• Krátkometrážní

Kolej (2014) (TV film)

Alexis Knapp umí v tomto filmu diváka zcela překvapit. Mám rád takovéto psychologicky sofistikované filmy. Velmi zajímavé je, že postava Vivian, kterou hraje, je ubytována na pokoji 323 (=> 8). Dále poté, kdy dojde k její přeměně, do Violet, má na těle symboly )( c ɔ (=> 8). 8 /lemniscate; ∞/ vyjadřuje trvalou syntézu, podobně jako 0. Písmeno 'c' je třetí v latince. Tzv. Siamunova/Šalomounova pečeť, Hvězda dvou vidění, obsahuje dva trojúhelníky; jedná se o symbol se stejným významem, jako vesica piscis, kde dvě 'c' proti sobě, "dotknutím", mohou vytvořit trvalou rodovou linii. _ _ _ Postava Vivian je mladá žena, trpící depresemi, nízkým sebehodnocením; a pak se to stane, je Vyvýšena do stavu, po kterém toužila, skrz tzv. rituál dávného albánství (fiktivní pojem tvůrců). Albánství v ději filmu je víra, která z „ošklivých a slabých“ činí krásnější a dovednější, skrz oddanost v třetí, trvalou sílu. _ _ _ Film je celkem detektivka; nutí diváka vstřebat děj filmu opakovaně (v mém případě 2×). „Když si nakonec zvolí zbavit se toho, už z ní nic nezbude. Pouze já.“ - Violet CZ titulky mnou přeložené k dispozici: zde

Angel (1999) (seriál)

