metal.storm

Slovensko
Kdo jsem / Co jsem / Já jsem

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39
    • 18.11.2017  18:41

Za mňa bez váhania plný počet. Plnohodnotná vtipná komédia, s pravým akčným nádychom a zaujímavo vykreslenými postavami. Klasické klišé zakomponované schopne a nevinne. Film som si teda užila od začiatku do konca, a udržal ma v bdelosti. Veľké plus tu rozhodne bol Braun a ZOMBIE. Osobne zrovna týchto nemŕtvych nevyhľadávam, ale keď už, tak toto bolo presne to, čo očakávam. Ďalšie plus za to rodinkárstvo a pazvuky na konci, atď. Bolo ich tak či tak veľa.

• 18.11.2017  13:46
    Sladký život v New Yorku (TV pořad) (2008)

bola to sila. Jedna časť mi vysala energiu na celý deň

• 17.11.2017  21:07

fucking sexy

• 17.11.2017  15:01

po prvej minúte som vedela, že ma film bude baviť

• 16.11.2017  23:05

Tak tento film dostáva legendy o upíroch znovu na ďalšiu úroveň kopy hnoja. Na moje nie až tak veľké prekvapenie, odmyslieť si to, že oni mali byť malí drákulovia, sa ten príbeh dal. Aj tak nikdy žiaden hnoj neprekoná film upírov pomocník.

• 9.11.2017  00:03

Po celom dni si chcem odpočinúť a tak zahrabem trošku hlbšie a vylovím Camera Obscura. A na ten veľmi pohodový večer, kedy už človek ako ja vypína a nechce sa starať o nejaké zložité zápletky či príliš dramatický dej, je celkom výhoda vyloviť film ako tento, Pozerám sa na ničím až tak nefascinujúci, a vcelku hlúpo natočený príbeh muža, ktorý je niečím výnimočný, možno len pre mňa, ale pre mňa nový a neotrepaný (tým myslím celú tú hlúposť okolo fotografií). Občas zbystrím pozornosť pri scéne, ktorá má niečo, o čom by som mohla sama so sebou, vo svojej hlave diskutovať (a teda že tých scén bolo minimum), a ako to začalo tak to aj končí. Prikláňam sa v k vrodenej skromnosti a tomu, že nikdy od podobných filmov nič neočakávam. 'Whatever I did I did it for Us' :D ten soplík bol úžasná časť tvojho výkonu, chlapče

• 7.11.2017  23:15

v mojom seriálovom svete je Dance of the Dead jedna z najlepších epizód, a to po zvážení všetkých seriálov, čo som kedy videla. Plnohodnotná a u mňa považovaná za kvalitný, kratší film

• 3.11.2017  19:05

neovládateľná slabosť pre veterné mlyny

• 27.10.2017  15:12
    Thale (2012)

mne by sa teda hodilo vysvetlenie k množstvu situácií

• 23.10.2017  16:12
    Poldové v akci (TV seriál) (2016)

podľa mňa by nebol taký problém natočiť to lepšie

• 10.10.2017  03:23
    Všechno nebo nic (2017)

preafektované

• 10.10.2017  02:50

pozn.: nezaujímavé na prvý pohľad, nekukaj to

• 7.7.2017  04:11

Aj tak by som pri tom vydržala kľudne aj celú noc.

• 6.7.2017  05:47
    Sázka na nejistotu (2015)

Chápem, chápem, dokonca som si myslela, že ma táto téma bude baviť. A aj baví, ale film je pre mňa absolútne nezáživne natočený. A po tom, čo mi tretí krát padla hlava už nevládzem ďalej pozerať. R.I.P. posledná pol hodina.

• 5.7.2017  05:35

A tak strašne som to chcela vypnúť v domnení, že ma to nebude baviť...

