Mik_e

Michal Prchlík

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 23.10.2018  08:34

Shaku Yumiko, tentokrát v roli profesionální vražedkyně, pořád válí ..! Film je typicky japonsky přehnaný, a ani zápletka vskutku světoborná není. Ale akční scény jsou zvládnuty slušně, byť jistě velmi naivně. Průměrný odpočinkový film na jedno deštivé odpoledne..

• 8.9.2018  05:45

Dá se k tomuto vůbec něco normálního napsat? Statham dobrý, triky skvělé, Bingbing Li kočka. A asi poprvé jsem měl možnost vidět predátora, lovícího v čínských vodách ťamany. Ten průnik Číny do Hollywoodu je vskutku velkolepý (osobně mi nevadí). Jinak další z naprosto nekonečné řady naprosto průměrných a zaměnitelných filmů, z 90 procent tvořených digitální animací..

• 16.8.2018  06:37
    Tomb Raider (2018)

Z mého pohledu mnohem, mnohem lepší, než ty filmy s Andělínou z přelomu tisíciletí. Ruku v ruce s restartem herní série se změnila i Lara samotná a volba Alicie Vikander není vůbec špatná, naopak. Na roli se výborně hodí. Navíc je to celé Tomb Raider mnohem víc než ty výše zméněné filmy. Z mého pohledu asi nejlepší herní adaptace. Devadesátky byly super, ale dvoujehlanová Lara mi fakt nechybí. Jeden z mála případů, kdy preferuji nové pojetí před starým, to se vskutku nestává často.

• 30.12.2017  07:18

Tenhle kousek to u mě bohužel pěkně odskákal. Poprvé jsem ho viděl, když mi bylo jedenáct nebo dvanáct...ideální věk, že..:) Takže ve výsledku jsem ho dalších dobrých patnáct let proklínal do nejhlubších pekel, doufajíc, že se Leone smaží v pekle pro nudily hned vedle Kubricka, bičován Tarkovským. Jak jsem se mýlil..! Jako dítě člověk prostě víc ocení přímočaré klasiky jako Sedm statečných či El Dorado. Konečně po dvaceti letech dozrála touha vidět znovu, a...jednoznačný útok na metu nejvyšší. Dále již škoda slov, jdu si zahrát na Harmoniku, a někdy si zase jistě dám příběh Hodného (Bronson), zlého (Fonda) a ošklivého (Robards)..!

• 21.12.2017  13:38

Jeden z nejbizarnějších výdobytků televizních obrazovek, morfující parta teenagerů, se vrátil. A tentokráte s velkou pompou na plátna kin, s velkofilmovým rozpočtem v zádech. Tato původem japonská série (Super Sentai frančíza) je tu s námi již nějakých třicet let, tak proč to nezkusit znova, pro moderní mladé diváky, zvyklé již na jiné společenské pořádky. A tumáš. Máme tu opět pětici barviček, každá příslušící jednomu strážci. A jména si bere rovnou z nejslavnější, původní party. Jenže ouha. Místo sympatické pětky čtyř bělochů a jednoho černocha tu máme sraz tří bělochů, jednoho míšence a jednoho černocha nevyjasněných sexuálních orientací, nedej bože na někoho zapomenout či někoho urazit. Takže i když mi to s filmem příjemně uteklo (pardon, k ději se moc nevyjadřuji, ale kdo zná seriál, zná i tohle - bum bum, zordi, bum bum, megazord, bum bum, vyhráli jsme, jde se domů) taky tyto hollyúdské tendence sociální progrese a genderového liberalismu mi fakt vadí čím dál víc. A čím víc to do filmů budou cpát, tím víc mi to bude vadit.

• 14.11.2016  18:10

Japonci jsou jiní - to víme. Protože natočit tak neskutečně precizní technikou animovaný film, sehnat na dabing hollywoodské herce, a pak to hodit rovnou na Blu-ray a mít z toho takříkajíc kulový, to chce skutečný srdcaře. Nemluvě o tom, že rozhazovali kde mohli, sehnali nejlepší animátory pod sluncem (minimálně pod tím vycházejícím), ale jaksi zapomněli najmout příčetného scénáristu a režiséra. Takže ve výsledku pro****li rozpočet průměrné banánové republiky sice pompézně, ale tak nějak bez hlubšího smyslu - alespoň tak se to může jevit nám tady. Nu, jsem fanoušek, tak to máme za 3*. Na hru se těším jak malej Mitsubishi, doufám, že to letité čekání stálo za to ! Jo, a SPOILER na konci : Sean Bean je sice jenom dabér, ale to ho před jeho filmovým údělem nezachrání. :)

