Karlos80

Karlos80

Karel Musil

okres Praha
Cinema de Bizzare, Eurohoror, Eurocult, Trash, Sleazy, Grindhouse, Exploitation.

341 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106
  • 10.4.2018  12:12
  Čtyřicítka na krku (TV film) (2008)
  **

  Plastická Heather a klasický hezounek takový Ken, jak to asi jen může dopadnout? Oddychová, relaxační, ale jinak poměrně dost předvídatelná, a místy trochu nudná romantická komedie, ale film docela rychle utíká, takže se to dá celkem v pohodě přežít, nicméně ve svém žánru a v subgenre (starší žena vs mladší muž) najdeme mnoho lepších a povedenejších filmů. A na tento si po čase ani nevzpomenete, nic vám z něho neutkví v paměti.

  • 12.3.2018  16:28
  25. Český lev (TV pořad) (2018)
  odpad!

  Protičeská parazitická chazarská komediantská havlérka, ten morální, kolaborantský odpad, přisátý na prachy z dojné krávy ČT, už je úplně posraný, úplně zdeptaný, úplně v prdééli. Nenávist ke všemu českému a vůbec slovanskému je v nich zakódovaná jaksi geneticky, a celá řada z nich se tím veřejně ani nijak netají. A stejně se najde stále řada idiotů kteří jim to žerou, kteří to sledují a nebo tam dokonce na ten soukromej košér profesní-párty tyjátr jdou (asi patří taky mezi vyvolené výýajpí celebřitky) to je úplně na hlavu. Průměrný český volič, který nepatří mezi elitu (podle nich, jde taky o to, jakou elitu a kterého národa mají na mysli) přece ničemu nerozumí, oni mu to vždy spolehlivě vysvětlí a posadí na prdel, případně ještě vyšlou do ulic jako totál vymytou ovci, která nabyde na důležitosti, kdy si myslí že snad dělá užitečnou věc. Čím více lidí tu "elitu" prokouklo, tím je drzejší, tím víc kolem sebe kope a tím víc proti sobě lidi štve. Vše je záměr. Přidám jeden stále aktuální citát: “Chceš-li zjistit, kdo ti vládne, zjisti, koho ti není dovoleno kritizovat” -. Voltaire. Lidé bděte, tohle není vážně sranda.

  • 4.3.2018  16:17

  Hanobení národa a vlastizrada. Ale co je nejhorší? Ty komentáře pod videem https://www.stream.cz/mraziva-tajemstvi/10023354-praotec-cech Neskutečně odporný .Nekolikrát jasně zobrazené vševidoucí oko ostatně mluví samo za sebe...

  • 3.2.2018  17:33

  Opravdu "nečekaný" konec, který jsem si fakt ani ve snu nepředstavoval, ale je to ze života a asi to tak mělo být. Jinak klasická německá romantika s trochu podle mě urychleným, atypickým koncem - no-happy endem, tedy ehm, jak se to vezme. :-) Isabell Gerschke byla hodně atraktivní..

  • 26.1.2018  00:11
  Prezidentský duel – finále (TV pořad) (2018)
  **

  Pražská kavárna chce Drahoše, český národ chce Zemana! Vítězkou debaty byla polostranná Witowská (manželka židovského bankéře), která nahrávala Drahoschovi, který ale zase prozměnu dopředu věděl na co se ho budou ptát. :-) Tam v rozhovoru se moderátorka zeptala na migraci a kvóty a obrátila se nejprve na Drahoše. Ten pak začal odpovídat, cituji: “Tak dneska jsem si poslechl ve zprávách, že éééé” a odmlka profesora. Witowská k mému překvapení Drahošovi nahodila: “…už i Německo ustupuje…” a Drahoš: “… už i Německo ustupuje od tohoto principu…” No a pak už se chytil a dále deklamoval naučený text jak našprtaný student ZŠ!“ Ta souvislá řeč Drahosche. 😂 Když si člověk srovnal úterní debatu, kdy nedal pomalu dohromady souvislou větu a ctvrtek. Tak to bylo nebe a dudy. Ten vědel moc dobře na co se ho budou ptat. Celá debata byla podvodem v přímém přenosu! A dále viz video zachycující okamžik, kdy Witowská napověděla Jiřímu Drahošovi, jak má znít věta s jeho odpovědí https://vimeo.com/252908287?ref=fb-share

