Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
13 fanoušků
/ 9 bodů
Kukpiss
Honza
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
At night I look at the stars.
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Drama
Komedie
Akční
Dokumentární
Animovaný
film
seriál
TV film
pořad
studentský…
USA
Česko
Velká Británie
Československo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Ghost Dog - Cesta samuraje
(1999)
Planeta opic
(1968)
Velký útěk
(1963)
Match Point - Hra osudu
(2005)
Kult hákového kříže
(1998)
2001: Vesmírná odysea
(1968)
Všichni dobří rodáci
(1968)
Donnie Darko
(2001)
12 opic
(1995)
Zrcadlo
(1975)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
9 bodů
Fanklub
(13)
togaf
SonG
eugeene
Ondra16
tokyno
JFlashback
barabura
Evushe
Doomer
plummmy
xylobrno
sanca-m
panhelma