Krutý boj (1989)

Dá se na to koukat,ale jen na Bolo Yeunga ve své tipické roli. Trénikové metody nesjou až tak moc,hodně se to posuzuje s Krvavým sportem a vážně je to rozdíl. Patří to mezi takové ty slabší arénovky.

Tygří spáry III (1996)

Přáběh se ubírá jiným směrem a to filmu sedí a nezkouší nás zaujmout něčím jiným. Bolo dostal v base rozum,ale jeho bohatý bratr ne a turnuj ke konci je na takové filmy filmy dobrý a mihne se tam i pár zajimavejch zápasníků.

Maniak (1980)

Lustig vsadil na efekty Toma Saviniho a dokázal tak přiblížit nějakou reálnost vražd a natočil něco jako takový portét vraha jak tady,už hodně lidí použilo. Film má štěstí,že má krátkou stopáž a nezdržuje se ničím a neutápí se v nudě,i přes všechno zde fungujíobstojní herci,efekty a hudba.

Krvavá pěst II (1990)

Tentokrát tu máme i přestřelky a na okořenění a zvyšování záporných bijců jejich sílu nějakou super látkou. Wilson využil opět příležitosti a zahrál si a to velmi dobče. Opět se tu mihnou opravdoví mistři bojového umění zajatí gansterem pro pobavení bohatých nelítostných boháčů a jejich krásných kočiček. Soubojů je tu dost,tedy pro moje uspokojení určitě dost. Moje nejoblíbenější scéna z tohle dílu je souboj zápasníka co sedí na zemi a hází se svým zlým soupeřem.

Pomsta šprtů 2: Šprti v ráji (1987)

Začátek je super rozjetý,pak se to na chvíli uklidní a zase rozjede. Osobně mám dvojku více radši než jedničku,možná tím,že jsem jí viděl jako první a nebo,že ostov byla dobrá volba. Bavil jsem se dost,Bugr zase exceluje. jede na ostrov,tak bude stačit jen taška s kondomy,na co oblečení? :-)

Pomsta šprtů (1984)

Hned ze začátku jsem věděl,že tohle nebude jen obyčejní komedie a také,že ne. Ve své podstatě nijak zas vyjímečná jako jiné komedie natočené ve své době stovky. Nějaké nahaté holky,šmírovaní a pořádná pomsta šprtů.

Pomsta draka (1993)

Úplná vykrádačka Krvavé pěsti,ale jen hozena do budoucnosti s více nahatejma holkama. Hudba je pěkná stejně tak se dá koukat na akční scény. Buď se to odehrává v nějakejch skladiští nebo ve striptízovým pajzlu.

Cyborg Cop II (1994)

Cyborgové jezdící ve speciální dodávce mi připomněli Univerzálního vojáka a střílení po policejních autech a ta snaha o procítění mi zas připomnělo Terminátora 2. Aha,promiňtě laciné béčko,originalitu nečekám. Nebo to bylo jenom moje zdání. Zda je jednička lepší než dvojka,nevím já jedničce dal tři hvězdičky,protože u dvojky jsem se bavil více. Bradley si podle mě vystačí i sám bez nějaké buchty. Asi moje nejoblíbenější scéna je ta v benzínové pumpě,kdy jeden solindě namakaný černoch s břichem zvolá na jednoho Cyborga. "Hej ty sráči,hned polož to nářadí,jasný?" a on to po něm zopakuje krásným mechanickým hlasem,ale originál "monfucker" je přece jenom lepší. Zde bych se ani nedivil,kdyby se jednalo o video film,protože spousta předpokladů k němu by tedy měl. Nikdy jsem nepochopil proč se to jmenuje Cyborg Cop,když žádnej policajt Cyborg tam nebyl a ani nebyly tak sestrojeny. V jedničce byly také sestrojeni k ničení,ikdyž z jednoho policajta se tam pokoušeli předělat.

Bojovníci krve (1993)

Otázka, je Bradley nějaký kvalitní herec? Což o to,výkop nemá nejhorší a mít během filmu skoro jede a ten samej výraz nasranosti měnící se občas v tvrďáka není špatný. Není to až tak akční jako jiné filmy Firstenberga a Bradleyova. Akce je méně než u Sama a Davida ARÉNA SAMURAJŮ. K první opravdu akční scéně dojde tak po půl hodině,myslím,že to je asi první film u,kterého si pamatuju,že hlavní hrdnina během celé automobilové hončky byl na střeše auta,které se řítilo po ulici. Zápletka je jednoduchá tak o co jde a nebo jak to skončí vás napadne během filmu. Je to béčko tak je jasné,že nějakou dobrou mlátičkou ke konci tu najdeme. Konec je podobný KOMANDU akorát s tím rozdílem,že více než o 80% méně střílení a akce. Bojovné scény jsou pod úrovní,ale zase jsem si u filmu oddychl a zabavil. Moje konečné hodnocení je u 3 hvězdiček.

Americký samuraj (1992)

Co naplat. Béčko zůstane béčko,ale je to krásná věc. Klidně se tam řezaj do masa,sekaj končetiny.