Karlos80

Karlos80

Karel Musil

okres Praha
Cinema de Bizzare, Eurohoror, Eurocult, Trash, Sleazy, Grindhouse, Exploitation.

<< předchozí 1 2 3 4 28 54 81 107
    • 9.1.2019  21:48
    Fokus Václava Moravce (TV pořad) (2015)

O pořadu jsem věděl už dávno že je to jen další tendenční sračka a včerejšek mě v tom jen utvrdil, téma bylo v současné době docela aktuální “Dezinformace”. Co slovo, to perla. Vrchol přišel s nástupem deb*lního havlistického svazáka a par*sita Grygara – nositele titulu Zdegenerovaný Balvan, který tam řekl, že období po roce 1948 bylo nejstrašnější pro celý český národ za celou historii jeho existence. Popravu českých pánů, Habsburskou porobu, Mnichov 1938, okupaci 1939 a Protektorát jaksi zapomněl zmínit. To je svi*ě, to je neuvěřitelné, poklonkující každému režimu. A Chazar Romancov tam byl jako odborník. Žádná opozice, žádná vyváženost, žádný host z alternativy. Prostě klasická tendenční ČT a vrchol pokrytectví v čele s mimořádně odpudivým pseudomoderátorem a manipulátorem Moravcem. Mmmj a jak jinak, opět tam byl zmíněn Aeronet, jako příklad dezinformačního proruského média. Autoři ani účastníci pořadu si asi nepřečetli zprávu BIS, která jasně deklaruje, že české alternativní weby jsou v rukou českých provozovatelů v mnoha případech vlastenců. Kromě Sputniku. Navíc jeden celkem nedávný průzkum "Jeden svět na školách" zjistil, že alternativním serverům důvěřuje už dokonce necelá třetina učitelů na školách. V pořadu nezaznělo ani slovo tom, proč tomu tak je, ani oponentura, že přece není možné, aby 30% vzdělaných profesorů a učitelů věřilo něčemu, co jsou dezinformace. Jakýkoliv oponent, který by byl ve studiu, by takovou argumentaci o dezinformacích okamžitě roznesl na kopytech, že Kavčí hory dělají z učitelů nevzdělané hlupáky. To už je diagnóza pro Dr. Chocholouška. Takovou ČT si nikdo z nás rozumých lidí jistě nepřeje platit!

• 14.12.2018  22:23
    Newsroom ČT24 (TV pořad) (2015)

Dalsí odporná propaganda na sračkometu kde skupina samozvaných svazáků a chazarských šmejdů typu Taberyho (prostitut pracující pro Kabalu) pomlouvá a dehonestuje kdekoho.

• 14.12.2018  22:14
    Iluze (studentský film) (2018)

Dokument zlém Viktoru Orbánovi, na jehož bustu je možné v dokumentu střílet, aby se lidé zbavili frustrace z jeho autority. Současný protiobčanský režim v ČR, který více méně, ale skrytě podporuje všelijakou homo-gender, pro muslimskou a jinou zvrácenou a nepřirozenou agendu ve stylu Evropské unie a všeobecně Západu, se neštítí postavit do vysílání ČT před diváky sotva vycválanou studenku neomarxismu (která je přímo napojená na CEU Budapest George Sorose, ale její práce plní neziskovou mediální zakázku Open Society Foundations George Sorose), ve kterém je jednostranně a nevyváženě vykreslován obraz prý děsivého a zlého Viktora Orbána. Prostě jako obvykle na zeblití. Více v článku zde : https://aeronet.cz/news/skandal-soukup-reditel-tv-barrandov-se-zastal-viktora-orbana-a-tvrde-zautocil-na-ceskou-televizi-za-jeji-nevyvazene-a-zmanipulovane-zpravodajstvi-zaznela-neuveritelna-slova/

• 8.12.2018  23:30

Z dnešního pohledu silně nadčasová kultovní záležitost. Když pominu ty americký střílečky a podobné magořiny, co zas k těmto akčním filmům prostě neodmyslitelně patří, tak třeba pasáže o ztrátě morálního kreditu a vyjíždění účtenek se ztrátou kreditu jsou nadčasové. Tehdy jsme se tomu smáli, ale už od toho nejsme vůbec daleko i u nás díky různým Facebookům a podobným chytákům. Ve filmu je také důležitá ta pasáž o podzemních lidech, to jsou tady ti, co nejdou s mainstreamem a neziskovkami a podobnou navoněnou bídou. Znovu a znovu s ukazuje že elity čas od času pustí do světa něco s předstihem desítek let (Matrix), věřte tomu nebo ne, ale vše má svůj pravý důvod, na náhody opravdu nevěřím. Za pár let může být vše tvrdou realitou a bůhví na čem všem se pracuje dnes a co nám teba pozítří pustí v kinech a jak bude svět vypadat řekneme třeba za takových 50 let..

