Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Dokumentární
  • Animovaný
  • Akční

Obsahy (328)

Mania (1974)

Profesor Brecht zjistí, že jeho krásná manželka Lisa má pletky s jeho bratrem, dvojčetem Giordanem. Jeho bratr zmizí za záhadných okolností a on zaujme jeho místo. Předstírá, že je ním, a dohání ženu k šílenství.

Eros e Thanatos (1969)

Dějová linie se točí kolem vraždícího sexuálního maniaka a vyslovuje pochybnosti o jeho skutečné vině.

Roommates, The (1973)

Heather, Beth, Carla, Brea a Hetheřina setřenice Paula je pětice krásných mladých dam, které se rozhodnou strávit dovolenou u Lake Arrowhead. Po nějaké době dojde ke sblížení skupiny žen u Lake Arrowhead s různými muži z okolí. Avšak záležitosti se vyvíjejí špatně, když se dívky stanou terčem tajemného vraha.

Quella strana voglia d'amore (1977)

Sourozenci Angela a Mark, děti aristokratických rodičů, pěstují v rodinném sídle morbidní sexuální vztah. Markův incestní vztah je narušen příjezdem provokativní a rošťácké učitelky do jejich domu. S pomocí sluhy zrealizuje Angela proti učitelce jasnou a nemilosrdnou pomstu.

Devil's Ecstasy (1977)

Mladá studentka dostane zprávu, že její matka zemřela, a tak se vrací do svého rodinného sídla kvůli nároku na své dědictví. Tam se ale zapojuje do čarodějnictví, satanismu a oddává se spoustě sexu.

Dead End (1985)

Režisér na volné noze se svou posádkou riskují, když chtějí natočit dokument ve městě, které je zaplaveno masožravými zombíky.

Şahit (1978)

Svědek vraždy a jeho sestra se pokouší uniknout dvěma vrahům, kteří je chtějí umlčet, aby nemohli svědčit u soudu.

Operace Omega (1979)

V tomto špionážním dramatu se mladý agent CIA zapletl do únosu evropského vědce vlastnícího unikátní formuli k energii. Jakmile vědec zkusil i s formulí přeběhnout, byl unesen.

Gladiatore di Roma, Il (1962)

Nisa, dcera poraženého krále vazalského státu, žije jako otrokyně v Římě, kam byla zavlečena. Nový král se ji chce z obavy o trůn zbavit. Křesťanská rodina, kde Nisa žije a pracuje, je na příkaz římského císaře vyvražděna, zachrání se jen Valerio. Nisa a otrok Marcus jsou odvlečeni. Marcus se poté stane slavným gladiátorem, ale uteče a spolu s Valeriem chce osvobodit uvězněné křesťany. Když jsou zajati, rozkřikne se zpráva o zavraždění císaře.

La mondana nuda (1980)

Kara a Marisa jsou dvě dívky praktikující nejstarší řemeslo na světě a porno. Kara je zavražděna a z jejího domu zmizí mafii kompromitující dokumenty. Marisin život je po této vraždě komplikován šílenými návaly žárlivosti, touhou po pomstě a pronásledování natolik, že chce vzít zákon do svých vlastních rukou.

Lunga notte di Veronique, La (1966)

Giovanni Bernardi byl po smrti rodičů při autonehodě pozván na návštěvu svého dědečka hraběte Marca Anselmiho. Během pobytu ve starém sídle uvidí tajemnou a éterickou dívku Veroniku. Ta zemřela za první světové války a nyní její duch straší.

Notte per 5 rapine, Una (1967)

Edgar, bývalý účetní Martensovy továrny, zorganizuje smělou loupež v malém městečku Servage ve Francouzských Alpách. Jeho plán spočívá v nočním vyřazení policejní stanice a telefonní ústředny z činnosti požárem. Jakmile to bude hotové, měli by jeho muži být schopni v poklidu vyloupit banku, poštovní trezor, peníze na mzdy z místní továrny a dva či tři obchodní domy. K řízení komanda si Edgar najme profesionálního gangstera Georgese, který je celý nažhavený úkol "perfektně splnit". Plán je sice brilantní, ale ne vždy jde všechno podle plánu...

Il segreto del vestito rosso (1965)

Cyd Charisse a Hugh O'Brian hrají hlavní role v tomto klasickém mezinárodním thrilleru o Američance na dovolené v Římě, jejíž manžel za záhadných okolností zmizí. Na pomoc jí přichází pohledný americký chlápek, odvážný novinář, ale také její bývalý milenec.

Il mostro di Venezia (1965)

Sériový vrah oblečený v neoprenu s potápěčskou výbavou a akvalungem v benátských kanálech zabíjí ženy tak, že je utopí a zatáhne je do svého podvodního doupěte, kde je nabalzamuje k uchování jejich krásy.

Případ Leopolda Hilsnera (1999) (TV film)

Dvoudílný televizní dokumentární film Případ Leopolda Hilsnera, natočený k příležitosti stého výročí obvinění z údajné rituální vraždy v městečku Polná, vedle Dreyfusova případu největší evropské aféry svého druhu. Scénář k filmu na motivy knihy Jiřího Kovtuna Tajuplná vražda napsal Vladimír Branislav, film vznikl v tvůrčí skupině Anny Beckové a natočil jej režisér Petr Burian. Zdroj: www.holocaust.cz

Imputazione di omicidio per uno studente (1972)

Při konfliktu mezi demonstrujícími dělníky, studenty a policií byli v Římě zabiti policista a student. Vyšetřující soudce Sola (Martin Balsam) má sklon věřit policejní verzi, že student byl zabit jedním z protestujících, zatímco policista byl zabit studentem Massimem Trottim (Luigi Diberti), členem zvláštní parlamentní skupiny. Tato teorie budí dojem důvěryhodnosti a tak se Massimo Trotti dostane před soud. Je ale za vraždu skutečně zodpovědný?

Surabaya Conspiracy (1969)

Dva týmy podvodníků se pokouší nalézt a ukrást zásobu zlata, skrytou v bazénu bohatého filipínské despoty.

Les tueurs fous (1972)

Film vychází ze skutečných událostí, kdy vypráví příběh gigola a jeho mladého přítele, jejichž nejoblíbenější hrou je střílení cizích lidí. Nesouvisející nebo i jiné touhy, než být spolu, nás svádí na nesnesitelnou cestu. Boris Szulzinger se rozhodl filmovat v Bruselu a představil město s překvapivým prostředím pro svůj příběh. Jeho představy o homosexualitě jsou zajisté rozporuplné, jednak ho fascinují a jednak se mu hnusí při zakoušených protichůdných povahových emocích.

Ghosts That Still Walk (1977)

Ghosts That Still Walk je příběh patnáctiletého kluka posedlého pomstychtivým duchem indiánského medicinmana Marka a popisuje různé související paranormální jevy spojené s prastarými kletbami včetně nezapomenutelných scenérií trochu zválcováné pouště a létajících kamenů.

Reklama

Reklama

Reklama