Máte slovo (2008) (pořad)

Česká soda s vážnou tváří. Někdy je to vskutku neuvěřitelně zajímavé

Putování za vínem (1999) (seriál)

Naskočil jsem tedy až do 5. řady a ta je hodně profi zmáknutá, je možné že začátky pořadu nebyly tak na úrovni... Kromě účinkujícího moderátora Valy také kvalitně namluveno Pavlem Soukupem a Oldřichem Vlachem

Postřehy odjinud (1993) (pořad)

Štýrsko očima Marie Woodhamsové je tak za půl *

Bulb Fiction (2011) (TV film)

Jak úsporné žárovky způsobují rakovinu, co se stane když tuhle zářivku rozbijete a po bytě se vám vznáší mikroskopické kapičky jedovaté rtuti, kdo stojí za koncem klasických žárovek v EU, jak zemřel vynálezce věčné žárovky a jiné zajímavosti

Zbouchni mě! (2008)

Georgininy biologické hodiny už tikají... tak je klidně nechte tikat a neztrácejte s touhle krávovinou ani minutu ;-) viděl jsem kolem 2.00 v noci a posléze s chutí přepnul na o třídu lepší Volejte věštce

Láska v hrobě (2012)

Fascinující. Z čista jasna se v děravém rozpočtu pražského magistrátu našlo přebytečných 70 milionů na opravu pustého, léta nepoužívaného německého evangelického hřbitova. A pro některé bezdomovce to byl v podstatě rozsudek smrti.

Tasmánští čerti (2013) (TV film) odpad!

Jediný pořádný herec ve filmu je Mike Dopud, zbytek jsou zoufalci, zejména hlavní hrdinka Danica McKellar. Zápletku by lépe vymyslel i Zdeněk Troška.