metal.storm

Kdo jsem / Co jsem / Já jsem

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 22.2.2018  00:00
    Baby Driver (2017)

Kde sa tam nabral Hocus Pocus? Tak chytľavé, až som sa sama seba pýtala, ako sa asi ten Baby volá. Takto si predstavujem akčný, a romantický, a hudobný film. Pretože ak akčný, tak zaujímavý, ak romantický, tak jemne a ak hudobný, tak kde by chýbal Queen predsa? Len škoda, že to meno nezanechali pod plášťom tajomstva.

• 19.2.2018  15:30
    (M)učedník (2016)

Wau. Pokiaľ tento mladý hrdina zostane pracovať pre film, môže byť z neho nový Michael Shannon.

• 13.2.2018  20:22

heterosexuálne svadby sú asi celkom sranda :D

• 11.2.2018  22:27

fakt neznášam seriálové časti, ktoré sú venované spomienkam na zosnulú postavu

• 5.2.2018  12:21

Kde bola táto animácia keď zomieral Kenny. A kde je ten South Park, keď ešte zomieral Kenny a Cartmanova pesnička znela "Kylova mamka je veľká tlstá kunda".

• 1.2.2018  20:29

Tak tento škandálik ma rozdrvil na prach. Osobne tieto záškolácke, na káve závislé socky zbožňujem a dúfam, že sa ešte v niečom podobnom objavia.

• 29.1.2018  14:01
    The DUFF (2015)

Ja len dúfam, že nie som jediná, kto si myslel, že ten film bude o chlastaní piva.

• 24.1.2018  21:26

prvá epizóda: zaujímavá, ale nudná. Druhá epizóda nie je v ničom iná

• 20.1.2018  22:24

no tak tu sa s počtom mŕtvych teda nemaznali

• 14.1.2018  18:43
    Call Girl (2012)

Bol to zaujímavý príbeh, len sám o sebe nudný a zdĺhavý. Čo ma fascinuje viac, ako vždy je to, že obdivujem ženy, ktoré sa dokážu ukázať so soplíkom na pere a baranicou po celom tele. Vizuálna stránka bola u mňa za dobrú. Znovu to ale pozerať určite nebudem.

• 20.12.2017  21:17

tak dobrý film, že sa dal naplno užiť aj pri hluku z motorov. Znovu moja úcta

• 23.11.2017  16:01

v tejto kravine nebol jeden zábavný moment. Ani jeden dobrý vtip. Neskutočné, čo niektorým ľuďom príde vtipné

• 18.11.2017  18:41

Za mňa bez váhania plný počet. Plnohodnotná vtipná komédia, s pravým akčným nádychom a zaujímavo vykreslenými postavami. Klasické klišé zakomponované schopne a nevinne. Film som si teda užila od začiatku do konca, a udržal ma v bdelosti. Veľké plus tu rozhodne bol Braun a ZOMBIE. Osobne zrovna týchto nemŕtvych nevyhľadávam, ale keď už, tak toto bolo presne to, čo očakávam. Ďalšie plus za to rodinkárstvo a pazvuky na konci, atď. Bolo ich tak či tak veľa.

• 18.11.2017  13:46
    Sladký život v New Yorku (TV pořad) (2008)

bola to sila. Jedna časť mi vysala energiu na celý deň

• 17.11.2017  21:07

fucking sexy

• 17.11.2017  15:01

po prvej minúte som vedela, že ma film bude baviť

• 16.11.2017  23:05

Tak tento film dostáva legendy o upíroch znovu na ďalšiu úroveň kopy hnoja. Na moje nie až tak veľké prekvapenie, odmyslieť si to, že oni mali byť malí drákulovia, sa ten príbeh dal. Aj tak nikdy žiaden hnoj neprekoná film upírov pomocník.

• 9.11.2017  00:03

Po celom dni si chcem odpočinúť a tak zahrabem trošku hlbšie a vylovím Camera Obscura. A na ten veľmi pohodový večer, kedy už človek ako ja vypína a nechce sa starať o nejaké zložité zápletky či príliš dramatický dej, je celkom výhoda vyloviť film ako tento, Pozerám sa na ničím až tak nefascinujúci, a vcelku hlúpo natočený príbeh muža, ktorý je niečím výnimočný, možno len pre mňa, ale pre mňa nový a neotrepaný (tým myslím celú tú hlúposť okolo fotografií). Občas zbystrím pozornosť pri scéne, ktorá má niečo, o čom by som mohla sama so sebou, vo svojej hlave diskutovať (a teda že tých scén bolo minimum), a ako to začalo tak to aj končí. Prikláňam sa v k vrodenej skromnosti a tomu, že nikdy od podobných filmov nič neočakávam. 'Whatever I did I did it for Us' :D ten soplík bol úžasná časť tvojho výkonu, chlapče

• 7.11.2017  23:15

v mojom seriálovom svete je Dance of the Dead jedna z najlepších epizód, a to po zvážení všetkých seriálov, čo som kedy videla. Plnohodnotná a u mňa považovaná za kvalitný, kratší film

• 3.11.2017  19:05

neovládateľná slabosť pre veterné mlyny

• 27.10.2017  15:12
    Thale (2012)

mne by sa teda hodilo vysvetlenie k množstvu situácií

• 23.10.2017  16:12
    Poldové v akci (TV seriál) (2016)

podľa mňa by nebol taký problém natočiť to lepšie

• 10.10.2017  03:23
    Všechno nebo nic (2017)

preafektované

• 10.10.2017  02:50

pozn.: nezaujímavé na prvý pohľad, nekukaj to

• 7.7.2017  04:11

Aj tak by som pri tom vydržala kľudne aj celú noc.

• 6.7.2017  05:47
    Sázka na nejistotu (2015)

Chápem, chápem, dokonca som si myslela, že ma táto téma bude baviť. A aj baví, ale film je pre mňa absolútne nezáživne natočený. A po tom, čo mi tretí krát padla hlava už nevládzem ďalej pozerať. R.I.P. posledná pol hodina.

• 5.7.2017  05:35

A tak strašne som to chcela vypnúť v domnení, že ma to nebude baviť...

• 2.7.2017  06:26
    Holidays (2016)

Tak, keď chcete len tak trošku omámiť slečnu chloroformom a ona vás rozseká jak bábovku na raňajky. Ten posledný príbeh bol kultové zakončenie. Aj keď v podstate to všetko boli len bludy bez konca, dá sa pri tom prebaviť a koniec koncov je to zaujímavé. Ale nikto od toho nemôže nič očakávať.

• 1.7.2017  03:52

Správanie postáv mi prišlo až prehnane iracionálne. A to mi dokázalo zničiť celú krásu filmu.

• 30.6.2017  04:17
    Bratislavafilm (2009)

Na piču jak celá Bratislava. Ešte k tomu strih ako v jednom nemenovanom českom filme, len do pozadia nespievkal Rymus ale nejaký iný slovenský "umelec". Namiesto zvelebovania slovenska pome natočiť "dokument" so slovenskými "celebritami" o tom, akí sme kokoti, že nevieme ani film natočiť. A čím viac sa snažili spraviť realistický scenár, tým to bolo celé horšie. Je mi zle z toho. Ale v jednej veci mal scenár peavdu: "všecko je to len o peňázoch"...

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39