Alenka v říši divů (2010)

Hodně zvláštní, hodně psychadelické. Dabing se mi ani trošku nelíbil, originální hlasy byly o mnoho lepší. Asi to chtělo trošku lepší scénář, aby to byl opravdu boží film. A Danny Elfman složil opět naprosto úžasnou hudbu!

Beck (2010)

Souhlas s Pirkafem, absence Koyukiho vokálu filmu dost ublížila. Pořád jsem si říkala, že to nechávají jako zlatý hřeb na festival a tam ho konečně uslyším... a ono nic. Sato Takeru nemusí být bůhvíjaký zpěvák, ale vždyť přece není potřeba dokonalý hlas Fredieho Mercuryho. A i kdyby byl zpěvákem mizerným, na to jedno vystoupení mohli říct někomu jinému. V Japonsku je spousta šikovných a schopných vokalistů, co by zaskočili... Jinak je ten film boží, prvních dvacet minut jsem se smála a hulákala tak, jako už dlouho ne. Bohužel to pak ke konci dost pokulhává právě kvůli hudbě. Mít božský vokál jako jedno z hlavních lákadel kapely, a nikdy ho nepředvést, je trošku WTF...

Bez dechu (2011)

Mělo to být vtipné? Řekněte, že to mělo být vtipné! No, i kdyby ne, já se místy smála, až se za břicho popadala. A Taylor je tak nabušenej, že chápu rozhořčení místních mladíků, kteří nedisponují těmito kvalitami, i když zajisté disponují jinými, lepšími, třeba inteligencí a vtipem (jestli Taylor nevím, osobně jsem ho nepotkala a určitě by to bylo to poslední, co bych po něm vyžadovala). Vyměnit Bellu za děvče s výrazným obočím byla trefa do černého. Je hezká, ne úplně blbá a navíc nefňuká. Myslím, že to je dobrý počin a zvlášť chlapci by si jej měli cenit, protože naučí jejich přítelkyně koukat na akční filmy. Když už ne kvůli akci, tak kvůli svalům hlavního hrdiny ^__^

Brak (2002) odpad!

Na tuhle sračku se dá koukat jenom pokud je člověk totálně sjetej. Jinak je to ale skvělej materiál na ničení mozkových buněk.

Dan shen nan nu (2011)

Ke konci už to vypadalo, že režisér neví, co do filmu ještě vecpat, ale jinak fajn romanťárna. A Pan Žába je boží ^_^

Hra o trůny (2011) (seriál)

Dobrý den, kozy ven! Ne díky, středověkému pornu nijak zvlášť nefandím, a jelikož příběh mě nijak zvlášť nevzal, oželím Seana Beana i Jasona Momou. Američani asi trpí utkvělým dojmem, že každý seriál pro dospělé musí obsahovat větší procento sexuálních a krvavých scén. Zvláštní, že Britové to zvládají i bez toho...

Chichi yo, anata wa erakatta ~1969 nen no oyaji to boku (2009) (seriál)

Zajímavé téma opravdu strašně nudně podané a s takovým množstvím logických kiksů, že to ani spočítat nejde. Věčně znuděný Shige, děsně přehrávající Oshinari Shugo (i když on tak hraje často) a fakt nesympatičtí rodiče. Plus hvězda za to, že Shige hraje na kytaru a zpívá (dvakrát), a ne úplně falešně...

Jsem číslo čtyři (2011)

Nevím, jestli je to pokročilou noční hodinou nebo aktuální slabostí pro trpící teen hrdiny, ale fakt jsem se bavila. Cool záporácí, badass domácí mazlíček a kjůt hlavní hrdina, který se zdviženou hlavou nese utrpení dvou světů!!! ... eh, to poslední je spíš k uchechtnutí, ale co už. Dvojitá jarní dávka sladkosti Alexe Pettyfera je to pravé na jarní únavu postpubertálních dívek, protože bloňďáčků není nikdy dost :D

Kazatel (2011)

Ani úžasný hlas Paula Bettanyho nezachrání stupiditu a klišoidnost dialogů. Cam nechodí bez trika a Maggie Q nemá natolik sexy obleček, aby odvedli pozornost od stupidního děje. Karl Urban není dostatečně velký badass, co by dokázal pozvednout akci na vyšší level. A s obsazením, jaké tento film má, se tomu fakt nedá říkat "béčko".

Kimi ni todoke (2010)

Na tento film jsem se hodně těšila, dokonce jsem se kvůli němu podívala i na celou první sérii anime. Bohužel to, čeho jsem se obávala, že mi bude nejvíc vadit, se splnilo. Tabe Mikako mi jako Sawako vůbec neseděla, nemá v sobě tu roztomilost ukrytou pod strašidelným zevnějškem, kterou byla schopná ukázat třeba představitelka Sunako v hrané verzi YNSH (jinak děsný dorama, ale na johnny´s se přežít dá). Vedlejší postavy super, Ryu mluvil možná až moc "ploše". Plus: Miura Haruma a jeho úsměv.