Karlos80

Karlos80

okres Praha
Cinema de Bizzare, Eurohoror, Eurocult, Trash, Sleazy, Grindhouse, Exploitation.

343 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
  • 26.10.2016
  Mania (1974)

  Profesor Brecht zjistí, že jeho krásná manželka Lisa má pletky s jeho bratrem, dvojčetem Giordanem. Jeho bratr zmizí za záhadných okolností a on zaujme jeho místo. Předstírá, že je ním, a dohání ženu k šílenství.

  • 2.8.2015
  Eros e Thanatos (1969)

  Dějová linie se točí kolem vraždícího sexuálního maniaka a vyslovuje pochybnosti o jeho skutečné vině.

  • 9.7.2015
  Roommates, The (1973)

  Heather, Beth, Carla, Brea a Hetheřina setřenice Paula je pětice krásných mladých dam, které se rozhodnou strávit dovolenou u Lake Arrowhead. Po nějaké době dojde ke sblížení skupiny žen u Lake Arrowhead s různými muži z okolí. Avšak záležitosti se vyvíjejí špatně, když se dívky stanou terčem tajemného vraha.

  • 27.6.2015
  Quella strana voglia d'amore (1977)

  Sourozenci Angela a Mark, děti aristokratických rodičů, pěstují v rodinném sídle morbidní sexuální vztah. Markův incestní vztah je narušen příjezdem provokativní a rošťácké učitelky do jejich domu. S pomocí sluhy zrealizuje Angela proti učitelce jasnou a nemilosrdnou pomstu.

  • 27.6.2015
  Devil's Ecstasy (1977)

  Mladá studentka dostane zprávu, že její matka zemřela, a tak se vrací do svého rodinného sídla kvůli nároku na své dědictví. Tam se ale zapojuje do čarodějnictví, satanismu a oddává se spoustě sexu.

  • 26.6.2015
  Dead End (1985)

  Režisér na volné noze se svou posádkou riskují, když chtějí natočit dokument ve městě, které je zaplaveno masožravými zombíky.

  • 8.2.2015
  Şahit (1978)

  Svědek vraždy a jeho sestra se pokouší uniknout dvěma vrahům, kteří je chtějí umlčet, aby nemohli svědčit u soudu.

  • 8.2.2015
  Operace Omega (1979)

  V tomto špionážním dramatu se mladý agent CIA zapletl do únosu evropského vědce vlastnícího unikátní formuli k energii. Jakmile vědec zkusil i s formulí přeběhnout, byl unesen.

  • 16.1.2015
  Gladiatore di Roma, Il (1962)

  Nisa, dcera poraženého krále vazalského státu, žije jako otrokyně v Římě, kam byla zavlečena. Nový král se ji chce z obavy o trůn zbavit. Křesťanská rodina, kde Nisa žije a pracuje, je na příkaz římského císaře vyvražděna, zachrání se jen Valerio. Nisa a otrok Marcus jsou odvlečeni. Marcus se poté stane slavným gladiátorem, ale uteče a spolu s Valeriem chce osvobodit uvězněné křesťany. Když jsou zajati, rozkřikne se zpráva o zavraždění císaře.

  • 29.12.2014
  Asesinato de una Call Girl (1980)

  Kara a Marisa jsou dvě dívky praktikující nejstarší řemeslo na světě a porno. Kara je zavražděna a z jejího domu zmizí mafii kompromitující dokumenty. Marisin život je po této vraždě komplikován šílenými návaly žárlivosti, touhou po pomstě a pronásledování natolik, že chce vzít zákon do svých vlastních rukou.

  • 29.12.2014
  Lunga notte di Veronique, La (1966)

  Giovanni Bernardi byl po smrti rodičů při autonehodě pozván na návštěvu svého dědečka hraběte Marca Anselmiho. Během pobytu ve starém sídle uvidí tajemnou a éterickou dívku Veroniku. Ta zemřela za první světové války a nyní její duch straší.

  • 29.12.2014
  Notte per 5 rapine, Una (1967)

  Edgar, bývalý účetní Martensovy továrny, zorganizuje smělou loupež v malém městečku Servage ve Francouzských Alpách. Jeho plán spočívá v nočním vyřazení policejní stanice a telefonní ústředny z činnosti požárem. Jakmile to bude hotové, měli by jeho muži být schopni v poklidu vyloupit banku, poštovní trezor, peníze na mzdy z místní továrny a dva či tři obchodní domy. K řízení komanda si Edgar najme profesionálního gangstera Georgese, který je celý nažhavený úkol "perfektně splnit". Plán je sice brilantní, ale ne vždy jde všechno podle plánu...

  • 29.12.2014
  Il segreto del vestito rosso (1965)

  Cyd Charisse a Hugh O'Brian hrají hlavní role v tomto klasickém mezinárodním thrilleru o Američance na dovolené v Římě, jejíž manžel za záhadných okolností zmizí. Na pomoc jí přichází pohledný americký chlápek, odvážný novinář, ale také její bývalý milenec.

  • 29.12.2014
  Il mostro di Venezia (1965)

  Sériový vrah oblečený v neoprenu s potápěčskou výbavou a akvalungem v benátských kanálech zabíjí ženy tak, že je utopí a zatáhne je do svého podvodního doupěte, kde je nabalzamuje k uchování jejich krásy.

