Kadas97

okres Malacky

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 7.3.2019  21:40
    Captain Marvel (2019)

Po prvý krát dávam filmu čo som videl v kine odpad. Keby som bol smutná 16-ročná teenagerka tesne po rozchode so svojou životnou láskou tak by som tento film miloval za to, aké úžasné je byť silnou, samostatnou ženou, ktorá nemusí mužom nič dokazovať. 0 z 10 P.S. Nenávidím, keď sa niečo snaží napodobniť Star Wars!

• 5.2.2019  22:14
    Polar (2019)

Po zhliadnutí tohto filmu som si uvedomil, čím všetkým mohol byť John Wick, keby jeho tvorcovia mali gule. Takto má vyzerať akčný film o neľútostnom nájomnom vrahovi. Zo súboja Wick vs. Vizla odchádza Duncan s úsmevom a pocitom dobre vykonanej práce, zatiaľ čo John Wick sa krčí v kúte s krvácajúcim análom. 10 z 10 P.S. Strašne som sa smial, keď to Rusty schytal.

• 8.11.2018  19:19
    Městečko Záhad (TV seriál) (2012)

Komentár píše 28 ročný fanúšik hororu, čierneho humoru a odporca komédii. Nepoznám lepší animovaný seriál, ktorý by v sebe zlučoval inteligentný humor a záhady. Postavy prejdú od prvej epizódy vývojom, aký by ste pri Simpsonovcoch čakali márne. Humor funguje niekde na hranici absurdna a detskej roztomilosti. Niektoré epizódy sú viac menej pre deti nevhodné svojou temnnou zápletkou no o to viac sa baví dospelý divák bez predsudkov voči veciam od Disneyho, pretože Gravity Falls sú u Disneyho kategória sama pre seba. Milujem tento seriál a teším sa ako si ho so svojimi deťmi pozriem ešte mnohokrát. 10 z 10

• 28.9.2018  23:35
    Sestra (2018)

Predstavte si, že by sa na začiatku filmu nezjavil názov The NUN, ale DIABLO: Cursed abbey. Decard Cain by Vami vybranú postavu barbara, čarodejníka alebo najlepšie lovca démonov poslal na smrteľne nebezpečnú výpravu, počas ktorej musíte ochrániť nevinnú mníšku, vyčistiť nádvorie od zombíkov, získať mocnú relikviu a poraziť pekelného bossa. Ako quest v Diable by bol tento príbeh topka, no na celý film to nemá. 3 z 10

• 12.8.2018  17:31

Až priveľmi sa mi tento film svojim pomalým tempom a zaujímavými dialógmi podobal na Djanga a Osem hrozných. Herecké obsadenie je dokonale rôznorodé a každý z hercov podáva výborný výkon. Film je vo svojej jednoduchosti až dokonale vierohodný. Záverečná polhodinka však krvou nešetrí. 8 z 10

• 10.9.2017  00:11
    To (2017)

TO je jednoznačne najlepšia "kingovka" čo sa týka žánru horor, neporovnávam s filmami Zelená míľa a Shawshank. Príbeh sa síce nedrží 100% knižnej predlohy, ale to nikto ani nečakal. Myslím, že Hollywood ťažko rozdýchal obsadenie len jedného černocha ,0 aziatov a 0 homosexuálov. Súložiace deti by ho položili na lopatky a zahrabali pod zem. V tomto sa film drží predlohy na výbornú. Pennywise bol perfektný a omnoho menej rozkošný ako jeho predchodca. Herecké výkony detí sú hodné nejakého ocenenia Oscar jr. Záverečný súboj bol v mnohom odlišný od toho čo som očakával, ale ani v najmenšom mi to nevadilo. Vo filme sa nachádza veľmi veľa narážok na predlohu, ktoré však divák, ktorý nečítal knihu nemôže pochopiť. Píp píp Richie! Som zvedavý ako sa vyvinie kapitola s dospelákmi, no detská časť je (takmer) bezchybná. 10 z 10

• 22.7.2017  22:56
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Najlepšie natočená samovražda! Inak priemer. 6 z 10

• 10.6.2017  19:40
    John Wick 2 (2017)

Jednotka bola sračka a na toto nemám slov. V polovici som to vypol, lebo čas sa dá zabíjať aj menej stupídnym spôsobom. 0 z 10

• 17.2.2017  19:28

Nikdy mi nikto nevráti tieto stratené dve hodiny. 0 z 10

• 11.1.2017  21:22
    Inferno (2016)

Film mi potvrdil, že kniha mala dostať prednosť. 4 z 10

• 29.12.2016  23:50

Pekné choreografie útekov a súbojov. Inak prázdne a sterilné. Viac krvi som videl v reklame na zubnú pastu než v tomto filme, kde sa hrajú, že si podrezávaju hrdlá. 2 z 10

