BStone

okres Opava

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 13.10.2020  14:50
    Spisovatelé (2012)

Dokonalý romantický film o potížích s láskou který je skvěle natočený, obsazený i zahraný, má výborný příběh a skvělou hudbu. 100%

• 13.10.2020  14:46
    Ďábel (2020)

Naprosto depresivní a beznadějný film. Herecké výkony jsou sice hodně povedené, přesto nikdy víc... 10%

• 5.10.2020  11:18

Nádherný a neuvěřitelně silný film o životech lidí za války, o tom, že věci nejsou vždy tak, jak zvenčí vypadají. Koncert Polívky s Duškem a i další herecké obsazení skvělé, úžasná režie i hudba. Spolu s Pelíšky a s Pupendem to nejlepší co Hřebejk natočil. Jeden z nejlepších českých filmů a je opravdu ostuda, že se dosud nedočkal důstojné kvality na blu-ray. 100%

• 5.10.2020  09:11

Výborně natočená a skvěle vypadající naprostá zhovadilost, kde téměř nic nedává smysl a události jsou vršeny tak cikcak. Prokousal jsem se chvílemi nekonečné nudy a nevěřícna až ke konci, stačilo... 35%

• 12.9.2020  12:25
    Noční let (2005)

Solidní thriller v režii hororového guru s výborným obsazením a poměrně slušným nasazením. Hvězda navíc za Rachel, která skvěle hraje a skvěle vypadá. 70%

• 31.8.2020  14:49
    Vejška (2014)

Vorel uvádí solidní filmové řemeslo, které nijak zvlášť nenadchne, ale rozhodně neurazí a v strašidelné mizérii tuzemského filmu se jedná jistě o lehký nadprůměr. 60%

• 7.8.2020  08:12
    The Vast of Night (2019)

Strašidelné utrpení v podobě ubíjejících nepřetržitých dialogů které jsem zkrátil pouze pomocí ovladače. Ačkoli jsem se snažil, nenašel jsem na tomto prapodivném počinu jedinou sympatickou věc.

• 29.7.2020  12:29

Povedená komedie o jednom ztroskotání v tropickém ráji s nepřekonatelným Harrisonem Fordem v roli bručounského světáka a s krásnou Anne Heche v roli potrhlé měšťačky, která má ale taky slušnou páru. Snímek bez větších ambicí, o to zábavnější. 70%

• 25.7.2020  09:08
    Relic (2020)

Napínavý snímek, který má hustou atmosféru a bez zbytečných lekaček dovede diváka slušně děsit. Tolik ke kladům, jinak film vypadá, že vlastně neví, kam chce jít. Závěr je zajímavý, avšak k některým předchozím událostem tam některé věci prostě nesedí. I tak ale slušný zážitek, co by kterýkoliv režisér z naší republiky dal za to, kdyby se mu podařilo natočit něco podobného. 65%

• 18.7.2020  18:36
    Gentlemani (2019)

Skvělý Ritchieho zářez v podobě klasické gangsterky, která dokáže zaujmout i pobavit a která má, kromě dobré zápletky, i vynikající herce. 75%

• 11.7.2020  16:26

Nádherný film podle předlohy Stephena Kinga (kterou jsem ale nečetl), který využívá všechny Kingovy atributy na výbornou. Čili skvělý příběh, vzpomínky na dětství a samozřejmě nějaké to mysterium. Výborné 80%

• 11.7.2020  16:24
    Rudé horko (1988)

Film o spojení dvou světů - východního a západního, který stojí a padá na Arnoldovi. Ten je maximální. Bez něj by to byla kravina. 50%

• 5.7.2020  15:47
    The Guest (2014)

Retro jízda jednoho vojenského produktu, který se tak nějak vymkl kontrole. Chápu záměrný tah na branku osmdesátek, mě to ale nechytlo. 40%