  • 24.1.2018  12:21
  Cesta na Hrad (TV pořad) (2018)
  ***

  „Neskákejte mi do řeči, vy nikam nekandidujete.“ Jednou při doplňující otázce pak také Zeman podotkl: „Co ještě chcete?“, A nakonec i mrkající president jak ze Švejka. To jsou tři stěžejní výňatky z této první diskuze bez Drahoše. Tahle diskuze Zeman versus Ray Koranteng, byla zároveň i symbolikou globálního prediktora.

  • 24.1.2018  12:00
  Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)
  **

  Já nevím co se vám všem nelíbí, prý ten televizní formát ve stylu reality show apod sračky, však to není žádná "česká" originalita, jedeme podle Západu, ehm, tedy alespoń se to stále tvrdí, náš vzor Amerika ne? Tak vocode? Jinak Zeman jako skvělý a obratný rétor s nadhledem a humorem Drahoše několikrát nachytat na švestkách a ukázal Drahošovi, který na něj v hovoru agresivně útočil, že je politicky negramotný. Akademik, eurohujer a patolízal BruSselu prakticky bez šanci i se svými loutkovodiči a nasluchátkem. Publikum nemá cenu komentovat, na obou stranách se najdou vždy slušní a méně slušní jedinci až hulváti, každý je dnes přesvědčen jen o té své jediné pravdě za kterou se bije až za hrob a jiný názor neuznává, a to je prý demokracie, medvědí či špinavou práci též udělají massmédia a škola, co se vymývání mozků týče, slabší kusy podlehnou. A jak to vidím já? Viz první debata Zeman versus Ray Koranteng - aneb symbolika globálního prediktora? Globální prediktor tady potřebuje mít Zemana za každou cenu. Ne poslušnou loutku americké státní elity Drahoše. A tak zinscenoval to první představení na Nově, kde je v debatě na jedné straně je Zeman a na druhé straně Ray Koranteng (barevný přistěhovalec!). Aby každému došla ta symbolika, že mají výběr buď Zemana nebo statisíce migrantů v rámci povinných bruselských kvót, které jim Drahoš a jím sestavená kalouskova vláda poslušně odsouhlasí.

  • 12.1.2018  11:48
  Policie v akci (TV pořad) (2017)
  odpad!

  Špatný sen todleto, ale realita nebude o moc lepší vážení, cajti mají dnes značně svázané ruce a občas působí stejně směšné jak ti tydýti v týhle sračce a někteří naši spoluobčané blbnou na kvadrát pořád stejně a myslí si že jim díky demagogracii a lžím vše projde. PS: Prosím doplnit žánr komedie a reality-show. Děkuji.

  • 10.1.2018  23:57
  DVTV (TV pořad) (2014)
  odpad!

  O DVTV je všeobecně známo, že je silně prounijní, zaujatá, jednostranná, manipulativní a zaměstnaní prodejní pressstituti (výkvět to žurnalistiky) při rozhovorech oplývají značně nedemokratickými manýry občas to připomíná a je rovno honu na čarodějnice. Navíc ta nosatá jedovatá rebeka je ve značném střetu zájmu jakožto členka správní rady pražské pobočky organizace Open Society Fund miliardáře George Sorose, tady se neutralita vylučuje! Už dávno je jasné, co je Bakalo/Séréšova DVTV za žumpu, hlásná to trouba OSF. A tady to hodnocení hodně moc vypovídá o tomto národu. Lidi mdlého rozumu, absolutně neinformovaní naivní, fakt k pláči. Trapnější než DVTV je uz pouze ČT.

