Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)

Stačí jeden dobrý seriál a človek sa o histórii dozvie 100x viac ako za 4 roky dejepisu. Perfektné obsadenie a výborná hudba. Škoda posledného dielu, ktorý mi prišiel taký nijaky. 9 z 10

Would You Rather (2012)

Tak toto bola silná káva na moju krehkú dušičku. Scény pri ktorých tuhla krv v žilách bolo minimálne 5, čo je 5x viac než v iných filmoch s podobnou tématikou. Vyzdvihnutie si zaslúžia herecké výkony Mr. Lambricka staršieho aj mladšieho a hlavnej hrdinky Iris, ktorá to zahrala na výbornú. 10 z 10 P.S. Jeffrey Combs mi strašne pripomínal Mariána Kotlebu.

Okrsek 13 (2004)

Parkourová divočina najhrubšieho zrna s parádnym soundtrackom. To čo David Belle predvádza popiera zákony gravitácie. 8 z 10 P.S. Komentár som sa rozhodol napísať po počúvnutí soundtracku, ktorý vo mne prebudil dojmy z filmu.

Rivalové (2013)

Film by v jeho dokonalosti popísalo jedno slovo, ale ja ho nepoznám. Silno mi zabrnkal na moju nervovú sústavu pri každom pohľade na Nikiho Laudu. Hans Zimmer skomponoval hudbu, pri ktorej sa miestami človeku hrnú slzy do očí. 10 z 10

Krvavé stopy (2004)

A nakoniec to teda bola ducharina? Film s kolísavou atmosférou, ale obstojným hereckým obsadením. Dosť prekvapivá pointa a rozuzlenie vyťahujú tento film z vôd podpriemeru. 5 z 10

Jack a Jill (2011) odpad!

Adam Sandler to domrvil až tak, že ani prdy a stupidnosti nejsù vtipné. Tiež nechápem prečo sa Al Pacino takto zahodil. 0 z 10

Červená Karkulka (2011)

Keby mal Mesut Ozil za ženu sovu a s ňou by mal dcéru tak ich decko by bola Amanda Seyfried s vypúlenými očami. Stupídne dialógy umocnené nemastným a neslaným prevedením. Vlk hodný počítačovej hry z roku 1995. 1 z 10

Hostitel (2013) odpad!

Telo, duša, Mel, Vanda, Jared, Poutnice a nejaký další trouba. Film o hovne od spisovateľky ktorá púšťa do sveta sračky. 0 z 10

Mr. Deeds - Náhodný milionář (2002) odpad!

Mám iba ja ten pocit, že "sandlerovky" sú čím ďalej tým väčšie sračky? Začínam mať na jeho ksicht averziu. 0 z 10

Millerovi na tripu (2013)

Stalo sa mi už druhý krát po sebe, že až na konci roka sa objavila komédia, na ktorej som sa naozaj z chuti zasmial. Úprimne a nesilene. Minulý rok to bol Méďa a tento rok to sú Millerovci. Perfektne absurdný humor, dej prešpikovaný trápnymi situáciami (najlepšia bola scéna s tarantulou) a to celé v podaní prvotriedneho hereckého obsadenia. 10 z 10