• 12.10.2016  21:03
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

U seriálu je důležité, aby člověku sedlo obsazení. To by se zde dalo nazvat, řekněme, Rabín (Leonard), gay ( Sheldon), a krásná blondýna (bez komentáře..). No a když je jednomu z celého ansáblu nejsympatičtějším hercem Ind (!!), je něco špatně. Občas jsem se mírně zasmál, ale Sheldonovo pitvoření jsem vzdal po pár dílech.

• 7.10.2016  16:15
    Mylène Farmer: Désenchantée (hudební videoklip) (1991)

Písnička je úžasná, ale videoklip - krom svého štědrého rozpočtu - prakticky ničím nevyniká. Rozhodně v tomto případě se nedostavil ten pocit, že píseň a klip jedno jsou, a rozdělíme li je, jsou jen poloviční.

• 27.9.2016  20:02

Samotný námět je možná v dnešní době klišé, ale zároveň nabízí nesčetně potenciálních humorných situací. Nebo taky průšvihů. Nebo prostě něčeho. V našem případě jsme bohužel dostali obyčejný romantický film, z padesátiodstínové šedi vyčnívající jen díky Tonyho růžovému tričku. Zkrátka a dobře, námět měl jistý potenciál, který byl nicméně zazděn neschopností tvůrců, či jejich neochotou - to samozřejmě nevím, ale asi mi to může být jedno. Takhle jsem se smál jen zvukovým projevům hlavní hrdinky (mimochodem, jinak kouzelné..), což pochybuji, že by měl být hlavní komediální pilíř. Rozhodně to mělo své světlé i silné momenty, závěrečný pocit samozřejmě příjemný, ale tajně jsem doufal, že se u komedie zasměji.

• 23.9.2016  21:35

Tun - tuntudun - tuntudun - tuduun...přicházejí. Černoch, Korejec, Indián, Mexikánec, a nějaký drobný. A tak napůl, ještě jedna statečná navrch. Takže vlastně tak 7 1/2 statečných. Koukat se na to v zásadě dá, je to plné efektních přestřelek, akčních scén. Denzel Washington jako Černý jezdec Chris dejme tomu. Chris Pratt jako bizarní kombinace Eastwooda a McQueena taky fajn (proč mu ale poněkud trapně říkají blonďáku, to opravdu netuším), Ethan Hawke výborný jako vždy. Jinak ale - řada věcí tam nedává moc smysl, postavy nejsou řádně představeny (třeba o Indiánovi se dozvíme zhruba jen to, že má rád krvavý bifteky)..záporák divnej, na Calveru nemá ani náhodou. Je to zkrátka moderní, genderově a etnicky téměř vyvážený (říkám téměř, chyběli ještě homosexuál, lesba a transka..), výpravný digitální film, na který se dá dívat. Nikdo ale nečeká, že by se klasice ze šedesátých let byť jen přiblížil, že..?

• 14.9.2016  00:46
    Godzilla (1954)

Klasický katastrofický snímek, s místy již směšnými triky (samotný gigant je chlápek v ještěrčím převleku..), který přesto i po 70 letech působí impozantně a tak nějak opravdověji, než digitální onanie posledních dvou dekád. Výborná hudba, poměrně velkorysý rozpočet, a slušná atmosféra. Nehledě na to, že staré filmové triky fanouška zkrátka vábí více, než jejich generování prostřednictvím počítačů. Možná brakový žánr, ale tenhle film rozhodně úroveň má.

• 8.7.2016  18:06

Nikdy jsem tyhle prvorepublikový věci nemusel, od Sequense jedině Honzu Zemana či Atentát..

