LION-MR.T

LION-MR.T

LAR PARK LINCOLN

Česko
FILMOVÝ FANOUŠEK


69 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Scooby-Doo na stopě (TV seriál) (1969)

 • poster

  Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

  Nejlepší seriál na světě,pro mě nejkultovnější seriál ze všech. Al je borec ze všech těch borců největší. Jeho pohled na svět a celkové zpracování se mi líbilo nejvíce a výběr herců k tomu ještě skvěle nahrává.

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Můj druhý nejoblíbenější seriál ze všech. Rozhodně nejlepší animovaný seriál. Ani po tak dlouhých letech mě tahle rodinka nepřestala bavit a každé jejich nové dobrodružství vítám. Jejich tvůrci ať se snažili jak chtěli tak svýými novými projekty Futurama nebo Family Guy mě nedokázali tak rozesmát. Homer a Šáša Krusty jsou ty nejlepší postavy z celého seriálu.

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  Třetí místo co by můj nejoblíbenější seriál obsadil tenhle. Drsný,brutální,sprostý seriál,který i mě někdy dokázal překvapit co všechno se dá znesvětit a ponížit a udělat si z toho blbou srandu. Ale to mu odpouštím,protože mě dokáže vždycky pobavit.

 • poster

  A-Team (TV seriál) (1983)

 • poster

  Comeback (TV seriál) (2008)

  Jako čtvrtý seriál řadím tenhle. Jak hodně uživtelů si nahodí kde jakou novou britskou kokotinu,která se stane kultem,ihned po první 6 sérii a natočí se zbydou ještě jedna mini série,te Comback se rozvíjí pořád a já si ho hned zamiloval. Jak se ten seriál objevil hend jsem si ho zamiloval. Tento odsuzovaný a zároveň obdivovaný seriál si mě hned získal. A proč? Není to dramatický seriál o bohatých a jejich problémemch nebo jiné naivní seriály z české produkce,která jsou pouze jenom odpadem. Tohle nemáte brát vážně,tohle je seriál u,kterého se máte zasmát a odpočinout a tohle se mi s ním pokaždé povedlo. Vtipy jsou skvělé tak i děje a výběr herců nezklamal.

 • poster

  Raymonda má každý rád (TV seriál) (1996)

  Můj pátý nejoblíbenější seriál. Seriál o jednom muži a jeho střeštěné rodince,který neztrácí lesk s přicházejícími řadamy. Pořád se něco děje a těším se na každý díl,ikdyž jsem ho viděl několikrát. Super sitcom se super postavamy a výbušným humorem,který ěm dokáže roztrhat na kusy.

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

  Můj čtvrtý nejoblíbenější seriál. Nejlepší seriáloví parta a taky nejznámější seriálová parta,každá postava se od sebe liší a dohromady z toho vychází skvělý seriál. Vtipálek Chandler,puntičkářská Monica,divná Pheobi,nechápající Joey,vztahovačný Ross a pohodová Rachel. Mě baví stále.

 • poster

  Krok za krokem (TV seriál) (1991)

  Můj sedmý nejoblíbenější seriál. Vzít nápad o dvou odlišných rodin a dát jen najednou dohromady jako celou rodinu byl velmi skvělý nápad a zvláště,když humoru je dost a vždycky se těším na velké finále,protože to je většinou to nejvtipnější a to ponaučení v každém díle mě tak ani nevadí.

 • poster

  Horká stopa L.A. (TV seriál) (1999)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace