metal.storm

Kdo jsem / Co jsem / Já jsem

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 17.1.2019  14:15
    Piraňa 3DD (2012)

Ja to vidím asi takto. Niekto, kto si o sebe myslí, že má zmysel pre humor, sa snaží prvých tridsať minút ukojiť svoju závislosť na veľkých prsiach. A kde inde to nikto nesprdne, ako v bazénoch? Potom prichádza jedna veľká čierna diera o ničom, a následná emotívna záchranná akcia, kde sa ten, čo si myslí, že má zmysel pre humor, snaží brnkať na city. Jediné dobré na celom filme bol David Hasselhoff. Ale aj to považujem možno za dobré už len zo zúfalstva. Toto je presne ten film, kde sa môžeme spoliehať na divákov typu: "chcem vidieť cecky, krv, a pravdepodobne som dosť zhúlený, aby som si nepamätal, čo som videl".

• 16.1.2019  19:05

Keď si vo filme zahrá vaše obľúbené pivo, nemôže to byť tak zlé.

• 15.1.2019  12:50
    Zevláci vs. Zombíci (2012)

Slečna s kočiarom vyzerala ako Vicky Pollardová. Zabili Vicky, zevláci (aj keď netuším, čo to slovo znamená).

• 14.1.2019  19:26

Neuveriteľný príbeh môjho detstva s úžasným posolstvom, v krásnom prostredí, plný upokojujúcej muziky ma doháňa k radostnému plaču i v dospelosti.

• 14.1.2019  14:41

Tak originálny snímok som nevidela dobre dávno.

• 13.1.2019  19:31

Tento Hotel bol vždy mierna devastácia každého dobrého hororového námetu. Ale toto bol posledný klinec na poslednej upírskej rakve. Zabili históriu Vlada a celej jeho neexistujúcej rodiny.

• 13.1.2019  16:52

You've been THUNDERSTUUCK!! -Nope, ale nebolo to zlé, zase.

• 13.1.2019  13:34

Až na hlúpy a odpudzujúci názov, mi bola poskytnutá veľmi sympatická a nenútená romantická komédia z príjemného a inteligentného prostredia. Bez sprostého humoru/nehumoru a so slušným českým, hereckým obsadením dokážu aj naše národy vytvoriť poctivé filmové príbehy. Dobrá romanca vzniká aj bez sexuálnych scenérií, zjavne, a vďaka bohu. Toto je film, ktorý by bol pokojne vhodný do televízie, bez toho, aby z neho ľudia sprosteli. Vhodný na romantický večer, spraviť titulky a pokojne by som ho prezentovala aj iným národom. A bez hanby.

• 13.1.2019  11:21
    Poltergay (2006)

"Povedz mi niečo po turecky..." "Eh, Kebab?"

• 12.1.2019  00:26
    Upgrade (2018)

Takto sa to robí. Títo ľudia mi práve otvorili novú dimenziu, do ktorej sa chcem tak dlho dostať. Takto sa točia filmy, o nadvláde robotov nad svetom. Poctivý príbeh, stvárnený dokonalými hercami, z ktorých každý vyzerá, že je pre svoju rolu poctivo zrodený. Dajte mi seriál "stem after" ja ja verím, že to bude rovnako poctivý zhluk dokonalosti. Jednoducho takto sa robia poctivé filmy.

• 11.1.2019  19:00

Až tu, keď sa tá roztomilá holčina skoro zabije, zistíte, že Jacob z Twilightu, a jeho chabý skok do okna, sa môže zahrabať. Príšerne roztomilá dráma, s pohľadom na normálnych, ale rozdielnych ľudí a nekonzumnú spoločnosť. To je tak asi všetko.

• 7.1.2019  14:35
    Noční hra (2018)

Ja vám neviem čím to je, ale ten Jesse Plemons je veľmi zaujímavý herec.

• 7.1.2019  12:33

Počiatočné obavy zo vzniku niečoho tak nekalého dávno pominuli, a ja môžem ďalej v kútiku duše dúfať, že sa natočí druhá, rovnako efektívna séria.

• 6.1.2019  21:31

Tak som si teda povedala, že si to aj ja pozriem, keď sa vďaka televízií markíza pre to rozhodla celá rodina. Naliju si vínko, sadnem pred kompjúter a zistím, že je to nechutne predramatizovaná kravina, snažiac sa nútiť diváka ľutova všetko naokolo. Keby chcem bečať, pustím si terminátora, keby chcem zvieratko, pozriem si už aj toho Hačika, kľudne. Ale vrcholovo nenávidím, keď niekto dabuje psa a jeho myšlienky. Takže nie, absolútne ma to nebaví, a poslednú pol hodinu vynechám.

• 5.1.2019  15:28
    Riverdale - Série 2 (série) (2017)

až na to, že sa mi sprotivilo slovo "investigate", tak to nedopadlo až tak príšerne

• 3.1.2019  20:10
    Inside (2016)

Prečo ľudia robia remaky kvalitných a nádherných filmov?

• 28.12.2018  23:07

Nie je to objektívne. Je to len to, čo som v daný moment potrebovala.

• 28.12.2018  11:36

Neviem síce, ako je možné, že v tom meste vie spievať hádam každý, ale aspoň sme sa vrátili do celkom zabehnutých koľají.