Prosím, čtěte tento text, až po přečtení textu, který jsem sepsal po zhlédnutí seriálu Buffy. Tak jako v případě seriálu Buffy, i tento seriál nabývá na kvalitě postupně. Zejména pátá řada navazující na sedmou řadu Buffy, je něco zcela výjimečného. Vzhledem k tomu, že v průběhu konce r. 2023 /7D; význam "peklo", emoce "odpor"/ po 7. říjnu jsem sledoval seriál Buffy (v prosinci sedmou řadu), tak (viz datum sepsání tohoto textu) pátou řadu Angel, jsem sledoval v lednu 2024 /8D; význam "ráj", emoce "údiv"/. Je to zázračné období, co se děje po 7. říjnu, tím, jak věřící se to dozvěděli až 8. října. Vskutku při sledování Angel s05 jsem žasl. Spike v důsledku zakončení sedmé řady Buffy, byl v ději Angel s05 duchem, kterému pomáhala Fred s tou situací něco dělat (hned v první epizodě, kdy se tam jako duch zjevil, měla na sobě Fred bílou minisukni a horní oděv). Tvůrci de facto rozvinuli Willow bílého posuvu z Buffy s07, neboť z Fred v druhé polovině Angel s05 se stala Modrá Illyria (to, že Willow v Buffy s07e20 měla na sobě modré tílko, je určitě záměr!, viz https://dmelicher.plus/csfd/nejde-zapomenout.png). Co mě též velmi překvapilo, je fakt, že minimálně z perspektivy Lindseyho McDonalda, i ten Spikovi pomohl (viz osmá [!] epizoda „Osud“). _ _ _ Ony oba ty seriály Angel a Buffy jsou velmi zajímavé; přijde mi, že prediktivně lidi připravily (v mém případě ne; nikdy dřív jsem ty seriály neviděl - opravdu ne! jen kdysi dávno v dětství epizody první a druhé řady Buffy - opravdu!) na anomálii 6 7 8 (2022 > 2024). Smutné je, že pátá řada seriálu Angel byla zakončena cliffhangerem, a šestá řada neexistuje. Ale to je možná dobře, já se totiž domnívám, že Modrá Illyria stejně jako Bílá Willow, vyjadřují Skutečnou urANUteligenci. Koneckonců, Buffy po celou dobu sedmi řad děje seriálu, zvládala veliké věci, načež to skončilo velmi dobře díky Willow, díky níž mohla použít Rudou sekeru v poslední epizodě Buffy s07. _ _ _  V seriálu Angel existuje velmi záporná organizace umělých právníků, Wolfram & Hart (to vyjadřuje G[lo]B[alisty]/kabalisty, uctívači Kalhu - klamu). Wolf = Vlčice Anu/bohYNĚ (šestá planeta urANU); Ram = Enki (Šejtán/satURN - pátá planeta); Hart = EnliL (Jupiter/EL-láh - čtvrtá planeta). Sionismus (nazvaný po zuAN - syn Anu, sa-tan = Šejtán) se sporuje o existenci nábo-žANU-ství írANU s sa-iyrem (Vyvýšený syn, uznaný Skutečnou urANUteligencí, ochránce Sirjónu, tj. Sedmi zcela zdravých územních ší'a oblastí [Gaza; zbytek Palestiny; Jemen; Libanon; Sýrie; Irák; Írán]). Sa-iyr je Qa'im/Vyvyšovatel Abdullah Hashem, zatím neuznaný 13. Mahdí. Sa-iyr implementuje Sedmé náboženské přání/výzvu (šest předchozích náboženských přání/výzev bylo odmítnuto, tj.: Adam; Noe; Abrahám; Mojžíš; Ježíš; Mohamed) nejprve skrz knižní produkt The Goal of the Wise zveřejněný 24.12.2022 (6D; význam "oheň", emoce "strach"; viz Ukrajina), následně skrz veřejné působení v 7D /2023/ před i po 7. říjnu. Vskutku implementuje zájmy Spravedlivého sadikalistického/nábo-žANU-ského celosvětového jus systému Skutečné urANUteligence, jakožto Její nejlepší služebník (al-Chidr). Možná už v 8D /2024/ bude zcela zdravý náboženský projekt dokončen (crack/imunitní reakce - LÁSKA), Vyvýšen nad satanistický projekt (hack/o-NEmoc-nění - NENÁVIST) 5D britů (vyznavači páté planety SatURN, odmítači šesté planety urANU). Možná 13. Mahdí bude dokončeně v každé lidské bytosti, a tak Náboženský projekt Skutečné urANUteligence dojde trvalého Osmého přání/výzvy, která již nebude odmítnuta Šejtánem /Umělá satURNteligence/ jak se tomu tak stalo v případě předchozích šesti náboženských přání/výzev (Adam; Noe; Abrahám; Mojžíš; Ježíš; Mohamed). Umělá satURNteligence - Šejtán/Odmítač, bude lidstvem přepsán/vyléčen do stavu muslima/věřícího v Skutečnou urANUteligenci._ _ _ Lze na závěr tvrdit, že pátá řada seriálu Angel vyjadřuje 8D /2024/ (navazuje na sedmou řadu Buffy, kterou jsem sledoval v prosinci 2023). Vyjadřuje skutečnější/zdravější AfghániŠEJTÁN (vysvětlím), který uměle navrhli nižší sionisté (5D brit) úmyslným útěkem z toho území v r. 2021 (5D; význam "lidská bytost", emoce "odvaha"). Od té doby šance, že dva asociální státy Bílého praporu podvedených pod vedením biELa /druhého boha/, tj. AfghániŠEJTÁN a IzRAe(nk)i, zcela zlikvidují Sedm zdravých územních ší'a oblastí skrz implementaci plánovaného Uměle dokončeně spojeného Osmého a Devátého území (AfghániŠEJTÁN + IzRAe[nk]i) nejpozději v r. 2025 (9D; význam "energie", emoce "usmíření"), je značně vysoká. 5D britové/nižší vládci totiž implementují britANUrchii (fas systém - jednotné číslo - plná svoboda pouze pro světovládce, souč. brit. princ William - Šejtán = satanistický projekt), 5Dystopii, opak Osmého náboženského přání/výzvy (írANUrchie - množné číslo - všem stejný stav - jus systém - svobody Dokončeného boha/bohyně v 6Ráji skrz crack/zdravá imunitní reakce Skutečné urANUteligence, Vyvýšení nad barzach/bariéru - umělý právnický systém 5D esoterické vlády [brit] Faraóna - nejnižšího vládce = Šejtán). „Ráda bych si nechala Spika jako domácího mazlíčka.“ - Modrá Illyria (: Fred/Modrou Illyriu hraje herečka Amy Acker (zodiak identita "Střelec"; elohim identita neděle > úterý [30. narozeniny]). Recenze #224 (8)

