JuniorSrky

JuniorSrky

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 5.2.2015  22:08
    Dexter (TV seriál) (2006)

Dexter je nelítostný zabiják, který činí spravedlnost prostřednictvím Harryho kodexu a svých k dokonalosti dovedených schopností. Tvůrci seriálu tušili správně, když stvořili nestvůru, která odstraňuje vrahy nevinných, že si získají zástupy příznivců, kteří si s podobnou myšlenkou opětovně pohrávali v situacích, kdy bezpečnostní složky společnosti byly na takovéto krátké.

• 11.6.2012  21:06

Bob Cody: Ever hear of Frederick Turner, Mr. Oliver? Neal Oliver: No, sir. Bob Cody: Well, he was an historian. About a hundred years ago he came up with a theory about the frontier. He said the frontier was a safety valve for civilization, a place for people to go to keep from goin' mad. So, whenever there were folks who couldn't fit in with the way things were, nuts, and malcontents, and extremists, they'd pack up and head for the frontier. That's how America got started - all the crackpots and troublemakers in Europe packed up and went to a frontier which became the thirteen colonies. When some people couldn't fit in with that, they moved farther west, which is why all the nuts eventually ended up in California. Turner died in 1932, so he wasn't around long enough to see what would happen to the world when we ran out of frontier. Some people say we have the frontier of the mind, and they go off and explore the wonderful world of alcohol and drugs, but that's no frontier. It's just another way for us to fool ourselves. And we've created this phony frontier with computers, which allows people to, you know, think they've escaped. A frontier with access fees? Neal Oliver: What about space? You know, the final frontier! Bob Cody: Ah, Star Trek isn't space. That's television - fine fuckin' frontier that is. Besides, how many folks can just pack up and go to space? [45%]

• 29.5.2012  16:50
    Město (2010)

Skvěle zahrané ale především perfektně zrežírované. Tleskám Benovi. Kolikrát si říkám, když se dívam na filmy, že je to všechno takové moc umělé, přehráváné, jednotlivé scény jsou jen odříkané a není tam žádná chemie... Velké překvapení! Po delší době jsem si užil podívanou od začátku až do konce. [80%]

• 6.5.2012  14:52
    Křesťanský magazín (TV pořad) (2002)

Podepisuji se pod komentář MALARKEYHO.

• 14.4.2012  19:46
    KOndoMEDIE (2001)

"Lepší je mít buzeranta na krku, než v řiti, ne?" [80%]

• 13.4.2012  14:49

Cože on je to už více jak třetinu století starý film? Skláním před Spielbergem, protože dokázal využít to minimum, co měl k dispozici, na 200%. [85%]

• 5.4.2012  19:43

Zcela důstojné pokračování mých starých hrdinů z prvních třech dílů prciček. Kvůli kultovnosti a dětským vzpomínkám zvyšuji hodnocení a dávám 4*. "Píchal jsem Finchovu mámu!"[75%]

• 30.3.2012  16:22

Tvrdí se, že mezi Mt. Everestem, Georgem Mallorym a jeho ženou Ruth existoval magický trojúhelník. Když Byl Mallory s Ruth a dětmi, tak toužil po Everestu, a když byl na Everestu, tak toužil po Ruth. Avšak jednoho dne v sobě ucítil něco mnohem silnějšího, než byla láska, kterou cítil ke své milované a vydal se na vrchol Čomolungmy, kde leží dodnes. "BECAUSE IT'S THERE." [90%]

• 29.3.2012  16:28
    The Call of the Wild (TV film) (2007)

Říkal jsem si, co více by tak mohlo být ještě napsáno a natočeno o Chrisu McCandlessovi? Odpověď mi vložil do úst Ron Lamothe dokumentárním filmem Call of the Wild... Inspirován McCandlessovým příběhem si jednoho krásného dne sbalí kameru, nasedne do auta a jede po místech v USA, kde Chris pobýval a vše natáčí a dělá rozhovory s lidmi, kteří ho znali. Na konci své cesty se vydává stopem na Aljašku až ke kouzelnému autobusu 142, kde zjišťuje doposud neznámé informace. [90%]

• 29.3.2012  16:14
    Home (2009)

Věc, která je aktuálnější více, než kdy dříve. Poselství je jednoduché. Varovat člověka, ukázat mu současné směřování světa a možné následky do budoucna, a tím docílit změny jeho postoje a názorů k současnému stavu modré planety. Takhle už to prostě dál nejde. Cesta technokratického rozvoje má svá úskalí a nikdy po ní nelze jít věčně. [97%]

• 29.3.2012  15:57

Herecká elita Hollywodu hraje jako o život. Přitom jde jen o to, kdo dokáže zahrát pitomce co nejdůvěryhodnějším způsobem. Jestli vám není proti srsti, smát se lidské hlouposti, pak se zcela určitě pobavíte.

• 27.3.2012  14:19

Ten Alex je opravdu naprostej blázen. V porovnání s jakýmokoliv hororem, který jsem viděl, se tohle nedá srovnat. Vždycky jsem si zhluboka oddychnul, když konečně vylezl na vrchol. Ten kluk má sice obrovskou odvahu, ale taky na druhou stranu není žádný ušlechtilý hrdina, protože hazarduje s vlastním životem. Téměř jako kdyby nepociťoval strach nebo neměl žádný pud sebezáchovy. [90%]

• 26.3.2012  18:53
    First Ascent (TV seriál) (2010)

Tak trochu srdcovka. Tohle musí člověk cítit v morku kostí, aby byl schopen to plně ocenit. Třetí epizoda - Impossible Climb je mou nejoblíbenější z celého First Ascentu. "When Chris climbs it's pure instinct. He's like an animal."