• 8.7.2016  17:56
    Okres na severu (TV seriál) (1981)

Odpad ! Odpad ! ...another brick in the Wall...Odpad ! Odpad! ...a tak dále, proto tu máme většinu Dietlových seriálů v černých číslech - protože místní intelechtuální elita se chová jako stádo ovcí. No nic už, dost řešení soukromých komplexů s místní komun(it)ou, a něco málo k seriálu. Tedy, soudruh Moučka hraje soudruha okresního tajemníka Pláteníka, jezdí ve staré Volze, kterou řídí Josef Bláha. Pak tu taky máme soudružku Švorcovou, která ovšem za minulého režimu rozhodně švorc nebyla - ta hraje Pláteníkovu ženu. Další soudruzi jsou ztělesněni Haničincem, Rážem, Bekem, a Prachařem. Nechybí normalizační seriálová ozdoba, Lída Zemanová - tedy Renáta Doležalová. No a všichni jsou ve svých rolích naprosto přesvědčiví, s Moučkou v čele. Svého tajemníka zvládá hrát luxusně ve všech možných polohách. No a když člověk jen pomyslí na fakt, že v seriálu se v podstatě jen schůzuje, kádruje, a řeší se osud chemičky, plus nějaké ty rodinné věci, nezbývá před panem Dietlem než smeknout, rozhovory jsou napsány skutečně mistrovsky a seriál nenudí. Ovšem, abych jen nechválil - Jiřina Švorcová se kdysi nechala slyšet, že v jednom seriálu musela přepisovat zamilované dialogy, protože ty prý panu Dietlovi fakt nejdou - nu, nejdou. Bohužel to tady nikdo nepřepsal. I nějaká zatracená Ocelová Daniela je umí desetkrát líp, hrůza. Naštěstí jich moc není. Za další, toho všeho politikaření je občas už vážně moc. Přesto docela slušné 3*, za pár let si dám Muže na radnici..:)

• 3.7.2016  14:21

Svět Válečného řemesla mi dnes již mnoho neříká, ale jako řada dalších, i já jsem u těch několika dílů toho videoherního universa nějaký ten pátek kdysi strávil. Film natočený podle hry většinou aspiruje na titul propadák roku, no, s odřenýma ušima - není to tenhle případ. Celkem mizernej film, emocionálně naprosto plochej, obsazenej vymydlenejma nehercema, zachraňuje totiž vizuál, který produkci stál nějakých bratru 160 mega šustivých Washingtonů. A je to vidět. Orkové obecně jsou udělaní skvěle, obzvláště vydařeným dojmem na mě působil černokněžník Gul'Dan. Některá místa na Azerothu, jako město Bouřný vítr či trpasličí Železná kovadlina působí spektakulárním dojmem a dělána očividně pro fanoušky, nejeden pamětník starého WoWka setře slzu z vlhkého oka. Jenomže k čemu to je, když psal dialogy nějaký umělec, kterému nejspíš po sepsání jednoho dvou blogů svěřili rovnou velkoprodukci?? No nic, kouzelník Medivh mě potěšil, stejně jako černokněžník Gul'Dan a velkolepý vizuál. Ale dialogy, výběr "herců", emocionální plochost a nuda obecně to prostě zazdily. Mělo to na mnohem, mnohem víc. Za ty peníze.

• 12.6.2016  18:48

Snímek má tu přednost, že zastihl řadu svědků či přímo aktérů dobových událostí týkajících se Slušovic ještě na živu, takže si poslechneme samotného Čubu, Pitharta, Jakeše, i dalších méně známých politiků či přímo zaměstnanců samotného JZD. Dokument slušně popisuje vzestup Slušovic, Čubův charakter i jeho metody řízení podniku (jeho připodobnění k Tomáši Baťovi není úplně zcestné..) i jeho dlouholetý zápas s politickou mocí. Škoda, že se dozvíme tak málo o popřevratovém období a vytunelování Slušovic. Sice v dokumentu několik zazní Havlovy okřídlené výroky o "temných slušovických nitkách.." a je naznačeno, že mu nějakým způsobem ležely v žaludku, ale co se stalo přesně se zjevně můžeme jen dohadovat. Jinak slušné. :)

• 10.6.2016  23:11

Sakryš, jak to ten Jasný dělá, že vždycky jeho film začne diváka nudit už v prvních pěti minutách. Takže jsem děkoval osudu, že má film jen hodinu a půl a nebude se opakovati porod jako u Rodáků. Naštěstí ale, chyba lávky. Na scénáři kromě Jasného pracovali ještě Brdečka s Werichem (který si střihl i titulní dvojroli) a nedovolili panu režisérovi, aby to zvojtil definitivně. Nakonec tu máme vcelku příjemnou, občas zábavnou alegorii, obsazenou těmi nejlepšími herci s panem Werichem v čele. A Emília Vašáryová? Ztělesněná krása..Navíc celý ten vkusný cirkus doprovázela krásná hudba. Nenudit to místy, hlavně zpočátku, jdu na 4*..

