Nemilosrdní (2015)

Docela škoda, čekal jsem víc. začátek jako Postradetelní pro chudý. Pár dobrých vtípků, ale jinak jsou Nemilosrdní bez nějakého většího nápadu. Za mě slabší 3*

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Tohle jako vážně?!!!! Ubožejší to snad už nemůže být!!!

Osm hrozných (2015)

Naprostá pecka ! Tarantino opět předvedl to proč ho máme tak rádi ! Absolutně tady nechápu ty hateful komentáře a hodnocení pod 4*

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Krycí jméno N.Á.D.H.E.R.A !!! Dlouho mě film takhle nebavil :) Tohle je jeden z mála filmů, u kterého jsem si po skončění řekl ,,tak a tohle chci vidět brzy znova"

MasterChef Česko - Série 1 (2015) (série) odpad!

Úplnou náhodou jsem na to narazil, rád vařím ok. Ale ty porotci to je peklo ! Takhle (jak to říct co nejjemněji) odporně nesimpatickou trojici jsem ještě neviděl.

Válečná banda (2015)

Schválně jsem před shlédnutím filmu nekoukal jaké má War pigs hodnocení. A teď jsem docela překvapen protože jsem čekal něco kolem 20ti. Vážení, tohle je opravdu klenot, z těch dialogů jsem nevěděl jestli se mám smát nebo brečet :D Ale vtipný to zas bylo, to jo :D!!!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Buď Quentina milujete nebo ne!!! A jesli ne, tak osobně nechápu proč !!!!!!! Ano má lepší filmy, ale i jeho auto zabiják je pro mě za jasných 5 !!!!

Mob City (2013) (seriál)

Prostě NÁDHERA !!!

Gunman: Muž na odstřel (2015)

Vůbec né špatné, ale tvůrci mohli trošku ubrat na stopáži a nenatahovat to na skoro dvě hodiny...Další škoda Bardem - zase tolik mi tu nesedl jako v jiných filmech. Za mě 4 s odřenýma ušima