• 8.12.2018  16:01
    Aréna Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

Soukup je jen další nastrčený panáca (z řad řízené opozice) kdy plní zakázku těch sil (řekneme vyšší moci), které nad nim drží ochrannou ruku. Jinak by si nikdy nemohl dovolit to, co si dovoluje. Tady vůbec nejde o soupeření mezi ČT a TV Barrandov. Jde o boj mezi židy! A jak jsem k těmto závěrům došel? Po shlédnutí pár jeho vystoupení musím konstatovat, že všechny jeho debaty jsou čistě účelové …tedy povrchní. On nikdy neimprovizuje. Soukup jede vždy podle not, které mu byly připraveny předem.

• 8.12.2018  16:01
    INSTINKTY Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

• 8.12.2018  16:00
    Kauzy Jaromíra Soukupa (TV pořad) (2017)

• 8.12.2018  15:23
    Pomocníci (1967)

Obskurní filmeček, ale jinak moc pěkná animace..

• 20.11.2018  10:55
    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

Tak tohle je skutečně klenot, ale bohužel v tom negativním slova smyslu. Neskutečné a nepochopitelné co vše se dnes může vůbec dostat do vysílání..

• 19.11.2018  16:17
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

Je třeba pochopit jednoduchou věc, řada příslušníků tajných služeb není loajální pouze ČR…Další srágora od Hřebejka, kterého považuji za extra hnusného a arogantního ži_dáka. Ten ždycky si najde příležitost, kdy kopnout do Čechů (našeho - ne jeho národa). Plus samozřejmě nechybí ani aktuální mix xidoliberálních ideologií (jak jinak), víme kdo za tím ším stojí... Takže za mě jasné ne, ani v televizi ani v kině. Na mně kchazar Hřebejk rejžovat nebude! Enšpígl: Na to přeci existuje jednoduchá odpověd, stejný původ, proč si myslíš že jsou všude, ty by sis tam nezahrál. :-)

• 5.11.2018  21:46
    Milada (2017)

Na české filmy posledních let se nedá dívat. Perličkou je zajisté ještě před nedávnem mohutně v TV a všude jinde možně propagovaný doják o Miladě Horákové. Ted jsem ten brak konečně "zčásti" viděl (do konce jsme to bohužel nevydržel) a skoro jsem se poblil. Prý hluboce věřící zásadová žena … no tak všechno možné, ale toto fakt ne. Člověk, který vyzývá vědomě jinou zem, aby na jeho vlast shodila jaderné bomby, je v mých očích odporná stvůra a to jsem ještě dost slušný. Soud a rozsudek považuji za spravedlnost či snad karmu – chtěla smrt pro ostatní, dostala ji sama. Amen.

• 23.10.2018  12:09
    Exodus (1960)

Film je jen další typickou ukázkou židovské kontroly filmového průmyslu, bo zcela překrucuje palestinskou otázku a glorifikuje sionistický terorismus.

• 8.10.2018  18:46
    Karel Gott: Zdvořilý Woody (hudební videoklip) (1963)

Nejlepší je masáž vemene! l:-)

• 8.10.2018  18:40

Československý nářez, tohle (text) prostě nevymyslíš..

• 8.10.2018  18:19
    The Traveling Wilburys: End of the Line (hudební videoklip) (1989)

Společně s "Handle With Care" asi největší hit týhle skvělý party. Co jméno to velký pojem na hudební scéně.. Skupina vydala dvě alba v letech 1988-90.

• 8.10.2018  18:17
    The Traveling Wilburys: Handle with Care (hudební videoklip) (1988)

Společně s "End Of The Line" asi největší hit týhle party. Co jméno to velký pojem na hudební scéně.. Skupina vydala dvě alba v letech 1988-90.

• 8.10.2018  17:59
    The Beatles: From Me to You (hudební videoklip) (1963)

"Adresát neznámý", písen kterou u nás proslavil Božský Kája. :-)

• 28.9.2018  13:22
    Kultura + (TV pořad) (2017)

Další úplně zbytečná žvanírna na veřejnoprávním sračkometu za naše peníze, který uvádí navíc zcela nesympatickej moderátor, kde tohle zas našli nechápu.

