JamieSmith

JamieSmith

<< předchozí 1 2
    • 6.1.2012  13:42

Existuje něco, co ještě Michael Bay nestačil zničit?

• 6.1.2012  13:26
    Bez dechu (2011)

Mělo to být vtipné? Řekněte, že to mělo být vtipné! No, i kdyby ne, já se místy smála, až se za břicho popadala. A Taylor je tak nabušenej, že chápu rozhořčení místních mladíků, kteří nedisponují těmito kvalitami, i když zajisté disponují jinými, lepšími, třeba inteligencí a vtipem (jestli Taylor nevím, osobně jsem ho nepotkala a určitě by to bylo to poslední, co bych po něm vyžadovala). Vyměnit Bellu za děvče s výrazným obočím byla trefa do černého. Je hezká, ne úplně blbá a navíc nefňuká. Myslím, že to je dobrý počin a zvlášť chlapci by si jej měli cenit, protože naučí jejich přítelkyně koukat na akční filmy. Když už ne kvůli akci, tak kvůli svalům hlavního hrdiny ^__^

• 25.12.2011  22:53
    Tajemství staré bambitky (TV film) (2011)

Ta zrzka byla naprosto boží! A Klus sice žádnej fešák, ale sympaťák a to se cení! Tahle pohádka měla být na Štědrý večer, vtipná, akční a skvěle obsazená!

• 25.12.2011  18:11
    Micimutr (2011)

Vojta Dyk je tak slizkej a ukníkanej, že se se svými mizernými baladami okanžitě stal nejlepší postavou v týhle slátanině. Hippiesačka Šafránková taky dobrý, ale věčně odhalená podivně chlupatá hruď loutkáře a ufňukaná princezna děs a hrůza. Nemožný chlapeček z malostranského činžáku taky úplně nemožnej. Ještě Bartoška s Dejdarem slušně hláškovali. No, jak tu někdo pronesl, seriálová podoba by tomuhle typu příběhu sedla víc, ale chtít po ČT na Štědrý večer slušnou pohádku je stejně naivní, jako chtít po Českých drahách vlaky bez zpoždění, a po České poště včasné a spolehlivé doručení zásilek.

• 1.12.2011  19:19
    Válka Bohů (2011)

Většinou nečekám od amerických rádoby "historických" filmů nic. Od Immortals jsem se dočkala vypracovaných těl, spousty hyper super cool soubojů ve zlatých oblečcích, a upířích hvězdiček na přímém slunci. Jo, a pak taky toho neskutečného množství prasáren, co se jim podařilo udělat s řeckou mytologií. Vymlouvat se na komix jako v případě Thora (který byl btw. docela zábavný) tu nejde, takže by mě zajímalo, co bratři scénaristi hulili, když tohle dílko tvořili. Ale Mickey Rourke na starý kolena válí, to všechna čest.

• 22.9.2011  21:20
    Brak (2002)

Na tuhle sračku se dá koukat jenom pokud je člověk totálně sjetej. Jinak je to ale skvělej materiál na ničení mozkových buněk.

• 13.8.2011  21:50

Nejvíc sexy muž všech dob (podle Japonců) a druhoválečný bitevník v kosmu. Co sakra chcete víc? Má to skvělý herecký obsazení, jednotlivý týmy na lodi jsou sehraný, zábavný a plní svůj účel, Yamato je pěkně nadupaná, na to že je 250 let stará, a trochu toho umělohmotnýho hrdinství jim odpusťte. Američanům to prochází furt (a salutujou mnohem debilněji), ale jak je to šikmooký, tak to najednou nemůže fungovat? Na mě to teda zapůsobilo a přála bych si tenhle film vidět i na větším plátně, než je 35" plazma...

• 26.6.2011  15:51
    Rango (2011)

Příběh nuda, nejlepší scény vyzrazený v traileru, naprosto nesympatické postavy. Plus za hudbu, ta se Zimmerovi povedla, plus za odkazy na staré westerny, plus za Ducha Západu.

• 15.6.2011  13:19

Mnohem příjemnější alternativa k Inception.

• 12.6.2011  11:22

Ke konci už to vypadalo, že režisér neví, co do filmu ještě vecpat, ale jinak fajn romanťárna. A Pan Žába je boží ^_^

• 9.6.2011  00:23
    Kazatel (2011)

Ani úžasný hlas Paula Bettanyho nezachrání stupiditu a klišoidnost dialogů. Cam nechodí bez trika a Maggie Q nemá natolik sexy obleček, aby odvedli pozornost od stupidního děje. Karl Urban není dostatečně velký badass, co by dokázal pozvednout akci na vyšší level. A s obsazením, jaké tento film má, se tomu fakt nedá říkat "béčko".

