Karlos80

Karlos80

Karel Musil

okres Praha
Cinema de Bizzare, Eurohoror, Eurocult, Trash, Sleazy, Grindhouse, Exploitation.

<< předchozí 1 2 3 4 28 54 81 107
    • 20.11.2018  10:55
    Klenot.TV (TV pořad) (2016)

Tak tohle je skutečně klenot, ale bohužel v tom negativním slova smyslu. Neskutečné a nepochopitelné co vše se dnes může vůbec dostat do vysílání..

• 19.11.2018  16:17
    Rédl - Prokurátor (E01) (epizoda) (2018)

Je třeba pochopit jednoduchou věc, řada příslušníků tajných služeb není loajální pouze ČR…Další srágora od Hřebejka, kterého považuji za extra hnusného a arogantního ži_dáka. Ten ždycky si najde příležitost, kdy kopnout do Čechů (našeho - ne jeho národa). Plus samozřejmě nechybí ani aktuální mix xidoliberálních ideologií (jak jinak), víme kdo za tím ším stojí... Takže za mě jasné ne, ani v televizi ani v kině. Na mně kchazar Hřebejk rejžovat nebude! Enšpígl: Na to přeci existuje jednoduchá odpověd, stejný původ, proč si myslíš že jsou všude, ty by sis tam nezahrál. :-)

• 5.11.2018  21:46
    Milada (2017)

Na české filmy posledních let se nedá dívat. Perličkou je zajisté ještě před nedávnem mohutně v TV a všude jinde možně propagovaný doják o Miladě Horákové. Ted jsem ten brak konečně "zčásti" viděl (do konce jsme to bohužel nevydržel) a skoro jsem se poblil. Prý hluboce věřící zásadová žena … no tak všechno možné, ale toto fakt ne. Člověk, který vyzývá vědomě jinou zem, aby na jeho vlast shodila jaderné bomby, je v mých očích odporná stvůra a to jsem ještě dost slušný. Soud a rozsudek považuji za spravedlnost či snad karmu – chtěla smrt pro ostatní, dostala ji sama. Amen.

• 23.10.2018  12:09
    Exodus (1960)

Film je jen další typickou ukázkou židovské kontroly filmového průmyslu, bo zcela překrucuje palestinskou otázku a glorifikuje sionistický terorismus.

• 8.10.2018  18:46
    Karel Gott: Zdvořilý Woody (hudební videoklip) (1963)

Nejlepší je masáž vemene! l:-)

• 8.10.2018  18:40

Československý nářez, tohle (text) prostě nevymyslíš..

• 8.10.2018  18:19
    The Traveling Wilburys: End of the Line (hudební videoklip) (1989)

Společně s "Handle With Care" asi největší hit týhle skvělý party. Co jméno to velký pojem na hudební scéně.. Skupina vydala dvě alba v letech 1988-90.

• 8.10.2018  18:17
    The Traveling Wilburys: Handle with Care (hudební videoklip) (1988)

Společně s "End Of The Line" asi největší hit týhle party. Co jméno to velký pojem na hudební scéně.. Skupina vydala dvě alba v letech 1988-90.

• 8.10.2018  17:59
    The Beatles: From Me to You (hudební videoklip) (1963)

"Adresát neznámý", písen kterou u nás proslavil Božský Kája. :-)

• 28.9.2018  13:22
    Kultura + (TV pořad) (2017)

Další úplně zbytečná žvanírna na veřejnoprávním sračkometu za naše peníze, který uvádí navíc zcela nesympatickej moderátor, kde tohle zas našli nechápu.

• 15.9.2018  15:05
    Uctivá poklona, pane Kohn (TV seriál) (1992)

Uctivá poklona, pane Kohn - Mnozí z herců vlastně ani nic nehrají, nemusejí hrát, viz reakce na Mariin. .-) Přesně to řekl Žid, kterého hrál B. Polozcek (sám židovského původu), v čase 22:56 v prvním díle. Sice zde myšleno jako vtip, ale je to bohužel naprostá pravda.