• 4.6.2016  09:27

Nindží korytnačky ve filmu jsou zpět. Nejspíš ještě stupidnější (u těhle filmů se to srovnává už dost blbě..), akce mizerná, a charaktery jim sekundující jsou navýsost otravné. Vyjímku tvoří profesionální neherečka Megan Foxová, na kterou se aspoň dobře dívá. No ale tak spád to má, sem tam nějaká hláška pobaví a Trhačovi poskoci Čuník s Nosorožcem jsou za mě tím nejpovedenějším na celém filmu. Osmdesátkovému animovanému komixu to ale nesahá ani po kotníky..

• 2.4.2016  23:03
    Wasabi (2001)

Akčně komediální jízda, pěkně po Bessonovsku, se sice tentokrát neodehrává v Paříži, hlavní hrdina je ale stejně frantík a exotické Tokyo jako kulisa posloužilo stejně dobře. Jean Reno je prostě sympaťák, jehož je radost sledovat. A jako malý herecký bonus navíc mě potěšila účast Hirosue Ryoko, známé z filmu Himitsu. Luc opět nezklamal. :)

• 1.4.2016  16:23

Tak se nám i DC Universe probralo z letargie, a s velkou pompou vrhlo do našich kin duel dvou nejznámějších cosplayerů komiksového světa. A hraje skutečně vabank, na tuhle maškarádu vyčlenilo nějakých tři sta milionů dolarů a je pravda, že výprava a triky jsou skutečně spektakulární, na filmu je vidět každý mizerný utracený cent. Něco takového už jsem v kině dlouho neviděl. Plus teda k tomu pár dobrých akčních scén, z nichž ta s Bat - vozítkem hraje prim. Tady ovšem pozitiva ve skrze končí...Tahle bitka mezi Supergayem, Netopýřím schizofrenikem, k nimž do trojky posléze přibude ještě Divoženka v podání Gal Gadot totiž sice nenudí, ale zároveň jsem kdoví jak nadšený neodcházel. Postavy se místy chovají dost nelogicky, zápletka na mě působila uměle, zároveň má divák pocit, že toho ve filmu hrozně moc chybí. Má to celé dvě a půl hodiny, a stejně se tam evidentně půlka věcí nevešla. Emocionálně byl na mě film nevýrazný. O hereckých "výkonech" asi nemá smysl moc mluvit, stačí když řeknu, že největší překvapení byla Amy Adams. Benovi nejvíc sedí, když má netopíří cosplay a sveřepý "výraz" k tomu, jinak se de facto střídají jeho dva až tři mimické projevy, známé už od Pearl Harboru. Za zmínku stojí ještě Jesse a jeho Lex Luthor, nebyl špatný, ale přišlo mi, že dost přehrával. Celkově lehké zklamání, ale je asi fakt pravda, že když film stojí 250 mega a dalších 100 padne na propagaci, tak to prostě propadák být nemůže. Každý je zvědavý, jak to dopadlo, mě nevyjímaje. Doufám ale, že v příštích filmech DC se už studio pochlapí a pošle nám pořádnou filmovou nálož. I tak začínám mít pocit, že by bylo lepší tyhle komiksové zombie ze třicátých let nechat tam, kam patří, a opustit tu zoufalou snahu je resuscitovat za každou cenu.

• 28.3.2016  23:55

Každá země by měla mít svého Havla ! Osobu, která pro své ideály je schopna obětovat svůj život, rodinu, jít vstříc nabitým zbraním, zatímco její oči odrážejí nekonečné odhodlání skoncovat s krutou diktaturou. Takže koho užije na tyhle pohádky, že jedna osoba hlásající lásku je schopna sama zatopit nelidskému režimu a do toho si odskočit pro Nobelovu cenu míru (na kterou jí navíc navrhl sám Václav Havel), přihoďte si hvězdičku a koukněte se na to. natočeno je to slušně, velkolepě a bez výraznějších hluchých míst. Navíc je to ověnčeno skvostným hereckým projevem a šarmem Tygřice i Dračice v jednom, které víc než zdatně sekunduje profesor Lupin. Navíc i do tohoto snímku přeci jen pronikly některé "pasáže", ukazující, jak Západ může zatápět režimu, který mu není pohodlný. Zde byla v hlavní roli ambasáda britská, v případě Havla ta americká a jistě by se dalo pokračovat. Přesto film není mou krevní skupinou, já na tyhle mediálně propírané mírotvůrce prostě nevěřím.