• 26.11.2016  22:18

Pozor CGI efekty obsahujú príbeh! Celú dobu si tam Mlok honí po New Yorku svojho Vtákohada čo mu vyletel z kufríka plného hovniválov a nosorožcov s nádorom čelného laloku. Hromada úplne zbytočných postáv (napr. senátorova rodina). Najúbohejší film čo som tento rok videl v kine. Dorazila ma veta "Si môj priateľ a mám ťa rád!" 3 z 10

• 10.9.2016  18:08
    Mělčiny (2016)

Skôr či neskôr to muselo prísť a Čeľuste boli zosadené z trónu žraločích hororov. Neskutočná atmosféra, krásne zábery a nadupaný žralok. Pani Deadpoolová by si zaslúžila cenu za najgeniálnejšiu blondýnu v hororovom filme. Dlho som si film takto neužil ako toto. Už nech to je na DVD a môžem si to pustiť zase. 10 z 10

• 30.7.2016  23:05
    Bohové Egypta (2016)

Takto lacnú zlátaninu som už dlho nevidel. Egyptský IronMan vs. Egypt gods Power Rangers. Najviac ma štvalo, že celú dobu film vykráda hudbu z Indiana Jonesa. Aj tá stará počítačová hra Luxor mala lepší príbeh a tomuto filmu nedám ani tú jednu upotenú hviezdičku, ktorú mnohí pridali za obsadenie kráľa Sparty a Lannistera. 0 z 10 P.S. Keby sa so mnou takto bavia smrteľníci tak to by videli katastrofu.

• 16.7.2016  22:39

Bože ako ja milujem masky pre filmy zo série Očista. 9 z 10

• 14.5.2016  14:20

Film sa počas celej minutáže nesie v rozprávkovej atmosfére podobnej, akú vie navodiť Guillermo del Toro. Sú chvíle, keď si divák povie to je krásne čo sa tam deje a necháva sa kolísať detskými snami. Pointa filmu mi bola jasná už od polovice, ale film ma tak bavil, že som to neriešil a užíval si ho až dokonca. Záver je podľa mňa doslova nádherný a necháva si otvorené dvierka pre pokračovanie. 8 z 10

• 11.4.2016  14:44
    Sinister 2 (2015)

Filmu škodí meno, pod značkou Sinister každý čaká dokonalý horor s luxusným rozuzlením, no to rozuzlenie už všetci poznáme a film nemá v tomto smere čím prekvapiť. Film samotný nie je až taká tragédia a pár krát sa človek zastihne ako zatajuje dych a pozerá v napätí. Jednotlivé filmy detí mi prišli príliš prvoplánové, až na toho malého elektrikára. Potešilo ma množstvo odkazov na tradičné horory ako Osvietenie alebo Kukuričné deti. Veľkú stratu na atmosfére filmu spôsobilo, že sa tradičná sinistrovská nemelodická hudba objaví až s príchodom záverečných tituliek. 3 z 10

• 8.4.2016  19:53
    Kobří mafie (TV film) (2014)

Jednoducho inteligentné a intelintne vtipné. 7 z 10

• 2.4.2016  12:52

Čarodejnica určite nie je horor pre každého. Film postráda akékoľvek lakačky a funguje skôr desenie diváka scénami vystihujúcimi silné momenty. Herecké obsadenie ťahá mladá a sympatická predstaviteľka dcéry Thomasin. Film verne vystihuje dobu a náboženské sfanatizovanie ľudí, ktorí vo všetkom videli večné zatratenie. Dej je ľahko predvídateľný, no človek si užíva každú minútu stopáže. Hudba pripomínajúca podkrovné strašenie v Sinistri špičkuje dusné scény na maximum a momenty, kde sa deti nemôžu modliť, alebo kde Caleb leží na lôžku sa mi vryli do pamäti. Ak očakávate horor typu Mama alebo V zajatí démonov tak na toto nechodte, lebo tento film potrebuje diváka, ktorý chápe veci nevyslovené v scenári a musí čítať medzi riadkami. 8 z 10

• 23.2.2016  16:56
    Deadpool (2016)

Trailer Deadpoola som si púšťal vždy, keď klesla nálada na bod mrazu a dokopy som ho videl asi 48x. Lepší film Marvel studios ešte do sveta nepustili a ja už týždeň otravujem ľudí rôznymi hláškami z filmu. Vyhovoval mi najmä humor, ktorý si ma získal už pri traileroch, jedným slovom čierny jak duša Walta Disneyho. Niektoré scény by sa svojím spracovaním nestratili ani v sérii SAW a soundtrack je pohladenie na duši. Ti ktorí váhate, padajte na Deadpoola do kina, lebo takýto film sa vidí maximálne 10x za život. 10 z 10

• 18.2.2016  18:44
    Mimoni (2015)

