metal.storm

skoro dokonalé

• 20.3.2018  22:10

sila

• 20.3.2018  11:45
    Nová holka (TV seriál) (2011)

Neskutočne úbohý seriál. Ako vždy je dobré dávať podobným kravinám nádej, lebo majú schopnosť sa postupne rozbiehať. Ale tuná je to každou časťou viac a viac úbohé a trápne. Postavy sa samé zabíjajú, dokonca aj ten suchý humor utiekol niekam do iného podobne trápneho seriálu. Príbeh je debilný a zaujímavý bol tak len v prvej sérií. Zbytočne som sa nechala zvábiť štatistikami čsfd.

• 20.3.2018  08:33

Takéto snímky majú pre mňa možno jednorázovú, ale silnú hodnotu. Film som si užila najmä kvôli tomu, že už po desiatich minútach ma dostal do tranzu a už nepustil. Ako keby sa niečo medzi Funny Games a historicky najkrutejšou Sofiinou voľbou pretransformovalo do nového príbehu.

• 19.3.2018  18:32
    Willow Creek (2013)

toto bolo ako keby mi veľmi čudný pár, ktorý som práve spoznala pustil obľúbené video z dovolenky. A vec je, že ma to vôbec nezaujíma

• 18.3.2018  17:01

No, veľmi slabučké. Podľa mňa by sa s námetom, či príbehom leprechauna dalo veľmi zaujímavo pracovať. Ale to si oni zjavne nemysleli. A tak je to len ďalší snímok o dvoch nezaujímavých chlapcoch a dvoch skoro na bodku rovnakých dievčatkách, ktorí sa spoločne dostávajú do "ošemetnej" situácie. A čo sa týka postavy leprechauna samotného, jemne mi pripomína postavičky z Descentu, či už chôdzou, alebo zvukmi. A to je len ďalšia z rady vecí, ktoré mi prišli fajne okopírované. A ten koniec... bleh. Rozhodne by som nikomu neodporúčala si tento film pozrieť. Možno je len chyba, že som nevidela ten pôvodný film, ale asi si ho ani nepozriem.

• 12.3.2018  23:12

neviem síce kto je Princ ale spieva strašne

• 10.3.2018  23:35
    Veronika (2017)

možno to nebolo stopercentné ale po dlhej dobe som bola pri jednom filme vystrašená a napätá zároveň

• 3.3.2018  19:08

tak toto bola snáď najlepšia časť celého AHS

• 2.3.2018  19:53

pre mňa osobne teda úvod série nič moc, ale musím pochváliť, že ako zmenili hudbu v úvodnej skladbe sa mi nadmieru páčilo

• 2.3.2018  15:25

Presne pre film, ako je tento som sa naučila sa na nič netešiť. Bohužiaľ som svoje pravidlo porušila, čo bolo ale spôsobené tým dlhým čakaním na pokračovanie tohto nedokonalého skvostu menom Jeepers Creepers. No a nastal ten moment, kedy som sa rozhodla si tento filmík pustiť. Začiatok bol dobrý, film sa nevytrhol zo svojho pôvodného vidliackeho prostredia a zastaralej, prašnej krajinky. Potom sme sa ocitli v klasickej, idiotskej scéne dvoch mladých, zamilovaných pubertálnych deciek so smutnou históriou a slzami v očiach. No a potom... Mne bolo osobne tiež trošku do plaču, spať som šla s veľmi hlúpym pocitom neuspokojenia a vlastne, s tým som sa aj zobudila. Nemám čo viac dodať.

• 1.3.2018  20:09

Namiesto obsahu môžeme pokojne uviesť definíciu mentálnej retardácie, ktorú úprimne odporúčam uviesť aj v biografií filmového štábu.

• 1.3.2018  15:29

ja síce neviem, čo má svaz českých bohémů s aquabellami, ale dobre

• 28.2.2018  10:30
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Moja najkrajšia spomienka na vlka a zajaca je melódia od Vysockijho, ktorú si vlk pískal v jednej z "častí tohoto seriálu". To je presne moja najpevnejšia spomienka. A všeobecne je vlk a zajac jeden zo "seriálov, ktorý by mal byť aj v dnešnej dobe najviac propagovaný, hlavne medzi deťmi, namiesto tých hlúpostí, ktoré sú rodičia schopný im púšťať. Škoda, že pri tom kvante detských kravín, ktoré bežia v komerčných televíziách sa na našich starých, dobrých kamarátov zabúda. Týmto pozdravujem krtka a deduška Večerníčka. Vec je, že som vždy brala vlka a zajaca ako celok, prípadne ako dva kratšie filmy. Dokonca ešte aj na VHS sme to doma mali ako celok. Škoda, že tých filmov nie je viac.