• 25.3.2016  11:24

Milé korejské melodrama, v němž hraje malou roli i matička Praha. Škoda, že z ní neukázali tvůrci více.. Velmi příjemná podívaná.

• 23.3.2016  00:01
    V.I.P. vraždy (TV seriál) (2016)

Jen tak, abych nebyl úplně mimo, cože to teď frčí, jsem zhlédnul pár dílů tohoto "skvostu". Jsou na to všude reklamy, tak proč ne. No nic, nebudu psát stránkovou esej na téma "co všechno je tady špatně" a rovnou přeskočím na závěr. Jaroslave Dietle, kde jsi...Vždyť ten pitomej Pitaval nebyl zase tak špatnej..

• 20.3.2016  23:51

Vzhledem k faktu, že nejsem fanouškem původního filmu Tygr a Drak, nejsem v zásadě ve výsledku tak zklamaný jako příkladně někdo, kdo původní film miluje. Mě se Tygr a drak líbil, to zase jo - na naše poměry to bylo něco neotřelého, byla to velkolepá filmová poesie. Jenže Ang Lee je prostě Ang Lee, když něco točí, tak každý jeho záběr šilhá po Oscarech...a mě ten kalkul vadil. Druhý díl byl fajn, až na to, že zmizelo vše, co dělalo jedničku jedinečnou pastvou pro oči. Pryč jsou velkolepé scenérie určené pro velké plátno, pryč je melancholický příběh i krásná choreografie. Teď tu máme formu jen o něco málo lepší než televizní, hromadu celkem slušných soubojů, a takový americký závěr...divák má zkrátka pocit, že sleduje úplně jiný film. Ale celkem jsem se bavil, Michelle i Donnie jsou pořád sakra dobří. Říkám si ale, že se bratři Weinsteinové moc nevytáhli, mohli se přeci jen plácnout přes kapsu trochu víc..

• 18.3.2016  00:21
    Black (2005)

První indický film, který jsem měl tu možnost vidět, a hnedle trefa do černého. Ehm. Velice silný film (člověk se jen vcítil do hlavní postavy, a běhal mu mráz po zádech...ta představa - nevidět, neslyšet), navíc podpořený úžasným herectvím hlavních protagonistů. nebo mě se to alespoň moc líbilo. Řekl bych, že mi to asi bude stačit jednou - tyhle filmy se nezapomínají..

• 17.3.2016  17:10
    Pozemšťan (2007)

Nenápadné, ale o to příjemnější překvapení představovala tato konverzačka, která de facto přesně splňuje zadání "pět maníků zavřených hodinu a půl v jedné místnosti, kamera skoro nic jiného neukáže, a diváka to nesmí začít nudit". No, nezačalo, naopak. Chytlo mě to od samého začátku a již nepustilo. Samozřejmě, děj obsahuje řadu scénáristických berliček, na které přijde nejspíš každý divák. Já to filmu rád odpustím, protože mě to bavilo a dialog byl výborně napsaný. To už mi více vadilo vyznění filmu, které bohužel bylo moderní až až. Byl to typický příklad snímku, který prostřednictvím rozhovoru svých postav vkládá do diváka určité historické pravdy, ovšem na které je pohlíženo velmi omezenou optikou. No, co už...film se mi opravdu líbil a na současnou americkou produkci je to velký nadprůměr. A kdo by navíc býval tušil, že Budha nejen, že byl super týpek (teda já alespoň mu fandím ), ale navíc že vlastně učil samotného Ježíše? Jestli tohle potenciálního diváka nepřesvědčí, tak už nevím..:)