• 15.9.2018  15:05
    Uctivá poklona, pane Kohn (TV seriál) (1992)

Uctivá poklona, pane Kohn - Mnozí z herců vlastně ani nic nehrají, nemusejí hrát, viz reakce na Mariin. .-) Přesně to řekl Žid, kterého hrál B. Polozcek (sám židovského původu), v čase 22:56 v prvním díle. Sice zde myšleno jako vtip, ale je to bohužel naprostá pravda.

• 14.8.2018  20:00
    Divošky (TV pořad) (2013)

Honem přepněte bo budete na Primě! Větší stupiditu na sračkometu abys-te pohledaly.

• 1.7.2018  23:16

Ve 4 letech ve škole nám toto pouštěli, byl to nejspíš takový blok dětských pořadů (snad určených pro MŠ?) jako později Studio Kamarád, nicméně splývá mi to s Rozmarýnkem a Hračky naší Kačky, víc si bohužel nevybavím, je to už x desítek let a mí rodiče taky neví, ale znělka mi tak nějak v paměti utkvěla https://www.youtube.com/watch?v=7InRyntDNDc

• 24.6.2018  11:11
    Šikulové (TV pořad) (2007)

Tady se pozná kdo má a nemá děti, jinak by tu nemohlo být tolik odpadů a že je to před kamerou? A co, tam jsou ještě daleko větší.... Je přeci jen dobře v malých dětech už od mala rozvíjet jejich fantazii a kreativitu, být trochu manuálně zručný, to není vůbec na škodu, a vždy se to hodí. Navíc se člověk nenudí, nečučí na telku a nebo do mobilu. My za mlada měli pěstitelky a dílnu, ve školce a ve škole (hlavně na prvém stupni) jsme stále něco kreslili, lepil, prostě vytvářeli, dodnes to mám někde v deskách na půdě i smým jménem. Přínosný pořad pro předškoláky a školáky.

• 13.6.2018  22:39
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Mainstreamem, školou a dalšími prorežimními institucemi totálně zmasakrovaní mladí lidé cestují po stopách "uprchlíků" (rozuměj ilegálů!) do míst, z kterých vycestovali. Moderátor této reality show nás informuje o těchto mladých lidech jako o rozmazlených blbečcích. Dále se ani nemusím dívat! Další scénář je zoufale předvídatelný - mladí lidé prohlédnou a s pokorou zjistí, jaké strasti musí nebozí ilegálové na své cestě za štěstím (rozuměj do Evropy) protrpět. Jak si jich musíme kvůli tomu vážit, předcházet si je, hostit je a ve všem jim vždy vyhovět, ustoupit jim a vytvořit pro ně prostředí, v kterém se jim bude pohodlně žít a v kterém budou moci plně rozvíjet své zvyky, rituály, náboženství atd. Jsme povinováni ilegálům zajistit co největší pohodlí a dokonale se postarat o ně i o rodinné příslušníky, které si sem pozvou. Pořad vznikl za podpory Evropské unie.. už jsem viděl lepší komedie! :-) Odporná masáž, manipulace a propaganda - výplach mozků mladým lidem a ostatním naivkům..

• 10.6.2018  07:00
    Tomáš Halík: Dialogy se světem (TV film) (2018)

To byl Halík dle mainstreamu, Halík obrazem alternativních médii by vypadal uplně jinak.

• 31.5.2018  13:22
    Colette (2013)

K tomuto filmu (na doporučení) jsem se dostal až ted, kdy celou republikou otřásá kauza kontroverzní hry o Ježíšovi vs Slušní lidí (ND Brno) a já tu mám jedno zajímavé porovnání. Viz tento film. Zfilmované porno v koncetračním táboře Osvětim které natočil v roce 2013 režisér Milan Cieslar podle novely starého, žlučí plného a hlavně prolhaného sionisty, který měl tak “rád” Čechy, že se z toho ke konci života mohl přímo posrat, v hlavní roli “aktivista TOP09” Jiří Mádl, původu vyvoleného ai ostatní herci jsou převážně židovského původu pro větší punc originality a autentičnosti, kdy hrají v podstatě sami sebe. Dotace od Státního fondu kinematografie 5 944 974,80 Kč, rozpočet 96 milionů Kč, koprodukční film České televize a Slovenské televize. Jj to se za konce-sionářské poplatky točí a rozhazuje, o tom co se natočí rozhoduje žid, tady i jinde ve světě a gojimové cvakají a ještě se jim za to řádné vyplachují mozky a to je účel. Zde je Mádl souloží pod hořícími pecemi v Osvětimi : http://www.youtube.com/watch?v=AsIvzXJy0qg. Toto vše ale jistě nevadí, toto vše je košer? Dovedete si představit co by to vyvolalo za poprask předvést něco podobného na prknech ND? Mohu vás ubezpečit, že kdyby (ale to je jenom fantazie, protože to by se nikdo neopovážil zinscenovat) byla natočena scéna jak třeba rabín znásilňuje křesťanku, pak by se okamžitě po celé zeměkouli rozeřvala veškerá masová média, která jsou celosvětově v židovských rukou, a to takovým způsobem, jaký svět ještě neviděl!!! Účel ale světí prostředky jak se říká a nic se neděje náhodou. Ta blasfémie proti Ježíšovi byla natočena zcela účelově a skvěle načasována..

