Karlos80

Karlos80

okres Praha
Cinema de Bizzare, Eurohoror, Eurocult, Trash, Sleazy, Grindhouse, Exploitation.

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 81 108
    • 3.5.2020  12:18
    Papoušek (TV film) (1993)

Zbytečné plýtvání celuloidem na tuhle blbost. Nechapu jak se tomu mohl pan Růžek vůbec propůjčit, druhe živé postavě v této mikropovídce zelenému papouškovi, to bylo asi víceméně jedno. :)

• 25.4.2020  10:03
    Skutečné nestvůry (TV seriál) (2015)

Seznam jednotlivých epizod ; 1, Kanibalové a vrazi 2, Ďáblové a peklo 3, Obři a bestie 4, Bohové a nestvůry. 1, "Kanibalové a vrazi" viz seznam : Sawney Bean, Červená Karkulka, Zabiják na hradě (Modrovous), Voodoo Zombie, Banshees, Kučisake-onna, Kanibalové z hory Duchů. 2, Ďáblové a peklo" viz seznam : Ďábel z Jersey, Vánoční ďábel (Krampus), Hádes (Pán smrti), Hrůza se dvěma tvářema (Hell), Satan, Džin (Gin), Ďábel uvnitř (Exorcista). Zpracování nebylo úplně nejhorší. Jen tedy nevím podle jakého klíče vybírali ty jednotlivé příběhy...

• 6.4.2020  10:57
    Teroristka (2019)

TERORISTKA? Probůh - další debilní, trapná agitka. Chudák Janžurová. Že se na to nevy. Ten Bajgar je idiot. Film pro kretény, škoda celuloidu. 1* jen za druhou půlku filmu, která byla sice taky nablbla ale místy aspoň trochu zábavná.

• 6.4.2020  10:29
    Byli jednou dva písaři (TV seriál) (1972)

Tenhle styl intelektualního humoru mi nikdy moc nepřirostl k srdci a to i přesto že pana Sováka (především toho filmoveho) jsem miloval u pana Hornicka to už tak srdcové nebylo. Ten hrát neuměl, to byl především brilantní mistr slova že všech těch "Hovoru H" apod. Koukat se na ty dva nešiky jak pracuji nebo vedou chytré řeči kolem ale skutek utek, to chce opravdu silné nervy. Ti dva vlastně názorně předvádí jak jsou tito lidé v bežném životě ztracení a na trhu práce téměř neupotřebitelní, nic neumí jen blbě kecat, na bežné domácí práce si musí zavolat řemeslníka, páč neumí zatlouct ani blbej hřebík, onen řemeslník to už pozná mezi dveřmi a pak je i patřičně natáhne a oni mi za to ještě podekuji. Tak to má být :) Blbý je že tihle rádobyintouši které dnes chrlí jedna nepotřebná škola za druhou se všemi těmi tisíci nesmyslnými studijními obory z filolo-gender-politolo ranku nejčastéji, právě v praxi nejčastěji těmito lidmi pohrdají, různě je dehonestují a nalepkují, tedy přesně tak jak je tomu na těchto elitních školách naučili a nebo co kde a od koho slyšeli. Sami asi tušíte jak, co dnes letí, co je dnes moderní. Herectví dobré ale raději bych se koukal na lidové mistry humoru :)

• 6.4.2020  10:26

V příštím životě bych se chtěl narodit jako Karel Vlach který s taktovkou v ruce ve stále jedné a té samé pozici udělal karieru o které se nikomu ani nezdá:) Jinak zpěváci - naše pěvecké legendy úžasní. Stejně jako duo průvodců pořadu Horníček-Kopecký. Kdeže jsou ty časy které odvál čas.....

• 25.3.2020  11:44

Občanský průkaz je havlistická demoralizační sračka všech sraček, trumfnou ho jen nejzaxidovanější “český” film všech dob Ulovit miliardáře a arcihavlistické Odcházení.

