Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Animovaný
  • Krimi

Cry Macho (2021)

Slabý scénář, ale příjemné reálie mexického road tripu, spolu s Clintem, malým Machem a jeho ptákem. Tentokrát jakoby téměř chyběly Clintovi klasické morality a důraz na chlapáctví, jež jsou v jeho filmech zvykem. Dokonce dojde jen na malý předvídatelný zvrat na konci. Každopádně můj respekt má stále. Tento film beru jako bonusový, pro mě se Clint filmově rozloučil úžasným Gran Torinem.

JFK (1991)

Úžasné historické krimi. Doufám že se někdy dozvím jak to bylo doopravdy.

Pašerák (2018)

Clint je prostě neuvěřitelný, v 90 letech pobíhá před a za kamerou a ono to pořád funguje. Hluboce smekám pane Eastwoode.

Interstate 60 (2002)

Velmi příjemná jízda s výbornými spolucestujícími.

plakát

Ikarův pád (1977) (TV film)

Nebylo to špatný, herecké výkony na úrovni, jenže scénář byl málo poutavý, inu inscenace no. Mnohem radší mám Dnes naposled (1958)

KOndoMEDIE (2001)

Tak nevím jestli jsem měl blbou náladu, či co, ale mě to moc nepobavilo. Hlavní role byla prkenná a nudná zrovna tak jako Žérardova. Možná je to tím, že v dnešní gendrově vyvážené (rozumněj pošahané) době už legrace založená na fejkovým homoušství legrací není.

Stav milosti (1990)

Na tohle se mi příjemně koukalo, má to ten správnej punc devadesátek. Gary "prodal" své sqelé herecké šílenství, Harris zase s chutí a snadnou uvěřitelností neschopného bosse a Sean v pohodě udává tah celým příběhem. Rozhodně bude v budoucnu další reprízování, k tomuhle se za čas určitě rád vrátím.

Noc patří nám (2007)

Rozhodně koukatelná krimi-gangsterka, v jejímž popředí stojí především Žakův perfektně zábavný herecký projev, který ani chvilku nenudí. Bohužel Marky Mark je pro mě herec jen do komedií, nemůžu si pomoct.

plakát

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

Jedna událost, spousty detailních úhlů pohledu na tuto událost a standardně vysoký Tomův dramatický výkon. Nic navíc, ale stačí to.

Ovládací panel
4 body