani skvela Cate... BTW v kine se spalo lip =)

• 27.7.2006  23:49

jedina bondovka na kterou jsem schopna koukat =)) no, dobre, jeste zlaty oko vydejcham ;)

• 27.7.2006  22:06
    Vyvolený (2000)

Svym zpusobem naprosto uchvatny a svym zpusobem naprosto nepochopitelny... uz si nepamatuju konec, ale mam pocit, ze sem nejak nechytila hlavni myslenku =))) ale zajimavy to bylo...akorat se obavam, ze tenhle film je z Shyamalanovych filmu asi ten "nejslabsi" pokud se to da rict o jeho filmu =)

• 27.7.2006  22:03
    Znamení (2002)

Aaaaa =) narez uplne maximalni =) Vykony vyborny, napeti celou dobu k prasknuti, jsou tu i lekacky a celo dobu se napeti udrzuje jen tim, ze nevime co se doopravdy bude dit... nevim o co jde, nic... drama =) ani ta "kapitala o vire" v tomhle pripade nevadila a neubirala pribehu, ac normalne bych za to vrazdila =)

• 27.7.2006  21:51

mno...docela dost bububu =)))

• 27.7.2006  21:47
    Vesnice (2004)

At si tu rika kdo chce co chce, byl to narez =) bylo to napinavy a ne ze ne ;) a byla to klasicka "shyamalanovina" =) film, ktery je na poprvy naprosto drsnej, sedite prikovani a cekate co bude =) ale pak vite pointu, podruhe uz moc nema cenu se divat...pokud ovsem nezapominate =) Ale na prvni pohled fakt super ;)

• 27.7.2006  21:39
    Taxi, taxi (2000)

Naprosto ujeta komedie od zacatku do konce =) a plukovnik je naprosto dokonalej ;) jesteze muj tata plukovnik je normalni =D

• 27.7.2006  21:37
    Taxi (1998)

Jeden z mala filmu, kde je jednicka horsi nez dvojka =/

• 27.7.2006  21:35

Corola v hlavni roli americkyho filmu? wow ;)

• 27.7.2006  14:26

Nechapu, proc to vsici tak hrozne zdrbli. Jak nesnasim Toma Hanske, tak se mi tu vcelku libil, film byl natocen i pres svou delku vcelku svizne, takze ani ony "rozsifrovaci" sceny nepusobi nudne... tohle bude asi dalsi z "Knizka byla lepsi / Film byl lepsi / Do filmu se nemeli vubec poustet / apod" ... takze spis vomrknete a zhodnotte si sami ;)

• 27.7.2006  14:06

moje slabost ;) Alan Rickman je tu naprosto genialni a i po mem badani po historickych omylech ve filmu (at zijou seminarky) jsem byla docela prijemne prekvapena =) az na ten uvodni rok se ktery se doted neumim popasovat. Ale co se tyce pokoukanicka, bylo a je to prima, na Costnera se da koukat a ostatni akorat potesi ;) a hlasky to ma nektery taky dobry =) a Sean jako Richard? Nemohli vybrat lepe!

• 27.7.2006  14:01
    Kurýr 2 (2005)

No a me se to libilo mozna i vic nez jednicka, pravda, ze tu uz si moc nepamatuju, ale tohle me pobavilo. Udelala bych z toho akcni komedii, pac ty kousky, co Frank (Statham) predvadi jsou vtipny a "husty" zaroven =))) a proc nemit slabost pro nektery prumerny filmy? ;)

• 27.7.2006  13:59
    Kurýr (2002)

Je to mozna jen "prumerny" akcnak, ale Jason Statham je naprosto super a me tenhle film proste bavi. Je to rozhodne lepsi nez polovina z tech filmu, ktery se na nas hrnou, jsou tam auta, Jason je hustej...co vic si prat? =D

• 27.7.2006  13:57
    Podfu(c)k (2000)

To je tak neuveritelna prdel =DD to bych mohla videt tolikrat a furt se tomu bude smat... =)

• 27.7.2006  13:55
    Constantine (2005)

Jo, takhle Keana muzu a tenhle film taky. Je tu vybornej a Satan je cool a cela tahle scena me hodne bavi ;)

• 27.7.2006  13:52
    Spaceballs (1987)

Naprosto vyborna parodie na SW! Pseudo Zvejk a autobus naprosto uchvatny a Lord Tmava Helma... =DDDD No, zboznuju SW a tohle me dostatecne pobavilo, abych se podivala znova ;)

• 27.7.2006  13:50

no, jestli to melo byt pro nekoho jinyho nez pro deti, tak jsem to asi nepochopila... asi jsem na to moc stara a nebo moc mlada ;) a jako ujeta komedie to bylo docela spatny =(

• 27.7.2006  13:48

Moje nejoblibenejsi parodie, kde se smeju temer od zacatku do konce...zboznuju Robina Hooda a tahle parodie je nezapomenutelna... "Budeme foxovat!" ;)

• 27.7.2006  13:46
    Knight Rider (TV seriál) (1982)

at to bylo jak chce blby, tak jsme se u toho vsichni bavili a vsichni jsme to milovali =)) to je asi stejne kultovni jako MacGyver ;)

• 27.7.2006  13:44

"...My jsme vlastne.. brachove!" To je prece klasika! ;)