renoarko

okres Kysucké Nové Mesto
Vyznávač lietajúceho špagetového monštra

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 27.12.2019  16:11

Celkom zaujímavý zombie film, ktorý má však pramálo spoločné s geniálnou knižnou predlohou Maxa Brooksa (ak vás napadla spojitosť medzi ním a Melom Brooksom, áno je to jeho syn).

• 15.7.2019  16:10

Pre mňa nepozerateľný film...

• 7.2.2016  19:13
    I kveld med Ylvis (TV pořad) (2011)

Táto dvojka fakt nemá obdobu, tak vtipní, talentovaní a krásni bratia, nemôžete ich nemilovať (hlavne Bård je neskutočné zlatíčko...)

• 28.11.2014  18:09

Banda debilov :D

• 27.11.2014  20:26

Podľa mňa podarená jazda :)

• 26.11.2014  00:05
    Nesmrtelní - Fejs (E04) (epizoda) (2010)

Na to, že je to slovenské, to na mňa spravilo celkom dojem. I keď by som tomu mohla vytknúť veľa vecí :)

• 4.8.2014  01:21

Dokumentu by sa dalo veľa vytknút po viacerých stránkach, ale ak mám hodnotiť subjektívny pocit z toho celého, tak dávam 5*. Problém je samozrejme v realite omnoho zložitejší, nedá sa zjednodušiť na pouhé "Staň sa vegánom.".Ak však prehodnotíte aspoň v niečom svoj vzťah a pohľad na zvieratá, tak dokument splnil účel. Zmena je nutná.

• 20.7.2014  13:43
    Ničivá hrozba (2004)

Na zasmiatie dobré :D

• 4.7.2014  22:18

Pozerali sme ten istý film? Ja som sa náhodou bavila kráľovsky, parádna oddychovka ako má byť :)

• 24.6.2014  23:28

Dosť divný a úchylný film, síce nie som na nechutnosti, ale toto ma napočudovanie dosť bavilo :D

• 9.5.2014  23:57
    Ona (2013)

Podivný hipsterský film s fúzatým ujom Joaquinom. A predsa dlho po vzhliadnutí stále čosi vo mne rezonuje...

• 29.3.2014  22:15

Dávno som sa necítila po horore tak hnusne :D

• 26.3.2014  22:05

Pre mňa príjemné prekvapenie, osviežujúca oddychovka so všetkým čo k tomu patrí.

• 21.3.2014  00:19

Gerard - milujem ťa :D

• 31.1.2014  20:24

Bolo by naozaj pekné, keby sa múdrosť starých vekov dostala do povedomia dnešného moderného človeka. Starí Indovia neboli blbí a máme sa od nich stále čo učiť, chce to len otvorenú myseľ, nielen brať slová pána Dochtora ako niečo neomylné. Mňa dokument presvedčil, aby som si o tomto systéme naštudovala viac informácií. Namaste.

• 31.1.2014  20:02
    Fantom opery (2004)

Milujem muzikály, pekné kostýmy a Gerarda Butlera. Hovorte si čo chcete, podľa mňa to malo gule :)

• 8.9.2013  21:06

Vďaka triku s ceruzkou som teraz veľmi obľúbená v kolektíve :)

• 4.8.2013  11:55
    Room 6 (2006)

Videla som síce omnoho lepšie a strašidelnejšie horory. Vlastne to nevinikalo ničím a zrejme na to v dohĺadnej dobe zabudnem, ale trochu ma to bavilo. :D

• 4.8.2013  11:51

Nie je to žiadny intelektuálny film s umeleckým presahom Vlastne je to úplná blbina a chápem, že väčšine sa tento film nemusí páčiť. Ale ja som sa bavila. Mňa takéto zhovadilé veci jednoducho bavia :D

• 2.5.2013  19:28

Bondovky celkovo (vynímajúc ich soundtracky) nemusím, ale Olga je kus...

• 4.6.2012  00:27

Najhoršie väzenie, ktoré poznám, je to, ktoré si kúsok po kúsku budujeme vo svojej hlave. Skutočne silného ducha nedokáže uväzniť ani ten najhrubší múr. S nádejou, pokorou a víziou lepšieho zajtrajška je Andy prototyp človeka, akým by som aj ja sama chcela byť. Pokorný, nesebecký a vytrvalý... Ten, čo sa nikdy nevzdá, aj keby geologické kladivká z neba padali. Pretože najhoršia zo všetkého je rezignácia, pasivita a strach... Frank Darabont nám priniesol krásny príbeh o tom, že bez nádeje a skutočného priateľstva sme len obyčajnými krehkými bytosťami slepo sa potácajúcimi na ceste života. Pripomína nám, že aj napriek chybám minulosti (resp. nepriaznivej zhode okolností), môžeme začať nanovo a s čistým štítom s nekonečným množstvom možností, množstvom väčším ako šíry oceán...

• 24.3.2012  02:49
    Velkolepé století (TV seriál) (2011)

Oňur na druhýkrát, prečo Bože? Nehovoriac o tom, že každá druhá je tam s ním ŤARCHAVÁ.