• 14.8.2018  20:00
    Divošky (TV pořad) (2013)

Honem přepněte bo budete na Primě! Větší stupiditu na sračkometu abys-te pohledaly.

• 1.7.2018  23:16

Ve 4 letech ve škole nám toto pouštěli, byl to nejspíš takový blok dětských pořadů (snad určených pro MŠ?) jako později Studio Kamarád, nicméně splývá mi to s Rozmarýnkem a Hračky naší Kačky, víc si bohužel nevybavím, je to už x desítek let a mí rodiče taky neví, ale znělka mi tak nějak v paměti utkvěla https://www.youtube.com/watch?v=7InRyntDNDc

• 24.6.2018  11:11
    Šikulové (TV pořad) (2007)

Tady se pozná kdo má a nemá děti, jinak by tu nemohlo být tolik odpadů a že je to před kamerou? A co, tam jsou ještě daleko větší.... Je přeci jen dobře v malých dětech už od mala rozvíjet jejich fantazii a kreativitu, být trochu manuálně zručný, to není vůbec na škodu, a vždy se to hodí. Navíc se člověk nenudí, nečučí na telku a nebo do mobilu. My za mlada měli pěstitelky a dílnu, ve školce a ve škole (hlavně na prvém stupni) jsme stále něco kreslili, lepil, prostě vytvářeli, dodnes to mám někde v deskách na půdě i smým jménem. Přínosný pořad pro předškoláky a školáky.

• 13.6.2018  22:39
    Zlatá mládež (TV pořad) (2015)

Mainstreamem, školou a dalšími prorežimními institucemi totálně zmasakrovaní mladí lidé cestují po stopách "uprchlíků" (rozuměj ilegálů!) do míst, z kterých vycestovali. Moderátor této reality show nás informuje o těchto mladých lidech jako o rozmazlených blbečcích. Dále se ani nemusím dívat! Další scénář je zoufale předvídatelný - mladí lidé prohlédnou a s pokorou zjistí, jaké strasti musí nebozí ilegálové na své cestě za štěstím (rozuměj do Evropy) protrpět. Jak si jich musíme kvůli tomu vážit, předcházet si je, hostit je a ve všem jim vždy vyhovět, ustoupit jim a vytvořit pro ně prostředí, v kterém se jim bude pohodlně žít a v kterém budou moci plně rozvíjet své zvyky, rituály, náboženství atd. Jsme povinováni ilegálům zajistit co největší pohodlí a dokonale se postarat o ně i o rodinné příslušníky, které si sem pozvou. Pořad vznikl za podpory Evropské unie.. už jsem viděl lepší komedie! :-) Odporná masáž, manipulace a propaganda - výplach mozků mladým lidem a ostatním naivkům..

• 10.6.2018  07:00
    Tomáš Halík: Dialogy se světem (TV film) (2018)

To byl Halík dle mainstreamu, Halík obrazem alternativních médii by vypadal uplně jinak.

• 31.5.2018  13:22
    Colette (2013)