  • 31.12.2017  13:11
  Hotel Anny Sacherové (TV film) (2016)
  ***

  Jednou jsi dole jedno nahoře, aneb jak mladá shabesgoyimka Anna Sacherová ke štěstí přišla, inu s takovými známostni a kontakty jde všecko o poznaní snázeji, ale na druhou stranu faktem je, že nějaký talent a charisma mít musela aby si všecku tu převážně "židovskou" smetánku omotala kolem prstu, aby ji ti samí postupem času během jistých dějiných událostí viz řízený pád Monarchií v Evropě, 1. Světová válka nebo Krize v 30 letech (na kterých Oni ti co to umělě spustili a vyvolali nikdy sami neprodělali!) nakonec prakticky ožebračili. Pravdu měl jen ten ošklivý starosta (?) po kterém je tam pojmenované dodnes nějaké náměstí (?) bo co, jaká to nehoráznost, takový antisemita! Opravdu časy se mění a lidi také. Cenné díky dobovým záběrům, ale i po historické stránce, kdy si informovaný člověk leccos pospojuje a dá do souvislostí, takže ho jisté věci nemohou vůbec překvapit..

  • 24.12.2017  13:10

  Bohdalka tu starou a ošklivou intrikánskou ježibabu zahrála tak přesvědčivě že bych snad i uvěřil tomu, že taková je ve skutečnosti! Jinak pohádka spíše televizního rázu a slabota ve srovnání se starší tvorbou. Hanzlík v roli krále úplně mimo..

  • 15.11.2017  23:19
  Souvislosti Jana Pokorného (TV pořad) (2016)
  odpad!

  Další naprosto bezvýznamná intelechto-kavárensko-filozofická žvanírna na veřejnoprávním sračkometu, vy toho tak změníte a vyřešíte vy vodborníci :-)

  • 15.11.2017  20:34
  Akce nový domov (TV pořad) (2016)
  *

  Chudáci lidi a věčně udivená Pergnerová! Takhle jak nám ukazují jak někteří lidi v 21. století žijí-bydlí (lidi bez prostředků, bez jakékoliv vlastní či cizí pomoci, odsouzeni napospas osudu), to jsem viděl naposledy před 30 lety max u cikánů (ty tady ale nikdy neuvidíte), kteří na to byli odjakživa zvyklí, dnes se to otočilo. Bydlení jako jedno ze základních lidských práv? Před 30 lety něco naprosto normálního, kdežto v libero-demagograciích o tom musejí točit pořady (nová doba!) a když se holt nepostará stát kterej je cugrunt, tak se postará soukromá televize, která má peněz jako sraček, třeba právě z reklam kterýma nás stejně akorát oblbuje. Líto mi je hlavně těch všech dětí v čem dneska vyrůstají, ty nikdy nezažijí pořádné dětství, radostné a štasné tak jako naše generace (cca 40+) a generace našich rodičů. Ostuda a hnus.

