Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Sci-Fi

plakát

Přijímačky (2009) (TV film) odpad!

Ďalšia absolútne nezáživná, bezduchá americká stupídna zlátanina.

Vládci chaosu (2018)

Výber herca, ktorý hral Varga bol ozaj maximálne nevhodný a počas celého filmu ma hrozne iritoval.

plakát

Vzkaz v láhvi (1999) odpad!

Nechutná spomalená zlátanina o dvoch labilných jedincoch. Totálny odpad. A mali by to vysielať aspoň dvojnásobnou rýchlosťou, už to, ako sa to ťahalo a pritom sa tam nič nedialo, bolo neznesiteľné.

plakát

Na chalupě (2016) (TV pořad) odpad!

Nedá sa to ani pozerať, keď vkuse kazí dojem arogantná moderátorka s permanentným výrazom a tónom znechutenia.

plakát

Teror ve vlaku (2002) odpad!

Táto stupidita s trápnymi efektami ma naštvala už len preto, že som z Bratislavy. Prečo si radšej nevymyslia nejaké fiktívne mesto?! Ale vždy vyobrazujú slovanské krajiny ako nejakú dieru, kde sú v uliciach vojaci a ani to netočia v tých lokalitách. Takéto nástrahy číhajú skôr práve v tých ich "úžasných" USA. Ale aj keby to bolo kdekoľvek, ten film je proste trápny primitívny odpad.

plakát

Zombie apokalypsa (2012) (TV film) odpad!

To je vtip? Natáčali to medzi psychiatrickými pacientami alebo čo? Lebo ak nie, títo exoti by tam jednoznačne mali byť natrvalo hospitalizovaní. Ktorýkoľvek iný scenár konca ľudstva je pravdepodobnejší než zombie. :D Myslím, že šialenci veriaci v zombie (a najmä tí ozbrojení), sú ešte horší než samotní zombie.

Slunovrat (2019)

Tento film je znepokojujúci a zároveň zaujímavý tým, aký je realistický, keďže v pohanských časoch sa podobné veci naozaj praktizovali bežne.

The Circle (2017)

Ten film má nenaplnený potenciál. Ale bolo desivé, že k niečomu podobnému smerujeme. Aj to, že väčšie firmy sa dnes začínajú podobať na sekty.

Vrána (1994)

Aj napriek tomu, že to má veľmi dystopickú a ponurú atmosféru, čo nemám rada, neviem odolať nutkaniu pozerať to stále znova.

Yes Man (2008)

Najviac neznášam tvrdenia, že sa stačí rozhodnúť byť šťastný. Alebo, že sa len treba viac snažiť. Nie, nestačí. Každý ma inú povahu a potreby.

Ovládací panel