• Krátkometrážní

T2 Trainspotting (2017)

Rád by som dal väčšie hodnotenie, ale nemôžem. :( Som sklamaný, asi som čakal príliš veľa.

Chicago (2002)

Bezkonkurenčne najlepší muzikál aký som kedy videl.

Nedotknutelní (2011)

Som strašne rád, že aj napriek súčastnej filmografii (ktorá bohužiaľ zachádza už do takých extrémov, že je to smutné) niekto natočil dielko ako je toto. A na samom konci som mal podobné pocity, ako pri legendárnom Shawshanku, hoci sú to dosť odlišné filmy, predsa majú strašne veľa spoločné. Krása, krása, krása!

Lakomec (1980)

Nemôžem si pomôcť, ale ten dabing je hrozný, priam iritujúci. Nedá sa na to pozerať. Hneď po prvom vstupe de Funesa som to vypol... Taktiež Dobrodružstvo Rabína Jakoba..., no František Filipovský bol len jeden. Škoda, Louis de Funes je jeden z mojich najobľúbenejších hercov, takéto filmy si zaslúžia byť nadabované dôstojnejšie.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Toto je proste sila, Moja absolútna jednotka. Bezkonkurenčne najlepší film aký som kedy videl. Vlastne nepotrebuje komentár, treba ho jednoducho vidieť. Geniálne obsadenie, geniálny dej, geniálna melódia Thomasa Newmana. Frank Darabont a jeho životné dielo, ktoré len ťažko niekto prekoná... Toľko ľudskosti zprostredkovanej z vazeňského prostredia. Neskutočný príbeh priateľstva, a NÁDEJE. Kto neuvidel, nepochopí a prichádza o to najkrajšie čo bolo kedy natočené. Poklona.

Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Jeden z najhorších filmov aký som kedy videl. Chabý dej, nulová atmosféra, jedným slovom NUDA. Na konci filmu som nevedel, či sa mám smiať, alebo plakať... tak obkecávaný film, tak skvelé ohlasy (zo strany tej mladšej generácie). Novodobé filmy stoja za prd. Ľudia už zabudli , ako má vyzerať dobrý horror. Preto sa v súčastnosti točia takéto sračky. Buď horror, kde vidno pomaly každú vnútornosť a hlavy lietajú naokolo, alebo bezduchú, plytkú hovadinu, ako je napr. tento film. Nikomu neodporúčam pozerať. Strata času.