Kruh (2002)

Kruh bol jedným z prvých hororov aké som kedy videl. Čvachtavá Samara ma ešte pár dní po zhliadnutí desila a spomínal som na ňu so stiahnutým zveračom. Teraz po zhliadnutí po 10 rokoch uznávam, že Kruh je remeselne dokonale zvládnutý film. 9 z 10

Rychle a zběsile 7 (2015)

Ani z ďaleka nie tak originálne ako predchádzajúce diely. The Rock otravnejší než inokedy. Neznášam jeho akože drsné hlášky typu zlomím ti prst na 6 spôsobov a strčím ti ho tam kde ani slnko nesvieti. V tejto epizóde sa stretli traja plešatý a ja som najviac fandil tomu, čo skončil v base. James Wan trochu pritvrdil muzičku, ale čo z toho keď vo filme neexistuje krv. 4 z 10

Constantine (2014) (seriál)

Rozhodne pestrejší Hellblazer ako filmový s Keanu Reevesom. Osobne u mňa boduje hlavne Invunche. Efekty, herci, zápletka a hlášky robia z Constantina komiksovejšiu adaptáciu, ktorá sa neberie príliš vážne. Serióznosť totiž potápa komiksovky. 10 z 10

Hostel III (2011)

Asi by som sa nedonútil tento film pozrieť, ale Tesco ho predávalo za pár centov tak som ho kúpil. Po zhliadnutí uznávam, že sa nejednalo o totálnu somarinu. Pobavili ma hlavne stávky na umierajúceho. 5 z 10

Povstání mrtvých: Strážní věž (2015) odpad!

Hru poznám no film stál naozaj za rozkladajúci sa exkrement. Tragické herecké výkony a gumené zombie face sú zárukou prepadáku. Zombie filmy bývajú aspoň vtipné, ale Dead rising postráda akýkoľvek druh humoru. 0 z 10

Šibenice (2015)

Začalo to ako super komédia a ja som sa schuti smial. Prvý krát som pozrel na hodinky aby som vedel koľko času ostáva približne tejto vtipnej časti deja. Potom sa pritvrdila muzika a ja som po nejakom čase opäť pozrel na hodinky aby som vedel ako dlho si ešte užijem túto dusivú atmosféru strednej školy. Dorazilo ma , že film má pointu, lebo také niečo som nečakal a bol som príjemne prekvapený. Rozuzlenie ma donútilo zdvihnúť hodnotenie o jednu hviezdu. Šibenice je moja tohtoročná najlepšia komédia akú som videl šancu dávam už len Méďovi 2. Možno to tak vyzerá, ale tento komentár nie je písaný ironicky. 6 z 10 P.S. Je suis Charlie!

Odebrat z přátel (2014)

Odebrat z přátel mohol byť luxusný horor natočený na spôsob mne neznámy keby... keby bol Skype schopný ostrého obrazu... keby postavy nekričali jedna cez druhú... keby bolo viac scén ako bola tá s mixérom... keby sa neriešili len tie najpovrchnejšie sračky... a keby dostala Laura Barns viac priestoru. 2 z 10

LokalFilmis (2015)

Nestojí to za rep...reč. 2 z 10

Insidious 3: Počátek (2015)

Insidious sa stáva istotou hororového zážitku. Prvá polovica je 100% horor a druhá po nástupe dvoch krotitelov duchov mení film na odľahčenú hororovú komédiu. 10 z 10

Poltergeist (2015)

Z kina som odchádzal filmom znudený a otrávený tým dementom čo sedel za mnou, ktorý sa musel s celou salou podeliť o skúsenosť s orálnym sexom od napitej trinástky na diskotéke v Kútoch. Vďaka tomu kreténovi sa minuli účinkom všetky digitalne efekty a lakačky, ktoré si zvyknem užívať. Pribeh je rovnako ako remake doslova a do písmena rovnaký. Možno dám filmu druhú šancu ak za mnou nebude sedieť sedlač, ale skôr nie lebo film ako celok pôsobí viac ako rozprávka než ako horor. 4 z 10

Ovládací panel
7 bodů