• 28.12.2018  10:26

prosím, povedzte mi, že táto časť tam v skutočnosti nebola

• 28.12.2018  09:48

Tancta zamotanina má sama o sebe dobrý koncept. A to stále. Ale tá prehnaná neoriginalita tam naozaj je. Už keď nevyšetrujeme vraždy a násilnosti, tak ich sami tvoríme: tož heslo tejto mládeže. Vidíte to? To, proti čomu tam v podstate v prvej sérií bojovali robia sami. Chápem koncept, ale príde mi, že je to každou časťou prehnanejšie.

• 27.12.2018  16:20

Tak fajn, a tu sa to rozmrdalo na franforce. Práve z tohto sa stala tá blúdna predstava teenagerov o tom, že svet je gombička. Samozrejme, že druhá séria je o niečo slabšia. Z jednorazového klubu mladých nástupcov skúbiho dúa sa stáva banda kriminalistov zo zapadnutej diery. Nevadí, ilúzia, fantázia, prečo nie? Aj keď sa príbeh až príšerne zamotáva, získava si ma to. Ale poslať bandu týchto stredoškolských decák do klubu, ktorý mal v seriáli predstavovať ten neprístupný priestor, aby si tam pustili karaoke a zaspievali pred drsnou bandov (možno síce len na oko) násilníkov song tohoto typu? Wau, jasám nad originálnou stupiditou tejto časti a jej vnímania dobra a zla. A dúfam v to, že mi tento odporný pohľad "akože sa zvíjajúcej" hlavnej postavy pri tyči niečo enormne rýchlo vymaže z mysli. Takže hej, presne tu sa to rozmrdalo na franforce, a je škoda, že sa to muselo stať. Ja už vidím toho pubertálneho pisálka, ako by naozaj nakráčal pred bandu motorkárov a tak rýchlo zmenil ich pohľad na svet. Realita, nerealita, v mojich očiach to zhodilo autoritu seriálu.

• 26.12.2018  22:34
    Riverdale - Série 1 (série) (2017)

Jednou vetou? Až príšerne zamotaná kravina, ktorá ma vcucla ako seriálová čierna diera.

• 26.12.2018  13:06

Máme tu fajnový koncept a až príliš dobrý pilot. Ani sekunda nudy a príjemné, reálne postavy. Len nechápem, a obrblem, prečo si šikovný teenageri musia so svojou gitarkou vždy sadať na verandu.

• 24.12.2018  16:42
    Halloween (2018)

Pohybujem sa po moc tenkom ľade podľa mňa. V podstate to malo všetko, čo by sa od skoro kvalitnej vyvražďovačky dalo očakávať, len ten dej. Pomaly ale isto ma dohnal k jemnej nude. Tamten je rodina, tož moja mamka zo strany skrýkovho koberca a Alladin nikdy neumiera. Všetkých nás poháňa chuť po pomste a vražde a až príliš veľa kravín, aby sme sa dopátrali naozaj slušnému koncu, pri ktorom už nebudem fajne unudená. Dobre, dobre. Ten záverečný pohľad možno stál za ukončenie zážitku so štipkou napätia. Ale aj ten sa dal očakávať krucinál.

• 24.12.2018  13:51
    Vánoce pro psa (2011)

ani sekunda originality

• 24.12.2018  00:07

Sama by som neverila, že by mi film dokázal domrdať predvianočný deň. Príšerné, naozaj príšerné! Čo to robím so svojou psychikou, že som si aj pri takýto otras sadla. Takto pokaziť film, takýto otras pustiť do sveta. Môžeme sa hanbiť za toho pána, čo to režíroval. Za hercov, ktorí sa na to odhodlali. Takto zničiť vianočný film, tak to som ešte nezažila. Príšerné!

• 23.12.2018  20:20

Nepatrím k ľudom, ktorý odsúdia seriál kvôli nepodarenému pilotovi. Ale mrte dúfam, že ten v podstate dobrý nápad nepokazia. Zatiaľ to tak maximálne vyzerá. Možno keby sa do toho nepúšťam pretože rozprávky, neurobilo by to tak zlý dojem.

• 23.12.2018  17:30

A tak si tam Asgerer sedí, a v podstate si cez tiesňovú linku lieči blízku minulosť. "Tak nechlastajte, a nebudete padať na hubu. Kvôli zranenému kolienku sa sanitka neposiela": hovorí rázne a čaká na hovor od Inge. A ona sama svojim sympatickým hláskom komentuje tento film ako podivuhodne zaujímavý, so štipkou nápadu. Hovorí mi, že je to ako čítať knižku, kde si len predstavujete, a predstavujete. Mohlo to byť kratšie, mohlo to byť bez kecov, ale to by nebol thriller predsa. Silný bol už len pohľad hlavného hrdinu, o ktorom sa dá v tomto prípade naozaj povedať, že je pre film to najdôležitejšie.

• 22.12.2018  13:08

O tomto sú moje vianoce už asi piaty rok. Vždy si narobím obrovskú zbierku tohto typu rodinných filmov a začnem. A vačšina z nich je naozaj podpriemerná, ale aj tak mi v tieto dni robia radosť. V mojom prípade celú tradíciu zabijem filmom Bad Santa a obdobie podpriemerného rozmaru pre mňa končí. Ale aj tak sa presne tento podpriemer v tieto dni pozerať oplatí...

• 21.12.2018  23:39
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Laicky by sme to celé mohli pomenovať "ty vole!", možno "ty vole, šéfe!" keď už tak. Tak chutné, tak obyčajné, a nie bez zmyslu. Spravte prosím gastronómiu o niečo zaujímavejšiu.

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41