• 6.6.2011  00:26
    Netvor (2011)

Jedna hvězda za úvodní sekvenci se shybama, jinak úplná hovadina, která být podle knížky, nemusela být taaaaaak děsná....

• 3.6.2011  01:57
    Lidice (2011)

Spousta lidí tu filmu vyčítá nudnost. Já se nenudila. Jedinkrát jsem se podívala na hodinky, to když jsem se divila, proč už se blíží vrcholná scéna filmu, když teprv před chvílí začal. A ejhle, ona uběhla hodina a půl. Že si film hraje na "ameriku"? Já si nevšimla žádných nekonečných sexuálních scén, krvavých záběrů a heroických výstupů. Patos? Hmmm, patetické věci mne nedojímají tak, že mi slzy tečou téměř nepřetržitě a mám tíživý pocit na hrudi ještě dlouho po odchodu z kina. A které že ty scény byly emocionálním vydíráním? Mě osobně nejvíc frustrovaly hákové kříže a vlajky SS na pražském hradě, a nejvíc mne rozesmála finální scéna pietní akce a vyhazovu Šímy, aby jim to nekazil (<- jak české). Nejsem filmovým znalcem, kritikem a už vůbec ne filmovědcem, takže mé hodnocení nebude "profesionální", ale jako historik a člověk s blízkým vztahem k tomuto tématu nemůžu o filmu říct křivého slova. PS: většinový souhlas s Krysou SPK a epohem.

• 27.5.2011  23:19

Jack je prostě Jack, a i když je příběh o ničem, tak jeho ksichty a hlášky stačí k tomu, abych se výborně bavila a dusila smíchy. Zajímalo by mne, jestli ta loď v láhvi, co jsem onehdy viděla ve starožitnictví, půjde dostat ven, když někde vyšťourám muže s kozou.

• 14.5.2011  22:49
    Sběratelé kostí (TV seriál) (2005)

Ještě před posledním dílem šesté série musím zvednout hodnocení na pět. Tento seriál mne v poslední době dostává čím dál tím víc, a i když se někam ztratila dějová linka s lidožroutem, a i když se teď už nedozvím žádné zajímavůstky, stejně u něj zůstanu a počkám si, co Kostička s Boothem.

• 12.5.2011  02:03
    Thor (2011)

"Dobrý den, chtěla bych jednoho Thora, balit ho nemusíte, vezmu si ho jen tak ^_^" Ne, nebyl to úplně skvělý film se sofistikovanou zápletkou a chytrými dialogy, ale ono občas není na škodu mít něco čistě zábavného.

• 19.4.2011  13:48
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Dobrý den, kozy ven! Ne díky, středověkému pornu nijak zvlášť nefandím, a jelikož příběh mě nijak zvlášť nevzal, oželím Seana Beana i Jasona Momou. Američani asi trpí utkvělým dojmem, že každý seriál pro dospělé musí obsahovat větší procento sexuálních a krvavých scén. Zvláštní, že Britové to zvládají i bez toho...

• 17.4.2011  01:35
    Upíří deníky (TV seriál) (2009)

Po pilotním díle jsem to zahodila se znechuceným odfrknutím. Tak neuvěřitelně dokonalá a krásná hlavní hrdinka, která nemá jedinou charakterouvou vadu, si jako pravou lásku najde upíra se stejným portfoliem? Haha, ne díky... A pak jsem se nechala na nudné přednášce ukecat na další díl... a další.... a další.... Překousnete-li to, jak je Stephan dokonalý a do morku kostí hodný, začne vás to bavit. Elena je krásná, slovanská krev se nezapře, ale ne tak úplně nemožná jako Bella z Twilightu, s kterou ji mnozí srovnávají. Stephan poráží Edwarda jen o minimum (dostatek sexu), spolužáci ze střední jsou typičtí američani, sem tam vlkodlak a upír, ale kdo by to řešil, když se všude potuluje spousta záporáků. "Zlým" bratrem Damonem počínaje, legendárními upířími knížaty konče. A že je s Damonem vážně sranda ^_^

• 17.4.2011  01:24
    Milý Johne (2010)

Savannah mi lezla na nervy od začátku do konce, a ksichtík Amandy Seyfried tomu moc nepomoh. Hrdinky v romanťárnách tohohle typu mi nesedí obecně. Ale Channing, to je něco úplně jiného. Ten chlapec zraje jako víno a s třicítkou na krku konečně začíná ukazovat i něco jiného, než jen to svoje dokonalé tělo. A proč vlastně čtyři hvězdy? Já ani nevím, ale je to jedna z mála romanťáren, který jsem dokoukala bez zastavování, odbíhání od televize a věnování se jiným aktivitám. Dvě za příběh, jedna za dopisy psané rukou (!!!) a jedna za Tatuma. .... nebo tak nějak...

