Zloba - Královna černé magie (2014)

Mistrovské dílo s nádhernou Angelinou v hlavní roli. Přesně takhle jsem si pohádku o Růžence představovala.

Vampire Academy (2014)

WOW! Tak tohle bylo úžasné! Měla jsem dost velké obavy z herců, co hráli hlavní trio, ale Zo a Lucy jsem si zamilovala od první scény.

Red 2 (2013)

Nebýt otravné Mary-Louise Parker, tak dám 5*.

7 dní v Havaně (2012)

TO BYLA TAKOVÁ IDIOTINA!!!!! Kde to vzalo 58 %??? Pondělí: SUPER Úterý: SLABÉ Středa: DEBILNÍ KÝČ Čtvrtek: DEBILNÍCH 30 MINUT CHOZENÍ PO PLÁŽI A HOTELOVÝCH CHODBÁCH. TEN "NOVINÁŘ" MI PŘIPOMÍNAL VRAHA, KTERÉHO PRÁVĚ PROPUSTILI Z PSYCHIATRICKÉHO ÚSTAVU, NENÁPADNĚ VYHLÍŽÍC SVOU NOVOU OBĚŤ. Pátek: NÁZORNÁ UKÁZKA DEBILNÍCH HAVANSKÝCH RODIČŮ SNAŽÍCÍ SE DOHNAT SVOU DCERU DO BLÁZINCE. Sobota: KONEC JSEM NEPOCHOPILA. Neděle: KDYŽ TA BÁBA PROBUDILA CELÝ BARÁK A ZAČALA SOUSEDŮM VYPRÁVĚT O SVÉM "SNU", TAK JSEM SI PRVNĚ MYSLELA, ŽE SI CHCE JSEN SPRAVIT BYT A VYMALOVAT STĚNU. NAKONEC TO DOPADLO CELKEM DOBŘE. NEJHORŠÍ FILM ROKU 2012!!!!!!!!!

Rebelka (2012)

Nebýt blbého slovníku a ještě horšího českého dabingu, bylo by to lepší.

Do Říma s láskou (2012)

Ať je to, jaké je to, je to Woodyho práce. A už jen to, že tam hrál je pro mě dostatečný důvod dát 5*. Ale i tak je to úžasný film.

Pomáda (1978)

Olivia a John super. Jsem znechucena těma husama a nečitelným koncem.