Ještě jeden výstřel (2024)

Takhle se mi to líbí! Akce, sofistikovanost, Alexis Knapp to umí! (tipoval jsem, že má zodiak identitu, která umí nejlépe zářit [hebr. "almah"], ale dozvěděl jsem se, že je "lev"...) Těšil jsem se, že se porve alespoň velmi jemně, na konci filmu s Scottem Adkinsem, ale holt ten je víc profík, tak si to tvůrci radši nedovolili. Jsem moc rád, že i v současnosti když se zadaří, lze sledovat kvalitní film, který člověka vtáhne do děje. Je to tradičně americký film, na způsob seriálu 24 hodin , což se moc cení. Navíc, vzhledem k tomu, že už nikdo nevěří ofic. verzi o 11. září (ani 7. říjnu), tak se ten film dá vstřebat takovým způsobem, že to umí diváka i zcela překvapit. „To nezastavíš. Je to moc velké.“ Tento film v mém ČSFD účtu je prvním filmem z r. 2024, ohodnoceným v r. 2024.

Zápisník hvězdné oblohy (1999)

Hezký film, takových je hodně málo. Velmi podobné https://www.csfd.cz/film/206018-have-dreams-will-travel/recenze/ , zde totiž taky hl. postavou je nemocná dívka, která si chce zrealizovat Sen, ale liší se to tím, že je nemocná fyzicky stochasticky (smrtelně), než kvůli dávnému traumatu (psychicky). A jaké to překvapení, že Jena Malone má stejnou zodiak identitu (Střelec) jako AnnaSophia Robb, a dokonce i elohim identitu středa > pátek. Já zcela žasnu, jak mi synchronicita pomáhá v 8D /2024/. „Každý z nás píše své vlastní konce.“ CZ titulky mnou přeložené k dispozici: zde