• 14.1.2020  11:11

ORDO AB CHAO. Procesy jsou spuštěny. Rozdělování lidí a tlak na ně bude narůstat. Až to někde bouchne. A lidé se začnou mydlit mezi sebou. Provokatéři / placení / zmizí. A elity se budou smát na plná hrdla. Neboť zas jim vyjde prastarý trik. Jsme fakt nepoučitelní? Pan VK (AE) to říká správně, lidé globalizaci chtějí, chtějí “svobodně” cestovat, mít otevřené možnosti, s chytrými (špionážními) mobily, díky kterým sami hloupnou. Chtějí být někdo, na povrchu, aby to bylo vidět, kam to v čase dotáhli. Hlavně nevyčnívat ze stáda v tom neméně výhodném směru. – A co mají před očima, stejně nevidí, nečtou; co mají v hlavě stejně není jejich, ale nasazený program a strach. Ale mají titul z univerzit. Kdo by nechtěl patřit do té elity – tam kde jsou peníze a výhody, postavení? Kdo by o tohle vše chtěl přijít? Jak se více člověk odlišuje a procitne, z okolí se najednou stávají agenti matrixu. Děje se to všude. Proto sláva těm, kteří se nebojí jít proti proudu. Ať už to je alternativa v mediální sféře nebo tichý, pokojný bojovník v té osobní. Revoluce musí začít nejdřív v každém z nás. A nakonec můj oblíbený: Lidé nemají ani tušení o cílech světové politiky a nechtějí si její existenci vůbec připouštět, nechtějí se smířit se svojí absolutní bezmocností a oddávají se nejrůznějším sebeklamům. Jsou příliš zotročeni”. Miroslav Dolejší (Autor slavné Analýzy 17. listopadu 1989). PS: Lidé co tomu dali odpad!, sou jen obyčejní nevěřící Tomášové a hlupáci.

• 25.12.2019  16:00

Pohádka měla skoro všechno ale nefungovala. Taková umělá. Bez pohádkové duše, bez šťávy taková mdlá...Po par minutách jsme to vypínali...Omlouváme se všem, ale o štědrovečerní pohádce jsme měli poněkud jinou představu.

• 15.9.2019  22:40
    To se ví (TV pořad) (2019)

Když už ČT bojuje proti dezinformacím, tak by měla především bojovat sama proti sobě, protože ta "česká televize" i "český rozhlas" jsou největší dezinformátoři šířící fake news a nenávist. Jen by to chtělo asi ještě přitalčit (to očekávám s příchodem dalších dobře zaplacených nýmandů z pissšoubyznysu), aby se dezinformátoři placení z Kremlu doopravdy polekali a přestali s těma fejkama, pár těch zlosynů by měli dovézt rovnou na Kavky a Halina Obrovská by je tam mohla proplesknout těma svýma obříma dudama kterýma si podpírala bradu. Jednostraně zaměřený (správně politicky orientovaný), štvavý, trapný a ubohý lascivní bulvární škvár..

• 11.7.2019  08:52
    Čekist (1992)

Koukám že tady spousta lidí zase nezná pravá historická fakta, takže zde opět padají řečí o vině Sovětů a další podobné nesmysle, takže já jen dodám že příslušníci této odporné organizace byli vesměs židochazaři stejně jako později u NKVD. Pod jejich krvavými prackami zahynuly milióny Rusů – šlechta, inteligence i prostý lid. Židochazar nemá historii, ale pouze kriminalní rekord až do dnešních dnů! Naďa Savčenko měla pravdu když mluvila o "židácích' v souvislosti s děním na Ukrajině, prozřela a zaplatila, místo slibné kariéry skončila v base!

• 28.4.2019  10:54
    Goldbergovi (TV seriál) (2013)

Trapná xidovská sračka, kterou sami xidé ani nesledují, to je určeno pouze a jen pro góje, pak maj bejt ti amíci inteligentní :-)

• 27.4.2019  12:01
    Re-Play (TV pořad) (2009)

Tohle by měli zakázat, pak at se nediví, že nějakému mladému zmanipulovanému tydítkovi, který neodlepí oči od poprskaného monitoru a zadek od své zapařené židle, kdy nonstop paří nějaké stupidní střílečky plné násilí a krve, rupne v kouli a jde vystřílet třeba školu. On se přeci chudák jen inspiroval a nebo byl nemocný a narušený. Aha, i o tomhle je demokracie. Ale přesně tohle elity chtějí, proto nezávazný sex, proto drogy, filmy a hry plné násilí, mobily, proto lgbt, buzerantismus, feminismus, gender pavědy aj. Mladí lidé, když chtěj adrenalin, tak poslat do práce na dvanáctku, třeba do Lidlu tam ho budou mít ažaž..!

• 21.2.2019  11:12
    Evropská rodina Coudenhove-Kalergi (TV film) (2018)

