Falešní poldové (2014) odpad!

V prvních třech minutách se vlastné dozvíme, jak je film debilní. Dva chlapy se životem na hovno se baví, jak je život na hovno. Přidá se trapné vtipkování o stáří auta, o někoho kariéře. Pak se dostanou ke dvěm uniformám a začnou se chovat jako malí, rozmazlení parchanti. Hold bohužel jeden stáhne druhého. A pak, jak přes kopírák zločinec, který snad nemůže být horší.... jako myslet si, že žvýkáním žvýkaček budu drsnejší je snad už pasé a bylo i v roce 2014. Zápletka, pořád víc sraček, slečna, kterou vojedeme a překvapivě - nějakým zázrakem pozitivní konec. Hold podobný typ filmu má hodně drsnou konkurenci, a tenhle byl jemně zbytečný.

Nová Země (2008)

V koutku duše všichni víme, že by to tak dopadlo.

Bobule (2008)

Názor na tento film mi zmenil dvojročný pobyt na Morave.

Chlapi sobě (2019)

Bože, kiežby to bol nekorektný humor. Ale je to len nekorektné a snaží sa to mať humor.

Bezva zuby na zásnuby (2022) (TV film)

Buď mám úplne rovnakú chorobu, alebo mi všetci moji zubári klamali. Vždy, keď som prišla so zápalom, a nezabrala mi anestézia, tak mi bolo povedané, že na zápal anestézia nikdy poriadne nezaberá, + moje skurvené zuby, nie nebolo to raz. Takže buď je nezmyselný film, alebo nech všetci tí vyškolení parchanti zhoria v pekle!

Marta a Věra - Série 1 (2014) (série)

Som prekvapené hodnotením na čsfd. Osobne si  myslím, že prvá séria bol zaujímavý, neopozeraný počin s príjemným humorom. Príjemné na občasné pobavenie.

Gordon Ramsay: Noční můry kuchyně (2007) (pořad)

Zažila som mnoho reštaurácií, idiotov na pracovisku, ľudí, čo nemajú tucha, čo robia... To asi pozná každý, kto v tomto obore pracuje. O to zaujímavejšie je občas vidieť podobné "exkrementy" a byť rada, že to nebolo až tak zlé. No a každopádne ma o to viac fascinuje, že človek, ktorý sa do podobnej show prihlási, tudíž ju videl a vie ako prebieha, nie je schopný si po nasadení kamier do reštiky ani umyť tú posranú chladničku.

Andílek na nervy (2015)

Otravná blondýna, ktorej mamka umrie na nepodarený cecok, vysiera svojho typického, dedinského tatka, nájde si ryšavého kokota a desať krát zabloguje. Kde je nejaký nápad, ktorý už nestrápnil nejakú podobnú čubku za morom? Asi ho zhltlo to víťazstvo...