metal.storm

Slovensko
Kdo jsem / Co jsem / Já jsem

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 19.5.2020  00:21

moje hodnotenie neberte vážne, ja som sa rehotala, tak si tie tri nemôžem odpustiť :D

• 18.5.2020  23:49
    Eli (2019)

Parádny film, parádny. Naozaj som rada, že som konečne znovu mohla vidieť niečo napínavé. Film má od začiatku dobrý rozjazd, decko s pochrámanou imunitou, a teraz pozor príde spoiler, ktoré sa teší z tak obyčajných vecí, ako je sprcha, komár, s ktorým si pokecá, že si môže objať maminku. Začína to teda rýchlo, a dojímavo. Potom prichádza zvrat, chvíľa, a vy si začnete uvedomovať, že vám film ponúka konečne nejaký ten pohľad na duchov, ktorí nie sú o nič horší ako tí živí. Ale pozor, má to zvrat, a priznám sa, že som naozaj nič netušila. Takže napätie prekvitalo. A možno ani tí duchovia neboli úplne clear, ale stále, boli to nevinné deti. Krásna ukážka, krásne vyvrcholenie, ktoré už síce pripomínalo divný kameňák, ale stále si to udržalo úroveň kvalitného, možno najkvalitnejšieho hororu roku. Bravo. Možno skreslených päť hviezd, ale momentálne zaslúženým právom.

• 20.4.2020  22:55

Nielen, že si nedáte fast food, ale zrazu vám prestane na malú chvíľu chutiť všetko, čo spôsobuje závislosť.

• 22.3.2020  02:48
    Rammstein: Deutschland (hudební videoklip) (2019)

Ja mám pri každom videoklipe osobne rôzne myšlienky, čo by som vylepšila, čo by som prejednala, čo by som zmenila. Pustím si ho dva krát, tri krát a predstavivosť mi funguje. Ale tu je prázdno. Len clivý pohľad na realitu...

• 18.3.2020  18:34
    Mladí a hladoví (TV seriál) (2014)

Seriál začína extrémnym stereotypom, pri ktorom už na začiatku viete, čo sa stane. Aj tak sa mi to páčilo, na odreagovanie. Úprimne je mi ľúto, že to skončilo naozaj odpornou romantickou žumpou. Gabi bola len taká malá, milá, nevinná slečna, vykľula sa z toho odporná, sprostá, americká mrcha, bez kúska vtipu. Naozaj vážne netuším, kto by s ňou vydržal, v skutočnosti. Je to deprimujúca, iritujúca nechutná postava. Navyše každé druhé slovo toho skvostu je buď Josh, alebo vodka. Ešte smutnejšie je, že ten najstereotypnejší homosexuál je jediný, koho človek nakoniec ako tak znesie. A verím tomu, že ho v skutočnosti neznesie skoro nik. Ps: Do Mexika je to ďaleko, tak som sa chcela opýtať, či mi požičiaš lietadlo, ale nechcem ťa využívať. Vrrr, (ktoré mu pravdepodobne z nejakého dôvodu jeden s tých klaunov tam zničí).

• 17.3.2020  01:35

Celý film je postavený na dokonalosti hlavnej herečky, ktorá vo filme ani nemá hlavnú rolu.

• 9.1.2020  16:00
    Good Boys (2019)

V podstate inštruktáž o tom, čo by deti nemali dostať do rúk.

• 4.1.2020  23:26
    Kolja (1996)

Najprv vám socializmus vezme životný sen. Potom revolúcia zmysel života.

• 16.11.2019  19:18
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

najlepší sarkazmus, aj po toľkých chybách

• 15.11.2019  13:32

bez názoru, nikdy viac

• 11.11.2019  03:24

také tie hriechy socialismu, a niečo naviac

• 8.4.2019  14:31

Nielen jedna z najslabších častí série, ale asi najslabšia vôbec.

• 4.4.2019  23:45
    Soudce Alexandr (TV pořad) (2017)

Ja fakt neviem, čo ma na tom tak láka. A odkedy som to videla prvý krát, a padla tam veta: “za vašu krásnu češtinu vám udeľujem pokutu”, tak ja vám vážne neviem, ale celkom slušne si to viem vychutnať.

• 1.4.2019  00:11

Film dosiahol rovnakú hĺbku, čo by samotná udalosť. Chcete len fakty, čumte na dokumenty.

• 31.3.2019  18:51
    Metanol (TV film) (2018)

Ma prešla chuť na štamprlu.

• 26.3.2019  14:26

A ja som sa tak bála, že už z toho nemôžu vyťažiť viac. Nakoniec sa podarilo spraviť vačší zážitok, ako z dvojky.

• 20.3.2019  20:01

Ako povedal Morgan Freeman v Bruce Almighty, bol si zrodený k tomu, aby si bavil ľudí. Tak isto bolo k tomu zrodených pár slušných komediantov, ktorí sa ochotne dali na herectvo. Či už ten Jim Carrey, alebo Adam Sandler, Sacha Baron Cohen, tak isto aj zviera, alias gigolo, alias ženská, či mrkva. Takí ľudia to majú darom. A samozrejme, nie sú to len muži. Ale to si už každý domyslí sám.