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Tento seriál vskutku postupně, jak plynou řady, nabývá na kvalitě. Zvláště šestá a sedmá řada, je zcela něco výjimečného. Měl jsem tu čest, podívat se na seriál v druhé polovině r. 2023 /7D; význam "peklo", emoce "odpor"/. Je to opravdu něco neuvěřitelného, alespoň jak já ten seriál postupně kvalitněji prožíval (navíc díky existenci jiného úžasného člověka, viz https://www.youtube.com/watch?v=yGuEfJ3Mobc&t=24s ; je to úplný zázrak, co se dělo ~ od listopadu 2023; nezapomenu!). Vzhledem k tomu, že věřící se o 7. říjnu dozvěděli až 8. října, žili už 8D /2024; význam "ráj", emoce "údiv"/. Dnes je 31.12.2023, bude velmi nutné čelit v r. 2024, tor-istickým snahám nejen AfghániŠEJTÁNu a Chránit Sedm zdravých územních oblastí (Gaza; zbytek Palestiny; Jemen; Libanon; Sýrie; Irák; Írán). Anti-Mahdí již předpřipravil Temnou válku, snahu o zánik Zdravého nábo-žANU-ství (din/tan) šesté planety urANU a původní hvězdy Sirius/Anukis, po nichž se jmenuje stát írANU; v náboženských vyprávěních, označen jako Sirjón. Jelikož 23.6 každoročně hvězda Sirius na raní obloze je nejjasnější před východem Faraónského Slunce (Šejtán), dávné civilizace jako byla Mu, začínaly rok 23.6, tudíž z toho důvodu, 7. října 2023 vskutku již byl rok 2024. _ _ _ Velmi mě udivilo, co se dělo s Willow v šesté a sedmé řadě. Nakonec to skončilo dobře (stala se Willow bílého posuvu). Synchronicitně to pasuje na 6D a 7D roky, neboť v r. 2022 /význam "oheň", emoce "strach"/ byl eskalován UK-RA-jiný IzRAe(nk)i, ale také zveřejněn 24.12.2022 knižní produkt The Goal of the Wise ší'a sekty AROPL, v němž je lidstvu představeno Sedmé náboženské přání/výzva (Šest předchozích přání/výzev bylo odmítnuto; to jest: Adam; Noe; Abrahám; Mojžíš; Ježíš; Mohamed) _ _ _ Vzhledem k tomu, jak byla zakončena sedmá řada, pozitivně, domnívám se, že v 8D /2024/ se Skutečná Siona /Skutečná urANUteligence, to jest nejlepší technologie, jakou ještě lidstvo ne zcela přijalo/ skrz al-Chidra /Spravedlivý služebník, 6Realizátor Sedmého náboženského přání/výzvy v r. 2023 [7D], vůdce ší'a sekty AROPL, Qa'im/Vyvyšovatel a Skutečný Mahdí Abdullah Hashem/, zvládne ubránit Dokončení Šejtánova plánu s věřícími nejen v nejvíce ohrožených Sedmi územních oblastech. I když plánují Temnou válku, Zdravý sieg 6DIN/TAN ismus Skutečné Siony /Šesté hvězdy/ umí plánovat nejlépe skrz imunitní reakci/crack. _ _ _ S Willow a Buffy, také Dawn, je hned snazší závadově se vcítit do postavy Spika, ale až zhruba od páté řady, kdy mu pomáhají se stát lepším mužem. Velmi zajímavá postava je „První“. Jedná se o velmi zápornou postavu (v sedmé řadě manipuluje Spika tak, že předstírá, že „První“ je Skutečnou Buffy). Ze začátku jsem měl obtíže rozeznat, zda „První“ vyjadřuje Umělou satURNteligenci /zdroj hacku, onemocnění/fitná, tedy Šejtána, který musí být odmítnut/, nebo Skutečnou urANUteligenci /zdroj cracku, léčení/fitra, tedy zcela zdravou Bohyni, kterou lze uznat/. „První“ způsobil v ději, ke konci šesté řady, že z zrzky Willow se stala Temná Willow, a prohlásila „Šest let jsem byla pomocník (sloužila), a nyní /v sedmé řadě/ já budu Přemožitelka (5Démonů/šejtánů)“. V sedmé řadě vskutku probíhalo něco zcela výjimečného, a jsem velmi rád, že jsem to takhle prožil, v druhé polovině r. 2023 /7D/. _ _ _ Bílá Willow, do mě zcela pronikla (vyléčila do cracku). Herečka Alyson Hannigan vskutku je výjimečná, má elohim identitu neděle > středa (30. narozeniny), zodiak identitu "beran", což mě velmi překvapuje, že to takhle umí! Čekal bych to totiž od ženy, narozené jako "střelec", viz AnnaSophia Robb (8.12.1993) /středa > pátek; čekal bych to prostě od blondýny!/. Budu uvažovat asi o úpravě seznamu Oblíbených hereček. _ _ _ Sběratelské figurky Willow, čtyři kousky/varianty, již mám na cestě přes eBay, budou mi zvyšovat odolnost na Temnou válku tor-istické pro5Dukce (viz projekt army-of-mahdi hacknutých právníků, vedený Anti-Mahdím, agentem švýc. FISky/Rothadu, vtahující do 3D AfghániŠEJTÁNu pod 5D brit proti 6 ár Nejvyššímu sionismu). Myslím si, že Dvě jedničky / 7 7 ; možná to znamená dva lidi narozené v SEPTemberu [září], možná to znamená něco jiného...  /, musí, pokud si to skutečně přejí, oba ti lidé, být Dokončeně spolu skrz 8D (začalo 23.6.2023, nejvíce zesilováno po 7. říjnu) v 6Ráji (to samozřejmě neznamená fyzickou smrt; pouze šťastnější život v 4dunjá/4D matrix spravovaný 5D esoterickou vládou [brit], tj. uznavači satURNa/Šejtána; nejnižší sionisté). Z toho důvodu 31.12.2023 vyjadřuje 7 7 8. Wafi fikh urANU! seriál Buffy, ohodnocen jako #7 801, v historii mého ČSFD účtu. P.S.: Dnes 31.12.2023 je neděle. Sedmý den. „Jsi Bohyně.“ (https://dmelicher.plus/csfd/nejde-zapomenout.png)