• 12.4.2011  02:11

Nevím, jestli je to pokročilou noční hodinou nebo aktuální slabostí pro trpící teen hrdiny, ale fakt jsem se bavila. Cool záporácí, badass domácí mazlíček a kjůt hlavní hrdina, který se zdviženou hlavou nese utrpení dvou světů!!! ... eh, to poslední je spíš k uchechtnutí, ale co už. Dvojitá jarní dávka sladkosti Alexe Pettyfera je to pravé na jarní únavu postpubertálních dívek, protože bloňďáčků není nikdy dost :D

• 4.4.2011  08:11

Zajímavé téma opravdu strašně nudně podané a s takovým množstvím logických kiksů, že to ani spočítat nejde. Věčně znuděný Shige, děsně přehrávající Oshinari Shugo (i když on tak hraje často) a fakt nesympatičtí rodiče. Plus hvězda za to, že Shige hraje na kytaru a zpívá (dvakrát), a ne úplně falešně...

• 1.4.2011  20:23

Příběh, hudba, osudy lidí, kteří se s hrdinou setkali, i otázky, které vypravěč klade... všechny tyto věci mne velmi zaujaly. Joshua Jackson hraje skvěle, slečnu snoubenku bych odstřelila, a zfleku bych se vydala na výlet na motorce napříč Kanadou.

• 27.3.2011  19:49
    Beck (2010)

Souhlas s Pirkafem, absence Koyukiho vokálu filmu dost ublížila. Pořád jsem si říkala, že to nechávají jako zlatý hřeb na festival a tam ho konečně uslyším... a ono nic. Sato Takeru nemusí být bůhvíjaký zpěvák, ale vždyť přece není potřeba dokonalý hlas Fredieho Mercuryho. A i kdyby byl zpěvákem mizerným, na to jedno vystoupení mohli říct někomu jinému. V Japonsku je spousta šikovných a schopných vokalistů, co by zaskočili... Jinak je ten film boží, prvních dvacet minut jsem se smála a hulákala tak, jako už dlouho ne. Bohužel to pak ke konci dost pokulhává právě kvůli hudbě. Mít božský vokál jako jedno z hlavních lákadel kapely, a nikdy ho nepředvést, je trošku WTF...

• 26.3.2011  23:03
    Rasuto furenzu (TV seriál) (2008)

Snažím se tohle dorama dokoukat už třetím rokem, a pořád se nedaří. Jeden díl mi stačí v průměru na čtyři měsíce depresí z toho, jak dokáže být svět zkažený a krutý. Možná někdy, až budu mít dostatek čokolády a plyšových medvědů, ho konečně dokoukám...

• 26.3.2011  22:57

Ryo-tan jako samuraj vytirajici podlahu, perouci špinavé prádlo a pečící dorty? To se prostě musí líbit! Navíc je to velmi výchovné, zvlášť scéna v McDonaldu, či co to bylo :D

• 25.3.2011  00:37

Na tento film jsem se hodně těšila, dokonce jsem se kvůli němu podívala i na celou první sérii anime. Bohužel to, čeho jsem se obávala, že mi bude nejvíc vadit, se splnilo. Tabe Mikako mi jako Sawako vůbec neseděla, nemá v sobě tu roztomilost ukrytou pod strašidelným zevnějškem, kterou byla schopná ukázat třeba představitelka Sunako v hrané verzi YNSH (jinak děsný dorama, ale na johnny´s se přežít dá). Vedlejší postavy super, Ryu mluvil možná až moc "ploše". Plus: Miura Haruma a jeho úsměv.

• 20.2.2011  21:40

Hodně zvláštní, hodně psychadelické. Dabing se mi ani trošku nelíbil, originální hlasy byly o mnoho lepší. Asi to chtělo trošku lepší scénář, aby to byl opravdu boží film. A Danny Elfman složil opět naprosto úžasnou hudbu!

• 29.1.2011  01:51
    Na vlásku (2010)

And they lived happily ever after ^_^ .... A Max by měl být nominovaný spolu s tím chameleonem na Oscara za vedlejší roli!

• 26.1.2011  23:50

Výborně jsem se bavila a přitom se zamýšlela nad skrytým významem slov těch pěti školáků. Zaškatulkováni je něco, s čím se asi na našich školách moc nesetkáme, ale tím spíš mi přijde zajímavé sledovat, vývoj charakterů. Skvělý film na všední večer.

• 23.1.2011  14:08
    O uloupené divožence (TV film) (2007)

Já chci pohádku bez Vojtka! Pěkně prosím, smutně koukám....

<< předchozí 1 2