• 24.3.2012  02:34
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Kto by nepoznal svojráznu šetsticu priateľov žijúcich vo Veľkom jablku? Tento seriál mi vždy prinášal len tú najkvalitnejšiu zábavu, najviac zbožňujem Chandlera, lebo mi prišiel chudák nepochopený pre svoje vtípky, rovnako ako ja. V tesnom závese za ním je Joey, ktorý je tak trochu jednoduchší, ale zato má veľké srdce. A môj pomyselný rebríček uzatváram tým, že ostatní sú u mňa umiestnení asi tak narovnako. Koho by nebavilo Rossovo "Ahooooooj", Janicine: "Óóoooooo môj božeee", Phoebina Smradľavá mačka? Kto by si nepamätal na Guntherovu platonickú lásku k Rachel, Monikine upratovacie obsesie či kačku a sliepku Chandlera a Joeyho? Pamätáte si, keď si Ross dal nastriekať umelé opálenie, či keď si dal vybieliť zuby? Ten seriál mal toľko pamätných okamihov a toľko pamätných hlášok, ktoré doteraz citujem. Tento seriál som milovala (a milujem). Držal si svoj vysoký štandard po celú dobu a pri poslednom dieli mi chtiac či nechtiac vytiekla slzička. Klasika klasík medzi sitcomami. Vynikajúci seriál, ktorý budem žrať stále.

• 24.3.2012  02:10
    Frasier (TV seriál) (1993)

Vždy som tvrdila, že psychiatri sú zvláštna sorta. Často krát sú najväčšími pacientmi oni sami. Frasier je fenomén, ktorý ma neprestáva udivovať a už po dlhý čas si uchováva priazeň fanúčikov. Čím to je, že je taký úspešný? Je to predovšetkým brilantne zostavená partia postáv so svojimi nezameniteľnými charakterovými vlastnosťami, ich vzájomná interakcia, ktorej výsledkom sú najrozmanitejšie humorné situácie. Tie ma rozosmievajú už nejaký ten piatoček. Dvaja bratia, snobskí - umenie a víno milujúci - psychiatri, ich otec hundravý bývalý policajt, jedna svojská anglická fyzioterapeutka a pes (nemyslím teraz Bulldoga, ale Eddieho) - to je zostava, ktorá ma pravidelne zásobuje humorom a dobrou náladou. Tento sitcom je presne podľa môjho gusta - inteligentný, príjemný, na nič sa nehrajúci seriál, ktorý však sľubuje vynikajúcu zábavu. Spolu s Priateľmi a Dva a pol chlapa patrí do sitcomovej špičky. Milujem tento seriál.

• 24.3.2012  01:51
    Druhý život (TV seriál) (2011)

Po pár vzhliadnutých sériach Paneláku som sa zaprisahávala, že už sa nenechám obalamutiť nejakým rýdzo slovenským seriálom podobne zameraného typa. Ale čo čert nechcel, raz som sa jeden večer nudila a sadla som si k čarovnej krabičke a vzhliadla som jeden diel. A výsledok? K čarovnej krabičke sadám pravidelne a nadávam na tú bloňďavú potvoru Andreu, že je suka riadna. Žeby slovenská seriálová tvorba chytila Druhý dych?

• 24.3.2012  01:43

Aj ja by som chcela sedieť každý deň u kaderníka ako stará Geissenka. Ak si môj komentár čítaš práve ty, pravý nefalšovaný milionár (lepšie miliardár - ale nie som náročná), tu som a čakám, kedy ma požiadaš o ruku. Budem ťa ľúbiť do smrti (alebo až kým neskrachuješ). A aj verná ti budem (v rámci možností). Viem, že my dvaja sme si súdení, tak sa tomu nebráň. PS: Lieky som už užila.

• 24.3.2012  01:35
    Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

Dakedy tí amíci hrajú dosť na city, až je to silno okaté, ale domčeky a zariadenie si vždy rada pozriem.

• 24.3.2012  00:42

Jeden z mnohých filmíkov božského Jackieho... A hoci nejako nevyčnieva v jeho filmografii (uznajme si že Džekyčen má omnoho lepšie filmy), dokázal ma po celú stopáž solídne zabaviť. A to sa podľa mňa ráta. Áno, je to infantílnosť nad infantílnosť, ale čo na tom? Džeky valí, veď je predsa tým machrom z Číny. Ja mu mocno fandím :)

• 24.3.2012  00:34
    Kurýr (2002)

"Nikdy sa nedívaj do kufra!" tak znie motto kuriéra Jasona "Statného" Stathama. Lenže, ak je niekto (ako náš inokedy zásadový Statný) zvedavý ako stará (statná) baba na trhu a do toho kufra pozrie (a ty by si nepozrel? hej ty tam medzi počítačom a kreslom/stoličkou/sedátkom) a nájde tam mladú (statnú) aziatku (ktorý zdravý statný chlap by si nechcel nájsť taký prézent?), tak je o zábavu postarané. Uznajme si, je to úplná, ale že úplná "blbústka", napriek tomu si dovolím tvrdiť, že som sa bavila kráľovsky (a statne). Film je podaný štýlovo, svižne (a statne ) a na premýšľanie o nejaký dejových nelogickostiach a dierach, dieročkách a škáročkách v scenári nezostal čas. Statný je cool (v plote) a dobre sa naňho pozerá. Mne sa takéto filmy mocno (statne) ľúbia. No čo zabijem sa, keď som (statný) nenáročný divák? Statný - to slovo by mi mali zakázať používať, statný, statný, staaatnýýý - jeden statný treeesk cez hubu by to asi vyriešil. Alebo alternatívna medicína. Deväť z desiatich psychiatrov odporúča terapiu filmovým umením. Tak si asi idem niečo pustiť - niečo so Statným :)

• 24.3.2012  00:14
    Spláchnutej (2006)

Milé, nápadité, svieže dielko... Tu a tam sa mihla zlá žaba, tu a tam dobrá myška, sem tam nám do toho zaspievali nadmieru talentované slimáčiky, ktorým by aj samotný Božský Kája závidel (a božská Helenka taky - a né, že nééé)... Animovaný príbeh o tom, že jedno nevinné spláchnutie Vám môže zmeniť život... Ja odporúčam splachovať vždy a všade za každých okoností... Toľko moje ponaučenie z príbeha!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6