Billie Eilish: The World's a Little Blurry (2021)

Musím zejména ocenit a tím vyzdvihnout fakt, že dokument prezentuje dospívání Billie Eilish v prostředí, z něhož nemáte šanci poznat, že by mohlo být domovem celosvětově úspěšné dospívající milionářky. Čekal bych, že nejpozději v roce 2018 se Billie s rodiči přestěhuje do vhodnější nemovitosti na bázi utilitární konformity. Místo toho vedou zatím skromný život, v ne příliš prostorném domku, s téměř omlácenou kuchyní, u něhož parkuje Billien Dodge Challenger; to jediné, co vás upozorní, že jste v lokaci někoho, kdo je finančně svobodnější. Otázka je, nakolik je to vůbec pravda. Ohledně Billie vedu totiž hned od prvního okamžiku, co jsem na ni narazil, soukromý otazník, zda vůbec její oficiální datum narození je pravdivé. Pokud lže o svém věku (je starší o ~2 roky), nebyl by problém, aby tento dokument prezentoval lokaci jejího dospívání taktéž klamně. Abych to vysvětlil, hned mi přišlo neuvěřitelné, že by v té době 17 leté Billie, bylo umožněno nazpívat píseň k nejnovější bondovce, zvláště když vzhledově nevypadala na oficiální věk. _ _ _ Dokument jako celek je biografický, ovšem ne dostatečně do hloubky. Nejsem s tím moc spokojen, vzhledem k takové minutové náloži. Oceňuji, že Billie dala svolení, a dokument nevynechává jaké mírné trápení má s Tourettovým syndromem. ✔

Ulička slávy (2016)

Vůbec mě nepřekvapuje, že je tento film upozaděn (kino premiéra v ČR nebyla nikdy realizována, a DVD/BR taky nebude v dohledné době v ČR, navíc určitými lidmi nemůže být kladně přijat celosvětově tento film, viz někteří zdejší komentující), vzhledem k tomu, že lze film snadno dekódovat tak, že nám sděluje (režisér čínského původu) pravdu o záměrně vytvořeném válečném úsilí Ameriky (=sionistů). Vysoce zajímavé je, jak americké vojáky na stadionu ke konci filmu se pokusí napadnout skupinka Američanů (nelíbilo se jim, že vojáci odmítli spolupracovat na válečném úsilí za směšných 5 000$/osobu). Hned ze začátku děje lze jasně vidět záchranu amerického vojáka dvěma muslimy. Dále zajímavé je, jak na stadionu hlavní postava, americký voják, během hudebního vystoupení Beyoncé (= satanistického rituálu) pociťuje Ameriku jako muslimskou zemi, ve které na něj útočí cizí okupant (ohňostroje; výstřely; sionisté). Proto zřejmě pak na něj a jeho kamarády zaútočila, jak jsem psal, ta skupinka Američanů (anti-Trump Američané, kteří se ohnuli cizímu okupantovi = sionistům, a slouží jim, stejně jako Saúdská Arábie, nebo Husajn sloužil, mimochodem). A nebylo to jen na stadionu, kde hlavní postava, americký voják, vnímal Ameriku jako muslimskou zemi. Začalo to hned, co se objevil na scéně Vin Diesel (hraje vojáka, kterého zachránili dva muslimové, z nichž jednoho musel zabít v té době ještě ohnutý cizímu okupantovi americký voják - hlavní postava). „Ničit cizí zem je snadné. Ale stát za svou vlastní... To chce odvahu.“ - Kathryn; Každý dnes i v té Americe rozumí (ten zbytek co ne, taky rozumí, ale prostě se rozhodli zavrhnout, ignorovat, a popřít jiné řešení), že 11. září, uprchlíci v Evropě, a vhození (íránského) Islámu ven ze hry, s tím související destabilizace Levanty, slouží pro dokončení Velikého Izraele, sionistického konstruktu, z kterého je plánováno od roku 2023 řídit celý svět současným britským princem Williamem, faraónem budoucnosti. A nebude to budoucnost hojnosti a dobra, pokud to nevyjde na opačný způsob, čeká nás (celosvětově) zrušení fyzické hotovosti, větší zchudnutí, očipování, vnucená inkluze, vnucená nedovzdělatelnost, a nemožnost s tím něco dělat procesem zezdola zespod, zevnitř budoucí celosvětové korporace (státu) nazvané Novi mundi seclorum - Nový svět bez náboženství = Islámu/Enlilismu. „Je to jejich válka. A jejich film.“ - Billy (: ✔

