metal.storm

Slovensko
Kdo jsem / Co jsem / Já jsem

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 7.7.2017  04:11

Aj tak by som pri tom vydržala kľudne aj celú noc.

• 6.7.2017  05:47
    Sázka na nejistotu (2015)

Chápem, chápem, dokonca som si myslela, že ma táto téma bude baviť. A aj baví, ale film je pre mňa absolútne nezáživne natočený. A po tom, čo mi tretí krát padla hlava už nevládzem ďalej pozerať. R.I.P. posledná pol hodina.

• 5.7.2017  05:35

A tak strašne som to chcela vypnúť v domnení, že ma to nebude baviť...

• 2.7.2017  06:26
    Holidays (2016)

Tak, keď chcete len tak trošku omámiť slečnu chloroformom a ona vás rozseká jak bábovku na raňajky. Ten posledný príbeh bol kultové zakončenie. Aj keď v podstate to všetko boli len bludy bez konca, dá sa pri tom prebaviť a koniec koncov je to zaujímavé. Ale nikto od toho nemôže nič očakávať.

• 1.7.2017  03:52

Správanie postáv mi prišlo až prehnane iracionálne. A to mi dokázalo zničiť celú krásu filmu.

• 30.6.2017  04:17
    Bratislavafilm (2009)

Na piču jak celá Bratislava. Ešte k tomu strih ako v jednom nemenovanom českom filme, len do pozadia nespievkal Rymus ale nejaký iný slovenský "umelec". Namiesto zvelebovania slovenska pome natočiť "dokument" so slovenskými "celebritami" o tom, akí sme kokoti, že nevieme ani film natočiť. A čím viac sa snažili spraviť realistický scenár, tým to bolo celé horšie. Je mi zle z toho. Ale v jednej veci mal scenár peavdu: "všecko je to len o peňázoch"...

• 29.6.2017  23:52

Po tak dlhej dobe sa moje srdce znovu utápa v slasti z kusu kvalitného umenia, na ktorom si dal náš druh skutočne záležať.

• 29.6.2017  04:24
    Vykolejená (2015)

Jediné, čo môžem na tomto filme pochváliť je výber hlavnej herečky, ktorá nevyzerala ako typická hrdinka romantických komédií.

• 14.6.2017  15:31
    Kruhy (2017)

faking kiding mi

• 12.6.2017  17:19
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

16x jednohubka + futbal + humor = okresní přebor

• 11.6.2017  13:04

veta "zabijem ťa popolníkom" naberá konečne reálne obrátky

• 10.6.2017  17:12

Z hospody na návsi je slyšet polku, v úplňku na hrázi v křoví se krčí, posedlý potřebou chytit si holku, funí do rákosí a temně vrčí. Jóhóhojójo!!

• 9.6.2017  13:18

Nech to stojí, čo to stojí, musíme spraviť romantickú komédiu. A potom to presne takto dopadá. Nestojí to skoro za nič a jediná vtipná scéna z celého príbehu sa ani príbehu netýka (pozn: dvaja idioti hrajúci sa na Titanic). Ku koncu si uvedomíte, že to bolo celé neskutočne nútené v každom ohľade.

• 7.6.2017  11:53

Teda ja som tú knižku čítala, a musím povedať, že chlapci majú pravdu :)

• 7.6.2017  11:47

rádioaktívna ryba, lepšie než dramatický syseľ https://www.youtube.com/watch?v=Y_H68nG9Fr0

• 6.6.2017  16:41

paródia s právom zapísať sa do histórie

• 5.6.2017  18:57

Taký ten pekný kúsok s koncom, pri ktorom moja hororová dušička zaplakala sklamaním. Ryšavá slečna svojej malej, roztomilej, posadnutej sestričke zašpricuje chriapu, pokazí mi pekne strávený čas a odprace sa do bielej izby, kde bude trpieť až do roku 2014, kde sa, ak si dobre pamätám, s ňou skontaktujú študenti, ktorí boli tak dementní, že nebrali na vedomie pravidlo, ktoré nás, pozorných divákov naučila doterajšia kinematografia. No, nikdy nevyvolávajte duchov v dome s veľmi temnou a pohnutou minulosťou. Alebo si to celé len pletiem s iným filmom?

