Václavské náměstí (1961)

Tak jsme si tady žili za dnes odsuzovaných komunistů. Byly jsme sebevědomý a zcela soběstačný národ. K těm konzervám, paradoxně dnes to jsou většinou Češi, kdo tahají konzervy do světa, to jsme dopadli že..Cizinci co k nám tehdy přijeli třeba na dovolenou koukali jak si tu žijeme a do jisté míry nám i zaviděli, taky asi přišli na to, že je vše trochu jinak, než jak tehdy asi hlásala západní propaganda o zemích tzv. bývalého východního bloku - sovětských satelitů. A to platí o jakékoliv propagandě dodnes..

Pád Kabaly - Konec světa tak, jak ho známe (2020)

Viděno až pokračování původního asi 3 hodinového filmu pod označením Pád Kabaly II 1/10, které bylo zaměřené na její identitu, mělo by to tady být asi nějak oddělené a rozlišené. V rámci svého druhu nebo žánru jde o fantaskní záležitost. K tomuhle musíte přistupovat už jako člověk znalý a informovaný, konceptuálně gramotný, který ví kdo řídí a ovládá procesy řízení, konspirátor, ktery chápe procesy v souvislostech a v širším kontextu, člověk který má už něco málo nastudováno z chytrých tlustých knih, nikoliv jako laik, nebo jako prostý člověk, konzument mainstreamu, který se k podobným věcem a informacím dostane víceméně náhodou, takovým z vás to pak hlava samozřejmě nepobere. Pač se to neslučitelné s jejich světonázorem a s tím co se učili na školách přece by jim nelhali. Je to i o egu a předsudcích, k přístupu k životu jako takovému. To tedy jen okraj pro začátek. Někdy až bude více času tak zde napíši víc. Pro zájemce všechny části naleznete třeba zde; https://otevrisvoumysl.cz/?s=Kabala.

Kufr (1973) (TV film)

Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá", známe to a pravdivé přísloví, které každý z nás jistě slyšel mnohokrát. Tak dlouho si dělali pánové Kopecký s Filipovským šprťouchlata z ostatních lidi (resp ze svých hereckých kolegů) až se jim to vrátilo. Celé to bylo pojato formou jakési grotesky. Jsem rád že jsem tenhle malý a polozapomenutý televizní klenot viděl. Do hereckého obsazení bych ještě doplnil Evu Svobodovou (dáma ze psem).

Pozor na Kozoroha (1994) (TV film)

90's jako vyšitý, kdo nezažil ten nepochopí. Tyhle filmy fungují jako dobrá časová schránka. Linda Rybová a Klára Issová jako nactiletý kočky ohh yes..:) "Čau, máš dobrý brejle, vypadáš jak Majkl Džeksn!" Pro 15letou Issovou to byl vůbec filmový debut! Pro Rybovou to zas byla jedna z mála civilních rolí z té doby, kdy hrála převážně v pohádkách. Škoda mohlo by jich být víc. Týpek Pepek Zilvar taková light verze Cabadaje opět k nepřeslechnutí. Prý ten pes trochu šilhá. :) Příběh pitomý (naivní) spíše pro ty kteři věří na horoskopy, ale to nostalgiky nezajímá. Vypnout a užívat...

Jaro v Supraphonu (1970) (pořad)

24letá Saskia v jednom ze svých prvních televizních vystoupení, skoro bych holku nepoznal, ale byla to kost :) Uplynulo 50 let a ona je v nějaké podobě spolupráce z televizí i nadále aktivní...Neuvěřitelný. K písničkám Jiří Jelínek (Houpací křeslo) a Petr Novák s předělávkou od americké skupiny CCR mě oslovili asi nejvíc.

Nákaza (2011)

Náhoda? Ale kdeže, žádné náhody neexistují to ví přece každej konceptuálně gramotný a kriticky uvažující člověk. Líbí se mi jak se Hollyúd snažil v předstihu umístit do populace mýtus o Wuhanském tržišti, kdy se dnes už ví, že vir se  prokazatelně objevil minimálně ve 3 zemích ještě před Wu-chanem. Tento film nedostal prachy na scénář jen tak, o ně je vždycky bitva v Hollyúdu mezi vyvolenými Byl hotový v roce 2011 ok beru, ale není to žádný nadčasový film, protože byl natočen až rok po stěžejní zprávě Rocfellerovy nadace. To je ta, která ve svých biobankách chová neuvěřitelná svinstva, prý pro výrobu vakcín. V roce 2012 proběhla Olympiáda v Londýně a tam tehdy v tom okultním satanistickém ceremoniálu, už byly nastiněny jisté predikce, toho co nás v budoucnu čeká a nemine, tehdy se tím nikdo nesnažil zaobírat a mávnul nadtim rukou a nebo vůbec nevěděl vocogo. Přiznám si že mi to taky uniklo, ale elity plánují a plánují na X, někdy i desítek let dopředu. Byla tam mmj vidět i Greta, která se objevila na scéně až později  ale i tato postava v tom dějství měla své vlastní opodstatnění, když si uvědomíte že i ona je součástí plánu (konceptu/agendy Great Reset a Agendy2030) stále těch samých lidí v pozadi, kteří přišli s tímto monstrózním podvodem na celé lidstvo. Pandemie byla také v roce 2019 projednávána na světovém ekonomickém fóru ve švýcarském Davosu, na kterém Bill Gates a jeho manželka Melinda prosazovali, že je nutné kvůli zabránění šíření epidemií elektronicky sledovat všechny lidi na celém světě. A dál už to znáte. Je rok 2021, procesy řízení se urychlují, co ještě včera byla konspirace je dnes realitou! Všímejte si taky různých symbolů ve filmu, pak pozjištujte co to znamená. Ve filmu dávají vakcínu do nosu (ve skutečnosti se do nosu testuje) a potom náramek, ty dnes už nosí očkování lidé v Izhrahelli! Lidé bděte!!!

Vydržte až do půlnoci! (1973) (pořad)

Silvestrovsky zábavný pořad z roku '73,uváděny Josefem Kobrem. 4* za scénky Menšík & Bohdalová (Tonda má ženskou), Holzmann & Lipský (Křížovkáři) a za Karla Hálu a jeho neuvěřitelný hlas.

Zlatá kaplička nad Vltavou (1940)

Národ v těžké době potřeboval nějak povzbudit a sjednotit proto asi i vznikl tento fimeček (raritka) o našich dějinách. Nadšený Pivcův projev byl dechberoucí a od srdce. "Národ sobě!"

Černá hodinka: Piknik před deštěm (1970) (TV film)

Poklidná a pohodová seance nejen o vzpomínání s bardy českého divadla a filmu na chatičce v Kamenném přívozu u Prahy. Kdo by odolal takové jistě šmakózní vyuděné rybě od paní Šejbalove. Ohníček, kytara, zpěv, to mi evokovalo táboráky za mých mladých let. Nádherní lidé a krásná pohodová a klidná doba.

Ovládací panel
69. nej uživatel Česko