Po necelých 10 minútach som opustil sálu a povracal sa (doslova). Naspäť som sa už nevrátil a preto film nehodnotím. Nestál mi za to aby som sa tam vrátil lebo tých desať minút mi film pripomínal niečo ako natrávené párky, ktoré zo mňa neskôr vyleteli na hajzli. PO ZHLIADNUTI 1 z 10

• 18.2.2016  15:41
    Babadook (2014)

Nebál som sa tak ako som očakával, no film vo mne vyvolal negatívne emócie na podobnej úrovni ako sa to podarilo filmu Hon. Ťaživá psycho atmosféra sa tu dá krájať žabikláčom a "Ba Baa DUK duk DUK!!" mi ešte dlho zostane v pamäti. Ozajstný horor je keď osamotená matka vychováva problematické decko. 10 z 10

• 7.2.2016  18:53

Je smutné, že dokážu ducharinu natočiť takto bezducho. 3 z 10

• 6.2.2016  22:30

To tu všetkým kuruje na hlavy? Nadhodnotená sračka s deravým scenárom a machrujúcimi dôchodcami. Stallone večne nad vecou a o tri kroky pred všetkými mi nevýslovne liezol na nervy. A chýb som tam našiel ako v diktáte žiaka základnej školy v Plaveckom Štvrtku. Ale kľudne tlačme film do červených čísel lebo sa tu stretli dve legendy z plagátov fitnescentra GloboGym. 1 z 10

• 24.1.2016  00:34

Nechápem celý ten humbuk okolo tohto filmu. Leonardo štvrť filmu leží a chrčí. Film dosiahol vrchol pri scéne, kde dáva grizly Leonardovi regulérne kapky, potom už sa to len vlečie. Prežil si smrti za celý mančaft bobromilov a aj tak sa pomaly plazí za svojou pomstou. Hrozne mi vadili tie poetické vsuvky počas psychadelických snov a vidin. Celé mi to pripadá zbytočne natiahnuté a plytké. Ale zjavne stačí aby niekto z horných 10 film vychválil a hneď tam všetci nohsledi vidia skryté posolstvá a odkazy, ktoré tam režisér vo svojom záblesku geniality zanechal. Škoda, že na Glassa nepadla aj lavína a meteorit, ale toho sa možno dočkáme vo vystrihnutých scénach. 4 z 10

• 17.1.2016  00:21

Tarantino povýšil westernový žáner na umelecké dielo plné najčiernejšieho humoru. Všetko čo môže byť nekorektné tu nekorektné je. Od rasizmu po násilie na ženách. Myslím si, že hudba Ennia Morriconneho dostane oscara a plne si ho zaslúži. Úžasný filmový zážitok podtrhujú skvelí herci na čele s pani odsúdenou. Z kina som odchádzal povznesený a v eufórii pretože budem mať chvíľu na čo spomínať. 10 z 10

• 10.1.2016  14:26
    Vyšperkuj mi káru (TV pořad) (2004)

Nechápem prečo by sa mala degenerátom, čo si nevedia vážiť staré auto robiť z kraksne showcar. Tento program je viac o reakcii blbečka na konci než o prácach na aute. Šikovný mechanici sú tu až na druhej koľaji. 3 z 10

• 3.1.2016  15:24
    The Flash (TV seriál) (2014)

1.séria: Zaujímavý seriál s množstvom pozitívnych prvkov. No v mnohých situáciách sa Flash a celé jeho okolie chová nezmyselne, len preto aby seriál neprekročil istú hranicu morálnosti a vyhol sa radikálnejším riešeniam problémov. Tou hranicou je,že Flash nesmie zabiť, prečo Arrow môže a Flash nie? Toto je najväčší kameň úrazu celého seriálu a radí ho do šedého priemeru. 5 z 10

• 1.1.2016  23:56
    Bod zlomu (2015)

Bod zlomu ponúka výpravu a scenéria ako National Geographic. Príbeh tu je na vedľajšej koľaji pretože režisér ukazuje krásy aj hrozby našej planéty. Kto hľadá film s hlbokými a prepracovanými dialógmi nech si pustí Tarantina. Hĺbku tu má len Ozakiho osmička. Dlho som sa od radosti neusmieval pri inom filme ako pri horore. 9 z 10

• 29.12.2015  21:57

STAR WARS VII. je najlepšia disneyovka, ale najhoršia časť celej ságy. Ktorý chorý mozog obsadí do hviezdnych vojen hláškujúceho negra? SW nie sú F&F. BB-8 sladký až bolia zuby a Kylo Ren bez masky má fejs nerda onanujúceho nad scénami z Jabbovho paláca. Na ktorú mrňu má vôbec tú masku, keď nie je znetvorený a ani ju nepotrebuje k životu? Film sa vôbec neberie vážne a chce vytrieskať humor z každej banality. Jediné čo nesklamalo je hudba. Zaplať Pánboh, že som videl film až po Vianociach ináč by mi Disney skurvil celé sviatky. 5 z 10

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20