Jump street 21 (2012)

Po policajnej akadémii najlepšia policajtská komédia. Parádne šlehy a drsný humor. Tí dvaja bimbasi v hlavnej roli to dokonale zahrali. Neskutočne ma prekvapil Johnny Depp a tie veci okolo neho. 10 z 10

Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

Vy-ni-ka-jú-ce! Dostavil sa ten pocit po dopozeraní, ktorý sa nedostavuje často. Človek ostane ohúrený geniálnym príbehom, a perfektným prevedením. 10 z 10

Hořící keř (2013) (TV film)

Jedna z najlepších českých filmových sérií čo poznám. Jeden by si povedal, že filmy o histórií našich dvoch malých krajín musia byť povinne obohatené o humor, ale tu sa ukázalo, že ak je film bez humoru tak je to plnohodnotná dráma v mnohom prevyšujúca niektoré filmy americkej produkcie. Výbornné herecké výkony a hudba. 10 z 10

Magazín Ligy mistrů (2002) (pořad)

Konečne to stojí za to, keď sa po pár rokoch vrátil Juventus na výslnie európskej špičky. 10 z 10 bez Juve by to bolo za 9 z 10.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

Kvôli tomuto seriálu som sa ako školák tešil na hodiny informatiky. Lumpy je KING! 10 z 10

Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje (1977)

Vynikajúce a svojím spôsobom čarovné, ak človek pozerá epizódy po rade, že po najnamakanejšej tretej časti skočí film do kvality na úrovni 80tych rokov. Efekty na tú dobu výborné, masky výborné, výprava na Tatooine jedinečná, hudba dokonalá, scenár dokonalý a Harison Ford spolu s ďalšími hercami fenomenálny. 10 z 10

Zatímco spíš (2011)

Desiný film o tom, čo všetko sa môže diať vo vašom dome, ak má od nich kľúč zvrhlý domovník. Predstaviteľ domovníka Cesara by si zaslúžil ocenenie. Výborná atmosféra, ktorá by sa dala krájať. O horor sa nejedná po stránke vrážd, ale po stránke psychologického nátlaku a neistoty. Počas filmu som neomdlel, aj keď prísun vzduchu do mozgu bol vďaka napätiu značne obmedzený. 10 z 10

Než si pro nás přijde (2007)

Vynikajúca komédia plná super hlášiek a vtipných situácií. Výborná hudba, scenár aj výprava. Kiež by sa aj mne naskytla pred smrťou šanca akú dostal mechanik Carter. 10 z 10

Da Vinciho démoni (2013) (seriál)

Krása, Starz zase raz pustili do éteru dokonalý seriál. Leonardo da Vinci, kto iný by si viac zaslúžil vlastný seriál, kde bude ospevovaná jeho doknalosť. Tom Riley je tak štýlový Leonardo da Vinci, že lepšie to nemohlo byť. Taktiež čo môže byť lepší konflikt ako medzi Florenciou a nechutným zvrhlým Rímom. Kašlem na historickú postupnosť a presnosť udalostí. Bavil som sa celých 8 hodín čo som sledoval túto renesančnú parádu. Už nech je pokračovanie. 10 z 10 P.S. Úplne ma dostal gróf z Valašska.