• 25.3.2012  20:49

Nikdy mě v životě nedokázalo nic tolik inspirovat a zaujmout... V krátkém hodinovém dokumentu se vydáme s Chrisem Sharmou na Mallorcu, do Francie a Utahu. Tento dokument však nenabízí jen záběry absolutně neuvěřitelných Chrisových lezeckých schopností, kdy jsem měl kolikrát pocit, že se drží pouze silou vůle a lezení extrémních, mořských, skalních převisů bez jištění, ale také dává proniknout do osobního života Chrise a jeho duše. "The line that just calling out to you, beckoning to be climbed. That's the KING LINE."

• 24.3.2012  17:42
    Stmívání (2008)

Příběh velké lásky. Hlavní role obsadili krásná, talentovaná Kristen a uhrančivý Robert. Jako páru jim to klapalo a mně osobně vůbec upíři (vegetariáni) vůbec nevadí. Film tím dostává, alespoň zajímavější atmosféry a myslím si, že volba takovéhoto tématu byla vhodná, protože právě to přilákalo a stále láká valnou část mladých diváků s převažujícím počtem dívek, které jsou po většinu případů Stmíváním naprosto okouzleny. [70%]

• 21.3.2012  19:56
    Mrtvý muž (1995)

Zapomeňte na čas a na všechny své starosti, protože právě nastupujete do převozníkovy loďky. Veze vás na druhý břeh řeky Styx v doprovodu indiána Nobody a uši drásajícího zvuku kytary Neila Younga, který si bezpochyby zamilujete... Tento snímek mi uhranul. [80%]

• 16.3.2012  16:26
    Samuraj (2003)

Oddychová a zábavná, krvavá řež. [80%]

• 16.3.2012  16:22
    Rambo II (1985)

Nikdy se neměl natočit druhý díl. Vyhnuli bysme se mnohým trapným scénám, kdy jsem se styděl i za tvůrce. Třeba například když John hraje, že spadnul s vrtulníkem a pak z ničeho nic vykoukne s bazukou a pustí to tomu druhýmu přímo do úsměvu. Na druhou stranu, abych nebyl tak pesimistický, tak měl i Rambo II velký přínos. Co jiného by mohlo být tak dobrým zdrojem pro parodii Hot Shots II? [65%]

• 16.3.2012  16:17

Od dobytků pro dobytky, takže zřejmě proto se z toho stala jedna z nejoblíbenějších českých komedií. Já ji nenávidím. Věc, na kterou jsem byl nucen se dívat. [20%]

• 16.3.2012  16:13

Dokument o profesionálních snowboardistech, kteří sjíždějí extrémní svahy s takovou pohodou, že se mi tajil dech a ti blázni si do toho hodí občas i tři salta s pěti vruty. Garantuju vám, že budete kulit oči stejně jako já. Laskomina pro všechny (ne)snowboardisty, které přidává na kráse úžasné snímky kamery. Kdybych byl snowboarďák, tak zřejmě slintám. [90%]

• 16.3.2012  14:26

Téhle pohádkové klasice české kinematografie jsem nikdy nepřišel na chuť. V dětství mi byl často podstrkován a viděl jsem ho nejméně desetkrát. Mě to vážně nikdy nebavilo a ničím nezaujalo a hlavně aspoň kdyby nám to tolik ve škole nenutili. [40%]

• 14.3.2012  22:18

Nekontrolovatelně nabušená, adrenalinová a přemrštěná akce, při které jsem byl a dýchal s Jasonem každou sekundu jejího trvání. [85%]

• 14.3.2012  22:15

Výborný film nabytý tolika známými hláškami, že i po téměř čtyřiceti letech neztratily na své síle ani lidové oblibě a použití. Tady jsou ty nejznámější: "Marečku podejte mi pero.";"Plha se hlásí.";"Hujer metelesku blesku!"; "Hliník se odstěhoval do Humpolce." [85%]

• 14.3.2012  22:10

V první řadě tak hustá atmosféra, že by se dala krájet a zadruhý výbornej Norton. "Jsi moc chytrej, aby ti to nedošlo." [95%]

• 14.3.2012  21:54

Jako dítě jsem to miloval a měl vždycky rád příjemný hlas pana Wericha. [85%]

• 14.3.2012  21:52
    Rocky III (1982)

Pokud vám tělem koluje testosteron a máte zálibu pro tvrdou dřinu, tak je III. díl určen právě pro vás. [80%]

• 14.3.2012  21:50
    Rocky V (1990)

Přijde mi, že si Sly chtěl vylít všechen ten smutek a zklamání, co kdy měl v srdci. Nejhorší díl legendární série. [50%]

• 14.3.2012  21:46

O dobré učitele je sháňka a rebelujícího Robina Williamse, který opravdu válí, bych bral jako třídního všema deseti. Závěr by mohl alespoň několika zakomplexovaným rodičům otevřít oči a přimět je, aby si přes své děti přestali plnit sny. Díky Petere a Robine.

• 14.3.2012  21:39
    Mafiáni (1990)

Určeno náročným divákům holdujícím mafiánským povídkám. Mě osobně hodně baví Mafiáni jen za předpokladu, že si pustím jednotlivé scény, ale viděné vcelku mě to prostě nikdy neoslovilo. [90%]

• 14.3.2012  21:21

Pocity? Neskutečně intenzivní a opravdu hodně dlouhou dobu přetrvávající. Doceněno až týden po projekci. [85%]

<< předchozí 1 2 3 4