K tomuto filmu (na doporučení) jsem se dostal až ted, kdy celou republikou otřásá kauza kontroverzní hry o Ježíšovi vs Slušní lidí (ND Brno) a já tu mám jedno zajímavé porovnání. Viz tento film. Zfilmované porno v koncetračním táboře Osvětim které natočil v roce 2013 režisér Milan Cieslar podle novely starého, žlučí plného a hlavně prolhaného sionisty, který měl tak “rád” Čechy, že se z toho ke konci života mohl přímo posrat, v hlavní roli “aktivista TOP09” Jiří Mádl, původu vyvoleného ai ostatní herci jsou převážně židovského původu pro větší punc originality a autentičnosti, kdy hrají v podstatě sami sebe. Dotace od Státního fondu kinematografie 5 944 974,80 Kč, rozpočet 96 milionů Kč, koprodukční film České televize a Slovenské televize. Jj to se za konce-sionářské poplatky točí a rozhazuje, o tom co se natočí rozhoduje žid, tady i jinde ve světě a gojimové cvakají a ještě se jim za to řádné vyplachují mozky a to je účel. Zde je Mádl souloží pod hořícími pecemi v Osvětimi : http://www.youtube.com/watch?v=AsIvzXJy0qg. Toto vše ale jistě nevadí, toto vše je košer? Dovedete si představit co by to vyvolalo za poprask předvést něco podobného na prknech ND? Mohu vás ubezpečit, že kdyby (ale to je jenom fantazie, protože to by se nikdo neopovážil zinscenovat) byla natočena scéna jak třeba rabín znásilňuje křesťanku, pak by se okamžitě po celé zeměkouli rozeřvala veškerá masová média, která jsou celosvětově v židovských rukou, a to takovým způsobem, jaký svět ještě neviděl!!! Účel ale světí prostředky jak se říká a nic se neděje náhodou. Ta blasfémie proti Ježíšovi byla natočena zcela účelově a skvěle načasována..

• 15.5.2018  10:51

No těěbůůch, kdo vydržel až do konce to musel být masochista! No, že se tomu ale divím, vždyť to natočila naše slavná ČT za naše peníze a asi jsme jim zaplatili na konce-sionářském výpalném holt moc málo....

• 13.5.2018  09:55
    Eurovision Song Contest 2018 (TV pořad) (2018)

Eurovisi pro rok 2018 vyhrála zopěvačka Netta která representovala Israal:-) Jen nechápu, od kdy je Israel v Evropě, aha už vím, ona musela vyhrát jinak by to byl rasismus, a pak tu máme i silnou všudypřítomno, leč neviditelnou jewrejskou lobby že? :-) Mno, pokud to takhle půjde dál, tak se dožiji i toho, že se naše děti ve škole budou učit hebrejsky. :-) Rok od roku trapnější vítězové a zprofanovaná záležitost. Tohle politické divadlo jak se zdá už dávno není soutěž o zpěvu. Doby kdy touto soutěží prošla například skupina Abba nebo Celin Dion jsou nenávratně pryč...

• 11.5.2018  12:35
    Reportéři ČT (TV pořad) (2004)

Možná by stálo za úvahu, napsat srovnání, kolik ročně “vydělává” extrémistický a dezinformační pořad Reportéři ČT, ze státem garantovaného výpalného! Ovšem předpokládám, že tam budou příjmy zahaleny neprostupnou mlhou. Každopádně myslím, že nejlepší způsob, jak dát najevo dopad pořadu na svou osobu, je navýšení příspěvku třeba pro takové AE, což tímto činím. Díky za Vaši práci. :-) Ps: Pravda si svoje cesty vždy najde a nějací spacákoví revolucionáři Wollneři a spol. tomu nezabraní.

• 10.4.2018  12:12
    Čtyřicítka na krku (TV film) (2008)

Plastická Heather a klasický hezounek takový Ken, jak to asi jen může dopadnout? Oddychová, relaxační, ale jinak poměrně dost předvídatelná, a místy trochu nudná romantická komedie, ale film docela rychle utíká, takže se to dá celkem v pohodě přežít, nicméně ve svém žánru a v subgenre (starší žena vs mladší muž) najdeme mnoho lepších a povedenejších filmů. A na tento si po čase ani nevzpomenete, nic vám z něho neutkví v paměti.

