• Krátkometrážní

REC (2007)

[Rec] je plně-adrenalinovým dokonalým filmem, který úbytkem času nabývá na dokonalosti. Film má zajímavý přístup, to se mi na něm líbí. Jedině tak, zvláště po uvědomění jakými metodami tvůrci zkouší divákovu odolnost vůči některým elementům, které použili, si lze uvědomit obsah děje, a užít si film. Ve filmu je dokonalá a reálná trikařina bez CGI, což jsem už dlouho neviděl. :) V posledních minutách jsem vše s postavami zažíval. Doporučuji! ✔

Extra život (1997)

Nežádoucí kilty (propagace trans-dez-orientace), a děj pouze plynul... ✔

Zázraky vesmíru (2011) (seriál)

Vysoce jsem spokojen s touhle sérií, a taky s astrofyzikem Brianem Coxem. Jedná se o velmi znalého člověka. ✔

Teror na palubě (2009)

Opravdu je k neuvěření, jaké hrůzy mohou vzniknout. Ale alespoň to mělo nápad a děj, překvapivě. (: Bavil jsem se. Dobrá komedie. ✔

Derren Brown - Mesiáš (2005) (pořad)

Bylo by vhodné udělat tzv. film o filmu, ze zákulisí, aby lidi viděli to, co jim bylo umístěno za zrak. ❌

Vyrobeno v Dagenhamu (2010)

Deprivované rozpoložení mé Vznešené osobnosti, a taky renderování videa zlobilo. (: ❌

Všechny prima holky (2003)

Čím víc se divák blíží ke konci, tím víc si uvědomuje primitivitu tohoto filmu. ❌

Kaboom (2010)

Na rozdíl od většiny (kteří film vůbec nepřijali kladně), se mi film líbí. Juno Temple je zkrátka jednou z mých oblíbených emanací. Závěrečné titulky s nádechem NWO, jsou vynikající. Film si vlastně pohrává s myšlenkou, jak se líbíte osobě opačného pohlaví, jestliže plníte její požadavky. Juno Temple je zkrátka velmi pěkná slečna. A doufám, že v TDKR získá hodně prostoru. (: ✔

Insidious (2010)

Od tvůrce první Saw jsem očekával určitou kvalitu, ale jedná se pouze o falsifikát Inception, a určitých prvků od Lynche. ❌