• 17.3.2019  22:16

V mojich očiach sú denníčky princeznej a im podobné filmy zaujímavé, avšak rovnako aj nudné. A aj tak sa k nim rada raz od času vrátim, možno len kvôli pripomienke detských čias, kedy som ešte niekde hlboko mala zakódované, že hrať sa s bábikami je zaujímavá činnosť, a miesto sexu rozmýšľala nad pusinkovaním (čo je presne tak aj tu, preto je to viac, menej pre detičky). Navyše priamo tu som spoznala sympatickú, avšak zvláštnu Hathaway, ktorej rola príjemne pasovala. Úprimne ani neviem opísať, čo presne mi na filme vadí. Človek sa proste vcucne do prostriedku krajiny, o ktorej nikdy nepočul a skoro dve hodiny robí "leda prd".

• 17.3.2019  12:09

I keď to bude zjavne nepodporovaný názor, tento druh šikany od zvierat je mi odporný. Celé je to položené na podstate, že aj divoká zver musí niekde papať, čo je jasné. Ale keď vám raz kuna zožerie všetky sliepky, čo doma chováte na vajíčka, nepôjdete ju pohladiť, pozdraviť a učiniť šťastnejšou. Jednoduchá myšlienka. Je to rovnaký princíp ako Oggy a šváby, ktoré som v detstve milovala. Čím som staršia, tým viac ma dokáže vyprovokovať obyčajných 5 minút. Vlastne za mňa jediná dobrá scéna bola tá, kde mali hlavnú rolu výbušniny, a ja som tajne dúfala, že aspoň jeden z tých malých, chlpatých panghartov skape. Ale predsa, je to pre deti. Film by mi bol ale odporný aj keby to nebolo človek verzus zviera, ale napríklad človek verzus človek. Pochvalu dávam jedine za rodinu McGregorových, aj keď mi ich bolo úprimne skôr ľúto.

• 16.3.2019  17:54

Fíni sú divní.

• 16.3.2019  16:13
    Lavender (2016)

Najväčšia nevýhoda celého filmu je, že si do hodiny vytvoríte silný odpor k sláčikovým nástrojom. Akože až taký, že sa začnete modliť, aby si ich niekto z vašej rodiny nevybral ako nástroj. A čo je smutné, tak väčšina z toho mála miestnych komentárov hovorí pravdu. Skrz banality ako dokurvenie obľúbenej kytky, ktorú mám pocit hodili do filmu len random, až k tomu, že sa film hrá na niečo kvalitné, čím, bohužiaľ naozaj nie je. Tento film by sa inak pokojne mohol volať kukurica. Na hodnote by mu to nepridalo.

• 16.3.2019  13:35

za mňa zatiaľ aj najlepší diel, hádam

• 14.3.2019  23:56
    Malý Sheldon - Série 1 (série) (2017)

Aj keby ste vôbec nepoznali postavu Sheldona Coopera, bežte do toho. Každopádne aj ako seriál čisto len o texaskej rodine je to pozerateľnejšie, ako väčšina novodobých filmov či seriálov.

• 12.3.2019  17:47

Milý Ježiško, na vianoce by som si prosila jeden švajčiarsky army nôž s dildom. V žltej farbe, zvyšok nechám na tebe, nie som náročná. Ďakujem.

• 12.3.2019  13:54

Simson múvi odzadu.

• 12.3.2019  12:42
    120 BPM (2017)

Možno svojim spôsobom prínosný film, možno potrebný fakt, na ktorý je treba jemne poukázať. Na druhú stranu si nie som istá, či mi viac vadili až príliš hubatí francúzi, debilní protestanti (čo mi osobne príde ako odporný koníček), príliš dlhá stopáž, alebo ma to jednoducho všeobecne nebavilo. V tomto prípade nemôžem povedať, že film je zlý, ale hovorím, že to do konca nevydržím.

• 11.3.2019  22:20
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Osobne som skúšala tento seriál pozerať zo dva - tri krát najmenej. V televízií, od začiatku, iné časti, online... Nezabralo. Od A do Z je to humus.

• 11.3.2019  15:46

Takto sa tí idioti dostávajú do rôznych televíznych súťaží, kde sa fajne potrápia nad vlastným nedostatkom reflexie.

• 8.3.2019  22:42

Ja som pred týmto filmom videla podobnú adaptáciu The Girl Next Door, a musím priznať, že som sa bála zrovna tento film pozerať. Teraz uznávam, že oba sú dobré, ale každý z iného hľadiska. Zatiaľčo v tej hororovej verzií je, samozrejme, všetko o mučení, a tom najhoršom svinstve, čo sa môže dievčatku stať (či prikrášlene, či nie), tento film sa pobral skôr cestou, kde sa rozoberajú fakty. Bolo to taktiež neuveriteľne smutné, zvrátené, až k plaču, ale z môjho pohľadu na obtlustučkého Evana Petersa a priebeh deju to poukazuje aj na povahu, alebo skôr psychiku Gertrudy, a to, ako sa výchova odráža na deťoch. A každopádne film zanecháva obrovský odkaz pre rodičov, čiže je možno aj dobré, že sa takéto svinstvá občas na tú verejnosť dostanú. Stále sa mi možno z toho svinstva zdvíha žalúdok, ale film bol v mojich očiach skôr poučný.

• 8.3.2019  17:04

Ďalší film, čo zostane v mojej hlave ako malá poistka svinstva, niekde pod Requiem for a Dream, kam to aj patrí. Je to humus aj bez toho, aby ste vedeli, že je to manéžované podľa skutočnosti. A teraz, keď vidím, že existuje ešte jedna, zjavne o niečo lepšia verzia, zostávam v rozpakoch, či na to vôbec mám.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10