MacGyver - Špinavá hra (1988) (epizoda)

Co mají v téhle 3. sérii se zabíjením psů a zvířat obecně? Jinak skvělá epizoda a to hlavně díky Randallu Texu Cobbovi. Ten dokázal, že zvládne vice než hrát tupé nebo nahřvané obry. Zvládl postavu s těžším charakterem a dokonce se řeší i posttraumatický syndrom z války a jeho postava má vlastní příběh a minulost. Celkově se tahle epizoda vydařila. Jsem rád, že Thomas Rosales Jr tu měl i mluvenou roli. A, že nevíte kdo to je? Najděte si obličej a určitě jste s ním viděli hodně filmů. Jo je to ten chlapík co většinou umře jako první. U mě velice oblíbená epizoda!!!

MacGyver - Zóna smrti (1988) (epizoda)

Takový díl z jednoho odpoledne MacGyvera. Děj se odehraje v intervalu pár hodin a postava profesorky mi byla nesympatická a konec je smutný a tragický, nebylo mi ji líto.

Premiér (2019) (seriál) odpad!

No, když on si myslí, že je vtipnej, to je potom těžký no. Ale divim se, že se nepodepsal pod režii, pochybuju, že se nechal řídit podle pokynů pana režiséra. Toho lituju nejvic, protože tim si definitivně zničil jakoukoliv možnost nějaké kariéry. Ale, když tocis se Soukupem tak co cekas 😂 Kamera na křivo, Soukup si povídá většinu času sám se sebou. Kdo se ráno probudí aby se sám sobě představil a zacal říkat nahlas co bude dělat ve třetí osobě? Uz první díl kdy vytahly zaznam ze skutečného jmenování premiéra a pak nastoupi Soukop a za sebou ma kuliay ze Soudkyně Barbary a opět kamera v prdeli, osvětlení. "Já budu bojovat" a mám pocit, že se mu chces smát. A geniální vtip o blbcich ve vládě. No i nejblbejsi a nejtrapnejsi vtip se da říct aby to vypadal vtipně, ale v případě Soukupa, který díky svému egu se myslí, že se nemusí snažit, protože on je Soukup a to musí stačit. Po technické stránce prostě i kde jaké amatérské počiny vypadají o dost lépe. Jako takovi lidi vlastní televizní společnost, protože pracovat by ho nikde nemohli. Kurva na to je, že magnát a prachač, tak výprava v jeho pořadech je ubohá a tragická. Je s řidičem a ten toci do kola s volantem ale lacine vystavěná kabina vozu se nehýbe a stejně jako digitální baráky které vypadaji nebo víte co, už to seru. Si říkám jestli někdo může být fakt tak namyslenej nebo to jen hraje.

Kvíz Jaromíra Soukupa (2023) (pořad) odpad!

Fakt jsem nevěřil zdejším recenzí, že soutěžící mají papíry s A, B, C. A to, že tam budou otázky typu - ze, ktereho filmu je tahle hláška? Říkám si, že to prubnu a dokonce vydržel do konce  No, ale kurva ono to tam fakt je. Soutěžící stojí vedle sebe a, když neví kouknou k tomu druhymu. Soukup, už evidentně nemá prachy, když už to takhle fakt odbejvá. Připočteme jeho obří ego neměli ani nejslavnější a zároveň nenáviděni diktátoři tak vylezla tahle blitka. Nic proti soutěžícím. Věřím, že ze začátku netušili o jakou amateřštinu půjde, bych se ani nedivil, kdyby se jednalo o jeho zaměstnance, které tam nahnal, jinak je vyhodí. Tudíž jim nemusel dát ani ty výhry. Ale tenhle kvíz je urážka. Na druhou stranu aspoň si ten namyslenec dává do názvu svoje jméno, tak člověk aspoň ví di jakého dna půjde.

Drbny (2023) (pořad) odpad!

Jako věřím tomu, že podobné odpady měly na začátku nějaké ambice nebo snahu. Ale, když Soukop a jeho Barrandov parta viděli co vyblili, měli by mít tolik soudnosti, že to natočený materiál měli raději spálit. No ale jelikož, Soukupova arogance jde až za vesmír, tak kokotinu nepozná.

Partička Nová krev (2023) (pořad)

Jo někteří účinkující...jo, já vím. Ale zase tak trapný to nebylo jak jsem si myslel. Něco jako Hledá se talent, ale měl jsem pocit, že někteří lidé nepochopili o čem je Partička. No nevím co prima má s tím podtitulem Nová krev. Stačí, že přejmenovali Creeda na Rocky: Nová krev. Ale tenhle vedlejší projekt Partičky se dá přežít. A Suchánek to svou arogancí a drzostí už přehání. Pomalu si, už znepřáteluje diváky a fanoušky.

Americká manželka (2016) (seriál) odpad!

Americká manželka je ženská, která je věcně nasraná a každého buzeruje. No a? Tuhle ženskou mám milovat? A přitom Katy Mixon mám rád ale ze začátku jsem ji prostě nepoznal jak přibrala ale to mi nevadi ale tady jí buď role nesedla nebo ji nezvládla. Ale jestli ve scénáři charakteristika postavy byla taková - být věcně nasraná a protivná.  Tak prosím.