• 4.6.2017  15:18

Prichádza na mňa spomienka na Amores perros, ktorý bol formovaný presne takýmto štýlom. Len bol emočne silnejší a dejovo omnoho lepší. Ale škoda. Lebo to začínalo dobre. Až neskôr to začala byť kontextová blbosť plná filmového stereotypu.

• 4.6.2017  13:23

ukážka ľudského myslenia

• 4.6.2017  13:21

Jedna z tých klasických slabších častí, ktoré sú ale stále na plný počet.

• 4.6.2017  13:19

Epizódka, ktorú nič neprekoná.

• 4.6.2017  12:41
    Noah Cyrus - Stay Together (hudební videoklip) (2017)

but I don't give a fuck

• 21.4.2017  20:29

Komédia roku 2016. Ako je možné, že som ju prehliadla...

• 16.4.2017  13:29

Cripple Fiiiiight!! [odporúčam ako znelku na ranný budík]

• 16.4.2017  11:59

Najlepší vianočný, seriálový diel.

• 3.3.2017  11:16
    Brickleberry (TV seriál) (2012)

Môj nový South Park.

• 20.2.2017  20:00

Laverne Cox dokázala film, aj naprieč rozdielom utiahnuť. Bohužiaľ pokazila Sweet Transvestite, čož je ten najlepší song z celého filmu. Inak sa nemám prečo sťažovať. Mne sa to páčilo, na remake tak ťažkého filmu to splnilo moje očakávania, Rocky mi bol dokonca sympatickejší než v pôvodnom filme, krásne dojímavo si uctili pamiatku Tima Curryho, ktorý ma dokázal, znovu, dojať k slzám. Stratený párik bol roztomilý, Elvis ma rozosmial, travesty show nabudila na ďalší týždeň. Zároveň ale chápem to nízke hodnotenie a keby si mám vybrať, tak, samozrejme, beriem ten pôvodný film.

• 15.2.2017  20:04

Svojim spôsobom človek môže mať rád také tie amatérske srandy s kopou veeeeeľmi nepresvedčivých ľudí. Aj keď, dodávam, veeeeľmi nepresvedčivých. Popravde ma zahriala pri srdiečku najmä pravá, slovenská kofola, pravý reklamný popolník a taká tá klasická česko-slovenská domácnosť s typickým postelným prádlom, adidas teplákmi, pohodlnými papučkami a inými nezmyslami kupenými bohvie kde. A som celkom rada, že ma ten prvotný šok z hereckých prejavov neprešiel. Po dejovej stránke sa film pre mňa rozbehol celkom slušne. Priala som si síce skôr také české Run Bitch Run, ale nevadí. Po smrti dcéry som čakala zázračné Otovo zotavenie, ale tiež nie. Z ničoho nič si tam nakráčal ďalší extrémne nepresvedčivý herec (asi) a film sa začal uberať poučným smerom, ktorý pôsobil ako keby ma na ulici zastavila sekta nemenovaných občanov, ktorý sa zbláznili ešte o niečo viac a začali k tomu všetkému uznávať "opačnú stranu". A toto je ich marketingový ťah. Takže do budúcna, v najhorších prípadoch popros toho druhého. Ak to nevyjde, tak sa na teba vyjebali obaja. Smola.

• 15.2.2017  13:07

Vzhľadom na animu to nepokazili tak, ako som čakala. Posledný záber bol skvost a ja si musím, len tak pre chuť, znovu to animované bláznovstvo pozrieť.

• 2.2.2017  19:18

Úcta pred ďalším Culkinom. Má šmrncovnú schopnosť vytrhávať husle z rúk. Nehovorím, že je film dokonalý, ale je to jeden z tých, ktoré vo mne zanechajú spomienku, ani nie tak na dej a priebeh, ale na pár slušne natočených scén a prirodzený psycho-pohľad. Veľmi upokojujúci film bez prehnaných efektov a zbytočného mysteriózna, peknou hudbou, Lin Shaye, milou historkou a nádychom homosexuality. Sweet dreams good boy.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38