Tuhle rodinku si každý rozumný člověk který nemá vymytou hlavu xidovizí a všeobecně mainstreamem z dostupných zdrojů nastudoval už dávno. Páč o Kalergiho plánu se už celé roky píše třeba na alternativě a není ro rozhodně nic veselého. Všecky informace zde uvedené (pokud tu propagandistickou sračku vůbeč člověk při smyslech dokoukal) byly účelově osekané a značně manipulativní. Česká televize se opět vyznamenala= financovala z peněz televizních koncesionářů pořad “Evropská rodina Coudenhove-Kalergi”! Na konci dokumentu jak jinak Václav Lahve Havel a Sametová revoluce, “lidé cinkají klíčemi, aby odzvonili režimu”, raduje se Barbara Coudenhove-Kalergi na Václavském náměstí, k tomu drze hrají Smetanovu Mou vlast! Pro úplnost jen dodám že Coudenhove-Kalergiům byl konfiskován majetek podle Benešových dekretů v roce 1945 a byli odsunuti z Československa jako zrádci a kolaboranti! Sledovanost ČT hnoje zdá se že ale nikoho moc netrápí, bodejt jo, když mají svých cca 6 mld prozatím jistých. A jelikož světa je potřeba, takže začnu třeba tady přímo jedním perfektním článekem k samotnému dokumentu:https://aeronet.cz/news/ceska-televize-odvysilala-propagandisticky-dokument-o-rodu-coudenhove-kalergi-na-podporu-rasoveho-a-etnickeho-miseni-v-evrope-v-dokumentu-nezaznelo-ani-slovo-o-stezejnim-dile-praktischer-idealismus/, dále Kalergiho plánem: http://www.zvedavec.org/komentare2018/05/7593-kalergiho-plan.htm. A nakonec i Kalergiho stěžejní dílo: Praktický idealizmus (1925) v originálním vydání https://archive.org/details/PraktischerIdealismus1925/page/n1.

• 9.1.2019  21:48
    Fokus Václava Moravce (TV pořad) (2015)

O pořadu jsem věděl už dávno že je to jen další tendenční sračka a včerejšek mě v tom jen utvrdil, téma bylo v současné době docela aktuální “Dezinformace”. Co slovo, to perla. Vrchol přišel s nástupem deb*lního havlistického svazáka a par*sita Grygara – nositele titulu Zdegenerovaný Balvan, který tam řekl, že období po roce 1948 bylo nejstrašnější pro celý český národ za celou historii jeho existence. Popravu českých pánů, Habsburskou porobu, Mnichov 1938, okupaci 1939 a Protektorát jaksi zapomněl zmínit. To je svi*ě, to je neuvěřitelné, poklonkující každému režimu. A Chazar Romancov tam byl jako odborník. Žádná opozice, žádná vyváženost, žádný host z alternativy. Prostě klasická tendenční ČT a vrchol pokrytectví v čele s mimořádně odpudivým pseudomoderátorem a manipulátorem Moravcem. Mmmj a jak jinak, opět tam byl zmíněn Aeronet, jako příklad dezinformačního proruského média. Autoři ani účastníci pořadu si asi nepřečetli zprávu BIS, která jasně deklaruje, že české alternativní weby jsou v rukou českých provozovatelů v mnoha případech vlastenců. Kromě Sputniku. Navíc jeden celkem nedávný průzkum "Jeden svět na školách" zjistil, že alternativním serverům důvěřuje už dokonce necelá třetina učitelů na školách. V pořadu nezaznělo ani slovo tom, proč tomu tak je, ani oponentura, že přece není možné, aby 30% vzdělaných profesorů a učitelů věřilo něčemu, co jsou dezinformace. Jakýkoliv oponent, který by byl ve studiu, by takovou argumentaci o dezinformacích okamžitě roznesl na kopytech, že Kavčí hory dělají z učitelů nevzdělané hlupáky. To už je diagnóza pro Dr. Chocholouška. Takovou ČT si nikdo z nás rozumých lidí jistě nepřeje platit!

• 14.12.2018  22:23
    Newsroom ČT24 (TV pořad) (2015)

Dalsí odporná propagandistická sračka na sračkometu kde skupina samozvaných svazáků a chazarských šmejdů typu Taberyho (prostitut pracující pro Kabalu) pomlouvá a dehonestuje kdekoho.

• 14.12.2018  22:14
    Iluze (studentský film) (2018)

Dokument zlém Viktoru Orbánovi, na jehož bustu je možné v dokumentu střílet, aby se lidé zbavili frustrace z jeho autority. Současný protiobčanský režim v ČR, který více méně, ale skrytě podporuje všelijakou homo-gender, pro muslimskou a jinou zvrácenou a nepřirozenou agendu ve stylu Evropské unie a všeobecně Západu, se neštítí postavit do vysílání ČT před diváky sotva vycválanou studenku neomarxismu (která je přímo napojená na CEU Budapest George Sorose, ale její práce plní neziskovou mediální zakázku Open Society Foundations George Sorose), ve kterém je jednostranně a nevyváženě vykreslován obraz prý děsivého a zlého Viktora Orbána. Prostě jako obvykle na zeblití. Více v článku zde : https://aeronet.cz/news/skandal-soukup-reditel-tv-barrandov-se-zastal-viktora-orbana-a-tvrde-zautocil-na-ceskou-televizi-za-jeji-nevyvazene-a-zmanipulovane-zpravodajstvi-zaznela-neuveritelna-slova/