• 2.7.2017  06:26
    Holidays (2016)

Tak, keď chcete len tak trošku omámiť slečnu chloroformom a ona vás rozseká jak bábovku na raňajky. Ten posledný príbeh bol kultové zakončenie. Aj keď v podstate to všetko boli len bludy bez konca, dá sa pri tom prebaviť a koniec koncov je to zaujímavé. Ale nikto od toho nemôže nič očakávať.

• 1.7.2017  03:52

Správanie postáv mi prišlo až prehnane iracionálne. A to mi dokázalo zničiť celú krásu filmu.

• 30.6.2017  04:17
    Bratislavafilm (2009)

Na piču jak celá Bratislava. Ešte k tomu strih ako v jednom nemenovanom českom filme, len do pozadia nespievkal Rymus ale nejaký iný slovenský "umelec". Namiesto zvelebovania slovenska pome natočiť "dokument" so slovenskými "celebritami" o tom, akí sme kokoti, že nevieme ani film natočiť. A čím viac sa snažili spraviť realistický scenár, tým to bolo celé horšie. Je mi zle z toho. Ale v jednej veci mal scenár peavdu: "všecko je to len o peňázoch"...

• 29.6.2017  23:52

Po tak dlhej dobe sa moje srdce znovu utápa v slasti z kusu kvalitného umenia, na ktorom si dal náš druh skutočne záležať.

• 29.6.2017  04:24
    Vykolejená (2015)

Jediné, čo môžem na tomto filme pochváliť je výber hlavnej herečky, ktorá nevyzerala ako typická hrdinka romantických komédií.

• 14.6.2017  15:31
    Kruhy (2017)

faking kiding mi

• 12.6.2017  17:19
    Okresní přebor (TV seriál) (2010)

16x jednohubka + futbal + humor = okresní přebor

• 11.6.2017  13:04

veta "zabijem ťa popolníkom" naberá konečne reálne obrátky

• 10.6.2017  17:12

Z hospody na návsi je slyšet polku, v úplňku na hrázi v křoví se krčí, posedlý potřebou chytit si holku, funí do rákosí a temně vrčí. Jóhóhojójo!!

• 9.6.2017  13:18

Nech to stojí, čo to stojí, musíme spraviť romantickú komédiu. A potom to presne takto dopadá. Nestojí to skoro za nič a jediná vtipná scéna z celého príbehu sa ani príbehu netýka (pozn: dvaja idioti hrajúci sa na Titanic). Ku koncu si uvedomíte, že to bolo celé neskutočne nútené v každom ohľade.

• 7.6.2017  11:53

Teda ja som tú knižku čítala, a musím povedať, že chlapci majú pravdu :)

• 7.6.2017  11:47

rádioaktívna ryba, lepšie než dramatický syseľ https://www.youtube.com/watch?v=Y_H68nG9Fr0

• 6.6.2017  16:41

paródia s právom zapísať sa do histórie

• 5.6.2017  18:57

Taký ten pekný kúsok s koncom, pri ktorom moja hororová dušička zaplakala sklamaním. Ryšavá slečna svojej malej, roztomilej, posadnutej sestričke zašpricuje chriapu, pokazí mi pekne strávený čas a odprace sa do bielej izby, kde bude trpieť až do roku 2014, kde sa, ak si dobre pamätám, s ňou skontaktujú študenti, ktorí boli tak dementní, že nebrali na vedomie pravidlo, ktoré nás, pozorných divákov naučila doterajšia kinematografia. No, nikdy nevyvolávajte duchov v dome s veľmi temnou a pohnutou minulosťou. Alebo si to celé len pletiem s iným filmom?

• 4.6.2017  15:18

Prichádza na mňa spomienka na Amores perros, ktorý bol formovaný presne takýmto štýlom. Len bol emočne silnejší a dejovo omnoho lepší. Ale škoda. Lebo to začínalo dobre. Až neskôr to začala byť kontextová blbosť plná filmového stereotypu.

<< předchozí 1 2 3 4 11 20 30 39