Kadas97

okres Malacky

• 1.4.2015  23:37

Priemerná ázijská kopanica. Tri hviezdičky za tri písmená YEN. 6 z 10

• 28.3.2015  22:53

Trápny pokus namastiť si kapsy rozdelenim poslednej časti na dva filmy. Drozdajka ako kniha bola z celej trilógie najnudnejšia a najslabšia. Prečo nerozdelili jednotku na dve časti? Tiež filmu na vážnosti ubral český dabing, že reprodrozd a Hurikán. 1 z 10

• 27.3.2015  14:13

Toto je fakt silný filmový zážitok. No aj napriek dokonalosti po všetkých remeselných ohľadoch mi to ako homofobikovi nesedelo. Odosobním sa a dám tomu plný počet. 10 z 10

• 26.3.2015  17:36

Okrem poslednej polhodinky plnohodnotný konkurent vynikajúcej jednotky. Škoda len tých otravných remixov pôvodného soundtracku. 9 z 10

• 26.3.2015  12:14

Konečne som sa dopracoval k M.I.3 a môžem povedať, že trojka vytiahla sériu naspäť medzi päť hviezdičkové filmy. 9 z 10

• 25.3.2015  18:49

Nemožná misia pokračuje v trochu inom tempe ako predchodca no ak sa divák správne naladí tak sa kráľovsky zabaví. 8 z 10

• 25.3.2015  14:00

Korunný princ všetkých špionážnych filmov. Výborne herecké obsadenie a ich skvelé herecké výkony. Hudba v tomto filme je kapitola sama o sebe a hlavne titulná znelka je už doslova kult. O desať sekúnd sa tento komentár sám zničí. 10 z 10

• 24.3.2015  14:15
    Mercy (2014)

Príjemné spracovanie vynikajúcej Kingovej poviedky. Dej je oproti predlohe dosť pozmenený, ale veľa vecí je originálnych a dobre vymyslených. Film nenudil ani minútu a potešilo ma aj herecké obsadenie. 8 z 10

• 23.3.2015  21:27

Konečne film, kde sa dejú božie zázraky bez toho aby to vyzeralo stupidne a absurdne. Dej má super rozuzlenie, aké som už dávno nevidel. 8 z 10

• 21.3.2015  22:40
    Ouija (2014)

Nápad dobrý, ale realizácia hodná 10 ročného decka pre 10 ročné deti. Niektoré scény mali potenciál, dokonca som sa raz zľakol no to nevytrhne celý film z biedy. Potešilo ma opäť vidieť Oliviu Cooke, ale pôsobila tu mladšie ako bolo zamýšľané. Je to premrhaná šanca na dobrý horor a to sa neodpúšťa. Celkovo aj niektoré epizódy Scooby-Doo boli desivejšie. 0 z 10

• 17.3.2015  11:27
    Thanatomorphose (2012)

Nudný film o nahatej šerede, ktorá nemá problém v celej svojej šerednosti otvárať nahá dvere. Film je taký pomalý, že som od nudy vypucoval celý notebook a teraz píšem tento komentár lebo už neviem čo robiť od nudy. Ospevované scény rozkladu sú umelé a podobné by som natočil aj ja u nás v kuchyni. Keby bola hlavná postava aspoň sympatická tak by som jej fandil aby sa nerozkladala, ale táto opica dala nový význam spojeniu "hniť na gauči!" 0 z 10 P.S: Ešte 23 minút.

• 15.3.2015  14:52

Tak stupidnu komédiu som už roky nevidel a osviežil som si pamäť prečo som nedopozeral jednotku. Jedna trápna hláška strieda druhú a správne sú len tie najdebilnejšie riešenia. Vďaka tomuto filmu si najbližších niekoľko týždňov nijakú komédiu nepozriem. 0 z 10

• 12.3.2015  14:14
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Prvé dve epizódy ma moc neoslovili, ale po druhom dieli sa to rozbehlo a ja som to musel na šupu dokukať. Dvaja detektívi ako deň a noc odlišní na stope vrahovi celoštátnych rozmerov. Kriminálka ako víno a dialógy na úrovni konkurujúcej Hannibalovi. 10 z 10

• 10.3.2015  18:37

Jednoznačne lepšia séria hororových kraťasov ako prvá abeceda. Našlo sa niekoľko tutoviek a parádičiek, ale prevažovalo p-p-p-plno p-p-p-prostoduchých p-p-p-pitomostí. Hudobná znelka a animačka medzi poviedkami sú body do plusu. 6 z 10

• 7.3.2015  14:19

Smekám pred tvorcami. Toľko nápadov v jednom filme sa len tak nevidí. Zasmial som sa viac ako pri iných komédiach. Scénky a situácie perfektne vyšperkované. Už mi chýba len plagát kpt. Herzoga. 10 z 10