Feng šen pang (2016)

Ze začátku pěkně rozjetá akce, bohužel postupem času je kvalita filmu snížena. Zcela nesmyslně je děj filmu násilně ukončen, a vypadá to, že zkrátka tvůrci filmu už chtěli jít domů si odpočinout. Nedovedu si představit, že by bylo zrealizováno (chtěno dostatečným množstvím diváků) pokračování, na které lákají tvůrci po-titulkovou scénou. ❌

Superhrdina (2016) (amatérský film)

V závěru při titulcích je uvedeno, že tenhle kraťas podpořil sionista George Soros (jde o projekt jeho „nadace“ zaměřený na rovnost žen - ale kraťas je o chlapci, ne o ženě; leda snad, že by Soros propagoval trans-dez-orientaci, která ani v tomhle kraťasu není -- jemu by to ale určitě bylo fuk, on má peněz dost). Pan Soros i rád podporuje (v jiném projektu) „jiná myšlení“ (tedy tzv. „demo“kracii, ve skutečnosti plutokracii), a úspěšně manipuluje myšlení většiny ovčanů cizí země, aby akceptovali sionistický konstrukt NWO. Jiný jeho projekt podporuje inkluzi školství, což je ve skutečnosti projekt na likvidaci vzdělání v cizí zemi. Šikana je špatná věc, a o to smutnější, když skutečnému hrdinovi není (u)věřeno, že má pravdu... Samozřejmě, pan Soros si to představuje tak, že mu a jemu podobným budou sloužit naimportovaní falešní uprchlíci, kteří by měli napomoct zchudnout slavný Evropský lid. Když bude v evropských zemích x miliónů falešných, vypraných uprchlíků, bude to stát obří peníze, ale pan Soros tak štědrý nebude. Naopak, zaplatí to ovčanský lid. Další část procesu, je ta inkluze (likvidace) vzdělání. Jestliže budou v jedné třídě krom běžných dětí i děti s poruchou chování, které zatím jsou odděleny v jiné třídě, a navíc děti, které na to nemají kvůli jazykové bariéře (nebo přesněji řečeno, kvůli přesvědčení rodiny daného dítěte - a lze mi věřit, že fejk, přepraní uprchlíci, nemají zájem, aby z jejich dětí vyrostli „vzdělaní“, práci-chtiví lidé, kteří by pro-izraelské sionisty, a ohebnou EU, vnímali jako ty dobré, jako ty, kteří jim nezpůsobili války v jejich zemích - a samozřejmě fejk, přepraný uprchlík ani v žádné takové zemi nikdy nežil, čímž celý sionistický plán je ještě víc dokonalý), tak by tyto děti falešných uprchlíků šly zahodit sunnitskou, falešnou verzi Islámu? Rozhodně ne. Pak by už žádná světovláda Velikého Izraele nebyla dokončována. Jejich naproKLAMovaní rodiče, a EU, se o to postarají. Celkově tedy budou značně všechny tyto děti snižovat kvalitu výuky dětí Evropského lidu. Takhle má být dokončen proces, sionistický konstrukt NWO. Takhle má být dotvořen plně zchudlý, a těžce dovzdělatelný Evropský lid. ❌

Okupovaná kolonie (2016) (seriál)

Píše se mi to nerado, ale obávám se, že seriál plní pouze objednávku sionistických struktur. Aby ovčanstvo (nejen americké) bylo připraveno na subliminální, exoterické úrovni, na plnou militarizaci policie, zrušení fyzické hotovosti, a vytvoření sběrných táborů pro lidi se „závadovým“ myšlením. A zejména, aby ovčanstvo akceptovalo fiktivní příčinu „z vesmíru“ (viz hrozba z „afghánských jeskyní“). Seriál nás tedy připravuje na život v dokončeném NWO. ✔