Tohle je válka! (2012)

Láska vie byť akčná. Príjemný mix romantiky, pre ľudí čo majú radi bonda a nie romantiku a opačne. Každý si tu nájde to svoje, aj keď ako to býva nad logikov si hlavu nelámte! :)

Jmenuji se Khan (2010) odpad!

Moslimský Forrest bol na môj vkus až moc retard. Možno to spravil dabing, alebo to že tam bol Islam, neviem, ale mne sa to nepáčilo.

Tenkrát na Západě (1968)

Tak odtiaľto pochádza tá legendárna hudba :) no na môj vkus jej tam bolo až príliš, a to isté sa týka tých pohľadov a tichých miest. Viem má to svoje čaro, no ja radšej dávam prednosť dynamike, no všetko s mierou. Ono je pravda že som sa vyhýbal doposiaľ westernom, takže časom, keď zhliadnem viac podobných filmov, prídem aj tomuto na chuť.

Cesta Vikingů (2015) (TV film)

Otrasné obsadenie. Všetky tie klany boli malé a na smiech. Myslím, že keby sa prebudili vikingovia, zostali by v šoku ako ich zosmiešnili. Armády o piatich mužoch vládli svetu, to sa do filmu moc nehodí, a vlastne celkovo, celý film sa hodí akurát do poludňajšieho programu TV HNoJ, a vlastne tam som to videl...

Tajemná řeka (2003)

Herecké výkony boli patrične ocenené, no film bol až moc adaptovaný na vzťahy a herecké výkony, než na zaujímaví dej.

Mrtvý muž (1995)

"Some are born to sweet delight and some born to the endless night" :) :) Šialene milý indián a mladý mŕtvy Johnny Depp.... Keď Vám bude neznámi muž vo vlaku tvrdiť, aby ste tam nechodili, tak tam nechoď te! Inak sa z vás stane mŕtvy muž

Padesát odstínů šedi (2015) odpad!

Mne bolo z toho špatne. 4 hodiny som to musel pozerať, pretože toto bolo moc na môj žalúdok, a tým nemyslím že by to bolo niečo kontroverzné, skôr z tej hlúpej logiky. Film čisto pre naivné baby, ktoré si myslia že príde ich princ.

Divoké historky (2014)

trpká príchuť ľudských osudov v hraničných situáciach, ktoré hrdinovia podčiarkujú absurdným správaním, zapríčineným....aj hnev je emócia, tak isto ako radosť... Argentína/Španielsko dobre natočili

Birdman (2014)

Bez toho vtáčieho muža, by to bolo super. Film zaujímavý, no podľa mňa to až veľmi prehnali z tou "schizofréniou", alebo ako by som to nazval, lebo už keď som si myslel že dej bude normálny vždy prišlo nejaké nemilé prekvapenie, ktoré som nepochopil. Chápem že nechápem, Oska mi príde nezaslúžený, ale tak z tým ja nič nespravím.

Interview (2014)

Nepozerajte ak ste homofób. viacej sa asi nedá povedať k tomu. Teda dá, ale už som zabudol čo som chcel.