  • 1.10.2017  11:56
  Mania (1974)
  ***

  Neuvěřitelné se stalo skutečným! Čekal jsem minimálně 6 let než spatřím tento nejvíce neuvěřitelný mezi neuvěřitelnými filmy RP (stejné jako nejméně viděný), ale po filmu jakoby se slehla na dlouhé léta zem, dlouhou dobu byl považován za ztracený. Vlastnil jsem jen nekvalitní u-matic trailer k touto filmu a už jsem ani nedoufal, že se někdy dočkám dne, kdy tento extrémně vzácný Polselliho film spatřím, jde opravdu o svatý grál zapomenutých a po dlouhou dobu nedostupných béčkových taliánských filmů ze 70 let, kterých už moc není. Film nikdy nevyšel na VHS ani DVD a nedočkal se ani žádné významné filmové premiéry, pochopitelně kvůli cenzuře. Od režiséra RP se vlastně čekalo už jen na tento film! Takže si dovedete asi představit, jak mé srdce jako fanouškovi a sběrateli italských obskurních - odpadových snímku z 60 a 70 let zaplesalo radostí. Je to cca už 1 rok co se film objevil na webu (momentálně třeba na YT s anglickými titulky) a já až ted jsem se dokopal ke komentáři, ostuda! Pokud jste alespoň trochu málo obeznámení s tvorbou jedinečného režiséra Polselliho, tak nebudete překvapeni, film je velice podobný dvěma jiným režisérovým kouskům "Delirio Caldo" (72) a "La verita secondo Santana" (72) , ve filmu je znát typický Polselliho velmi osobitý styl vyprávění, díky němu je každý jeho film snadno rozpoznatelný. Jsme zde svědky kaleidoskopu typicky polselských scén, stylu vyprávění a dialogů v rušivé a špinavé atmosféře odehrávající se především za zdmi jedné honosné vily (údajně režisérovi vlastní) s spletitým labyrintem chodeb, mučicími komorami v podzemí a tajnými laboratoří, film se může pochlubit úžasným zlověstným a znepokojivým acid-rockovým hudebním doprovodem, klasickými 70s stylovými shock záběry, bizarní a halucinogenní atmosférou, dost tu působí i vedlejší zvuky jako (křik štěkot, šílený smích), hysterií, šílenstvím, deliriózní směsí, psychedelickými obrazy a okamžiky (díky použití světla a stínu), morbidním násilím, misogynií, je tu i špetka scine-fiction a esoteriky, film není tak nabitý nahotou jako jiná režisérova dílka ze stejného období a bohužel nehraje tu jeho dvorní diva herečka Rita Calderoni, ale pro mě naprosto neznámá Eva Spadaro (která jak koumám natočila jen tento film) ale která si jinak vedla celkem obstojně. Film má své kouzlo, je bláznivý, zábavný a zmatený (klikatý), možná místy víc jak děsivý, poutavý a dokonce i poetický, nicméně, když bych měl rekapitulovat s tím co jsme už viděl, tak není tak dobrý jako 3 jiné režisérovy filmy natočené právě s Ritou Calderoni v letech '73 a '74, což je trochu nešťastné, protože to byl a stále je, jeden ze svatých grálů Eurotrashe po celá dlouhá léta, nicméně tam někde venku mezi všemi těmi ztracenými filmy, které se objevily v posledních cca 5 letech, se některé ukázaly v mnoha lepším světle, jiné byly doslova úžasně, takže nemohu lhát v tom, že jsem byl trochu zklamaný, přesto ale Mania patří stále mezi klíčové tituly v Polselliho kontroverzní filmografii. Fanoušci Eurotrashe nebudou zklamaní, ostatním spíše nedoporučuji a nebo čistě ze zvědavosti. Polselliho lze jen milovat nebo nenávidět a tento film je toho živým důkazem. Další kandidát na rozporuplné hodnocení!

  • 16.9.2017  11:03
  DW - European Journal (TV pořad) (2012)
  odpad!

  Propagandistický, manipulativní a demagogický škvár co se divákovi snaží tlačit do hlav rozkladnou neomarxistickou ideologii multikulti, destruktivní vymoženosti jako politkorektnost, genderismus, buzerantismusm, etc. Merkelovský (EU) lezdoprdelismus nejhlubšího zrna.

  • 22.8.2017  11:49
  Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)
  odpad!

  To nemůže bejt normální tohleto. Dva nejlepší přátelé a jedna společná žena, klasický milostný trojuhelník, ale ani jeden z nich neví že to táhne s oběma (s jendím dokonce oficiálně 6 let) a dokonce snad i se svým šéfem, ona si ale jen vybírá toho vhodnějšího rozsévače, mno klasická zlatokopka, taková za to nestojí a kluci na to nepřišli ani jeden, nakonec si tam dají všichni bořečci skoro po tlamě, jaképak to bylo překvapení pro všecky zůčastněné. :-) Sebral bych se a odešel a ji nechtěl už ani vidět, oba ale na to neměli koule jak byli nevyzrálí.. Buzerant Musil jde z lejna do ještě většího lejna, ale jako vodbnorník na mezilidské vtahy tady ještě nebyl ale což když to dobře sype že?! :-) Hnus nad hnus, ale v týhle pokurvený - dekadentní době, kdy jde všecko pomalu do kelu, běžný standart. S tím mohu vyrukovat jen na žumpě zvané Tývý-Barrandov. :-)

  • 5.7.2017  23:03
  Proces H (TV seriál) (2009)
  odpad!