• 17.6.2020  17:19

Netflix jede! Výborná, neotřelá a originální teen-romance která má všechno včetně výborného soundtracku. Moc líbilo 75%

• 16.6.2020  15:52

Solidní drama ve kterém to Amy s Emily jako ségrám skvěle funguje. 65%

• 14.6.2020  15:06

Pěkná, výpravná fantasy-pohádka které sráží jednu hvězdu naprosto otřesná hudba. 65%

• 12.6.2020  12:22
    Neviditelný (2020)

Leighu Whannellovi se podařilo natočit skvěle vygradovaný, napínavý snímek, který mě nepustil až do konce. Po povedeném Upgrade se tak jedná o další výborný zářez. 75%

• 11.6.2020  14:38
    Chata (2019)

Vynikající psychodrama s výrazně hororovou atmosférou které mě dokázalo vtáhnout a místy i přibít k zemi. Intenzivní, nekompromisní, skvěle natočený snímek, který je opravdu krůček od plného počtu. 85%

• 31.5.2020  19:51

Chris Hemsworth jako nájemný voják v naprosto nářezovém provedení. Akce jsou natočeny skvěle, příběh je tradiční a povedený. 80%

• 31.5.2020  17:00

Parádní jízda Stevena Spielberga z roku 1977. Steven vrší jednu mimořádnou scénu za druhou v neuvěřitelné trikové hostině. Pecka! 100%

• 29.5.2020  15:42

Skvělý zářez Camerona Crowea který jednoznačně obsazuje místo v mém žebříčku TOP romantických filmů. Orlando s Kirsten parádně táhnou krásný příběh za podpory nádherné hudby. Můžu vidět x-krát... 100%

• 27.5.2020  14:40

Skvěle obsazená romantická komedie, která žánru rozhodně ostudu nedělá. Naopak se sešla skvělá parta výborných herců v čele se Sandrou Bullock a Billem Pullmanem. 70%

• 24.5.2020  18:51

Dobrý. Hodně povedených fórů, fakt jsem se zasmál a Jessica prostě bere dech. 60%

• 17.5.2020  17:36
    Top Gun (1986)

Do Top Gunu se podařilo dostat většinu toho, co lidi baví. Fajn herci, slušný scénář, pěkné baby, solidní romantická zápletka, vydařený soundtrack. Takže za mě spokojenost. Ubral bych jen na tom patriotismu a patosu. 70%

• 8.5.2020  19:11

Pravděpodobně stále nejlepší film s tématikou vymítání. Hustá atmosféra,ďábelské zvuky, skvělá gradace. Tohle se opravdu povedlo. 85%

• 10.4.2020  17:17

Parta rádobykamarádů hraje na společné večeři hru "poslechneme a přečteme si všechno z našich mobilů". Chování některých hraničí s psychiatrickou diagnózou. 20%

• 9.4.2020  18:12
    Pod vodou (2020)

Povedený podmořský horor, který se řádně inspiroval u jedné legendy žánru a dá se říct, že to vyšlo. Solidní výprava, efekty i napětí. Jsem rád za každý takový kousek. 75%

• 8.4.2020  16:23

Solidní kriminálka z prostředí gumových hlav, kterým záleží více na kariéře než na životě. Výborný John Travolta a nádherná Madeleine Stowe. 70%

• 5.4.2020  11:10
    The Divide (2011)

Svět po katastrofě aneb postapokalyptické šílenství v protiatomovém krytu v přímém přenosu. Intenzivní, nechutné a nutno podotknout, že Rosanna Arquette se už sama sobě ani nepodobá. 50%

• 24.3.2020  18:21

Neuvěřitelné. Rádoby komedie která je jeden malinký krůček od odpadu, z kterého ji zachraňuje půvabná Elisha Cuthbert. Jinak je to jedna z největších kravin, jaké jsem měl možnost vidět. Naprosto nefunkční ve všech ohledech a bez přetáčení se to nedá přežít. 5%

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17