LION-MR.T

FILMOVÝ FANOUŠEK

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 10.8.2018  08:52
    Tomb Raider (2018)

Po trapné Angelině přichází konečně někdo schopný a to Alicia. Má to zajímavý nápad a solidně natočenou akci a právě té je sice málo, aspoň se nezvyšuje riziko, že bude přeplácaná nebo nepodaření. Alicia je neuvěřitelně charismatická a více přesvědčivá hrdinka než její filmová předchůdkyně a dodává celému filmu úplně jiný rozměr, mě si film získal.

• 10.8.2018  08:43

Nemůžu si pomoc ale jakoby Shane ztrácel dech. Zasazení do sedmdesátek je fajn, Crowe je frajer a jeho parťák taky. Ale to co je u mě slabé je příběh, ze začátku kdy auťák s nahou babou projede autem začal fajn. Ale jinak, ten konec. Sdělit něco důležitého v pornu je jako, když v South Parku řekli, že za 11. záři může sama amerika. Prostě nelze to brát vážně. Vtipy a dialogy jakoby průměrné, nic památného jako z dob Posledního skauta nebo tak.

• 9.8.2018  17:53
    X-Men (2000)

Jako děcku se mi to zdálo nudné a nezáživné, ale po 18 letech měním ze dvou na čtyři hvězdy. Mám to dost dobrý děj, vyprávění a postavy. Akce je tak dost a Mystic je prostě sexy.

• 9.8.2018  17:49
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Po čtyřech dílech se můj názor nezměnil. Boháč a chudá kuchařka z toho by mohl být dobrý sitcom řekli si scenáristé a do toho jim dáme tlustou černošku co má prořízlou pusu a asijského stárnoucího gaye, prostě dáme co nejvíce nejbarvitější postavy, ale scenáristé, už nemají vtip a herci zase talent.

• 9.8.2018  16:58

Rozhodně oba palce na horu!!! Knihu jsem nečetl tak netuším jak moc se drželi předlohy. Ale jako film, vynikající. V prvé polovině sází na napětí a postavy, což atmosféru opravdu vybudují, pak přichází akce. Jsem i rád, že to neudělali jak asi jsme všichni doufali, že žralok bude hltat lidi v desítkách, byť upoutávky to jasně naznačovali. Statham je tu fakt boží a hlášky a vtipy jsou vynikající. Nemůžu si pomoc, pro mě rozhodně nejlepší film roku a žralocích ten nejlepší. Jo tím myslím lepší jak Čelisti. Jen se z nich všichni neposerte, pro mě je stejně nejlepší díl Čelistí právě třetí díl. Meg vede!!!

• 9.12.2015  21:44
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Některé věci jsou třeba trapné,ale jsou vtipné. Tohle je jen TRAPNÉ. Nudné,bez nápadu a vtipu. Ale nevím co je horší,tahle sračka nebo AJŤÁCI,ale ty jsou asi o dno hlouběji,ale i tak. Tohle je sračka.

• 9.12.2015  18:55
    Terror Night (1987)

Super film.

• 5.10.2015  14:09
    Lovci aligátorů (TV seriál) (2012)

Zprvu jsem tomu moc nevěnoval pozornost,ale občasné přepnutí a vidění jak hoši chytaj aligátory holýma rukama byl fakt zážitek a postupně jsem se začal dívat pravidelně. Je to super show a konečně nějak zajímavá. Ano,každý díl je stejný,chytaj aligátory,ale o tom to přece je.

• 5.9.2015  11:01

Čekání jako vždy se vyplatilo!!!

• 31.8.2015  10:58
    Křídla Vánoc (2013)

Omlouvám se,ale já musím dát odpad,protože něco tak nudnýho a nezáživnýho jsem neviděl dlouho. A kdykoliv slyším tu bezduchou píseň od Krajča tak mi je znovu na zvracení.