  Stejně je to paradoxní, kdyby kdysi vzali Horákovou do KSČ, tak bychom se dnes o ní učili jako o rudé zrůdě na úrovni Rity Klímové, Šabatové, Spurné, Kabrhelové, Šiklové......... Ještě zpátky k osobě MH aneb co se s masmediálního sračkomentu nedozvíte. V roce 1946 získala za ČSNS poslanecký mandát a ve všem hlasovala s komunisty. Nikdy proti nim! Dále založila "Svaz přátel SSSR" (později Svaz československo-sovětského přátelství) a stala se jeho místopředsedkyní. Její manžel byl členem KSČ a i ona se pokoušela do KSČ vstoupit, ale bezúspěšně (nicméně pokud by tam byla, chovala by se ještě hůře, bo to byla echt fanatička toužící po moci) ale Anežka Hodinová-Spurná jí tam nechtěla. Osobně si myslím poté co vlezla k národním socialistům že to byl její konec. Chtěla se mstít a proto začala donášet a připravovali převrat. Je to smutné ale pravda. Horáková před soudem prohlásila, že očekávala 3. světovou válku (jako Mašínové) a při své činnosti s ní počítala. Doufala, že USA zaútočí na Sovětský svaz. Nakonec by se musela spokojit pouze s válkou studenou. V době, kdy měli všichni lidé v ČSR války plné zuby jí úvahy o pokračování války příliš mezi lidmi nepomohli. Její lidé, kteří byli ochotni použít na Prahu a i na zbytek ČSSR jaderné zbraně, ve jménu boje s komunismem, a takoví patří na šibenici! Horáková prohlásila před soudem, že "usilovala o změnu režimu", tak se musíme ptát, který režim by nad tím mávl rukou? Resumé: Co jsem o Horákové četl, tak to vše byla její vlastní iniciativa, udávala cizím zpravodajským službám jak KGB a CIA, ale z vlastní iniciativy, nikdo jí nechtěl pro amatérismus zaměstnat. Začala takto spolupracovat až po té co nebyla jmenována ministryní zahraničních věcí, stala se obětí vlastních nenaplněných ambicí.....a tvrdě za to zaplatila. Její vina byla plně prokázána a Horáková se i přiznala. Dokonce se chlubila svojí činností před soudem. A fakt nechápu pořád nějaké pitomé žvásty o justiční vraždě. Její vina (vlastizrada a špionáž) byla prokázána, Horáková se přiznala, podle platných zákonů dostala oprátku (v USA se s odpůrci režimu (i těmi domnělými) taky nemazlili ..!!!). Dnešní justice by ji sice nepověsila, ale pálku pořádnou by dostala také.........pokud by byla v té správné straně, tak by ji možná po průtazích i osvobodili. Jinak jde jen o modlu tzv. antikomunistů (havlošmejdů), kteří byli také u komunistů, ale zavčas chytli povětří pomateného hadráku. Horáková byla dvojím agentem a je pouze umělým symbolem, kterému se dneska povinně klaní i ti, kteří o ní vědí pravdu. Dále se ptám kde jsou její ostatky a hrob? Co ty podivné výměny a uplácení kata a ohledávače mrtvol? Cesta USA její dcery atd. Proč dodnes nebyla provedena rekonstrukce spisu pěkně od první strany, a pěkně jmenovitě, kdo začal, kdo vyslýchal, kdo svědčil, kdo dodal listiny, kdo je vyhotovil, kdo vypracoval obžalobu.. určitě ne ta stará babička co ji nedávno soudili, byla v tý době akorát bezejmenná káča...., kdo soudil a vydal rozsudek.....Proč??? Z těch jmen bychom byli překvapeni. Já si zkusím odpovědět sám, padl by celej jeden mýtus, stejně jako Fučík! Kdysi jsem někde v nějaké rubrice četl že její poprava (vražda) byla vlastně tichou dohodou mezi komunistickou mocí v tehdejším Československu a exilem v Londýně. A důvod? Milada Horáková, statečná žena, znala konfidenty nacistů z obou výše uvedených táborů, tudíž byla nebezpečná pro obě strany. Zdali je na tom něco pravdy, nevím. Každopádně je to zajímavá situace, která není zase až tak nepředstavitelná. Smutné je, že tak rádi oslavujeme falešné hrdiny, jako byla Horáková, Havel nebo bratři Mašínové! Pro nedostatek skutečných hrdinů, mají malé národy někdy sklony k tomu si své „hrdiny“ vyrábět mystifikacemi osobností, které při bližším zkoumání ve skutečnosti mravně ani morálně neobstojí. O Miladě Horákové bylo napsáno mnoho polopravdivých legend. Je velmi těžké dopátrat se toho, co je pravda a co ona sama o sobě úmyslně rozšiřovala, aby zahladila stopy. Za ta léta se dá vše překroutit a pravda pokřivit, dnes se prostě nesmí říct pravda, která by odhalila ty lži, které se dnes vydávají za pravdu. A pak je taky známé že historii píší vítězové. Pravda o Horákové, že se přiznala se zamlčuje záměrně, aby veřejnost byla klamána a zvláště zblblá mladá generace, která skočí na všechno.