• 6.3.2015  18:50
    Big Driver (TV film) (2014)

Prečo zase všetci tak kriticky? Film fungoval perfektne a držal sa predlohy. Že tam nešpliechli mozgy a nečvachtali litre krvi? No a čo. Mne to na skrátenie času v nemocnici stačilo. 7 z 10

• 28.12.2014  00:47

Sklamanie roka. Namlsaný z predchádzajúcich dvoch dielov som zasadol do sedačky v kine a čakal korunováciu dobre rozbehnutej trilógie. Po 15 minútach príbeh skončil a začala sa z prsta vycucaná hovadina na zapatlanie zvyšných dvoch hodín. Nijaký dej a samo o sebe nuda. 3 z 10

• 18.12.2014  16:25

Po prvom zhliadnutí som tento film zaradil medzi šedý priemer, čo mi nestojí za komentár. Potom som však spadol do komiksového opojenia Punisher MAX a zvyšujem hodnotenie na plný počet. Scény, hlášky a aj záporáci z papierových stránok dostali rozmer a hlas a ja som si pri druhom pozretí filmu krochkal ako prasa v žite. Vychutnával si Magintyho, popravu starého Cesareho a samozrejme Franka Castla. Punisher konečne dostal herca podobného predlohe, ktorý stvárnil všetok ten cynizmus, aroganciu a surovosť čo sa v Katovi (2004) nepredrala na povrch. Mám silné nutkanie zaradiť film medzi obľúbené, ale odolám a nechám tam klasiku. 10 z 10

• 18.12.2014  14:47
    Kat (2004)

Po prečítaní prvých dvoch dielov komiksovej série Punisher MAX (verzia pre dospelých, kde sa nešetrí krvou, vnútornosťami, nadávkami a ani bradavkami) som sa rozhodol pozrieť si aj filmy. Jeden deň PN-ky mi padol ako dar z nebies a ja som nezaváhal. Vo filme síce Frank Castle nevyzerá ako Frank Castle v komikse, ale ako pomstiteľ s láskavými očami a dobrým srdcom. S kľudným svedomím mohli vymeniť Travoltu za Janea a bol by Punisher ako vyšitý. Film sa v mnohom držal svojej komiksovosti a niektoré scény sa mi hlboko vryli do pamäti (bitka s Rusom). Záverečná pomsta je len čerešnička na torte. Nedokážem sa však preniesť cez ten kasting a preto "len" 8 z 10.

• 30.11.2014  21:13
    Rohy (2013)

Kedysi dávno som čítal knihu Rohy a za tých pár rokov mi dej vyfučal z hlavy, no počas sledovania filmu mi do seba zapadali jednotlivé spomienky a ja som si uvedomil, že Aja nám ponúka dokonalý prepis knihy. Radcliffe je asi vysadený na ryšavé, ale za to asi nemôže. Hudobný podmaz tradične trefný. Film mal dobrú atmosféru a ja som ho nerušene dopozeral, aj keď na Digisporte už 20 minút hral Juventus turínske derby. 8 z 10

• 25.11.2014  10:58

Jedna z najlepších komédii aké poznám. Sedlácky humor nevybúrených chlapov v americkom zapadákove. Hlášky, ktoré sa dajú denne používať v bežnom živote a scény, pri ktorých od smiechu plačem. Herecké obsadenie Knoxvilla a Scotta bola absolútna trefa do čierneho, Jessica Simpson sa len vezie na ich humore a strýček Jessie všetko klincuje buranskými vtipmi. A nesmiem zabudnúť na super záporáka Reynoldsa. Celá táto magorina je sprevádzaná trefnou hudbou, ktorá ešte viac umocňuje zážitok z filmu. 10 z 10 "...já slyšel jeď Bo jeď."

• 25.11.2014  10:18
    Lucy (2014)

Oddychový akčný náklad, pri ktorom som vypol a užíval si jednoduchú filmovú zábavu. Ti z vás, ktorí silou mocou potrebujete hľadať chyby a nedostatky ich nájdete desiatky, ale ak si chcete len pozrieť svižný akčňák tak je Lucy správna voľba. Dej má spád a herci sú pre svoje postavy ako stvorený. Nikdy ma nenapadlo čo by sa dalo robiť s plným využitím kapacity mozgu, ale Luc Besson o tom predstavu má. Tak ju buď akceptujte, alebo natočte niečo lepšie. 8 z 10