• 14.8.2015  18:30
    Van Helsing (2004)

Pro mě se to dost těžko hodnotí. Filmy CHOBOTNICE,MUMIE A MUMIE SE VRACÍ se mi od Sommerse velice moc líbili a může se na ně podívat kdykoliv. Tady je to dost těžký, Potěší mě černobílý úvod,vysoké a holé stromy jako původní Frankeinsteinech od Universalu,ale pak. Van Helsing sejme Dr. Hide a pak jde do laboratoře kde jeden z mnichů nám udělá prohlídku nových zbraní jako v bondovce,dostane automatickou kuš,která vypadá jako kulomet. Máme tu vlkodlaky,upíry a skřety,Frankeinsteinovo stvoření,velké obludárium. Musím pochválit,že každý vlkodlak je charakteristický a vypadá jinak,tak i zabíjení upírek jak po svěcené vodě nebo bodnutí kůlu. Poznal jsem jen Danu Morávkovou,jinak z českých obličejů ne. Frankeinsteinovo stvoření zde není jen tupé zabijacké monstrum jak je to většinou vykreslováno,ale tvor,který se neprosil o život a dostal ho a byl navždy díky svému zevnějšku tak posuzován a jen toužil žít jako člověk,to se mi hodně líbilo. Kdybych to měl brát vážně a srovnávat se starýma filmama tak odpad,ale pokud chcete vidět jak se vlkodlak mlátí s Draculou,který se promění v rohatý létající monstrum,prosím. Nechybí trocha humoru,která je jako vždy v Sommersových filmech podána už od začátku jasnou figurkou a pomocníka hlavního hrdininy,aby se měl s kým doplňovat. Pokud jde o scény,tak najednou přijde akční scéna,která je dlouhá a celkově to má jakoby pár částí a nejsou tu žádné zbytečně nějaké dvouminutovky. Film mi rychle utekl a zase i bavil,tři hvězdy jsou u mě spravedlivé.

• 10.6.2015  21:05

Dvojice teenegrů mi byla nesympatická už jak jsem je viděl v upoutávce a já věděl,že mi bude u prdele jestli přežijí a taky že jo. Tihle dva pro mě byli kamenem úrazu,ale ostatní bylo super. 3D jsem si vychutnal a od Godzilly jsem si mohl dopřát další monstra na plátně kin. Odkazy na předchozí díly byly fajn a prohánět se motorkou mezi dinosaury,no komu by se to nelíbilo?

• 7.5.2015  11:14
    Intruder Within, The (TV film) (1981)

Takový předchůdce Věci od Carpentera,které se také může pyšnit solidní atmosféru a netradičním prostředím. Mínus je v efektech. Zde moc peněz nebylo,ale o závěrečnou příšeru nepříjdeme a tak si můžeme vychutnat člověka v kostýmu. Nemohl jsem se zbavit,že všechno vypadalo spíše jak triller ze 70.let,ale možná televizní práce se na filmu takto podepsala. Rozhodně se byl nadšený a příjemně překvapený,že jsem našel něco co se Věci podobá. Občas se na to podívám rád znovu uprostřed noci.

• 3.5.2015  14:09
    Vetřelec (1979)

Trapná píčovina,více mě baví kde jaká talianská sci-fi vykrádačka. Smutnější na tom je,že spousta lidí žije v představách,že Weaver dokonce položila základy nebojácných žen. Ještě více ubožejší.

• 3.5.2015  14:03
    Iron Man 2 (2010)

No něco podobnýho jako jednička. První hodinka je v poho a skvěle utíká. S druhou hodinkou už sleduju čas. Co se týká akce,bylo jí více než v jedničce. Jenže v závěru ty honičky robotů mě zklamaly v tom,že jsou krátké a ničení zcela neoriginální,bez nápadů. No jo klasická mega pecka. Nálepka s vysokým rozpočtem a tupé ovci na to chodí jako na zázrak. Je to smutné. Takové prachy a povyku k zcela průměrnému filmu,který nemá již moc nabídnout,ale zase jsem to v pohodě zkoukl,takže 3 hvězdy jsou na místě.

• 3.5.2015  13:46
    Hulk (2003)

Dal bych i méně než tři hvězdičky protože Eric Bana je strašně nesympatický herec,bylo mi ukradený co s ní bude. To co tuhle nudu zachraňuje je akce,které je dost až ve druhé půlce a solidně jsem se bavil. No ty zmutovaný čokly byly děsný. Nolte to ještě zachraňuje,ale taky se moc nepředvedl, Máte tři možnosti. Pokud jste neviděli původního Hula s Ferrignou tak to máte ještě dobrý. Pokud ano tak buď budete soudit a porovnávat a nebo budete ignorovat. Já se raději vydal třetí cestou. Jinak divný je,že Eric zvětší svůj objem v pase snad třikrát a kalhoty mu neprasknou ani,když kope nebo běhá. Je to sračka,ale počitačové úpravy nedopadly tak zle jak v Mumii se vrací,tam to bylo fakt trapný.