  • 4.7.2017  11:17
  Co na to Češi (TV pořad) (2016)
  odpad!

  Co na to Češi a v hlavní roli chazar Mátoha, aneb jak chazaři zkoumají inteligenční koeficient mladých gojímů a ještě se přitom dobře baví :-) Odpudivý pořad..

  • 25.5.2017  09:57
  Co dokáže lež (TV film) (2016)
  odpad!

  I povstali chazar vedle chazara! Jeden z největších hnusů co jsem za 37 let života viděl. Všici kolaboranti se sešli na jednom místě už chyběli jen antony a aparáčtnici, aby je sebrali / naložili a odvezli neznámo kam. ;-) Hnusní lidé, hnusni lháři, ubohá sešlost placená za naše peníze. Skoro nikdo z nich ovšem není pravý Čech. V dokumentu vlastně neučinkuje jediný Čech nebo Moravák, jsou zde ukrajinští, britští či ostatní ... Jewrejci. Nebo spíše Chazaři. Ukradli náš majetek (95 ze 100 českých miliardářů jsou Jewreji, zbohatnuvší na tunelování a nezákoných spekulacích) a teď kradou naše myšlení a duši. Naprostá neobjektivita a nevyváženost donutila hledat informace jinde. Při pohledu na výše uvedenou provařenou bandu se tomu nemůže nikdo soudný divit! A přitom nevážená dezinformátorská bando stačí zdravý rozum a kritické myšlení. Trocha znalostí o tom, jak se dělá politika na globální úrovni a nemůže Vás nikdo oblbnout. Jo a hlavně vytěsnit z hlavy emoce, protože ty zabraňují myšlení. A jentak mimochodem jaky je rozdíl mezi lidmi, kteří tady vítali ruské tanky a sionistickou bandou co vítá americké konvoje? Tak hlavně že oni jsou o své pravdě přesvědčeni, ale kým nebo čim? Pejzatým žoldem, za který se budou bít, do posledního šekelu! PS; Ti 5* nebo 4* hodnoceni, lidi (mládeži) je mi vás fakt lito.

  • 2.5.2017  17:56
  Ano, Masaryk 1.-3. (1997)
  odpad!

  „Nestal se veliký tím, že hájil nějakého Žida, nýbrž proto, že sloužil židovskému národu v rozhodující hodině.“ newyorský rabín Stephen S. Wise o T. G. Masarykovi, 1930. Objektivný, nezaujatý, ale hlavně pravdivý dokument opravdu nečekejte. Skuteční pamětníci, všichni ti obyčejní lidí, sedláci, selky, dělníci atd, už bohužel nežijí a elita plebsu dnes může nakecat co chce a plebs to sežere i s navyjákem, stejně jako s Havlem! Tehdy fungovala taky propaganda vážená, plno zásadnách věcí se tutlalo, nesmělo se o nich psát, natáčet, stejně jako dnes. Masaryk=Havel, stejný zakořeněný kult, stejná anaglogie, stejný filosofický kecy, stejný vsrab a stejný podvod tehdy i dnes a v pozadí stále stejná moc! http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Studie_vyvolencovy_kryci_legendy_Masaryk.pdf. ps: woody tady doporučil Historii.cs, ten at raději nic nedoporučuje, to je totiž stejná sračka jako tohle, ne-li ještě horší.