• 28.2.2018  10:04

Sklamanie. Ja som naozaj čakala, že si dajú aspoň rap battle na ukončenie tej rasovej vojny. A oni sa namiesto toho.... :D No nič, o monogamií nepočuli, incest privítali, aj keď nedopadol úplne dva krát bez ujmy na živote, upaľovanie, woodoo, zatratenie, kurvy, znásilnenie ako na lusknutie a blablabla, ale čo je hlavné, Coven je kúsok umenia, ktoré sa jemne inšpirovalo GOT a povraždilo všetko, čo sa mihlo pred kamerou. Vítaný je rasizmus, vyberali si navyše veľmi pekných, čiernych otrokov. Toľko všetko, tento divný pokus o zakladanie pouličných gangov sa mi páčil. Ale teda, posledná časť vyzerala naozaj, ako keby sa rozhodli, že sa im už nechce a radšej si idú po kura do toho KFC na rohu, v ktorom pracuje tá čierna slečna, a napľujú jej do ksichtu, lebo nestíha. Potom sa kurva ten filmový štáb vrátil, upatlal špinavými rukami scenár a dotočil "záver". Ale aj skrz jednu pokazenú časť sa oplatí si tú čarovnú skrinku zapnúť znovu a pustiť si to namiesto politickej debaty, v ktorej (už teraz starý) pán prvý čierny prezident očarováva poctivých rasistov.

• 26.2.2018  23:43

Ježiš, to jak moju mamu keby počujem :D že ticho, lebo ti dám k tomu revu dobrý dôvod :D Tá séria mi k tomu všetkému ešte aj detstvo pripomenie.

• 26.2.2018  23:35

ten koniec ma skoro rozplakal. Takže sme na dobrej ceste k ukončeniu ďalšej, skvelej série

• 26.2.2018  17:00

aký úprimný rasizmus

• 22.2.2018  00:00
    Baby Driver (2017)

Kde sa tam nabral Hocus Pocus? Tak chytľavé, až som sa sama seba pýtala, ako sa asi ten Baby volá. Takto si predstavujem akčný, a romantický, a hudobný film. Pretože ak akčný, tak zaujímavý, ak romantický, tak jemne a ak hudobný, tak kde by chýbal Queen predsa? Len škoda, že to meno nezanechali pod plášťom tajomstva.

• 19.2.2018  15:30
    (M)učedník (2016)

Wau. Pokiaľ tento mladý hrdina zostane pracovať pre film, môže byť z neho nový Michael Shannon.

• 13.2.2018  20:22

heterosexuálne svadby sú asi celkom sranda :D

• 11.2.2018  22:27

fakt neznášam seriálové časti, ktoré sú venované spomienkam na zosnulú postavu

• 5.2.2018  12:21

Kde bola táto animácia keď zomieral Kenny. A kde je ten South Park, keď ešte zomieral Kenny a Cartmanova pesnička znela "Kylova mamka je veľká tlstá kunda".

• 1.2.2018  20:29

Tak tento škandálik ma rozdrvil na prach. Osobne tieto záškolácke, na káve závislé socky zbožňujem a dúfam, že sa ešte v niečom podobnom objavia.

• 29.1.2018  14:01
    The DUFF (2015)

Ja len dúfam, že nie som jediná, kto si myslel, že ten film bude o chlastaní piva.

• 24.1.2018  21:26

prvá epizóda: zaujímavá, ale nudná. Druhá epizóda nie je v ničom iná

• 20.1.2018  22:24

no tak tu sa s počtom mŕtvych teda nemaznali

• 14.1.2018  18:43
    Call Girl (2012)

Bol to zaujímavý príbeh, len sám o sebe nudný a zdĺhavý. Čo ma fascinuje viac, ako vždy je to, že obdivujem ženy, ktoré sa dokážu ukázať so soplíkom na pere a baranicou po celom tele. Vizuálna stránka bola u mňa za dobrú. Znovu to ale pozerať určite nebudem.

• 20.12.2017  21:17

tak dobrý film, že sa dal naplno užiť aj pri hluku z motorov. Znovu moja úcta

• 23.11.2017  16:01

v tejto kravine nebol jeden zábavný moment. Ani jeden dobrý vtip. Neskutočné, čo niektorým ľuďom príde vtipné

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40