• 15.3.2016  22:59

Ono sem asi těžko zabrouzdá někdo, kdo není fanoušek ProGamingu nebo alespoň hry StarCraft. Osobně mi je svět pro-gamerů dost protivný, nerozumím holt tomu, že nějakej sedmnáctiletej vykuk bere ročně sto tisíc euro za to, že má tolik "kliků" myší za minutu, až z toho má tik v ukázováčku. Když to srovnám s fotbalem, tak tam aspoň ten vymydlenej čutálista propaguje gel na vlasy...ale tady se zkrátka civí střídavě na obličej pokerového hráče tu jednoho, tu druhého protivníka, a střídavě na monitor a diváci (i divačky) jsou z toho v tranzu. Zábava jako hrom. No, Korejce to evidentně baví a rozhodně nejen je. Film vcelku přesvědčivě ukazuje život takového profesionálního hráče - dřinu, kdy hra již dávno přestala být zábavou (kterou by dle mého primárně měla být), obětování svých nejlepších let hře, jaké je to být herní celebritou...Bylo to zajímavé, místy jsem se ale dost nudil.

• 14.3.2016  00:29

Dokumentární snímek Reach for the Sky přibližuje vcelku originální a neotřelou problematiku vysokého školství a především všeho s tím související v Jižní Korei. Konfuciánská morálka je všudypřítomná a na mladé studenty je kladen enormní společenský tlak na co nejlepší výsledky ve státních zkouškách na tu kterou vysněnou universitu. Pro našince poněkud frustrující podívaná (sám jsem se s trochou nadsázky přistihl při myšlence, že než toto martyrium a očistec absolvovat, raději bych emigroval do té Severní :) ), zároveň ale i zajímavá pro zjištění, jak vysoko si universitního vzdělání cení samotná země a co všechno je ochotná pro své studenty vykonat. Kapitolou samou pro sebe byla všudypřítomná mediální masáž a také pověrčivost Korejců, ochotných využít služeb kdejakého šarlatána jen proto, aby jejich dítko čekala co možná nejzářnější budoucnost. Dívalo se mi na to skutečně dobře, nenudil jsem se a to ani po zjištění, že se jedná o dokument a ne o klasický film. Celkový zážitek mi umocnila hudba, hezky gradující, která trefně vystihovala atmosféru daného obrazu a také stres studentů.

• 5.3.2016  23:55

Tak trochu Rocky po japonsku aneb film, kde box hraje velkou roli a zároveň to boxu vlastně vůbec není. Dívčina, lehce přes třicet, looser a povalečka od pohledu, neví pořádně co se životem. Ovšem poté, co odejde z domu a zkouší se postavit na vlastní nohy, prožije traumatizující zážitek. Nejdříve útěchu, a posléze i sílu nachází v ringu...Film mi přišel lehce nadprůměrný, divák už přeci jen leccos viděl. Přesto je zážitek výrazně umocněn skvělým herectvím Andó Sakury, která se role zhostila opravdu s neskutečně živočišným zápalem, především ve druhé polovině snímku. Nenudilo mě to, a mít to pár silnějších scén, jdu na 4*.

• 2.3.2016  23:49

Korejci tenhle typ filmů prostě umí, o tom žádná. Střídavé brnkání na komediální a vážnou strunu, závěr je jedna dlouhá sentimentální a slzopudná Zelená míle. Ten ťamanskej kukuč, co zahrál toho mentálně zaostalýho hlavního hrdinu, byl prostě úžasnej...a jeho dcera jakbysmet. Škoda jen toho přehnanýho patosu na konci (ona je to tedy skoro hodina, ten závěr..) - postupně jsem zkrátka otupěl. Divák, co si u filmu rád pobrečí, už na konci nebude mít co. :) Přesto svým způsobem kouzelné, několik opravdu vtipných momentů se našlo. "..ty nerozeznáš Budhu od Ježíše? " :))

• 1.3.2016  23:04

Prvních dvacet minut akorát nuda a zívačka. Je jasný, že autoři musejí nějak diváka uvést do děje a taky mu vysvětlit, co vlastně Derek s Jeníčkem těch patnáct let dělali, ale ta nudná pasáž byla fakt dlouhá. Pak se "děj" rozjede, film nabere spád a o humorné momenty fakt není nouze, slabší legrácky jsou střídány mimořádně vydařenými momenty. Celkově fajn, Ben Stiller je originální komik, ale měl jsem z filmu podobně rozpačitý pocit jako z filmu Tropická bouře - velice kolísavá úroveň..Škoda, Ben by si zasloužil natočit jednu fakt trefu do černého.

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18