• 8.12.2018  23:30

Z dnešního pohledu silně nadčasová kultovní záležitost. Když pominu ty americký střílečky a podobné magořiny, co zas k těmto akčním filmům prostě neodmyslitelně patří, tak třeba pasáže o ztrátě morálního kreditu a vyjíždění účtenek se ztrátou kreditu jsou nadčasové. Tehdy jsme se tomu smáli, ale už od toho nejsme vůbec daleko i u nás díky různým Facebookům a podobným chytákům. Ve filmu je také důležitá ta pasáž o podzemních lidech, to jsou tady ti, co nejdou s mainstreamem a neziskovkami a podobnou navoněnou bídou. Znovu a znovu s ukazuje že elity čas od času pustí do světa něco s předstihem desítek let (Matrix), věřte tomu nebo ne, ale vše má svůj pravý důvod, na náhody opravdu nevěřím. Za pár let může být vše tvrdou realitou a bůhví na čem všem se pracuje dnes a co nám teba pozítří pustí v kinech a jak bude svět vypadat řekneme třeba za takových 50 let..

• 8.12.2018  16:01
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Soukup je jen další nastrčený panáca (z řad řízené opozice) kdy plní zakázku těch sil (řekneme vyšší moci), které nad nim drží ochrannou ruku. Jinak by si nikdy nemohl dovolit to, co si dovoluje. Tady vůbec nejde o soupeření mezi ČT a TV Barrandov. Jde o boj mezi židy! A jak jsem k těmto závěrům došel? Po shlédnutí pár jeho vystoupení musím konstatovat, že všechny jeho debaty jsou čistě účelové …tedy povrchní. On nikdy neimprovizuje. Soukup jede vždy podle not, které mu byly připraveny předem.

• 8.12.2018  16:01
    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

• 8.12.2018  16:00
    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

• 8.12.2018  15:23
    Pomocníci (1967)

Obskurní filmeček, ale jinak moc pěkná animace..

• 20.11.2018  10:55
    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

Tak tohle je skutečně klenot, ale bohužel v tom negativním slova smyslu. Neskutečné a nepochopitelné co vše se dnes může vůbec dostat do vysílání..

• 19.11.2018  16:17
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

Je třeba pochopit jednoduchou věc, řada příslušníků tajných služeb není loajální pouze ČR…Další srágora od Hřebejka, kterého považuji za extra hnusného a arogantního ži_dáka. Ten ždycky si najde příležitost, kdy kopnout do Čechů (našeho - ne jeho národa). Plus samozřejmě nechybí ani aktuální mix xidoliberálních ideologií (jak jinak), víme kdo za tím ším stojí... Takže za mě jasné ne, ani v televizi ani v kině. Na mně kchazar Hřebejk rejžovat nebude! Enšpígl: Na to přeci existuje jednoduchá odpověd, stejný původ, proč si myslíš že jsou všude, ty by sis tam nezahrál. :-)

• 5.11.2018  21:46
    Milada (2017)

Na české filmy posledních let se nedá dívat. Perličkou je zajisté ještě před nedávnem mohutně v TV a všude jinde možně propagovaný doják o Miladě Horákové. Ted jsem ten brak konečně "zčásti" viděl (do konce jsem to bohužel nevydržel) a skoro jsem se poblil. Prý hluboce věřící zásadová žena … no tak všechno možné, ale toto fakt ne. Člověk, který vyzývá vědomě jinou zem, aby na jeho vlast shodila jaderné bomby, je v mých očích odporná stvůra a to jsem ještě dost slušný. Soud a rozsudek považuji za spravedlnost či snad karmu – chtěla smrt pro ostatní, dostala ji sama. Amen.

• 23.10.2018  12:09
    Exodus (1960)

Film je jen další typickou ukázkou židovské kontroly filmového průmyslu, bo zcela překrucuje palestinskou otázku a glorifikuje sionistický terorismus.

• 8.10.2018  18:46
    Karel Gott: Zdvořilý Woody (hudební videoklip) (1963)

Nejlepší je masáž vemene! l:-)

• 8.10.2018  18:40

Československý nářez, tohle (text) prostě nevymyslíš..

• 8.10.2018  18:19
    The Traveling Wilburys: End of the Line (hudební videoklip) (1989)

Společně s "Handle With Care" asi největší hit týhle skvělý party. Co jméno to velký pojem na hudební scéně.. Skupina vydala dvě alba v letech 1988-90.

• 8.10.2018  18:17
    The Traveling Wilburys: Handle with Care (hudební videoklip) (1988)

Společně s "End Of The Line" asi největší hit týhle party. Co jméno to velký pojem na hudební scéně.. Skupina vydala dvě alba v letech 1988-90.

• 8.10.2018  17:59
    The Beatles: From Me to You (hudební videoklip) (1963)

"Adresát neznámý", písen kterou u nás proslavil Božský Kája. :-)

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 81 108