• 12.3.2018  16:28
    25. Český lev (TV pořad) (2018)

Protičeská parazitická chazarská komediantská havlérka, ten morální, kolaborantský odpad, přisátý na prachy z dojné krávy ČT, už je úplně posraný, úplně zdeptaný, úplně v prdééli. Nenávist ke všemu českému a vůbec slovanskému je v nich zakódovaná jaksi geneticky, a celá řada z nich se tím veřejně ani nijak netají. A stejně se najde stále řada idiotů kteří jim to žerou, kteří to sledují a nebo tam dokonce na ten soukromej košér profesní-párty tyjátr jdou (asi patří taky mezi vyvolené výýajpí celebřitky) to je úplně na hlavu. Průměrný český volič, který nepatří mezi elitu (podle nich, jde taky o to, jakou elitu a kterého národa mají na mysli) přece ničemu nerozumí, oni mu to vždy spolehlivě vysvětlí a posadí na prdel, případně ještě vyšlou do ulic jako totál vymytou ovci, která nabyde na důležitosti, kdy si myslí že snad dělá užitečnou věc. Čím více lidí tu "elitu" prokouklo, tím je drzejší, tím víc kolem sebe kope a tím víc proti sobě lidi štve. Vše je záměr. Přidám jeden stále aktuální citát: “Chceš-li zjistit, kdo ti vládne, zjisti, koho ti není dovoleno kritizovat” -. Voltaire. Lidé bděte, tohle není vážně sranda.

• 4.3.2018  16:17

Hanobení národa a vlastizrada. Ale co je nejhorší? Ty komentáře pod videem https://www.stream.cz/mraziva-tajemstvi/10023354-praotec-cech Neskutečně odporný .Nekolikrát jasně zobrazené vševidoucí oko ostatně mluví samo za sebe...

• 3.2.2018  17:33

Opravdu "nečekaný" konec, který jsem si fakt ani ve snu nepředstavoval, ale je to ze života a asi to tak mělo být. Jinak klasická německá romantika s trochu podle mě urychleným, atypickým koncem - no-happy endem, tedy ehm, jak se to vezme. :-) Isabell Gerschke byla hodně atraktivní..

• 26.1.2018  00:11
    Prezidentský duel – finále (TV pořad) (2018)

Pražská kavárna chce Drahoše, český národ chce Zemana! Vítězkou debaty byla polostranná Witowská (manželka židovského bankéře), která nahrávala Drahoschovi, který ale zase prozměnu dopředu věděl na co se ho budou ptát. :-) Tam v rozhovoru se moderátorka zeptala na migraci a kvóty a obrátila se nejprve na Drahoše. Ten pak začal odpovídat, cituji: “Tak dneska jsem si poslechl ve zprávách, že éééé” a odmlka profesora. Witowská k mému překvapení Drahošovi nahodila: “…už i Německo ustupuje…” a Drahoš: “… už i Německo ustupuje od tohoto principu…” No a pak už se chytil a dále deklamoval naučený text jak našprtaný student ZŠ!“ Ta souvislá řeč Drahosche. 😂 Když si člověk srovnal úterní debatu, kdy nedal pomalu dohromady souvislou větu a ctvrtek. Tak to bylo nebe a dudy. Ten vědel moc dobře na co se ho budou ptat. Celá debata byla podvodem v přímém přenosu! A dále viz video zachycující okamžik, kdy Witowská napověděla Jiřímu Drahošovi, jak má znít věta s jeho odpovědí https://vimeo.com/252908287?ref=fb-share

• 24.1.2018  12:21
    Cesta na Hrad (TV pořad) (2018)

„Neskákejte mi do řeči, vy nikam nekandidujete.“ Jednou při doplňující otázce pak také Zeman podotkl: „Co ještě chcete?“, A nakonec i mrkající president jak ze Švejka. To jsou tři stěžejní výňatky z této první diskuze bez Drahoše. Tahle diskuze Zeman versus Ray Koranteng, byla zároveň i symbolikou globálního prediktora.

