Karlos80

Karlos80

okres Praha
Cinema de Bizzare, Eurohoror, Eurocult, Trash, Sleazy, Grindhouse, Exploitation.

341 bodů

Moje biografie

od nejnovějšíchpodle abecedy
  • 3.4.2011
  Zeudi Araya Cristaldi
  (herečka)

  Exotická kráska Zeudi Araya se narodila 10. 2. 1951 v Āsmaře (jiné zdroje uvádí městečko Dekemhāre, které je 40 kilometrů jižně od Āsmary), největším městě státu Eritrea, v Etiopii. Zeudi je dcerou eritrejského politika a neteří diplomata v Římě. V roce 1969 se díky své přitažlivosti a kráse stala "Miss" Etiopie.

  Než se dostala… (více)

  • 8.5.2006
  Zdeněk Izer
  (účinkující)

  Populární komik, bavič, moderátor a příležitostný herec narozen v Praze roku 1966. Po nepřijetí na střední grafickou školu se vyučil automechanikem. Proslavil se především sérií audio nahrávek "Policejní akademie" 93' a Bezva partou aneb "Maňas ve fabrice" s pokračováním "Maňas a revoluce" 95'. Poté účinkuje v reklamě, na TV… (více)

  • 8.5.2006
  Lucie Pernetová
  (herečka)

  K herectví se vlastně dostala díky platonické lásce. Představovala si, jak jednou bude stát na jevišti po boku svého idolu, a chodila do dramatického kroužku v Základní umělecké škole v Mostě. Celkem záhy získala také první maličkou roli v komparsu v Městském divadle v Mostě, k níž postupně přibývaly další.

  Po maturitě na… (více)

  • 8.5.2006
  Kelly Lynch
  (herečka)

  Kelly Lynch se narodila 31. ledna 1959 ve městě Minneapolis ve státě Minnesota (USA). Její rodiče se pohybovali na umělecky nižším stupni showbyznysu: matka cestovala se souborem akvabel Aqua Follies a otec byl klavírista, který vlastnil pojízdní klub. První herecké pokusy učinila již ve svých čtyřech letech. V Minneapolisu… (více)