  • 27.12.2014
  Případ Leopolda Hilsnera (TV film) (1999)

  Dvoudílný televizní dokumentární film Případ Leopolda Hilsnera, natočený k příležitosti stého výročí obvinění z údajné rituální vraždy v městečku Polná, vedle Dreyfusova případu největší evropské aféry svého druhu. Scénář k filmu na motivy knihy Jiřího Kovtuna Tajuplná vražda napsal Vladimír Branislav, film vznikl v tvůrčí skupině Anny Beckové a natočil jej režisér Petr Burian. Zdroj: www.holocaust.cz

  • 26.12.2014
  Imputazione di omicidio per uno studente (1972)

  Při konfliktu mezi demonstrujícími dělníky, studenty a policií byli v Římě zabiti policista a student. Vyšetřující soudce Sola (Martin Balsam) má sklon věřit policejní verzi, že student byl zabit jedním z protestujících, zatímco policista byl zabit studentem Massimem Trottim (Luigi Diberti), členem zvláštní parlamentní skupiny. Tato teorie budí dojem důvěryhodnosti a tak se Massimo Trotti dostane před soud. Je ale za vraždu skutečně zodpovědný?

  • 23.12.2014
  Surabaya Conspiracy (1969)

  Dva týmy podvodníků se pokouší nalézt a ukrást zásobu zlata, skrytou v bazénu bohatého filipínské despoty.

  • 11.11.2014
  Les tueurs fous (1972)

  Film vychází ze skutečných událostí, kdy vypráví příběh gigola a jeho mladého přítele, jejichž nejoblíbenější hrou je střílení cizích lidí. Nesouvisející nebo i jiné touhy, než být spolu, nás svádí na nesnesitelnou cestu. Boris Szulzinger se rozhodl filmovat v Bruselu a představil město s překvapivým prostředím pro svůj příběh. Jeho představy o homosexualitě jsou zajisté rozporuplné, jednak ho fascinují a jednak se mu hnusí při zakoušených protichůdných povahových emocích.

  • 27.6.2014
  Ghosts That Still Walk (1977)

  Ghosts That Still Walk je příběh patnáctiletého kluka posedlého pomstychtivým duchem indiánského medicinmana Marka a popisuje různé související paranormální jevy spojené s prastarými kletbami včetně nezapomenutelných scenérií trochu zválcováné pouště a létajících kamenů.

  • 27.6.2014
  Black Lolita (1975)

  Yolanda Love (někdejší Miss Black Galaxy) hraje dívku, která opouští své rodné město a pracuje jako zpěvačka. Za pár let při návratu domů zjistí, že její malé město ovládají gangsteři. Dá dohromady partu bojovníků, aby tu zločinnou sebranku vypudili.

  • 27.6.2014
  La Rose écorchée (1970)

  Film propagovaný jako „první hororový sexuální snímek" se odehrává v opuštěném zámku. Umělec Frédéric Lansac je silně rozrušený, když je krása jeho ženy zničena ohněm. Tradiční lékařství nepomáhá, tak na něj rezignuje. Namísto toho žádá o pomoc podlého plastického chirurga a společně chytí ženy s krásnou kůží, kterou jeho manželka tak zoufale potřebuje.

  • 27.6.2014
  Bare Knuckles (1977)

  Nájemný vrah v Los Angeles si klade za cíl vystopovat a zastavit maskovaného sériového vraha, který vraždí ženy pomocí kung-fu hmatů a chvatů.

  • 27.6.2014
  Drive In Massacre (1977)

  V kalifornském autokině (tzv. drive-In) řádí masový vrah, který s oblibou stíná diváky mečem. Na jeho dopadení jsou nasazeni dva detektivové.

  • 27.6.2014
  Mutilations (1986)

  Učitel střední školy vezme své studenty na na výlet do terénu, kde se dá zpozorovat UFO. Nečekal však, že jeden z létajících talířů v těch místech havaroval. Vetřelec a predátor začne zabíjet a pojídat jednoho studenta za druhým.

  • 27.6.2014
  Ogroff (1983)

  Vyšinutý dřevorubec Ogroff (Norbert Moutier) žije někde v odlehlé chatě uprostřed francouzských lesů. Je to maniak, jenž brutálně zavraždí a rozčtvrtí každého vetřelce, který naruší jeho teritorium. Prožívá také svou první erotickou rozkoš (fantasii), se svou sekerou a nakonec vede bitvu s místními zombíky.

  • 27.6.2014
  So Sad About Gloria (1973)

  Ke své rodině se vrací mladá žena právě propuštěná z psychiatrie. Brzy ji však začnou sužovat zneklidňující vidiny série vražd spáchaných sekerou.

  • 27.6.2014
  Die Sister, Die! (1972)

  Muž najme ošetřovatelku, aby pečovala o jeho nemocnou sestru, nepříjemnou semetriku. Hodlá ovšem ošetřovatelku přesvědčit, aby mu jeho sestru pomohla zabít...

  • 27.6.2014
  Women Unchained (1974)

  Útěk z pekla ženské věznice do pekla chaosu. Mají vůli udělat cokoliv, aby se dostaly do Mexika na svobodu. Hned po vypuknutí výtržností zabijí stráže a do cely ženského bloku 3 se zpět nevrátí. Cesta jejich útěku je provázena výbuchy násilí, smrtí a zničení každého, kdo se pokusí zkřížit jejich cestu.

  • 11.5.2014
  Gone with the Pope (2010)

  Film vypráví příběh čtyř bývalých trestanců, kteří cestují do Říma, aby se pokusili unést papeže. Mají v úmyslu účtovat si výkupné ve výši, "jeden dolar za každého katolíka na světě".

  • 2.4.2014
  Hrůzné zrůdy (1970)

  Cizinci (mimozemšťané) z umírajícího světa osnují spiknutí k dobytí Země využitím lidské pověrčivosti. Oživí dva mrtvé vědce (Michael Rennie a Karin Dor), využijí jejich znalosti oživovat různá pozemská monstra včetně vlkodlaka (Waldemar Daninskyho, Frankensteina (Jacinto Molina), mumie Tao-Tet a upíra hraběte de Meirhoff .

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11