• 15.5.2018  10:51

No těěbůůch, kdo vydržel až do konce to musel být masochista! No, že se tomu ale divím, vždyť to natočila naše slavná ČT za naše peníze a asi jsme jim zaplatili na konce-sionářském výpalném holt moc málo....

• 13.5.2018  09:55
    Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad) (2018)

Eurovisi pro rok 2018 vyhrála zopěvačka Netta která representovala Israal:-) Jen nechápu, od kdy je Israel v Evropě, aha už vím, ona musela vyhrát jinak by to byl rasismus, a pak tu máme i silnou všudypřítomno, leč neviditelnou jewrejskou lobby že? :-) Mno, pokud to takhle půjde dál, tak se dožiji i toho, že se naše děti ve škole budou učit hebrejsky. :-) Rok od roku trapnější vítězové a zprofanovaná záležitost. Tohle politické divadlo jak se zdá už dávno není soutěž o zpěvu. Doby kdy touto soutěží prošla například skupina Abba nebo Celin Dion jsou nenávratně pryč...

• 11.5.2018  12:35
    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)

Možná by stálo za úvahu, napsat srovnání, kolik ročně “vydělává” extrémistický a dezinformační pořad Reportéři ČT, ze státem garantovaného výpalného! Ovšem předpokládám, že tam budou příjmy zahaleny neprostupnou mlhou. Každopádně myslím, že nejlepší způsob, jak dát najevo dopad pořadu na svou osobu, je navýšení příspěvku třeba pro takové AE, což tímto činím. Díky za Vaši práci. :-) Ps: Pravda si svoje cesty vždy najde a nějací spacákoví revolucionáři Wollneři a spol. tomu nezabraní.

• 10.4.2018  12:12
    Čtyřicítka na krku (TV film) (2008)

Plastická Heather a klasický hezounek takový Ken, jak to asi jen může dopadnout? Oddychová, relaxační, ale jinak poměrně dost předvídatelná, a místy trochu nudná romantická komedie, ale film docela rychle utíká, takže se to dá celkem v pohodě přežít, nicméně ve svém žánru a v subgenre (starší žena vs mladší muž) najdeme mnoho lepších a povedenejších filmů. A na tento si po čase ani nevzpomenete, nic vám z něho neutkví v paměti.

• 12.3.2018  16:28
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Protičeská parazitická chazarská komediantská havlérka, ten morální, kolaborantský odpad, přisátý na prachy z dojné krávy ČT, už je úplně posraný, úplně zdeptaný, úplně v prdééli. Nenávist ke všemu českému a vůbec slovanskému je v nich zakódovaná jaksi geneticky, a celá řada z nich se tím veřejně ani nijak netají. A stejně se najde stále řada idiotů kteří jim to žerou, kteří to sledují a nebo tam dokonce na ten soukromej košér profesní-párty tyjátr jdou (asi patří taky mezi vyvolené výýajpí celebřitky) to je úplně na hlavu. Průměrný český volič, který nepatří mezi elitu (podle nich, jde taky o to, jakou elitu a kterého národa mají na mysli) přece ničemu nerozumí, oni mu to vždy spolehlivě vysvětlí a posadí na prdel, případně ještě vyšlou do ulic jako totál vymytou ovci, která nabyde na důležitosti, kdy si myslí že snad dělá užitečnou věc. Čím více lidí tu "elitu" prokouklo, tím je drzejší, tím víc kolem sebe kope a tím víc proti sobě lidi štve. Vše je záměr. Přidám jeden stále aktuální citát: “Chceš-li zjistit, kdo ti vládne, zjisti, koho ti není dovoleno kritizovat” -. Voltaire. Lidé bděte, tohle není vážně sranda.

<< předchozí 1 2 3 4 28 54 81 107