  • 18.1.2017  11:46
  Bohéma (TV seriál) (2017)
  *

  Nevěrohodně, tendenční, manipulativní, vše strojené a přehrávané, navíc strašná nuda, zaujal mně snad jen pan Javorský coby Vlasta Burian, ale sám to tu neutáhne. Česká Televize no... Nic překvapivýho. Na další díly této slátaniny se už určitě nepodívám.

  • 11.10.2016  18:09

  Krásnej paskvil.

  • 6.7.2016  12:04

  Pravý nefalšovaný a nekompromisní pozdní WIP Trash od jednoho z největších klasiků tohoto žánru, který se zde vrátil v nejlepší možné formě v jednom ze svých 3 posledních filmů, aby rok na to, navždy odešel, ale v srdcích Trash fandů (nehledě na kritiku která ho provázela celou jeho režisérskou kariérou), zůstane už navždy. Ve filmu který je rozdělen na dvě části (první se odehrává ve vězení a druhá na útěku v džungli) nechybí ponižování, znásilňování, mučení, sex (dívky prodávány jako sexuální otrokyně), sprchové scény, drogy, orgie, to vše je tady na denním pořádku stejně tak jako non-stop nahota, po dějové stránce slabší, tam ze začátku není ani moc napětí a nějaké výraznější dramatické prvky, hraje zde převážně samá asiatka (nic proti), herečka v hlavní roli nicméně atraktivní a svůdná, dozorkyně nechutná (typická odporná matrona), je tam i nějaká politika a bizarní konec v džungli čistě ve stylu "Most Dangerous Game a starých kanibalských filmů, to je už čiré šílenství, zde nechybí ani trocha odvážnějšího gore a jsou zde i ty prvky které v první části chyběly, tedy více napětí a dramatu. Suma-sumárum, nechutné, úchylné, špinavé, obskurní, mysoginí a kýčovité, nicméně přesto celkem ambiciozní Wipko s prvky staré školy a pro lidi s vkusem žádné sračky, které se na první pohled jeví jako film natočený v 70-80's, kde si myslím že by celou řadu filmů s přehledem trumflo a v porovnání s konkurencí po roce 2000 rovněž! Další zajímavostí je jeden málo vídaný fakt, že film na IMDb má jen 80 hodn. a 3 komentáře a zde 10x tolik, což se zase tak často nestává, ale je to zapříčiněno tím, že film vyšel v ČR u Vapetů (2010-2012) a Japonsku (2011) a šel i ve Francii v roce 2006 na Cannes Festivalu, ve své rodné Itálii vydán oficiálně nikdy nebyl, vyšel doposud jen na nějakém Home videu.

  • 6.7.2016  10:26
  Učitelka (2016)
  *

  To se to kritizuje a pomlouvá a přehání, když už nic nehrozí. Což takhle hrdinové natočit něco o problémech současného školství? Témata se nabízejí skoro denně. :-) Pupendo nebo Učitelka - obojí klasicky hřebejkovská době poplatná filmařská prostituce ve stylu primitivně černobíle (rudomodře) pojímaného antikomunismu pro mateřské a základní školy. Pamětníci vědí své a mladší ročníky mají při použití jiných, nezávislých zdrojů informací, dostatek prostoru k přemýšlení. Nějak si nemůžu pomoc ale po 25 letých zkušenostech s pravdoláskovým mafiánským režimem, se Hřebejkovy agitační filmy nějak míjejí účinkem. Ale je fakt, že finančně jsou vyjimečně dodovány (granty, které platí danový poplatník!) a "umělci" mají žně, ostatně na některých je to i vidět, jak mají krásně naducané tváře. Jinak Hřebejku nazvat voliče Zemana, rudohnědá prasata to není zrovna dvakrát košer ty jeden demograde, to ti poměrně značná část obyvatelstva nikdy nezapomene a neodpustí. Teď ale jistě budeš loudit u těch "prasat" aby šli na ten tvůj film a pokladna se plnila, jak jinak! 51st Kviff - viděno asi omylem, čistě ze zvědavosti a víceméně z donucení..