• 24.11.2014  09:04

Tak a máme to tu zase. Ku koncu roka sa objavil film, ktorý zamestnáva moju myseľ už druhý deň a ak dobre rátam, tak je to najlepší nehororový film za posledných 5 rokov. V kine to bol neskutočný zážitok a dve hodiny mi ubehli ako Kobra11 keď som mal dvanásť rokov. O hudbe sa vo filme nedá hovoriť, atmosféru však dokresľuje hukot motora tanku, strely z dela, krik ranených a rachot rúcajucich sa budov. Posádka tanku bola vierohodná a reálne fungujúca partia. Film krásne ukázal vývoj mladého Normana z vyklepaného bažanta na chladnokrvného hrdinu. Nemal som problém s ich správaním a rozhodnutiami. Nevadila mi ani záverečná hrdinská pasáž, lebo také niečo do filmu patrí. Neskutočné vyobrazenie vojny z pohľadu tankistu v celej svojej brutalite, špinavosti a surovosti. Jednoznačne najlepší film roku 2014. 10 z 10

• 10.11.2014  14:23
    Collateral (2004)

Sympatický zabijak Vincent nastúpi do taxíku nesympatickeho Maxa aby ho odviezol na pár jednaní. Tom Cruise rokuje jednoznačne no Jamie Foxx nesúhlasí s jeho metódami a snaží sa ho zastaviť. Viac ukecaný ako akčný film no dobre zrežírovaný takže ani chvíľu nenudil. Záver bol trochu pritiahnutý za vlasy, ale čo sa dá robiť. 7 z 10

• 7.11.2014  23:22
    John Wick (2014)

O kúsok menšia hovadina ako Expendables3. Špičkový zabijak prehadzuje cez plece jedneho lumpa za druhým ako Kevin Sorbo v Herkulesovi namiesto aby im lámal väzy. Tá jedna hviezda je za prestrelku na diskotéke. Keby Keanu Reeves namiesto tohoto vzal radšej pokračovanie Constantina. 1 z 10

• 31.10.2014  23:40

Luxusná, temná kriminálka založená na rozhovoroch. Nie vždy to u mňa znamená úspech, ale teraz to bodovalo skoro naplno. Majster JEDI ukazuje, že ho v akadémii naučili poriadne vyjednávať a nemusí ani mávnuť rukou. Soundtrack ma zatlačil do sedačky ako trefne dokreslil temnú atmosféru filmu. Záporaci boli tiež uspokojiví a asi som aj rád, že sa na platne neukazuje ich dielo v plnom rozsahu. 8 z 10

• 11.10.2014  13:57
    Annabelle (2014)

Mnohým ľuďom tento film nesadol a mnohých nadchol, ja sa radím presne do stredu. V niektorých momentoch som mal husiu kožu a inokedy som sa smial na absurdnosti situácií. Chybali mi tam manželia Warrenovci a mnoho vecí zostalo nedopovedaných. Šedý priemer 5 z 10.

• 6.10.2014  08:09
    Pompeje (2014)

Horšia než film bola už len reklama na fio banku. 0 z 10

• 13.9.2014  18:46

Rodriguez trafil klinec presne po hlavičke a naservíroval nám po všetkých smeroch šťavnatý veľkofilm. Eva Green a.k.a. porno-záporák si získala srdcia mužskej časti publika. Marv kraľuje a hláškuje a mrzačí a killuje. Všetko nadmieru štýlovo. Výborne bola zakončená časť s gamblerom Johnnym. Čast o pomste hubené malé Nancy bola do počtu, ale aspoň dostal Marv viac priestoru. Brolinovi chýba niečo nepomenovateľné čo mal Owen v jednotke. Nebol zlý, ale nepasoval mi tam aj keď je to jeden z mojich obľúbených hercov. Bruce Willis sa dá prirovnať zatmeniu slnka, objavil sa len raz za čas, ale stálo to za to. Hudba dokonalá a uvažujem, že si Sin City-theme dám ako zvonenie. Úplne ma dostali scény, ktorým chýbala už len komiksová bublina. Originálne vraždy a výprasky. Ďakujem kinu Záhoran za perfektný plagát. 10 z 10

• 16.8.2014  23:21

Tak a Nu Image to dokázali a predhodili mi najhorší akčný film. Barney Ross dokáže všetko a s prehľadom strká do kapsy Chucka Norrisa. Banderas nech zostane radšej u reklamy na žuvačky lebo tu síce zahral dobre, ale bola to totálne zúfalá rola a pre mňa nevtipná. Keď starého Stallona baví stále točiť tupiny tak nech to robí pre súkromné účely. Vo filme už asi nezostali prachy na krv a zmohli sa na jedinú kvapku na rozbitom pysku starého akčného hrdinu. Jediný kto žiaril bol Statham. Vytáčalo ma veľa vecí a chýb, dokonca som uhádol čas kedy sa zastaví bomba. Proste som sa nudil a keby sedím v kine sám a nahý tak si ho od nudy nahmatám. 0 z 10