• 24.1.2018  12:00
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Já nevím co se vám všem nelíbí, prý ten televizní formát ve stylu reality show apod sračky, však to není žádná "česká" originalita, jedeme podle Západu, ehm, tedy alespoń se to stále tvrdí, náš vzor Amerika ne? Tak vocode? Jinak Zeman jako skvělý a obratný rétor s nadhledem a humorem Drahoše několikrát nachytat na švestkách a ukázal Drahošovi, který na něj v hovoru agresivně útočil, že je politicky negramotný. Akademik, eurohujer a patolízal BruSselu prakticky bez šanci i se svými loutkovodiči a nasluchátkem. Publikum nemá cenu komentovat, na obou stranách se najdou vždy slušní a méně slušní jedinci až hulváti, každý je dnes přesvědčen jen o té své jediné pravdě za kterou se bije až za hrob a jiný názor neuznává, a to je prý demokracie, medvědí či špinavou práci též udělají massmédia a škola, co se vymývání mozků týče, slabší kusy podlehnou. A jak to vidím já? Viz první debata Zeman versus Ray Koranteng - aneb symbolika globálního prediktora? Globální prediktor tady potřebuje mít Zemana za každou cenu. Ne poslušnou loutku americké státní elity Drahoše. A tak zinscenoval to první představení na Nově, kde je v debatě na jedné straně je Zeman a na druhé straně Ray Koranteng (barevný přistěhovalec!). Aby každému došla ta symbolika, že mají výběr buď Zemana nebo statisíce migrantů v rámci povinných bruselských kvót, které jim Drahoš a jím sestavená kalouskova vláda poslušně odsouhlasí.

• 12.1.2018  11:48
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Špatný sen todleto, ale realita nebude o moc lepší vážení, cajti mají dnes značně svázané ruce a občas působí stejně směšné jak ti tydýti v týhle sračce a někteří naši spoluobčané blbnou na kvadrát pořád stejně a myslí si že jim díky demagogracii a lžím vše projde. PS: Prosím doplnit žánr komedie a reality-show. Děkuji.

• 10.1.2018  23:57
    DVTV (TV pořad) (2014)

O DVTV je všeobecně známo, že je silně prounijní, zaujatá, jednostranná, manipulativní a zaměstnaní prodejní pressstituti (výkvět to žurnalistiky) při rozhovorech oplývají značně nedemokratickými manýry občas to připomíná a je rovno honu na čarodějnice. Navíc ta nosatá jedovatá rebeka je ve značném střetu zájmu jakožto členka správní rady pražské pobočky organizace Open Society Fund miliardáře George Sorose, tady se neutralita vylučuje! Už dávno je jasné, co je Bakalo/Séréšova DVTV za žumpu, hlásná to trouba OSF. A tady to hodnocení hodně moc vypovídá o tomto národu. Lidi mdlého rozumu, absolutně neinformovaní naivní, fakt k pláči. Trapnější než DVTV je uz pouze ČT.

• 31.12.2017  13:11
    Hotel Anny Sacherové (TV film) (2016)

Jednou jsi dole jedno nahoře, aneb jak mladá shabesgoyimka Anna Sacherová ke štěstí přišla, inu s takovými známostni a kontakty jde všecko o poznaní snázeji, ale na druhou stranu faktem je, že nějaký talent a charisma mít musela aby si všecku tu převážně "židovskou" smetánku omotala kolem prstu, aby ji ti samí postupem času během jistých dějiných událostí viz řízený pád Monarchií v Evropě, 1. Světová válka nebo Krize v 30 letech (na kterých Oni ti co to umělě spustili a vyvolali nikdy sami neprodělali!) nakonec prakticky ožebračili. Pravdu měl jen ten ošklivý starosta (?) po kterém je tam pojmenované dodnes nějaké náměstí (?) bo co, jaká to nehoráznost, takový antisemita! Opravdu časy se mění a lidi také. Cenné díky dobovým záběrům, ale i po historické stránce, kdy si informovaný člověk leccos pospojuje a dá do souvislostí, takže ho jisté věci nemohou vůbec překvapit..

<< předchozí 1 2 3 4 28 54 81 107