  • 3.7.2016  20:38

  Vtipný námět, ale konina na entou co se samotné filmařiny týče spíše nezvládnuté, ale jako oddychovka celkem dobré, zajímavá je tady pouze přirozeně krásná a smyslná Jesica Szohr s banánem v ústech, kterou ještě někdy chci vidět pokud možno svlečenou. :-)

  • 28.11.2015  23:02
  Český slavík Mattoni 2015 (TV pořad) (2015)
  *

  Z té snobské sebranky na tom Slavíkovi se norálnímu člověkovu musí udělat zle, jejich starosti a ročildovy peníze bych chtěl fakt mít! Stále stejné ksichty na tomhle každoročním tyjátru jen pro otrlé, písničky o ničem, naprosto nemelodické, všechno je hrozně vyumělkované, chybí přirozenost, všude tam sedí a zpívají jen prázdné nádoby, které nemají už dávno co říct, nic než pózy prostě. Nejhorší ale je, když slavíka dostanete ze soucitu a zároveň největším uměním umělce je včas odejít ze scény. Což bohužel KG nedokázal. Proto naprostá zbytečná nicneříkající anketa. Viděno zcela náhodně na TV@Hovnu, kdy jako příznivec světového rocku jsem sledoval tu naši hudební bídu ve srovnání se světem je to taková vesnická liga (snad to nechtějí srovávat například s Grammy proboha?), chtěl jsem vidět českou legendu Gotta, jak natom po zdravotní stránce je, kdy mu touto cestou přeji bezké uzdravení. Jinak ale fakt trapárna a už dávno zcela zbytečná anketa, která měla zaniknout a nebo se přejmenovat hned po roce '89, tím se oddělit (distancovat) od té socialistickél která ještě za něco stála. Nova si z toho navíc udělala takovou menší Gottoshow, což je jí vlastní:-) Borhyová - Bouček friendzone level 10000:-) PS: Yoshitsune, dávej pozor aby ti nepraskla cévka, ty nácku :-) Pražská havloidní kavárna povalečů a členů páté kolony v čele s Karlem Čírem, musí být z toho Ortelu doslova šokována. Ortel porazil mainstream, to bude zejtra zas celej den jen a jen ZVRACET! :-)

  • 15.11.2015  15:37
  Jestřábí věž (TV film) (1984)
  ***

  Celkem milé překvapení které jsem doposud vůbec neznal, nádherně nasnímané prostředí Vysokých Tater (Brnčalova chata), zajímavý scénář, možství kvalitních dialogů, trocha psychologie, jistá míra dobrodružsrví a velké množství známých herců a jejich velice dobré herecké výkony (hodně netradiční Čenský v roli téměř dokonalého psychouše apošuka, Munzar nebo Brzobohatý jako sympatáci). Doporučuji.

  • 29.10.2015  18:44
  O televizním strašidýlku (TV seriál) (1965)
  ***

  Příjemná animace, na svou dobu perfektní triky, ano, snímeček skutečně viditelně inspiroval celou řadu pozdějších večerníčkových tvůrců. Podobné filmy; "O zvířátkách pana Krbce".

  • 6.10.2015  17:24

  Zednářský škvár založený na lživých faktech a dezinformací, s cílem oklamat člověka, v naději že většina diváků nic ověřovat nebude. Až po druhém shlédnutí jsem přišel na to že jsem byl i Já oklamán, a že film velice obratně mísí pravdu se lží, aby lež vypadala více pravdivě! Jde o oblíbený Satanův trik, který počítá s tím že člověk nepoužije intuici samostaně uvažovat a věřovat. Ti z vás kteří jste shlédli "Zeitgeist" a chcete se přesvědčit o jeho lži, můžete navštívit stránku www.atnti-zeitgeist.info.

  • 9.7.2015  19:50
  Je t’aime… Moi non plus (hudební videoklip) (1969)
  ****

  Nejerotičtější píseń všech dob, nezapomenutelný song!!!

<< předchozí 1 2 3 4 27 54 80 106
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace