Martan1994

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 17.11.2014  20:12
    Donšajni (2013)

To měl být ten megafilm, na který pořád v televizi běžely upoutávky? Trvalo mi asi půl hodiny, než jsem pochopila, že tento "film" žádný děj nemá a ani mít nebude...

• 10.9.2014  09:09
    Mr. Bean (TV seriál) (1990)

nikdy neomrzí :D

• 10.9.2014  08:53
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Jedna hvězdička za písničku. Herci se snaží mluvit po našem, ale jenom to trhá uši. Já si hned podle ukázek říkala, že to bude seriál o ničem - když se pořád něco propaguje, tak to tak dopadne.

• 10.9.2014  07:43
    Kolotoč (TV pořad) (1996)

Soutez dobra, ale nekteri tam nemaji co delat - porad opakuji stejna pismena dokola, i kdyz uz v tajence je...nebo nedoplni posledni pismenko a reknou,ze nevi.Nemuzu pochopit, jake tito lide maji vzdycky stesti a jeste vyhraji nakonec jackpot :-D

• 10.9.2014  07:30
    Akčná výhra (TV pořad) (2013)

Katastrofa. Urcite to musi byt nahrane hovory. Neni mozne,aby lidi nevyresili takove lehke ukoly. Zakazat takove porady!

• 8.9.2014  21:52

Nejhezčí čertovská pohádka, které se žádná jiná nevyrovná.

• 8.9.2014  21:42

Musím říct, že podle upoutávek jsem se na tu pohádku těšila. Ale po pravdě docela zklamání. A co víc - ty reklamy!!!! Málem jsem se kvůli nim ani nedodívala do konce.

• 8.9.2014  21:20
    Megalodon (2002)

Takovou blbost jsem už pěkně dlouho neviděla!!!!!

• 3.9.2014  19:32
    Televizní noviny (TV pořad) (1994)

Nejvíc mě vždycky dostane, jak u něčeho zajímavého řeknou: "více na tn.cz".Tak dívám se na zprávy v televizi nebo si mám rovnou sednout za pc a televizi ani nezapínat?

• 3.9.2014  18:31

Velmi dobře zpracované. Obdivuju Orwella, jak tušil, co bude o několik let později.

• 3.9.2014  18:01
    Signál (2012)

Film nic moc, nezaujal mě. Nejvíc z celého filmu se mi líbila písnička.

• 3.9.2014  17:56
    O Popelákovi (TV film) (1986)

Velmi podobné Popelce. Ale i přesto patří tato pohádka mezi moje oblíbené a vždy se na ni ráda podívám.

• 3.9.2014  17:51

Film hodnotím jako průměr....dalo se na to dívat, ale žádné neočekávané situace. Konkurz, soutěž - souboj s nepřítelem a "nečekané" vítězství.

• 2.1.2013  12:44
    Leningrad (2007)

Velice pěkný, i když smutný film, při kterém se každý zamyslí, jakou hrůzu zažívali lidé v Leningradu za války.

• 2.1.2013  12:04
    V peřině (2011)

Nesmysl, na který se nedalo dodívat do konce!

• 2.1.2013  11:55
    Dvanáct měsíčků (TV film) (2012)

Konečně po dlouhé době nová česká pohádka, která se mi líbila. Nechápu tak nízké hodnocení.

• 11.4.2012  19:08
    Maryša (divadelní záznam) (2010)

Zhlédnuto včera ve zlínském divadle a bylo to nejlepší divadelní představení, co jsem kdy viděla. Petra Hřebíčková zahrála Maryšu opravdu úžasně a cenu Thálie si určitě zaslouží.

• 11.3.2012  16:40
    Česko hledá SuperStar (TV pořad) (2004)

3 hvězdičky dávám jenom kvůli první řadě, vždycky jsem se těšila na každý díl. Aneta Langerová to dotáhla nejdál a i když ji neposlouchám, tak myslím, že to je dobrá zpěvačka a výhru jsem jí tehdy moc přála. Další řady byly už horší a horší...

• 23.2.2012  19:41
    Ti druzí (2001)

Žádný krvák, ale musím říct, že je to nejlepší horor, co jsem v poslední době viděla. Ten konec mi naprosto vyrazil dech.

• 23.2.2012  11:12
    Pevnost Boyard (TV pořad) (1998)

Zajímavý soutěžní pořad, na který se teď každý večer těším, ale ten český dabing katastrofa. Někdy přemýšlím, jestli fakt nevypnout zvuk :D Radši bych to nechala v originále a přidala k tomu titulky...

• 12.2.2012  11:34
    Hlas Česko Slovenska (TV pořad) (2012)

Sice dopředu filmy nehodnotím, ale tento pořad je Superstar v bleděmodrém, výběr porotců KATASTROFA a reklamy každých 15 minut. Nejvíc mi to znechutily "krásné" upoutávky. Sečteno podtrženo, nevidím důvod, proč se na to vůbec dívat a ztrácet čas. PS. Nakonec jsem to na pár minut přepla a bylo to poprvé a naposledy. Názor už jsem si udělala z upoutávek a teď se mi to jenom potvrdilo.

• 9.2.2012  20:12

Krásný film. Sice velice smutný, ale pravdivý.

• 22.1.2012  20:25
    Pearl Harbor (2001)

Válečné filmy nemusím, ale toto bylo úžasné. To bombardování, efekty... Nemůžu pochopit, jak tento film může mít tak nízké hodnocení. Určitě všem doporučuji !

• 8.1.2012  14:45
    Mr. Bean: Animované příběhy (TV seriál) (2002)

Pěkná animace, vtipné příběhy a žádná nuda :)

• 8.1.2012  14:43

Na tento film jsem slyšela hodně chvály, a tak jsem si myslela, že se budu smát od začátku do konce...opak byl ale pravdou. Ničím mě nezaujal a určitě ho nikdy nebudu řadit mezi mé oblíbené filmy.

• 8.1.2012  14:37
    Život je ples (TV seriál) (2012)

První díl mě docela překvapil, doufám, že si seriál udrží pořád stejnou úroveň.

• 7.11.2011  19:25
    Bubo bubo (TV pořad) (2011)

Blbost od začátku až po konec, nudné otázky, které mě osobně ničím nezaujaly, no a ty míčky škoda mluvit. Divím se, že ten pořad ještě nezrušili...

• 23.10.2011  11:17
    Temná krajina (2009)

Takovou blbost jsem už dlouho neviděla. Škoda, že film nemá stejnou kvalitu jako jeho psaný obsah nad těmito komentáři, který mě velmi zaujal. Zpracování a děj hrůza a děs. Navíc mi to ještě připomíná Smrt přichází v bílém, což se s tímto odpadem nedá vůbec srovnávat.

• 13.10.2011  15:37

Od této komedie jsem očekávala mnohem víc vtipných scén. Určitě tento film nezařadím do svých oblíbených, ale třeba za rok se na něj ráda podívám znovu.

• 13.10.2011  15:28
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Dlouho jsem tento seriál odkládala, protože jsem si myslela, že to bude blbost. Byl to ale omyl. První díl mě sice moc nechytl, ale když jsem si pouštěla další, tak mě to začalo bavit až tak, že se TBBT stal jedním z mých nejoblíbenějších seriálů. Skvělé vtípky a dobrý český dabing (na slovenský bych se dívat nemohla, ale to je asi ze zvyku) , a proto nemůžu dát nic jiného než 5* :)

<< předchozí 1 2