• 3.5.2015  13:41
    Iron Man (2008)

Downey Jr. byl dobrou volbou,protože je sympaťák vtipnej a to napomáhá filmu. První hodinka utekla rychle,všechno bylo v pohodě ale druhá půlka se táhla a chyběla v ní akce. Když byla,byla malá a neoriginální. Jediné co to zachraňuje jakž takž dobrý scénář,který nenudí.

• 30.4.2015  09:48

Naprostá pecka od začátku do konce. Tvůrci splnili to co sliboval název. 2 rychleji 2 zběsileji. Už v úvodu je dlouhá automobilová scéna,která je snad dvakrát delší než ta u prvního dílu. Paul se svým černoškým kámošem tvoří mnohem lepší dvojku než s tu s Dieselem a já si mohl vychutnat pořádné béčko plné akce,hlášek a srandy a jak jinak lepší akce,více rozbitějších aut. Sice je pravda,že stejně jako u jedničky tak i tady je plno nesympatických a ošklivejch bab,který si myslí,že jsou sexy jen díky svému exotickému původu,ale ty ošklivý držky,když se člověk nedívá tak se to dá zvládnout. Pro mě o dvě hvězdičky lepší díl a proto za 5. Za 2 větší zábavu.

• 30.4.2015  09:40

Nijak tyhle autofilmy nežeru,ale tenhle kupodivu mi nabídl solidní scénář a v závěru opravdu dobře natočenou scénu s náklaďákem,která se jen tak nevidí. Paul Walker je docela sympatický,Vin Diesel se nikdy nenaučí hrát a to je možná i dobře. Jinak docela pohoda,dokázal jsem se u toho odpočinout a užít se pohodovej film.

• 25.4.2015  17:04

Opět výborný Scooby Doo!

• 2.1.2015  19:51
    Spettri (1987)

To nejlepší přišlo až ke konci. Donald Pleasence je dodnes profesionál,ale celý film neutáhne,když nemá tolik prostoru. Hudba je skvělá,italské syntezátory a lehký melodický zpěv něco jako "lala lala" taktéž. Asi jsem měl nějakou ořezanější verzi,protože nějakých gore nebo extra efektů jsem se nedočkal,ale příšera byla fajn.

• 2.1.2015  19:46
    The Cellar (1989)

I já se přidávám k nízkému hodnocení. Kdyby to bylo aspoň napínavé tak by mi absence monstra ani tak nevadila,ale ono je to spíš nudnější. Dětský představitel byl otravný,rád chodil do sklepa trochu si pobojovat s obludou se,které stejně moc nevidíme,aby to ke konci do rukou vzal spíše jeho tatínek. Jo posledních 15 minut bylo dobrých a po efektové stránce zvládnutých velice dobře a to bude asi ten důvod,proč mu dávám 2 hvězdičky.

