Spící agent (2015)

Nápad dobrý, prevedenie horšie. Ani komédia, ani akčnák.

Čínská čtvrť (1974)

Zo začiatku som nechápal, ako to môže mať také vysoké hodnotenia. No časom to naberalo grády a finále....jedno z najlepších zakončení filmu, aké som kedy videl, neuveriteľné. Proste Chinatown

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Ráno, niekoľko hodín po premiére, a už je tu 1363 hodnotení, neuveriteľné, a stále bude pribúdať. Som zvedavý na zárobky. Film naplnil snáď všetky očakávania, bolo to skoro supertrooper. Áno mnohý z vás vyčítajú že tam bolo až mnoho vykrádačiek a boje boli slabé, no v celkovom kontexte to podľa mňa bolo lepšie ako nejaké super veľké súboje. Záver bol len taká čerešnička na torte. Za mňa 88%. Boli tam veci, ktoré sa dali zlepšiť, ale v celkovom súčte asi s MadMaxom zatiaľ najlepší film roka. Teraz som zvedavý na ďalšie časti, či budú pokračovať, alebo prekročia nastavenú latku a na zárobky samozrejme.

30 dní dlouhá noc (2007)

Začiatok 5*, atmosféra bola super, aj keď od 30 minúty klesala. Upíry boli taký divný, ale inak dobré to bolo, dialógy, obsadenie, krajina. Keby to bolo tak dobré ako začiatok.

Pořád jsem to já (2014)

IMDb ukazuje že Alice má 27 víťazstiev a 25 nominácii. Všetko, skoro všetko (okrem možno 3 či 4 nom.) má na svedomí Julianne Moore. Ona je jediná ktorá drží tento film, ostatní len sekundujú.

Amy (2015)

Amy ukazuje ako to je, čisto a surovo. So slávou a peniazmi, prídu paraziti v podobe rodiny priateľov a v neposlednom rade paparazzi. Dokument je natočený skvelou formou, môžeme sa vďaka nemu pozrieť do duše Amy a urobiť si vlastný názor, nechá vás premýšľať.

Nebezpečné pokušení (2015)

Lorenza si chcela užiť s Keanu, ma nenapadá žiaden iný dôvod pre natočenie tohto filmu.

Stážista (2015)

Je to zo začiatku zábava, koniec ide do vážnejšej zóny, zrovna takéto prechody my nesedia, ale budiž.