• 2.1.2015  19:42

Tak čekal jsem typický nudný horor o příšeře,kterých se v 70.letech natočilo spousta,ale vida,tenhle se docela povedl,ale! Spíš horor tak se jedná o fantasy film,kde něco zmutuje a hltá odpadky a roste do velkých rozměrů. Milpitaské monstrum se ukáže prakticky ihned,ale nemá čím zaujmout,jen chlápek v tmavém kostýmu s křídly. Mrtví vlastně žádní,mínus nulové gore. Herci. Bože!!! Jen místní lidé co si stoupnou před kameru,řeknou svojí hlášku a tím to hasne,díky tomu,že je zde tolik postav,nevím kdo je vlastně hlavní hrdina,ale asi nikdo. Otravní výrostci místo toho aby se stali pochoutkou monstra nebo aspoň aby byli solidně rozdupáni se ke konci stanou spíše hlavními hrdiny. Bavilo mě jak nějací důležití chlapi u stolu čekají na policistu,který jim donese skříňku s popisem Přísně tajné,aby když to otevřou jsou nějaké dva budíky a pár knoflíků,telefon a ještě u toho popisek Monster detektor,tak jsem se smál,až jsem se pochcal. Mají detektor,příšeru stejně nenajdou. Věčně opilý bezdomovec,se měl stát také obětí,ale sere mě do konce filmu,ale postupně mi přestával vadit. Film má kupu nelogičností. Sranda je ten opilej bezďák prohrabává popelnice,toho slyší hosté v baru za denního hluku,ale v noci v tom samém baru ten barman a bezďák nevšimnou jak obrovité monstrum prohledává vedlejší budovu. Monstrum pořád žere odpadky,ale ke konci ze školní tancovačky unese dívku,letí s ní kde si na skládku,kde jsou elektrické věže a nebo to tam ten bordel monstrum natahalo samo,nevím aby jí pustil a šplhal po elektrické věži a snažil se chytit vrtulník. Vzpomněl jsem si na King Konga.Zase na další stranu,film rychle utekl,monstrum je prakticky pořád na scéně,byť se jedná jen o nezáživné scény mu dávám tři hvězdičky s tím,že na to juknu za pár let jen ze zvědavosti jestli mě bude tenhle film stále bavit.

• 20.12.2014  10:40

Tohle se musí vidět. Komentář by byl dost dlouhej.

• 20.12.2014  10:37
    Blood Lake (1987)

Amatérský slasher,který nemá moc dobré gore a vrcholí blbý koncem,ale díky atmosféře a snaze mu ty tři hvězdy dám.

• 20.12.2014  10:30

Jo ty prsatky byly fajn,ale dokázal jsem u tohle filmu skvěle vypnout a bavit se,takže pro filmové znalce a egojisty smůla. Je to za čtyři hvězdičky.

• 20.12.2014  10:28
    Pandemonium (1982)

Vlastně neznámá hororová komedie se solidní přehlídkou více méně známých herců,kterou člověk musí tak trochu o pochopit a přistoupit na její hru. Vysoké hodnocení mnou je dáno tím,že mám rád tyhle filmy z tohle období a hlavně. Atmosféra.

• 20.12.2014  10:25
    Ghost Fever (1986)

Náhodně nalezená hororová komedie,od které jsem moc nečekal ale příjemně překvapila. Ze začátku na hřbitově to vypadá na nějakou déčkovou produkci,ale ve chvíli kdy se dvojice detektivů,oba mají knírek,oba jsou plešatí,ale jeden je černoch druhý běloch dostanou do strašidelného domu,užíval jsem si opravdu krásnou zábavu. S mučícími nástroji je sranda,s rytířem jsem se taky nasmál. I hlášky měly úroveň. Po trikové stránce se film nemá za co stydět. Ani to nijak nepadá,ale přesto to má jeden háček. Naháněčka se zombíky a zabití upíra přišla nějak po hodině a pak se děj přesouvá do boxerského ringu,kde jsem se sice smál dál,ale nesedělo mi to. Kdyby se posledních dvacet minut předělalo a hrdinové by zůstali dál ve strašidelném domě,zvedl bych to možná i na pět hvězd,ale tak musím zůstat na čtyřech. Rozhodně jsem rád,že tenhle film mám ve sbírce.

• 1.11.2014  11:36
    Horské příšery (TV seriál) (2013)

Tomuhle nevěřím ani slovo. Banda starých vulgárních buranů s jedním tlustým mladým buranem s puškama hledá obludy. V každém díle objeví a přijdou na něco co ostatní ne. Tak tohle neberu.

• 1.11.2014  11:23

Jde o to jestli člověk věří každému slovu,zda opravdu tvůrci mohli nahlédnout do 50 utajených dokumentů,zda je v jeskyni a nebo v lese bylo něco co vyděsilo a jednalo se o pravé záběry. Fotka yettiho byla skutečná. Nevím z kolika je to autentické nebo je to 100% pravda vše co v tom bylo nebo jen 10%. Těžko říct,ale jako kryptologa mě tenhle dokument fascinoval a dokázal hezky navodit pocit napětí a dalších otázek kolem tohle tématu. Ale dávám s klidným svědomím za pět hvězd.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24